صفحه 159 از 284 نخستنخست ... 59 109 149 155 156 157 158 159 160 161 162 163 169 209 259 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 1,581 تا 1,590 , از مجموع 2839
Like Tree2212تشکر

موضوع: راهنمایی براي خرید دوربین هاي Compact ...

كاربر جديد
    تشکر کرده
    2

پیش فرض آیا Canon SX260 بهترین گزینه است؟

با سلام خدمت همه بزرگواران
    بنده 600 - 650 هزار تومان بودجه دارم و قصدم خرید کامپکتی است که از آن 85% به عنوان دوربین فیلمبرداری و 15% به عنوان دوربین عکاسی استفاده کنم. پس از بررسی سایت های مختلف به SX260 رسیدم که قیمت روز آن در حدود 605 هزار تومان است. آیا گزینه مناسب تری در این رنج قیمت سراغ دارید؟ خیلی متشکرم.

كاربر همراه hkhaghani آواتار ها
    تشکر کرده
    3838

نقل قول نوشته اصلی توسط CrlxQQ نمایش پست ها
    با سلام خدمت همه بزرگواران
    بنده 600 - 650 هزار تومان بودجه دارم و قصدم خرید کامپکتی است که از آن 85% به عنوان دوربین فیلمبرداری و 15% به عنوان دوربین عکاسی استفاده کنم. پس از بررسی سایت های مختلف به SX260 رسیدم که قیمت روز آن در حدود 605 هزار تومان است. آیا گزینه مناسب تری در این رنج قیمت سراغ دارید؟ خیلی متشکرم.
    با توجه به اینکه در 85% موارد برای فیلم برداری قرار است از دوربین استفاده شود شخصا دوربین عکاسی را توصیه نمیکنم.

چون معمولا این دوربین ها بدلیل ساختشان پس از حدود 10 دقیقه کیت الکترونیکی آن داغ میشود و فیلم برداری قطع میشود و تا چند دقیقه باید صبر کنید تا مجددا بتوانید فیلمبرداری را ادامه دهید.
    CrlxQQ تشکر می‌کند.
    حمید رضا خاقانی

كاربر جديد
    تشکر کرده
    15

نقل قول نوشته اصلی توسط hkhaghani نمایش پست ها
    با توجه به اینکه در 85% موارد برای فیلم برداری قرار است از دوربین استفاده شود شخصا دوربین عکاسی را توصیه نمیکنم.

چون معمولا این دوربین ها بدلیل ساختشان پس از حدود 10 دقیقه کیت الکترونیکی آن داغ میشود و فیلم برداری قطع میشود و تا چند دقیقه باید صبر کنید تا مجددا بتوانید فیلمبرداری را ادامه دهید.
    طبق قوانین بین المللی که جدیدا وضع شده دوربین های عکاسی با قابلیت فیلم برداری HD به بالا نبایستی بیش از 10 دقیقه امکان فیلم برداری داشته باشند زیرا در صورت رعایت نکردن این قانون باعث ضرر به شرکت های سازنده دوربین فیلم برداری میشود.بعنوان مثال دوربین عکاسی نیکون d7000 دارای قابلیت فیلم برداری 5 دقیقه با کیفیت full hd میباشد که صرفا جهت رعایت کردن این قانون میباشد ولی با کرک برنامه firmware آن میتوان تا 20 دقیقه فیلم برداری کرد
    منبع :http://nikonrumors.com/2012/04/06/ha...100d7000.aspx/
    CrlxQQ تشکر می‌کند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    2

نقل قول نوشته اصلی توسط hkhaghani نمایش پست ها

با سلام
    خیلی ممنون از راهنماییتون. به نظر شما با این بودجه چه کار کنم؟ چه مدلی را توصیه میکنید؟

كاربر جديد
    تشکر کرده
    2

پس به نظرتون چی بگیرم؟

كاربر جديد
    تشکر کرده
    2

خیلی ممنونم ازتون. ولی پس این عکس چرا اینطور میگه؟ از ریویو SX260 هست:

1.jpg

كاربر جديد
    تشکر کرده
    2

there is no 10 minutes video recording limit in canon sx260hs
    http://www.photographyblog.com/revie...view/comments/

گویا حل شده.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    15

نقل قول نوشته اصلی توسط CrlxQQ نمایش پست ها
    پس به نظرتون چی بگیرم؟
    هر دوربین عکاسی که بخرید بجز مد full hd فکر نکنم محدودیت در زمان فیلم برداری تا حجم 4GB داشته باشید.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    1

منم از طرفداراي برند (نه چندان محبوب در ايران) پاناسونيك هستم و براي اغلب دوستان و بستگان از اين برند خريدم
    سري TZ خيلي خوب شروع كرد و ادامه داد.ولي بعد از اينكه به يكي از دوستام پيشنهادش كردم TZ20 خريد و كلي از كيفيت بد عكساي ايندورش شاكي شد.يه سر به ريويو ها زدم ديدم اكثرا ناراضي هستن و نقد كننده ها هم معتقد بودن كه به نسبت tz10 , 15 كيفيت افت كرده.الان كه براي خودم دوربين ميخوام مشخصات فني TZ-30 برام وسوسه كنندس و از طرفي تو ريويو ها خوندم كه مشكلات نويز tz20 توش برطرف شده.بين كنون sx260 ، سوني hx30 و tz30 موندم.كسي از دوستان پيشنهاد ديگه اي داره كه اين گره رو برام كورتر كنه؟من فقط رو مود اتوماتيك عكس ميگيرم.از دوستان كسي هست كه يكي از اين مدلارو با دليل موجه رد كنه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط mandy نمایش پست ها
    از لحاظ کیفیت عکس هم باید بگویم که جزو بهترین هاست چرا که بنده خودم tz7 مدل قبلی این دوربین رو داشتم و واقعا راضی بودم .
    بنده با دوربین های بسیاری کار کردم از جمله sx230 canon , hx1 sony , tz7pana , t7 sony , sx30 canon , hx100 sony , والان هم که fz150 pana
    اما نتیجه ی کلی این که

دوربین های ساخت شرکت پاناسونیک از همه لحاظ بهترند اول این که منوی خیلی ساده ای دارند دوم این که کیفیت عکس بالاتری دارند که به طبیعت نزدیکتره یا به عبارتی واقعی تره دوربین های سونی در رنگ امیزی اغراق میکنند وطبیعی نیستند اما فیلم برداری خوبی دارند دوربین های کنن کیفیت عکس معمولی دارند اما فیلم برداری ضعیف تر و قدرت شارژ پایین تری دارند این تجربه ی شخصی بنده از کار کردن با دوربین های مختلف بود .
    نمیدونم چرا بعضی ها sx230 canon رو پیشنهاد میدن این در حالی که بنده tz7pana رو که حدود 2 سال قدیمی تره نسبت به sx230 با هم مقایسه کردم شارژ بهتر و کیفیت عکس بهتر وکیفیت فیلم برداری کاملا برتر پانا نسبت به کنن خیلی برام تعجب انگیز بود دلیل رو از یکی از دوستان دوربین فروشم که پرسیدم این جور پاسخ داد که دوریبین های پاناسونیک واقعا اصل ژاپن هستند وکیفیت بهتر اون ها مربوط به همین امر میباشد
    البته باید بگم که این نتایج تنها مربوط به رده های slr like , super zoom میشود وبنده در رابطه با سایر رده ها اطلاع چندانی ندارم .
    Golden تشکر می‌کند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

پیش فرض راهنمایی در مورد خرید دوربین عکاسی

سلام دوستان عزیز تصمیم دارم یک دوربین عکاسی بخرم !

من عکاس نیستم فقط علاقه دارم به عکس گرفتن و لذت بردن از عکس ها

من یک دوربین میخوام خوش دست و عکس های زیبا برای من بگیره

کیفیت خیلی خیلی مهم هست

میخوام هم عکس در کامپیوتر با کیفیت خوب داشته باشم و هم عکس چاپ کنم

میخوام در شب هم عکس بگیرم

میخوام با دوربین عکس های خیلی زیبایی بگیرم یعنی عکس نباید مات ، و... باشه

باید 100 درصد کیفیت داشته باشه از HD هم بالا تر

لرزش گیر و....... که خودتون بیشتر اطلاع دارید هم داشته باشه

شارژ دوربین هم زود تموم نشه

عکس زیاد میگیرم ! یعنی احتمال داره در یک روز حدود 999 تا بگیرم

خراب هم نشه ، گارانتی و خدمات پس از فروش واقعی داشته باشه

در کل یک دوربین عکاسی خوب و عالی میخوام نه حرفه ای