صفحه 155 از 284 نخستنخست ... 55 105 145 151 152 153 154 155 156 157 158 159 165 205 255 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 1,541 تا 1,550 , از مجموع 2839
Like Tree2212تشکر

موضوع: راهنمایی براي خرید دوربین هاي Compact ...

كاربر جديد
    تشکر کرده
    18

اقا بدجوری گیر کردم بین خرید 230 و hx9v هم عکس واسم مهمه هم فیلم.
    با توجه به مطالب سایت عکس 230 خیلی سرتر از اون یکیه ولی فیلم این یکی بهتر از 230ه
    حالا در مورد عکس جزییات کدوم بهتره؟ترکیب رنگ کدوم بهتره؟کدومشون عکس های باروح تری میگیره؟کدوم یکی رنگ ها را بیشتر به واقعیت نشون میده؟
    و در مورد فیلم ایا سونی خیلی بهتر از کنونه؟ایا روون تره؟رنگ ها تو کدومش طبیعی تره؟اختلافشون خیلی فاحشه؟
    در کل عکسشون بیشتر با هم فرق داره یا فیلمشون؟
    حالا به غیر از این مسایل امکانات عکاسی کدوم بیشتره؟در حالت تنظیم دستی کدوم یکی گزینه های بیشتری در اختیار یوزر قرار میده؟افکت های عکس برداری کدوم یکی بهتره؟مثلا رنگی بدون یه سوژه وسط بک گراند سیاه و سفید یا واضح بودن یه سوژه در بک گراند بلور یا چیزهای دیگه.
    ببخشید یکمی زیاد شد ولی اگه جواب این سوالا رو بدونم از این دو دلی در میامو راحت یکیشونو میگیرم.
    یه مسئله دیگه اینکه ایا کامپکتی مثل canon 260hs از این دو تا بهتره؟قیمتش چطور بالاتره؟

كاربر جديد
    تشکر کرده
    3

پیش فرض راهنمایی خرید دوربین کوچک و حرفه !

سلام
    دوستان من معولا وقتی بیرونم روی دوچرخه هستم و گذشته از اون قصد ندارم همیشه یه دوبین بزرگ همراه داشته باشم.کوچیک و حرفه ای باشه که بشه تو موقیعت ها ازش استفاده سریع کرد!
    یه دوبین کوچک اما حرفه ای میخوام، البته میدونم رنج حرفه ای بودنش به بودجم بستگی داره ، اما میخوام یه فرقی با دوربین های معمولی داشته باشه.منظورم امکان خرید لنز و ... براش باشه (من خودم لنز fisheye خیلی دوست دارم کلا به استایل آدرنالین اسپورتینگ هم میخوره )
    یکی از دوستام به من sony nex 5 رو معرفی کرد ، لحاظ استایل شبیه چیزیه که میخوام اما فک کنم در مورد بودجه به مشکل بر بخورم!

حالا با این شرایطی که من میخوام ممنون میشم تو 2 تا رنج زیر دوربین خوب معرفی کنید و اگه توضیحاتی هم لازم هست بگید

1-سقف 700 تومن
    2-سقف 1 ملیون تومن

با تشکر

كاربر جديد
    تشکر کرده
    3

نقل قول نوشته اصلی توسط dani8gb نمایش پست ها
    سلام
    دوستان من معولا وقتی بیرونم روی دوچرخه هستم و گذشته از اون قصد ندارم همیشه یه دوبین بزرگ همراه داشته باشم.کوچیک و حرفه ای باشه که بشه تو موقیعت ها ازش استفاده سریع کرد!
    یه دوبین کوچک اما حرفه ای میخوام، البته میدونم رنج حرفه ای بودنش به بودجم بستگی داره ، اما میخوام یه فرقی با دوربین های معمولی داشته باشه.منظورم امکان خرید لنز و ... براش باشه (من خودم لنز fisheye خیلی دوست دارم کلا به استایل آدرنالین اسپورتینگ هم میخوره )
    یکی از دوستام به من sony nex 5 رو معرفی کرد ، لحاظ استایل شبیه چیزیه که میخوام اما فک کنم در مورد بودجه به مشکل بر بخورم!

حالا با این شرایطی که من میخوام ممنون میشم تو 2 تا رنج زیر دوربین خوب معرفی کنید و اگه توضیحاتی هم لازم هست بگید

1-سقف 700 تومن
    2-سقف 1 ملیون تومن

با تشکر
    دوستان ممنون میشم راهنمایی کنید
    و اینکه سقف دوم رو تا 1 ملیون و 200 افزایش دادم

کلا قیمت NEX های زیر رو هم بگید ممنون میشم
    5
    5n
    C3

كاربر همراه mohammad_55 آواتار ها
    تشکر کرده
    129

نقل قول نوشته اصلی توسط yoosefheidari نمایش پست ها
    اقا بدجوری گیر کردم بین خرید 230 و hx9v هم عکس واسم مهمه هم فیلم.
    با توجه به مطالب سایت عکس 230 خیلی سرتر از اون یکیه ولی فیلم این یکی بهتر از 230ه
    حالا در مورد عکس جزییات کدوم بهتره؟ترکیب رنگ کدوم بهتره؟کدومشون عکس های باروح تری میگیره؟کدوم یکی رنگ ها را بیشتر به واقعیت نشون میده؟
    و در مورد فیلم ایا سونی خیلی بهتر از کنونه؟ایا روون تره؟رنگ ها تو کدومش طبیعی تره؟اختلافشون خیلی فاحشه؟
    در کل عکسشون بیشتر با هم فرق داره یا فیلمشون؟
    حالا به غیر از این مسایل امکانات عکاسی کدوم بیشتره؟در حالت تنظیم دستی کدوم یکی گزینه های بیشتری در اختیار یوزر قرار میده؟افکت های عکس برداری کدوم یکی بهتره؟مثلا رنگی بدون یه سوژه وسط بک گراند سیاه و سفید یا واضح بودن یه سوژه در بک گراند بلور یا چیزهای دیگه.
    ببخشید یکمی زیاد شد ولی اگه جواب این سوالا رو بدونم از این دو دلی در میامو راحت یکیشونو میگیرم.
    یه مسئله دیگه اینکه ایا کامپکتی مثل canon 260hs از این دو تا بهتره؟قیمتش چطور بالاتره؟
    با درود من اگر جای شما بودم Canon PowerShot SX230 HS را میگرفتم البته در بین این دو دوربینی که فرمودین .
    بله دوربین Canon PowerShot SX260 HS بهتره ولی فکر نمی کنم تا حالا وارد ایران شده باشه اگه میتونید صبر کنید تا وارد ایران بشه و کمی بعد به قیمت پایین تری برسه و آنرا خریداری کنید بهتره چون وقتی تازه وارد ایران بشه قیمت بالایی داره و باید مدتی صبر کنید تا آنرا با قیمتی معقول خریداری فرمایید و اگر عجله دارید همون Canon PowerShot SX230 HS را خریداری کنید دوربین خوبیه ، کیفیت عکس برای شما در اولویت باشه بعد فیلمبرداری گرچه Canon PowerShot SX230 HS کیفیت فیلمبرداری خوبی داره و فکر نمی کنم از مدل سونی که فرمودین چیزی کمتر و کیفیت بدتری داشته باشه.
    persian.boy تشکر می‌کند.
    بی تو هر لحظه که میگذرد عمر..........مرگ است به نام زندگانی

كاربر آشنا C@non آواتار ها
    تشکر کرده
    88

Question کانن A3300 یا فوجی T300 تا 250 تومن ؟ عجله دارم

سلام
    من یکدفعه ای متوجه شدم فردا تولد خانومم هست
    الآن میخوام تا 250 تومن یه کامپکت بگیرم از همه نظر خوب باشه (عکس و فیلم) که به این دو گزینه رسیدم البته خودم پاناسونیک FZ40 دارم
    به نظرتون بین کانن A3300 و فوجی T300 کدومشون بهتره ؟
    اگر گزینه دیگه ای هم تا 250 بگین ممنون میشم فقط سریع بگین وقت نیست
    شرمنده

كاربر فعال bahri-d آواتار ها
    تشکر کرده
    263

اگر میخوای فوجی بگیری حتما برو کیفیت عکسشو تو dpreview.com ببین . اونایی که سنسور exr ندارن کیفیت فوق العاده پایینی دارن بر عکسشون اونایی که این سنسورهارو دارن کیفیت خیلی خوبی دارن مثل f200exr .
    C@non تشکر می‌کند.

كاربر ويژه farhad44 آواتار ها
    تشکر کرده
    13937

نقل قول نوشته اصلی توسط C@non نمایش پست ها
    سلام
    من یکدفعه ای متوجه شدم فردا تولد خانومم هست
    الآن میخوام تا 250 تومن یه کامپکت بگیرم از همه نظر خوب باشه (عکس و فیلم) که به این دو گزینه رسیدم البته خودم پاناسونیک FZ40 دارم
    به نظرتون بین کانن A3300 و فوجی T300 کدومشون بهتره ؟
    اگر گزینه دیگه ای هم تا 250 بگین ممنون میشم فقط سریع بگین وقت نیست
    شرمنده
    بين اين دو من Canon را پيشنهاد مي كنم چون از چنين دوربين هايي بيشتر براي عكسهاي خانوادگي استفاده مي شود و فلاش كنن برد بيشتري دارد. از طرفي سوپر زوم بودن در دوربين هايي به اين كوچكي معمولا نه تنها استفاده چنداني ندارند بلكه باعث دردسر هايي هم خواهد شد (خرابي بيشتر در اثر ضربه و فشار و ...).
    C@non و hkhaghani تشکر می‌کنند.
    فرهاد حسيني

كاربر جديد
    تشکر کرده
    18

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad_55 نمایش پست ها
    با درود من اگر جای شما بودم Canon PowerShot SX230 HS را میگرفتم البته در بین این دو دوربینی که فرمودین .
    بله دوربین Canon PowerShot SX260 HS بهتره ولی فکر نمی کنم تا حالا وارد ایران شده باشه اگه میتونید صبر کنید تا وارد ایران بشه و کمی بعد به قیمت پایین تری برسه و آنرا خریداری کنید بهتره چون وقتی تازه وارد ایران بشه قیمت بالایی داره و باید مدتی صبر کنید تا آنرا با قیمتی معقول خریداری فرمایید و اگر عجله دارید همون Canon PowerShot SX230 HS را خریداری کنید دوربین خوبیه ، کیفیت عکس برای شما در اولویت باشه بعد فیلمبرداری گرچه Canon PowerShot SX230 HS کیفیت فیلمبرداری خوبی داره و فکر نمی کنم از مدل سونی که فرمودین چیزی کمتر و کیفیت بدتری داشته باشه.
    ممنون دوست عزیز که راهنمایی کردی.
    فقط راهی هست که بشه عکس های دوربین کنون رو مثل سونی شفاف تر کرد و رنگ هشو از اون حالن ماتی در اوورد؟

كاربر جديد
    تشکر کرده
    7

سلام
    دنبال یه دوربین ام که همینطوری بدون تنظیمات چلیک چلیک عکس بگیرم یعنی تو حالت اتوماتیک به راحتی برام عکس بگیره . اینم بگم که توی زمینه عکاسی صفر کیلومترم و فقط میخوام همینجوری عکس بگیرم. نهایت بودجه هم 250 تومن
    مرسی

كاربر ويژه shahbazi آواتار ها
    تشکر کرده
    6919

نقل قول نوشته اصلی توسط m6788 نمایش پست ها
    سلام
    دنبال یه دوربین ام که همینطوری بدون تنظیمات چلیک چلیک عکس بگیرم یعنی تو حالت اتوماتیک به راحتی برام عکس بگیره . اینم بگم که توی زمینه عکاسی صفر کیلومترم و فقط میخوام همینجوری عکس بگیرم. نهایت بودجه هم 250 تومن
    مرسی
    فکر میکنم برای عکسهای یادگاری دنبال یه دوربین هستید و با این حساب هر دوربینی میتونه شمارو راضی کنه فکر میکنم با این بودجه نمونه های سونی رو تهیه کنید بهتر باشه.