صفحه 158 از 284 نخستنخست ... 58 108 148 154 155 156 157 158 159 160 161 162 168 208 258 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 1,571 تا 1,580 , از مجموع 2839
Like Tree2212تشکر

موضوع: راهنمایی براي خرید دوربین هاي Compact ...

كاربر فعال ahmad.abaee آواتار ها
    تشکر کرده
    3154

نقل قول نوشته اصلی توسط Golden نمایش پست ها
    با سلام
    اين هفته مي خوام دوربين كامپكت بخرم. قيمت مهم نيست . تنها چيزي كه مهم هست كيفيت عكس آن هست. چتد فاكتور ديگه هم هست :1- سري G كانن نباشه 2-كم حجم باشه 3-زوم آن هم زير 12 نباشه. 4-برند مهم نيست.
    با سپاس
    سلام
    شما با این شرایط چیزی گیرتون نمیاد که قانعتون کنه چون مواردتون در تضاد باهم هستن!
    کیفیت خوب همیشه فدای زوم اپتیکال بالا میشه (چون برای دستیابی به همچین زوم اپتیکالی اندازه سنسور رو خیلی کوچیک میگیرن که باعث از دست رفتن کیفیت میشه)
    باید تکلیف خودتون رو معلوم کنید.میخواید کیفیت خروجی خوبی داشته باشید یا زوم اپتیکال براتون از همه چی مهمتره!
    دوربین G1X الان بزرگترین اندازه سنسور بین کامپکتها رو داره و خروجی خوبی میده اما گفتید نمیخواید!
    به Fuji x10 هم نیم نگاهی داشته باشید!البته اون زوم اپتیکال رو نداره که شما میخواید اما سنسورش از کامپکتهای معمولی بزرگتره،ظاهر زیبا و بدنه محکمی داره،لنز خیلی خوبی داره و کلاً هرکی داشته راضیه!
    بشخصه سوپر زومها رو دوست ندارم و توصیه هم میکنم اگر عکس خوب میخواید از خیرشون بگذرید

در خدمت هستیم
    یا حق

كاربر جديد photohamrah آواتار ها
    تشکر کرده
    13

نقل قول نوشته اصلی توسط Milad99 نمایش پست ها
    سلام
    دوستان یه دوربین (ترجیحا کانن و کامپکت) میخوام بخرم واسه استفاده شخصی و (بیشتر)گرفتن عکس در محیط های باز (و کم نور گاها). مگاپیکسل اصلا برام مهم نیست میخوام تصاویر کیفیت داشته باشه و طبیعی باشه.
    قیمت هم حدود 400 باشه
    (احتمالا شاید بدم از دبی برام بخرن!)
    ممنون میشم مدلای مناسب رو معرفی کنید. نمیدونم وضعیت دوربین های نیکون به چه شکل هست؟آیا به همان کیفیت کنون هستند؟از لحاظ قیمتی چطور؟
    باتشکر
    منم دوربین های HS کنون در رده ixus رو پیشنهاد میکنم که با توجه به بودجه و شرایط شما مناسب است.مثل Canon IXUS 230 HS به قیمت 420 با IXUS 220 HS به قیمت 360

كاربر همراه Pelikan آواتار ها
    تشکر کرده
    316

نقل قول نوشته اصلی توسط Milad99 نمایش پست ها
    سلام
    دوستان یه دوربین (ترجیحا کانن و کامپکت) میخوام بخرم واسه استفاده شخصی و (بیشتر)گرفتن عکس در محیط های باز (و کم نور گاها). مگاپیکسل اصلا برام مهم نیست میخوام تصاویر کیفیت داشته باشه و طبیعی باشه.
    قیمت هم حدود 400 باشه
    (احتمالا شاید بدم از دبی برام بخرن!)
    ممنون میشم مدلای مناسب رو معرفی کنید. نمیدونم وضعیت دوربین های نیکون به چه شکل هست؟آیا به همان کیفیت کنون هستند؟از لحاظ قیمتی چطور؟
    باتشکر
    من Canon SX150 رو پيشنهاد ميكنم. خيلي كامپكت نيست ولي در نور كم بهنر از اولترا كامپكتهاست. قيمتشم حدود 330 بايد باشه:

دوبي دوربين گرونتره همينجا بخر. نيكون هم كامپكتاش تعريفي نداره همون كانن بخر.

تشکر کرده
    316

نقل قول نوشته اصلی توسط shagerd نمایش پست ها
    دوستان سلام ،
    من يك علاقمند عكاسي ام كه بدنبال يك دوربين كم حجم و با كيفيت بالا خصوصا در نور كم هستم ( بيشتر براي پرتره و مصارف خانوادگي و قابل استفاده براي همه ) . بنظر شما G12 ميتواند اينگونه نيازها را پاسخگو باشد يا بروم سراغ CANON G1X ؟ بجز اينها چي پيشنهاد مي كنيد ؟ پيشاپيش ممنون لطف شما هستم .
    G12 پاسخگوست ولي قابل استفاده براي همه فقط رو مود اتوماتيكه كه تواناييهاي بالاش رو نشون نميده.

كاربر همراه mandy آواتار ها
    تشکر کرده
    110

نقل قول نوشته اصلی توسط Golden نمایش پست ها
    واقعا بهترین هست با شرایط بنده؟ مشخصاتش را دیدم قابل قبول بود ولی از کیفیت عکسهاش خبری ندارم.
    از لحاظ کیفیت عکس هم باید بگویم که جزو بهترین هاست چرا که بنده خودم tz7 مدل قبلی این دوربین رو داشتم و واقعا راضی بودم .
    بنده با دوربین های بسیاری کار کردم از جمله sx230 canon , hx1 sony , tz7pana , t7 sony , sx30 canon , hx100 sony , والان هم که fz150 pana
    اما نتیجه ی کلی این که

دوربین های ساخت شرکت پاناسونیک از همه لحاظ بهترند اول این که منوی خیلی ساده ای دارند دوم این که کیفیت عکس بالاتری دارند که به طبیعت نزدیکتره یا به عبارتی واقعی تره دوربین های سونی در رنگ امیزی اغراق میکنند وطبیعی نیستند اما فیلم برداری خوبی دارند دوربین های کنن کیفیت عکس معمولی دارند اما فیلم برداری ضعیف تر و قدرت شارژ پایین تری دارند این تجربه ی شخصی بنده از کار کردن با دوربین های مختلف بود .
    نمیدونم چرا بعضی ها sx230 canon رو پیشنهاد میدن این در حالی که بنده tz7pana رو که حدود 2 سال قدیمی تره نسبت به sx230 با هم مقایسه کردم شارژ بهتر و کیفیت عکس بهتر وکیفیت فیلم برداری کاملا برتر پانا نسبت به کنن خیلی برام تعجب انگیز بود دلیل رو از یکی از دوستان دوربین فروشم که پرسیدم این جور پاسخ داد که دوریبین های پاناسونیک واقعا اصل ژاپن هستند وکیفیت بهتر اون ها مربوط به همین امر میباشد
    البته باید بگم که این نتایج تنها مربوط به رده های slr like , super zoom میشود وبنده در رابطه با سایر رده ها اطلاع چندانی ندارم .
    ویرایش توسط mandy : Sunday 24 June 2012 در ساعت 21:44
    Golden و D.Daneshmand تشکر می‌کنند.

كاربر بسیار فعال Madjidm آواتار ها
    تشکر کرده
    7162

دوربین های کنن کیفیت عکس خوبی ندارند ضمن ان که فیلم برداری ضعیف تر و قدرت شارژ پایین تری دارند

کیفیت فیلم برداری کاملا برتر پانا نسبت به کنن خیلی برام تعجب انگیز بود دلیل رو از یکی از دوستان دوربین فروشم که پرسیدم این جور پاسخ داد که دوریبین های پاناسونیک واقعا اصل ژاپن هستند وکیفیت بهتر اون ها مربوط به همین امر میباشد
    nmroshan، aro1355، M. Beyrami و 5 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    گزینه تشکر برای عکس خوب است نه عکاس آشنا!
    در باره من،

سلف پرتره ،
    گالری.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    2

درود بر شما
    دوست عزیز فاکتورهای شما کمی با هم در تناقض است.
    1-در اکثر موارد دوربینهای سوپرزوم کیفیت مطلوبی ارائه نمیکنند(کمیت در برابر کیفیت).
    2-دوربینهایی که زوم بالا دارند کم حجم نیستند.
    بنده خودم از دوربین SLR نیکون استفاده میکنم ولی بهترین انتخاب بین کامپکتها همان سری G کنون است، حالا چرا مخالف هستید به خودتان مربوط است
    ولی یک انتخاب مناسب برای شما وجود دارد که تنها فاکتور کم حجم بودن را ندارد FUJI X-S1 با زوم 26 اپتیکال و قابلیت عکاسی کاملاً منوال
    پیروز باشید

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط Pelikan نمایش پست ها
    G12 پاسخگوست ولي قابل استفاده براي همه فقط رو مود اتوماتيكه كه تواناييهاي بالاش رو نشون نميده.
    با تشكر از شما و پاسختون ، مي خواستم در صورت امكان نظر شما و ساير دوستان را در مورد پاناسونيك LX5 هم بدونم .
    ممنون .

كاربر جديد
    تشکر کرده
    2

پیش فرض دوربين كامپكت مناسب براي برنامه‌هاي كوهنوردي

براي يك دوست خيلي عزيز كه كوهنورد حرفه‌اي هستش مي‌خوام دوربين كامپكت بخرم.
    بودجه: حدود 400 تومن
    شرايط استفاده: برنامه‌هاي كوهنوردي، هواي خيلي سرد (احتمالا تا 20 30 درجه زير صفر) - احتمال ضربه به دوربين به دليل زمين خوردن
    كاربرد اصلي: عكس گرفتن از آدمهايي كه در برنامه كوهنوردي هستند و منظره‌هاي نزديك
    منوها و كار با دوربين هم ترجيحا ساده باشه چون استفاده كننده از اون يك عكاس حرفه‌اي نيست.
    لطفا راهنمايي كنيد.

تشکر کرده
    316

نقل قول نوشته اصلی توسط M E H R D A D نمایش پست ها
    براي يك دوست خيلي عزيز كه كوهنورد حرفه‌اي هستش مي‌خوام دوربين كامپكت بخرم.
    بودجه: حدود 400 تومن
    شرايط استفاده: برنامه‌هاي كوهنوردي، هواي خيلي سرد (احتمالا تا 20 30 درجه زير صفر) - احتمال ضربه به دوربين به دليل زمين خوردن
    كاربرد اصلي: عكس گرفتن از آدمهايي كه در برنامه كوهنوردي هستند و منظره‌هاي نزديك
    منوها و كار با دوربين هم ترجيحا ساده باشه چون استفاده كننده از اون يك عكاس حرفه‌اي نيست.
    لطفا راهنمايي كنيد.
    فك نميكنم همه اينا كه گفتين تو يه دوربين با اين قيمت جم بشه.

شما بايد دنبال چنين چيزي باشين كه نميدونم تو ايران هس يا قيمتش چنده:

Fuji X50

M E H R D A D، farhad44 و hkhaghani تشکر می‌کنند.