صفحه 166 از 284 نخستنخست ... 66 116 156 162 163 164 165 166 167 168 169 170 176 216 266 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 1,651 تا 1,660 , از مجموع 2839
Like Tree2212تشکر

موضوع: راهنمایی براي خرید دوربین هاي Compact ...

كاربر همراه
    تشکر کرده
    1334

سلام
    3 آیتم درستند ولی 2 و3 ارتباط مستقیم با کیفیت ندارند.
    ..کنون 230 و260 زوم بالایی دارند.در کلاس خود هم خوبند شایدم بهترین.اما اگر زوم بالا نیاز ندارید سری S و Gکنون کیفیت بهتری دارند.
    به نظر من که از هر دو سری داشتم سری اس بخاطر سایز برتری دارند و جی بخاطر کنترلها
    در کنار اینها به Olympus XZ-1 و سری P8XXX نیکون هم نگاهی داشته باشید.
    نقل قول نوشته اصلی توسط sattar1 نمایش پست ها
    برای بالا بودن کیفیت عکس و نویز کم، بنده طی تحقیقاتی که کردم به این نتایج رسیدم:

1. به بالا بودن مگاپیکسل نباید زیاد اهمیت داد.
    2. دوربین هایی با حسگر Cmos بهتر هستند.
    3. دارا بودن "فوکوس دستی" در کنار "فوکوس اتوماتيک"

آیا این موارد صحیح است؟؟؟؟

ممنون
    persian.boy و sattar1 تشکر می‌کنند.

كاربر همراه alir. آواتار ها
    تشکر کرده
    627

دوست عزیز نظرتون درباره ی این 2مدل چیه؟
    Canon PowerShot SX230 HS
    Canon PowerShot SX260 HS
    دوربینی میخوام برای ثبت عکسهای خانوادگی و فقط کیفیت عکس با نویز کم برام ملاکه
    درود
    این دومدل با نیازی که ابتدا مشخص کردید همخوانی ندارند ، برای عکس خانوادگی احتیاج به دوربین با چنین دامنه زومی ندارید.
    در مورد قیمت هم خدمتتون عرض کنم که نمیتوانید با بهای کم به کیفیت بالا دسترسی پیدا کنید. اگر بودجه قابل افزایش نیست باید سطح توقعات خود را پایین بیاورید.

مدلهای پیشنهادی من فقط ناظر به کیفیت در این رده است و البته مدل s100 و یا s95 قیمت مناسبتری دارند.
    sattar1 تشکر می‌کند.

كاربر جديد sattar1 آواتار ها
    تشکر کرده
    6

نقل قول نوشته اصلی توسط alir. نمایش پست ها
    درود
    این دومدل با نیازی که ابتدا مشخص کردید همخوانی ندارند ، برای عکس خانوادگی احتیاج به دوربین با چنین دامنه زومی ندارید.
    در مورد قیمت هم خدمتتون عرض کنم که نمیتوانید با بهای کم به کیفیت بالا دسترسی پیدا کنید. اگر بودجه قابل افزایش نیست باید سطح توقعات خود را پایین بیاورید.

مدلهای پیشنهادی من فقط ناظر به کیفیت در این رده است و البته مدل s100 و یا s95 قیمت مناسبتری دارند.
    ممنون از پاسخِ شما

دوست گرامی منظورتون از این جمله چیه؟
    "برای عکس خانوادگی احتیاج به دوربین با چنین دامنه زومی ندارید."

آیا منظورتون همان "بزرگنمايي اپتيکال" است؟
    این دامنه زومی که می فرمایید (برای مدل SX230 و SX260) مناسب چه افرادی هست؟

=============

پس اگر دو مدل SX230 و SX260 مناسب نیست گزینه ی بعدی برای انتخاب همان S100 است.
    ویرایش توسط sattar1 : Saturday 29 December 2012 در ساعت 18:45

كاربر همراه alir. آواتار ها
    تشکر کرده
    627

آیا منظورتون همان "بزرگنمايي اپتيکال" است؟
    این دامنه زومی که می فرمایید (برای مدل SX230 و SX260) مناسب چه افرادی هست؟

بله
    مناسب افرادی که نیاز به عکاسی از فاصله های دور دارند ( مثلا پرندگان و ... )

مدل s100 در رده خود کیفیت بسیار بالایی دارد مطمئنا از خرید آن پشیمان نخواهید شد.

موفق باشید
    bahri-d و sattar1 تشکر می‌کنند.

كاربر فعال bahri-d آواتار ها
    تشکر کرده
    263

با قیمت 700 تومن همون سری sx220 تا 260 بهترین گزینه هست که زوم مناسبی هم داره . دوربینهای بهتر قیمتش میره نزدیکای حداقل 1 میلیون تومن که s100 کنون باشه مگه اینکه بری سراغ دست دومها .
    یه چیزی هم بگم سری canon s100 و g12 و کلا این سریها خریدش واقعا راضی کننده هست دقت هم کنید میبینید دست دومش هم خیلی کم گیر میاد اونم به خاطر رضایت خریداراس ولی تو سری ارزونتر حتی بهترینهاشو که پیشنهاد کردم میبینید دست دومش هم زیاد گیر میاد و دلیلشم اینه که طرف یه مدت عکسهای با نویز بالا میگیره و دلش زده میشه و تصمیم میگیره یه دوربین بهتری تهیه کنه که خاطراتی که دیگه هیچ وقت تکرار نمیشن رو با کیفیت خوبی بگیره و همچنین دوربین خوب و با کیفیتی داشته باشه .
    persian.boy، net2 و sattar1 تشکر می‌کنند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    9

سلام
    برای خرید دوربین میخواهم 400 هزار هزینه کنم حتما هم مارک کانن یا سونی باشد با این مشخصات
    1. سنسور بزرگتر.
    2.لنز سریعتر
    3.زوم اپتیکال بیشتر.(کمتر 8 نباشد)
    4. تو شب مشکل نداشته باشد

در ضمن به غیر از درخواست مدل بالا خواهشا چند مدل در قیمت های مختلف را که ارزش خرید دارند را معرفی کنید تا راحتر تصمیم به خرید کنم
    بین مبلغهای 300 - 400 - 500 و 600
    net2 تشکر می‌کند.

كاربر همراه mandy آواتار ها
    تشکر کرده
    110

نقل قول نوشته اصلی توسط hussein نمایش پست ها
    سلام
    برای خرید دوربین میخواهم 400 هزار هزینه کنم حتما هم مارک کانن یا سونی باشد با این مشخصات
    1. سنسور بزرگتر.
    2.لنز سریعتر
    3.زوم اپتیکال بیشتر.(کمتر 8 نباشد)
    4. تو شب مشکل نداشته باشد

در ضمن به غیر از درخواست مدل بالا خواهشا چند مدل در قیمت های مختلف را که ارزش خرید دارند را معرفی کنید تا راحتر تصمیم به خرید کنم
    بین مبلغهای 300 - 400 - 500 و 600
    با سلام خدمت شما دوست عزیز
    به قول قدیمی ها شما هم خدا رو میخواید هم خرما
    با این مشخصاتی که فرمودید وبا اون قیمت مد نظر شما هنوز هیچ دوربینی ساخته نشده . شما اول باید مشخص کنید که چه چیزی براتون مهمتره زوم اپتیکال بیشتر یا سنسور بزرگتر. و لنز سریعتر اگر زوم اپتیکال مهمتره که بهتره بروید سراغ sx230 یا sx260 کنن واگر سنسور بزرگتر. و لنز سریعتر مدنظرتون هست باید بروید سراغ دوربین های سری G کنن که متاسفانه قیمت دوربین های این سری خیلی بالاتر از اون چه که مد نظر شماست میباشد .
    Amateurism و hussein تشکر می‌کنند.
    به راستی که امروز روز عمل است و حسابی در کار نیست و فردا روز حساب است و عملی در کار نیست

كاربر جديد
    تشکر کرده
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط mandy نمایش پست ها
    با سلام خدمت شما دوست عزیز
    به قول قدیمی ها شما هم خدا رو میخواید هم خرما
    با این مشخصاتی که فرمودید وبا اون قیمت مد نظر شما هنوز هیچ دوربینی ساخته نشده . شما اول باید مشخص کنید که چه چیزی براتون مهمتره زوم اپتیکال بیشتر یا سنسور بزرگتر. و لنز سریعتر اگر زوم اپتیکال مهمتره که بهتره بروید سراغ sx230 یا sx260 کنن واگر سنسور بزرگتر. و لنز سریعتر مدنظرتون هست باید بروید سراغ دوربین های سری G کنن که متاسفانه قیمت دوربین های این سری خیلی بالاتر از اون چه که مد نظر شماست میباشد .
    ممنون دوست عزیز انسان همیشه زیاده خواه است
    من زیاد وارد نیستم شما یک دوربین که کیفیت عکس خوب داشته باشد که آدم از خریدنش پشیمون نشه چی پیشنهاد میدید
    من برای هزینه نهایت بتونم 500 هزار جور کنم

كاربر جديد hendrix آواتار ها
    تشکر کرده
    0

تا 600 هزار تومن چی پیشنهاد میشه حتماً full hd باشه واسه مصارف خونگی

كاربر آشنا vizor آواتار ها
    تشکر کرده
    15

سلام
    من برای یکی از آشناها میخوام دوربین بخرم. خودم تا حدودی با عکاسی آشنام و توی انتخاب دوربین از جهت کیفیت خروجی دوربین وسواس زیادی دارم. الان یه فوجی s200 دارم که باهاش عکاسی میکنم...
    میخوام دوربینی باشه که قیمتش حدود 600 باشه و تنظیمات دستی و کیفیت خروجی کم نقصی داشته باشه و یه سری خصوصیات دیگه که وقتی گزینه هام رو ببینید خودتون متوجه میشید که چه چیزایی برام مهمه...
    تو بررسی هام به سه تا دوربین رسیدم
    canon_powershot_sx240_hs
    fujifilm_finepix_f600exr
    Sony-Cyber-Shot-DSC-H90

تو سایتها رویو و نمونه عکسای دوتای اولی هست ولی از سونی چیزی نتونستم پیدا بکنم ولی به خاطر قیمت کمتری که نسبت به دوتای اول داره خودم مایل به خرید سونی هستم. البته خصوصیات فنی سونیH90 واقعا خوبه و چیزی از دوتای دیگه کم نداره.
    حالا میخوام بدونم آیا دوستان تجربه کار با H90 سونی رو داشتن یا رویو و نمونه عکساشو جایی دیدن؟؟ اگه آدرسی از سمپل یا رویوی این دوربینو دارین محبت کنین
    همین که آینه چشم آبی ات تر شد / به هر کویر که کردی نگاه ، بندر شد ! _____________// ....................... Canon - PowerShot G7 - FUJIFILM S200EXR