صفحه 167 از 284 نخستنخست ... 67 117 157 163 164 165 166 167 168 169 170 171 177 217 267 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 1,661 تا 1,670 , از مجموع 2839
Like Tree2212تشکر

موضوع: راهنمایی براي خرید دوربین هاي Compact ...

كاربر همراه mandy آواتار ها
    تشکر کرده
    110

نقل قول نوشته اصلی توسط hussein نمایش پست ها
    ممنون دوست عزیز انسان همیشه زیاده خواه است
    من زیاد وارد نیستم شما یک دوربین که کیفیت عکس خوب داشته باشد که آدم از خریدنش پشیمون نشه چی پیشنهاد میدید
    من برای هزینه نهایت بتونم 500 هزار جور کنم
    حتما هم مارک کانن یا سونی باشد
    بنده به شما که تازه کار هستی پیشنهاد میکنم tz10 پاناسونیک رو بخری این دوربین کمی قدیمی تر هست ولی کیفیت عکس وفیلم مناسبی داره و با قیمتی که شما گفتی جور در میاد فقط باید ی کم تو خیابون جمهوری بگردی تا پیداش کنی البته اگه میگم پاناسونیک چون تجربه ی شخصی بهم نشون داده که تو رده ی کامپکت پاناسونیک بهتر عمل میکنه از سایر برند ها
    دوربین های ساخت شرکت پاناسونیک منوی خیلی ساده ای دارند دوم این که کیفیت عکس بالاتری دارند که به طبیعت نزدیکتره یا به عبارتی واقعی تره دوربین های سونی در رنگ امیزی اغراق میکنند وطبیعی نیستند اما فیلم برداری خوبی دارند دوربین های کنن کیفیت عکس خوبی دارند اما فیلم برداری ضعیف تر و قدرت شارژ پایین تری دارند این تجربه ی شخصی بنده از کار کردن با دوربین های مختلف البته در رده ی کامپکت هاست. باز هم انتخاب با خود شماست اگر نظرتون حتما با کنن یا سونیست میتونید از همون برندها خرید کنید.
    hussein تشکر می‌کند.
    به راستی که امروز روز عمل است و حسابی در کار نیست و فردا روز حساب است و عملی در کار نیست

كاربر جديد
    تشکر کرده
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط mandy نمایش پست ها
    بنده به شما که تازه کار هستی پیشنهاد میکنم tz10 پاناسونیک رو بخری این دوربین کمی قدیمی تر هست ولی کیفیت عکس وفیلم مناسبی داره و با قیمتی که شما گفتی جور در میاد فقط باید ی کم تو خیابون جمهوری بگردی تا پیداش کنی البته اگه میگم پاناسونیک چون تجربه ی شخصی بهم نشون داده که تو رده ی کامپکت پاناسونیک بهتر عمل میکنه از سایر برند ها
    دوربین های ساخت شرکت پاناسونیک منوی خیلی ساده ای دارند دوم این که کیفیت عکس بالاتری دارند که به طبیعت نزدیکتره یا به عبارتی واقعی تره دوربین های سونی در رنگ امیزی اغراق میکنند وطبیعی نیستند اما فیلم برداری خوبی دارند دوربین های کنن کیفیت عکس خوبی دارند اما فیلم برداری ضعیف تر و قدرت شارژ پایین تری دارند این تجربه ی شخصی بنده از کار کردن با دوربین های مختلف البته در رده ی کامپکت هاست. باز هم انتخاب با خود شماست اگر نظرتون حتما با کنن یا سونیست میتونید از همون برندها خرید کنید.
    ممنون دوست عزیز من تو اینترنت گشتم بیشتر سایتها زدن تولید متوقف شده و قیمت یک سال پیش با گارانتی بانیان الکترونیک 519 هزار بوده مشخصات این دوربین خوب بود
    اما بنظر شما با این کمیاب بودن و اوضاع دلار میتوان این قیمت پیدا کرد

كاربر فعال persian.boy آواتار ها
    تشکر کرده
    4662

درود

نقل قول نوشته اصلی توسط mandy نمایش پست ها
    دوست عزیز ... جناب مندی ؛ چه بر اساس تجربه ی شخصی بنده و چه بر اساس تست های معتبر ، تمام صحبت های شما (از ابتدا تا انتها) دارای اشکاله . سربسته بگم در حدی دارید اشتباه راهنمایی می کنید که اصلا نیازی به نقل قول کردن قسمت های مختلف و دادن پاسخ به شما نیست ... چون همش اشتباهه .

کاربری که بدون اطلاعات قبلی و با امید به راهنمایی شدن در اینجا ثبت نام می کنه واقعا چه اشتباهی مرتکب شده که باید چنین توصیه هایی دریافت کنه ؟ آیا واقعا انصاف بود که ایشون بره TZ10 رو بخره ؟

الان 9 ساعته که منتظرم یکی بیاد و هم جواب شما رو بده و هم اون بنده خدا رو راهنمایی کنه ... اما واقعا دریغ از یک کامنت . این همه کاربر با سواد آنلاین هستن ولی یکی نمیاد به کاربر تازه وارد کمک کنه . دوستانی که اینقدر در تاپیک راهنمایی برای خرید DSLR فعال هستن چرا نمیان اینجا نظر بدن ؟

و اما شما آقای مندی ... دوربین های بسیار بهتری نسبت به TZ10 وجود داره که شما اونو "تجربه" نکردید . نمونه ای از دوربین هایی که شما "تجربه" نکردید SX230 هست که کیفیت عکس بسیار بهتری نسبت به TZ10 داره ... جالبه که در فیلمبرداری هم بهتر عمل میکنه . متاسفانه تنها ملاک شما برای سنجش کیفیت فیلمبرداری یک مدل ، بودن یا نبودن AVCHD است که البته ایندفعه مطمئنم نه از روی "تجربه" بلکه به واسطه ی خوندن ویژگی ها و قابلیت های بالقوه دارید نظر میدید . لطفا اگر قراره توصیه ای بکنید ، از برند و "تجربه"ی شخصیتون فاصله بگیرید چون نه تنها کمکی نمی کنه بلکه پرسشگر رو گمراه می کنه .

ممنون دوست عزیز من تو اینترنت گشتم بیشتر سایتها زدن تولید متوقف شده و قیمت یک سال پیش با گارانتی بانیان الکترونیک 519 هزار بوده مشخصات این دوربین خوب بود
    اما بنظر شما با این کمیاب بودن و اوضاع دلار میتوان این قیمت پیدا کرد
    دوست عزیز ، نباید توقعاتی که در پست نخست مطرح کردید رو از هیچ دوربینی در این رده داشته باشید . منتها من توصیه می کنم همون SX230 رو تهیه بفرمایید . کیفیت خیلی خوبی داره و با 570-580 تومن به راحتی پیدا میشه . در رده ی خودش جزو بهترین هاست . در قبال پولی که پرداخت می کنید ، خروجی خیلی خوبی بهتون میده .

با آرزوی بهترین ها
    پسر پارسی
    ashkan 78، کوروش، خسرو و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر همراه mandy آواتار ها
    تشکر کرده
    110

نقل قول نوشته اصلی توسط persian.boy نمایش پست ها
    درود

و اما شما آقای مندی ... دوربین های بسیار بهتری نسبت به TZ10 وجود داره که شما اونو "تجربه" نکردید . نمونه ای از دوربین هایی که شما "تجربه" نکردید SX230 هست که کیفیت عکس بسیار بهتری نسبت به TZ10 داره ... جالبه که در فیلمبرداری هم بهتر عمل میکنه . متاسفانه تنها ملاک شما برای سنجش کیفیت فیلمبرداری یک مدل ، بودن یا نبودن AVCHD است که البته ایندفعه مطمئنم نه از روی "تجربه" بلکه به واسطه ی خوندن ویژگی ها و قابلیت های بالقوه دارید نظر میدید . لطفا اگر قراره توصیه ای بکنید ، از برند و "تجربه"ی شخصیتون فاصله بگیرید چون نه تنها کمکی نمی کنه بلکه پرسشگر رو گمراه می کنه .
    با آرزوی بهترین ها
    پسر پارسی
    و اما باید خدمت شما دوست عزیز عرض کنم که بنده حتی SX260 رو که برادر SX230 هست
    رو هم امتحان کردم و اون رو برای یکی از فامیل هامون خریداری کردم واین شمایید که کیفیت عکس SX230 رو با TZ10 مقایسه نکردید ونسنجیده میگید که SX230 هست که کیفیت عکس بسیار بهتری نسبت به TZ10 داره بنده با دوربین های بسیاری کار کردم از جمله sx230 canon , hx1 sony , tz7pana , t7 sony , sx30 , hx100 sony , والان هم که fz150 pana
    واما
    بنده tz7pana رو که حدود 2 سال قدیمی تره نسبت به sx260 با فامیلمون مقایسه کردیم شارژ بهتر و کیفیت عکس بهتر وکیفیت فیلم برداری کاملا برتر پانا نسبت به کنن خیلی برامون تعجب انگیز بود تا جایی که فامیلمون میگفت tz7 بهتر وطولانی تر فیلم میگیره و چرا کیفیت عکساش بهتره ؟.
    در ضمن بنده خودم در نوشته ی قبلی به ایشون sx260 رو پیشنهاد دادم اما با توجه به بودجه ی ایشون که نه به sx230 و نه به sx260 میرسه پیشنهاد TZ10 رو به ایشون دادم
    متاسفانه تنها ملاک شما برای سنجش کیفیت فیلمبرداری یک مدل ، بودن یا نبودن AVCHD است که البته ایندفعه مطمئنم نه از روی "تجربه" بلکه به واسطه ی خوندن ویژگی ها و قابلیت های بالقوه دارید نظر میدید .
    و مطمئنا این دفعه رو شما اشتباه کردید چون بنده کاملا از روی تجربه ی شخصی این حرفو زدم ,و خودم به شخصه فیلم برداری این دو مدل رو مورد مقایسه قرار دادم

در کل باید بگم که بنده اون چه که تجربه کردم رو گفتم و فقط قصد راهنمایی کردن داشتم و دلم میخواد که این دوستمون بهترین انتخاب رو داشته باشه در نهایت هم انتخاب با این دوست عزیزه و میتونه که هر دوربینی که خودش تشخیص میده بهتره رو انتخاب کنه .
    و از شما دوست عزیز (پسر پارسی ) هم خواهش میکنم که اینقدر بحث ها رو جنجالی نکنید و یک طرفه هم به قاضی نروید
    ویرایش توسط mandy : Saturday 5 January 2013 در ساعت 06:48
    hussein تشکر می‌کند.
    به راستی که امروز روز عمل است و حسابی در کار نیست و فردا روز حساب است و عملی در کار نیست

كاربر آشنا vizor آواتار ها
    تشکر کرده
    15

هر دوی شما دو دوست بزرگوار persian.boy و mandy از تجربه و دانش عکاسی بهره مند هستین و اختلاف نظرتون هم ناشی از اختلاف نظر دو متخصص و صاحب‌نظر هست که چیز کاملا طبیعی هست.
    افراد کم دانش و کم تجربه‌ای مثل من هم از بین همین بحثها و اختلاف نظرها نکته مطلوب خودشون رو پیدا میکنن...
    اگه در مورد سوالی که من پرسیدم هم اطلاعاتی دارین ممنون میشم راهنمایی کنین
    hussein تشکر می‌کند.
    همین که آینه چشم آبی ات تر شد / به هر کویر که کردی نگاه ، بندر شد ! _____________// ....................... Canon - PowerShot G7 - FUJIFILM S200EXR

تشکر کرده
    4662

با درود دوباره

در کل باید بگم که بنده اون چه که تجربه کردم رو گفتم و فقط قصد راهنمایی کردن داشتم و دلم میخواد که این دوستمون بهترین انتخاب رو داشته باشه در نهایت هم انتخاب با این دوست عزیزه و میتونه که هر دوربینی که خودش تشخیص میده بهتره رو انتخاب کنه .
    و از شما دوست عزیز (پسر پارسی ) هم خواهش میکنم که اینقدر بحث ها رو جنجالی نکنید و یک طرفه هم به قاضی نروید
    آقای مندی اگر واقعا تجربه کرده بودید ، هیچگاه اینگونه سخن نمی گفتید . شما در تمام توصیه هاتون نسبت به برند پاناسونیک تعصب دارید و این تعصب موجب شده که نتونید تفاوت ها و ضعف های دوربینی مثل TZ10 رو با مدل هایی که کاملا در خروجی بهتر عمل می کنن ببنید .

لطف کنید اگر قراره اینجوری طرف مقابل رو گمراه کنید ، اصلا سمت چنین تاپیک هایی نیاید . تصویر رو گذاشتم تا کذب فرمایشات شما مشخص بشه ... شما می فرمایید "انتخاب با دوست عزیزه و میتونه که هر دوربینی که خودش تشخیص میده بهتره رو انتخاب کنه" ... اگر ایشون تشخیص میداد که نمی رفت پی حرف شما توی اینترنت دنبال TZ10 بگرده که ؟ 1% احتمال بدید که الان دوستمون رفته بودن و به پیشنهاد شما عمل کرده بودن ؛ آیا حاضر بودید زیر بار مسئولیتش برید ؟ قطعا خیر .

چیزی که مسلمه اینه که TZ10 دوربین بسیار بی کیفیته . فیلمبرداریش هم اصلا تعریفی نداره (خصوصا در شب) . در مقابل SX230 مدل بسیار بهتریه که خروجی بهتری در مقابل TZ10 داره .

چون با عکسی که بنده گذاشتم دیگه به هیچ عنوان نمی تونید از تجربتون یا از دوربین بی کیفیت پاناسونیک TZ10 دفاعی کنید ، لطف کنید و بحث رو ادامه ندید . بگذارید کاربرانی که نیازی به راهنمایی دارند به درستی به مقصودشون برسن .

با آرزوی بهترین ها
    پسر پارسی
    کوروش و hussein تشکر می‌کنند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    9

سلام
    از دو تا دوست عزیز persian.boy و mandy ممنونم باز وقت میذارند جواب کاربرهای بی تجربه ای مثل مرا میدن همین گفتگو و بحث باعث میشه ما کم تجربه ها از شما یاد بگیریم
    به شرطی که این گفتگو و بحث باعث بی احترامی به هم دیگر نشه

و من با دوست دیگر vizorهم عقیده هستم

نقل قول نوشته اصلی توسط vizor نمایش پست ها
    هر دوی شما دو دوست بزرگوار persian.boy و mandy از تجربه و دانش عکاسی بهره مند هستین و اختلاف نظرتون هم ناشی از اختلاف نظر دو متخصص و صاحب‌نظر هست که چیز کاملا طبیعی هست.
    افراد کم دانش و کم تجربه‌ای مثل من هم از بین همین بحثها و اختلاف نظرها نکته مطلوب خودشون رو پیدا میکنن...
    اگه در مورد سوالی که من پرسیدم هم اطلاعاتی دارین ممنون میشم راهنمایی کنین

كاربر جديد
    تشکر کرده
    9

دوست عزیز persian.boy من اون عکسی که گذاشتی دیدم به نظرم 230 و 260 باز هم ناامید کنده است آیا تو این قیمت دوربینی که امیدوار کنه باشه است کیفیتی مثل نیکون5100 بده

Forum Moderator Dariush Chegini آواتار ها
    تشکر کرده
    20782

دوست عزیز persian.boy من اون عکسی که گذاشتی دیدم به نظرم 230 و 260 باز هم ناامید کنده است آیا تو این قیمت دوربینی که امیدوار کنه باشه است کیفیتی مثل نیکون5100 بده
    با 500 هزار تومان دوربینی می خواهید که کیفیتی مانند یک dslr بدهد؟ به نظر خودتان ممکن است؟
    persian.boy تشکر می‌کند.

تشکر کرده
    4662

درود
    با توجه به قیمتی که داره به نظرم ناامید کننده نیست . اگر کیفیت و امکانات بهتری می خواید به نظرم مدل بعدی که می تونید بهش فکر کنید HS20 هست که حدود 900 تومنه (20نومن بالاتر یا پایین تر) . البته HS20 دیگه کامپکت نیست و SLR-Like میشه اما از هر نظر دوربین خوبیه و در کلاس خودش جزو پر فروش ترین هاست . اینم یک نمونه عکس از HS20 در ایزو 800 توسط دوست خوبم آقای مرتضی صادقیان :

با آرزوی بهترین ها
    پسر پارسی
    hussein تشکر می‌کند.