صفحه 266 از 284 نخستنخست ... 166 216 256 262 263 264 265 266 267 268 269 270 276 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 2,651 تا 2,660 , از مجموع 2839
Like Tree2212تشکر

موضوع: راهنمایی براي خرید دوربین هاي Compact ...

Forum Moderator Dariush Chegini آواتار ها
    تشکر کرده
    20782

نقل قول نوشته اصلی توسط bahar- نمایش پست ها
    سلام
    دوربین های سوپر زوم از نظر کیفیت عکس خیلی با dslr ها فرق دارند؟
    از نظر فیلمبرداری چطور؟
    ممنون
    معمولاً نه تنها كيفيت عكس سوپر زوم ها بسيار پائين تر از dslr ها است بلكه كيفيت عكس آنها از كامپكت هاي رده بالا (مانند دوربين هاي سري G كانن) هم به مقدار قابل توجهي پائين تر است.
    Ali M.Rezaei و bahar- تشکر می‌کنند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    3

نقل قول نوشته اصلی توسط Dariush Chegini نمایش پست ها
    معمولاً نه تنها كيفيت عكس سوپر زوم ها بسيار پائين تر از dslr ها است بلكه كيفيت عكس آنها از كامپكت هاي رده بالا (مانند دوربين هاي سري G كانن) هم به مقدار قابل توجهي پائين تر است.
    ممنون از پاسخ سریعتون
    میشه در مورد فیلمبرداریهاشون هم راهنمایی کنید؟
    چون شنیدم dslr ها برای فیلمبرداری مناسب نیستند و زمان فیلمبرداریشون خیلی کمه

و یه سوال دیگه: لرزشگیر چقدر اهمیت داره؟
    چون سرچ که میکردم میدیدم دوربینی مثل sx700 لرزشگیر داره ولی یک دوربین مثل 600d نداره که خیلی ها هم از این دوربین راضی هستند.

كاربر فعال S Noora آواتار ها
    تشکر کرده
    1987

ممنون از پاسخ سریعتون

چون سرچ که میکردم میدیدم دوربینی مثل sx700 لرزشگیر داره ولی یک دوربین مثل 600d نداره که خیلی ها هم از این دوربین راضی هستند.
    دوست عزیز از کجا شنیدید دوربین اس ال آر برای فیلم برداری مناسب نیست وقتی با همین دوربینها فیلم بلند می سازن؟زمان فیلم برداری تابعی از ظرفیت کارت حافظه شماست.ضمنا لرزشگیر رو در بدنه قرار نمی دن بلکه درلنز تعبیه میکنن.میتونید در صورت نیاز لنزهای با سیستم لرزشگیر تهیه کنید و این خللی در قابلیتهای دی اس ال آر نیست بلکه یک امکان برای انتخابهای مهم و متنوعه.در بعضی لنزها(عمدتا لنزهای تله و لنزهای ماکرو)لرزشگیر بسیار کارامد و در لنزهای پرایم با دیاف باز نه اینکه ناکارامده بلکه ضرورتی نداره.
    Dariush Chegini و bahar- تشکر می‌کنند.

Forum Moderator Dariush Chegini آواتار ها
    تشکر کرده
    20782

ممنون از پاسخ سریعتون

از نظر كيفيت فيلمرداري هم اصولاً قابل مقايسه با DSLR نيستند. اگر فيلمبرداري برايتان اهميت بالائي دارد از DSLR هائي مانند 700D يا 70D كه قابليت فوكوس ممتد دارد استفاده كنيد.
    لرزشگير بيشتر دوربين هاي DSLR در لنز قرار دارد و خود بدنه دوربين لرزشگير ندارد.
    ali.ehsany، ali k و bahar- تشکر می‌کنند.

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    40

سلام تا رنج 1 یا نهایت 1و 100 چه دوربینی پیشنهاد میکنید؟
    مصرفم خانگی هست و عکاسی توی سفر و از مناظر و اشخاص. اما کلا به عکاسی علاقه دارم.
    نیکون d3100 داشتم راضی بودم خیلی، که مجبور شدم بفروشم.
    الان تو این رنج اگه بهتر از این مدل هست که بهم بگید اگه نه که باز همونو بگیرم. dslr یا کامپکت یا سوپر زوم بودنش اصلا واسم مهم نیست. فقط کیفیت عکسش عالی باشه. یه چیزی تو مایه های همون d3100 یا بهتر از اون باشه کیفیتش. ممنون.
    خودم جز d3100 از این مدلها بدم نیومد:
    canon sx700
    canon sx510
    canon sx520
    canon s120
    ویرایش توسط n1234 : Tuesday 5 May 2015 در ساعت 02:08

كاربر فعال Moty آواتار ها
    تشکر کرده
    3738

نقل قول نوشته اصلی توسط n1234 نمایش پست ها
    مصرفم خانگی هست و عکاسی توی سفر و از مناظر و اشخاص. اما کلا به عکاسی علاقه دارم.
    الان تو این رنج اگه بهتر از این مدل هست که بهم بگید اگه نه که باز همونو بگیرم. dslr یا کامپکت یا سوپر زوم بودنش اصلا واسم مهم نیست. فقط کیفیت عکسش عالی باشه. یه چیزی تو مایه های همون d3100 یا بهتر از اون باشه کیفیتش. ممنون.
    canon sx700
    canon sx510
    canon sx520
    canon s120
    درود
    شما اگر خروجی تصویر برایتان مهم است یک dslr. قابل مقایسه با یک کامپیوتر حتی سطح پیشرفته نیست و البته شما باید پروسس بعد از عکاسی با Dslr رو نیز در نظر داشته باشید
    اصل انتخاب یک کامپکت در واقع قابلیت حمل بالا و راحتی کاربری می باشد که عموما شما تنظیمات خاصی روی دوربین انجام نمی دهید اما در یک slr شما در ازای خروجی خوب مشکلات اندازه و جابه جایی و همچنین پیچیدگی کاربری را به جان می خرید هرچند این کاربری برای dslr سطح مبتدی کمتر است باز به نسبت یک کامپکت پیچیده محسوب می شود
    در هر حال شما اگر از d3100 راضی بودید خب همان را بگیرید و در آینده یک لنز بهتر تهیه بفرمایید در غیر این صورت کمی از انتظار کیفیت خود بکاهید و به سراغ کامپکت های سطح پیشرفته بروید
    X10و xf1 فوجی گزینه های خوبی در این سطح هستند
    البته شما میتونید به میرورلس ها نیز فکر کنید که علاوه بر قابلیت حمل و کاربری آسان کیفیت مطلوب نیز در اختیارتان می گذارد
    با بودجه شما eos m گزینه خوبیست و همچنین اگر بتوانید دست دوم سری نکس سونی را نیز پیدا کنید ارزش خرید دارد
    Ali M.Rezaei، ali k و n1234 تشکر می‌کنند.
    با احترام فراوان مرتضی صادقیان
    http://instagram.com/Morteza__sadeghian
    http://instagram.com/man.sa_photography

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    40

نقل قول نوشته اصلی توسط Moty نمایش پست ها
    درود
    شما اگر خروجی تصویر برایتان مهم است یک dslr. قابل مقایسه با یک کامپیوتر حتی سطح پیشرفته نیست و البته شما باید پروسس بعد از عکاسی با Dslr رو نیز در نظر داشته باشید
    اصل انتخاب یک کامپکت در واقع قابلیت حمل بالا و راحتی کاربری می باشد که عموما شما تنظیمات خاصی روی دوربین انجام نمی دهید اما در یک slr شما در ازای خروجی خوب مشکلات اندازه و جابه جایی و همچنین پیچیدگی کاربری را به جان می خرید هرچند این کاربری برای dslr سطح مبتدی کمتر است باز به نسبت یک کامپکت پیچیده محسوب می شود
    در هر حال شما اگر از d3100 راضی بودید خب همان را بگیرید و در آینده یک لنز بهتر تهیه بفرمایید در غیر این صورت کمی از انتظار کیفیت خود بکاهید و به سراغ کامپکت های سطح پیشرفته بروید
    X10و xf1 فوجی گزینه های خوبی در این سطح هستند
    البته شما میتونید به میرورلس ها نیز فکر کنید که علاوه بر قابلیت حمل و کاربری آسان کیفیت مطلوب نیز در اختیارتان می گذارد
    با بودجه شما eos m گزینه خوبیست و همچنین اگر بتوانید دست دوم سری نکس سونی را نیز پیدا کنید ارزش خرید دارد
    پس کیفیت dslr بهتره؟ درسته؟
    ارزش داره بودجه رو بیشتر کنم و d3200 یا d3300 بگیرم؟ یا همون d3100 خوبه؟
    فوجی هم تاحالا نداشتم. کیفیتشون خوبه؟ این مدلهای فوجی که گفتین توقف تولیدن که! نمیخوام قدیمی باشه.
    دوستان دیگه هم نظر بدن ممنون میشم.
    ویرایش توسط n1234 : Tuesday 5 May 2015 در ساعت 09:15

كاربر فعال
    تشکر کرده
    1029

canon sx700
    canon sx510
    canon sx520
    canon s120
    کلا اگر دنبال کیفیت عکس هستید در رده سوپر زوم ها خیلی دنبال کیفیت dslr ها نباشید. بعلاوه اینکه دوربین های سوپر زوم در برخی موارد واقعا اذیت می کنن(از جمله نور کم و موارد ریز دیگه ای) . البته من با دوربین سوپر زومو تجربه کمی ندارم و همین زوم بالا هم مزیتی هست ولی اگر رای به کیفیت هست دنبال dslr باشید.
    Ali M.Rezaei و n1234 تشکر می‌کنند.
    نمی دانم.
    ژوزف لویی لاگرانژ.
    فروم از دریچه آمار

كاربر فعال Moty آواتار ها
    تشکر کرده
    3738

پس کیفیت dslr بهتره؟ درسته؟
    ارزش داره بودجه رو بیشتر کنم و d3200 یا d3300 بگیرم؟ یا همون d3100 خوبه؟
    فوجی هم تاحالا نداشتم. کیفیتشون خوبه؟ این مدلهای فوجی که گفتین توقف تولیدن که! نمیخوام قدیمی باشه.
    دوستان دیگه هم نظر بدن ممنون میشم.
    درود
    اگر می خواهید کیفیت dslr رو در بدنه کوچک داشته باشید دوربین های میرورلس پاسخگوی نیاز شما.هستند مانند eos m کنون
    دوربین های x10 xf1 دوربین های ارزشمندی هستند که برای استفاده خانوادگی و سفر کاملا راضی کننده هستند من با هر دو دوربین کار کردم و ارزش خرید رو داره و الان قیمتشان نیز مناسب است البته s110 یا 120 کنون نیز دوربین های ارزشمندی هستند
    اگر دوربین dslr می خواهید سعی کنید بدنه ای بگیرید که پول کافی برای خرید لنز مناسب نیز داشته باشید
    n1234 تشکر می‌کند.
    با احترام فراوان مرتضی صادقیان
    http://instagram.com/Morteza__sadeghian
    http://instagram.com/man.sa_photography

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    40

نقل قول نوشته اصلی توسط Moty نمایش پست ها
    درود
    اگر می خواهید کیفیت dslr رو در بدنه کوچک داشته باشید دوربین های میرورلس پاسخگوی نیاز شما.هستند مانند eos m کنون
    دوربین های x10 xf1 دوربین های ارزشمندی هستند که برای استفاده خانوادگی و سفر کاملا راضی کننده هستند من با هر دو دوربین کار کردم و ارزش خرید رو داره و الان قیمتشان نیز مناسب است البته s110 یا 120 کنون نیز دوربین های ارزشمندی هستند
    اگر دوربین dslr می خواهید سعی کنید بدنه ای بگیرید که پول کافی برای خرید لنز مناسب نیز داشته باشید
    ممنون. با این حساب میگین همون d3100 بهتر از d3200 و d3300 هست؟
    اگه نخوام dslr بگیرم بین s110 و s120 و sx700 کدوم کیفیت عکسش بهتره؟