صفحه 268 از 284 نخستنخست ... 168 218 258 264 265 266 267 268 269 270 271 272 278 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 2,671 تا 2,680 , از مجموع 2839
Like Tree2212تشکر

موضوع: راهنمایی براي خرید دوربین هاي Compact ...

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    40

نقل قول نوشته اصلی توسط vahidshah نمایش پست ها
    به نظر من اول اینکه هر انتخابی میکنین سعی کنید اس ال ار باشه .
    2 اینکه کیفیت و ...خیلی چیزهاکه اس ال ارهاباهم فرق ذارن زیاد مهم نیستن و هرکدومو بگیری برنده ای / و بیشتر به بدنه فکر کنید مثلایکی ارگونومی کلید های نیکون رو دوس داره مثلا دگمه روشن خاموش کنارشاتره و تا اانگشتت به شاترمیاد میتونی بالمس متوجه شی انگارروشن نیس .ولی تو کنوون یجادیگس و یکی هم ارگونومی کنون رو دوس داره واسه مزایای مهم دیگش/
    من همزمان 3200 و 600 دی داشتم و همکارم3100 داشت بنظر منکه اول 3100 باید حذف شه دوربین خ خوبیه اما واقعا با وجود3200 دلیلی واسه نگاه به گذشته نیست.میمنونه 600 که در اصل بدنش یک رده بالاتر از نیکونه .ولی خوب رقیب هم هستن و و تو مرزهای همدیگه جلومیرن.بنظر من باز 3200 بهتره .بخاطر دینامیک رنج بالاتر و رزولشن بالاترش و من فکر نمیکنم افزایش مگاپیکسل 24 شدن 3200باعث نویز بیشترش به 600 یا حتی650 شده باشه

به نظر من الان مثل 7-8 سال پیش نیست که بدنه های با اختلاف های مهمی با هم متفاوت باشن.الان اغلب سنسورها خوب رشد کردن و عملکرد مشابه هی دارن و رو این دوربینها که بحثشون هست و سنسور کراپن/خروجی در حد سنسور کراپه و دلیل انتخاب کراپ با قیمت بالاتر بیشتر دلایل فیزیکی هست مثل ارگونومی یا بدنه محکم تر یا دگمه های بیشتر و... فکر نکنم نیاز باشه ادم نگرانه اینباشه که نکنه اگه اونیکی رو میخریدم تصاویر متفاوتی ازش میددم و بیشترین تفاوتها تو ظاهر ها هست تا باطن.یعنی کسی اگه بتونه اونقد نکته سنج باشه که تشخثیص بده تفاوتهای ظاهری کدومش رو بیشتر دوسداره بعدش میتونه دنبال 5درصد نویز کم و20درصد عمر باطری کم و بیش شون رو بحث کنه
    مرسی از توضیحات خوبتون. پس صد در صد 3200 رو میخرم:)

كاربر فعال خزان آواتار ها
    تشکر کرده
    3572

نقل قول نوشته اصلی توسط n1234 نمایش پست ها
    آخه واسه vr II زده که لرزشگیر تصویر نداره! اشتباه زده یعنی؟
    دیشب ثبت کردم خریدمو و تا چند دقیقه دیگه خریدمو پرداخت میکنم. ممنونم.
    تو لنز های نیکون VR یعنی لرزشگیر
    اگه به عکس های بدنه لنز نگاه کنید زیر دکمه تایین فوکوس دستی یا اتومات دکمه VR - on - off هست که برای خاموش یا روشن کردن لرزشگیره یحتمل اشتباه کرده من با این لنزو از نزدیک دیدم باهاش کار کردم هم رو 3100 هم رو 3200
    مبارکتون باشه حتما دفترچه راهنما هم تهیه کنید یه سری از موارد اون تو توضیح داده شده که کمک زیادی میکنه هزینه ای هم نداره 10 تومن
    n1234 تشکر می‌کند.
    نیما هستم گاه آنكه ما را به حقيقت مي رساند خود از آن عاري است .زيرا تنها حقيقت است كه رهايي مي بخشد.( مارگوت بیکل - احمد شاملو )

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    40

نقل قول نوشته اصلی توسط خزان نمایش پست ها
    تو لنز های نیکون VR یعنی لرزشگیر
    اگه به عکس های بدنه لنز نگاه کنید زیر دکمه تایین فوکوس دستی یا اتومات دکمه VR - on - off هست که برای خاموش یا روشن کردن لرزشگیره یحتمل اشتباه کرده من با این لنزو از نزدیک دیدم باهاش کار کردم هم رو 3100 هم رو 3200
    مبارکتون باشه حتما دفترچه راهنما هم تهیه کنید یه سری از موارد اون تو توضیح داده شده که کمک زیادی میکنه هزینه ای هم نداره 10 تومن
    چشم خیلی ممنون از توضیحات خوبتون. مرسی. دفترچه رو از کجا بگیرم؟ دیجی کالا نداره

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    40

نقل قول نوشته اصلی توسط n1234 نمایش پست ها
    چشم خیلی ممنون از توضیحات خوبتون. مرسی. دفترچه رو از کجا بگیرم؟ دیجی کالا نداره
    چندجا پیدا کردم که حداقل 12 تومن بودن. بعدا میگیرم. ممنون.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

با سلام خدمت دوستان عزیز و اساتید محترم :
    به طور جدی نیاز به راهنمایی شما بزرگواران دارم . خواهشا بنده را راهنمایی بفرمایید .

قصد خرید یک دوربین کامپکت پیشرفته دارم و میتونم تا 1800 هم هزینه کنم (یک ملیون و هشتصد هزار تومن)

بنده بین انتخاب دو مدل زیر مردد هستم :
    1- دوربین canon powershot g1x (با اندازه سنسور 1.5 اینچ و دقت 15 مگاپیکسل Digic 5 )
    2-دوربین canon powershot g7x (با اندازه سنسور 1 اینچ و دقت 21 مگاپیکسل Digic 6 )

بیشترین کاربرد هم برای بنده چون عکاس حرفه ای نیستم ولی به عکاسی و مخصوصا گرفتن عکس های با کیفیت علاقه زیادی دارم ، عکاسی خانوادگی و دور همی ها و بیرون رفتن ها با دوستان و هم عکاسی در منزل و نور کم و گاهی عکاسی طبیعت البته به صورت اماتور .

g1xدوربین قدیمی تری هست و اندازه سنسورش بزرگتره و امتحان خودشو پس داده ولی از طرفی دارای پردازشگر تصویر قدیمی تر یعنی Digic 5

g7x دوربین جدیدیه با اندازه سنسور کوچکتر و ابعاد و وزن کمتر و دقت پیکسل بالاتر و پردازشگر تصویر Digic 6

بنده واقعا کیفیت عکس برام مهم هستش . درسته که جابه جایی g7x راحت تره و یا مثلا دارای wifi هست در صورتی که g1x فاقد wifi هست اما نمیخوام کیفیت رو فدای امکانات جانبی کنم .
    دوستان ایا واقعا g1x کیفیت خیلی بیشتری داره نسبت به g7x ???? مثلا چند درصد بیشتر ؟؟
    و یه سوال دیگه اینکه آیا میشه با g1x با توجه به اندازه ی بزرگتر و وزن بیشترش عکس سلفی به راحتی گرفت ؟؟

من نهایتا تا فردا باید خریدم رو قطعی کنم . خواهشااااااا منو راهنمایی کنید . ممنون .
    دوستان خواهشا فقط بین همین مدل منو راهنمایی کنید . ممنون

كاربر فعال sma075 آواتار ها
    تشکر کرده
    135

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan4u نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان عزیز و اساتید محترم :
    به طور جدی نیاز به راهنمایی شما بزرگواران دارم . خواهشا بنده را راهنمایی بفرمایید .

قصد خرید یک دوربین کامپکت پیشرفته دارم و میتونم تا 1800 هم هزینه کنم (یک ملیون و هشتصد هزار تومن)

بنده بین انتخاب دو مدل زیر مردد هستم :
    1- دوربین canon powershot g1x (با اندازه سنسور 1.5 اینچ و دقت 15 مگاپیکسل Digic 5 )
    2-دوربین canon powershot g7x (با اندازه سنسور 1 اینچ و دقت 21 مگاپیکسل Digic 6 )

بیشترین کاربرد هم برای بنده چون عکاس حرفه ای نیستم ولی به عکاسی و مخصوصا گرفتن عکس های با کیفیت علاقه زیادی دارم ، عکاسی خانوادگی و دور همی ها و بیرون رفتن ها با دوستان و هم عکاسی در منزل و نور کم و گاهی عکاسی طبیعت البته به صورت اماتور .

g1xدوربین قدیمی تری هست و اندازه سنسورش بزرگتره و امتحان خودشو پس داده ولی از طرفی دارای پردازشگر تصویر قدیمی تر یعنی Digic 5

g7x دوربین جدیدیه با اندازه سنسور کوچکتر و ابعاد و وزن کمتر و دقت پیکسل بالاتر و پردازشگر تصویر Digic 6

بنده واقعا کیفیت عکس برام مهم هستش . درسته که جابه جایی g7x راحت تره و یا مثلا دارای wifi هست در صورتی که g1x فاقد wifi هست اما نمیخوام کیفیت رو فدای امکانات جانبی کنم .
    دوستان ایا واقعا g1x کیفیت خیلی بیشتری داره نسبت به g7x ???? مثلا چند درصد بیشتر ؟؟
    و یه سوال دیگه اینکه آیا میشه با g1x با توجه به اندازه ی بزرگتر و وزن بیشترش عکس سلفی به راحتی گرفت ؟؟

من نهایتا تا فردا باید خریدم رو قطعی کنم . خواهشااااااا منو راهنمایی کنید . ممنون .
    دوستان خواهشا فقط بین همین مدل منو راهنمایی کنید . ممنون
    سلام
    دوربین g7x گزینه مناسب تری است و در تست های مختلف نمرات قابل قبولی گرفته است. آن مقدار عملکرد بهتر g1x در زمینه سنسور و نویز هم با دیاف باز تر g7x نسبتا جبران می شود.
    ضمنا مزیت اندازه را هرگز دست کم نگیرید. حتی ممکن است در مکان هایی که با g1x از لحاظ حساسیت ها به مشکل بر بخورید با g7x به راحتی عکاسی کنید.
    سیدمحمد آقامیرزائی
    لطفا تصاویر من را نقد کنید. ویرایش هم آزاد.
    Olympus OM-D E-M5 + 12-50mm 3.5-6.3

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    40

سلام. چند دقیقه پیش دوربین به دستم رسید. ممنون از راهنمایی های همتون. هم body هم لنز هردوشون از d3100 کوچیکترنو کلا سبک تره. الان که اینو دیدم فهمیدم اهرم درایو مود که میگن چیه! حیف توی این نیست، خیلی خوب بود آخه.
    دوستان باطریش شارژ اولیه میخواد؟ اگه آره چند ساعت؟

كاربر همراه ali ka آواتار ها
    تشکر کرده
    23

سلام
    مبارک باشد امیدوارم لحظات زیبایی را با آن ثبت کنید .
    باطری را برای بار اول که به شارژر متصل می کنید صبر کنید تا حتما به طور کامل شارژ شود که زمان آن بسته به دوربین فرق می کند و احتمالا در دفترچه راهنما قید شده است .
    n1234 تشکر می‌کند.
    صداقت ، بهترین سیاست است.
    Sony Alpha 3000

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    40

نقل قول نوشته اصلی توسط ali ka نمایش پست ها
    سلام
    مبارک باشد امیدوارم لحظات زیبایی را با آن ثبت کنید .
    باطری را برای بار اول که به شارژر متصل می کنید صبر کنید تا حتما به طور کامل شارژ شود که زمان آن بسته به دوربین فرق می کند و احتمالا در دفترچه راهنما قید شده است .
    خیلی ممنونم مرسی.
    والا واسه تست که دوربینو روشن کردم باطریشو پر نشون داد. یعنی تا خالی نشده نزنم به شارژ؟ یا همین الان بزنم تا موقعی که باطری رو پر نشون بده؟

كاربر همراه ali ka آواتار ها
    تشکر کرده
    23

سلام
    معمولا باطری هنگام خرید شارژ اندکی دارد یا حداقل شارژ کامل نیست (تا حالا چند دوربین خریدم هیچکدام شارژ کامل نبود ) ، با این اوصاف زمانیکه شارژ باطری به پایان نزدیک شد آن را کاملا شارژ کنید .
    n1234 تشکر می‌کند.
    صداقت ، بهترین سیاست است.
    Sony Alpha 3000