صفحه 40 از 284 نخستنخست ... 30 36 37 38 39 40 41 42 43 44 50 90 140 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 391 تا 400 , از مجموع 2839
Like Tree2212تشکر

موضوع: راهنمایی براي خرید دوربین هاي Compact ...

كاربر بسیار فعال Amir Tavakoli آواتار ها
    تشکر کرده
    7229

پیش فرض پاسخ: راهنمایی خرید دوربین میخواهم لطفا

آقا فرصت ویرایش تموم شده بود و مجبور شدم پست جدید بزنم

دیدن این جدول هم خالی از لطف نیست:

پ.ن: آقا ترو خدا یک کاری کنید که عکسها درست نشون داده بشن.
    نشانی عکس بالا:

کد:
    http://img4.uploadhouse.com/fileuploads/2262/2262924e9f162594624cda5b1afd0bd7d3de12d.jpg
    shabab تشکر می‌کند.

كاربر آشنا 2ch.blogfa آواتار ها
    تشکر کرده
    138

سلام به همه اعضاء محترم سایت عکاسی ...

من یه تازه واردم ... هم تو سایت هم تو دنیای عکاسی دیجیتال

چند ماهی است با یه دوربین سونی اچ 7 کار می کنم ... منتهی مشکلاتی از لحاظ نویز در شاتهای با نوردهی طولانی و ایزوهای بالا دارم و نکته دیگر کند بودن این دوربین برای شرایط عکاسی من است ( از لحاظ تنظیمات و ... ) قصد دارم یک دوربین Dslr حرفه ای تهیه کنم منتهی مشکلی دارم که از بین این سه مدل کدام یک را انتخاب کنم :

من بیشتر از طبیعت و شب عکس می گیرم اما خب در شاخه های دیگر عکاسی هم دوست دارم تجربه هایی داشته باشم در کل دوربینی می خواهم که حداکثر با دو سه عدد لنز جانبی بتوانم در رشته های مختلف عکاسی بخصوص حیات وحش فعالیت کنم ...

دوربینهائی که با توجه به مطالعاتم در این سایت مناسب دیدم :

CANON 40D - NIKON D80 - SONY alpha series

موضوعی که بیشتر در بین دو دوربین نیکون و کنون مرا مردد می کند قابلیت انتخاب سرعت شاتر Bulb است که متاسفانه کنون ندارد ... یه سوال دیگه آیا می شود با آپدیت نرم افزاری این قابلیت را به 40D افزود ؟

دوربینهای سونی سری آلفا از لحاظ وزن ( نکته مهمی است برای من من سایکلتوریست هستم ) و کیفیت خروجی عکاسی جهت عرضه تجاری ... به چه صورت هستند ؟ آیا پرداخت مبلغی حدود دو میلیون برای یک سونی آلفا 700 با سه عدد لنز همراه مقرون به صرفه است یا خیر ( از لحاظ کیفیت و استفاده طولانی مدت عرض می کنم ) ؟

با تشکر از همه دوستان ... امیدوارم بتوانم با کمک شما دوربین مناسبی را انتخاب کنم ...

مشتاق دیدن نظراتا شما در رابطه با عکسهایم در وبلاگ خود هستم :

کد:
    http://2ch.blogfa.com
    ویرایش توسط farhad44 : Friday 25 July 2008 در ساعت 14:29 دلیل: قرار دادن لينك در تگ كد

كاربر ويژه farhad44 آواتار ها
    تشکر کرده
    13937

نقل قول نوشته اصلی توسط 2ch.blogfa نمایش پست ها
    موضوعی که بیشتر در بین دو دوربین نیکون و کنون مرا مردد می کند قابلیت انتخاب سرعت شاتر Bulb است که متاسفانه کنون ندارد ... یه سوال دیگه آیا می شود با آپدیت نرم افزاری این قابلیت را به 40D افزود ؟

مگه ميشه دوربين SLR اي سرعت بالب نداشته باشه :::big grin:::

خيالتون راحت همشون سرعت B دارند.
    Kaveh Ghobadi، Amir Tavakoli و Halalzadeh تشکر می‌کنند.

تشکر کرده
    138

نقل قول نوشته اصلی توسط farhad44 نمایش پست ها

مگه ميشه دوربين SLR اي سرعت بالب نداشته باشه :::big grin:::

خيالتون راحت همشون سرعت B دارند.

:biggrin:

بابا آماتوری و هزار عیب شرعی و غیر شرعی !!!

راستش این یکی از مشکلاتم بود ... مشکل اساسی تر انتخاب از بین این سه مدل واسه شرایط عکاسی منه ... اگه کسی می تونه لطف کنه و منو راهنمائی کنه ... ممنون از توجه جناب فرهاد خان عزیز ...

راستش من یه مشکل با نویز دوربین دارم که فکر کنم در هنگام ریسایز کردن در فتو شاپ اتفاق می افته ... نمی دونم تو کدوم تاپیک راجع بهش صحبت کرده ؟؟؟؟؟؟ :confused:

تشکر کرده
    13937

سلام

خوب بين دوربينهايي كه نام برديد D80 با دوتاي ديگه هم لول نيست نويزش هم نسبت به اون دوتا ( 40D و آلفا 700) بيشتره .

شما كه سفر زياد مي ريد از طرفي بهتره از بدنه هاي حرفه اي تر ( با بدنه ي آلياژ منيزيوم) مثل 40D يا نيكن D300 يا آلفا 700 استفاده كنيد كه محكم تر و جون سخت ترند ولي در عوض سنگين تر و گرانترند. يا اگر خيلي سفر پر مخاطره نمي رويد و وزن برايتان مهم تر است توصيه مي كنم به سمت كنن 450D يا سوني آلفا 350 برويد.

لينك مقايسه ي اين 6 دوربين هم ببينيد بد نيست.

Moderator nmroshan آواتار ها
    تشکر کرده
    11580

سفر با دوچرخه؟ بهتر است با توجه به جمیع شرایط و نیز فاکتور قیمت، همان Canon 40D را بخرید.
    farhad44 تشکر می‌کند.
    نعما م. روشن
    مقالات سایت عکاسی |وبلاگ (از عکاسی) | اینستاگرام : Nemaroshan

تشکر کرده
    138

سلام

خوب بين دوربينهايي كه نام برديد D80 با دوتاي ديگه هم لول نيست نويزش هم نسبت به اون دوتا ( 40D و آلفا 700) بيشتره .

شما كه سفر زياد مي ريد از طرفي بهتره از بدنه هاي حرفه اي تر ( با بدنه ي آلياژ منيزيوم) مثل 40D يا نيكن D300 يا آلفا 700 استفاده كنيد كه محكم تر و جون سخت ترند ولي در عوض سنگين تر و گرانترند. يا اگر خيلي سفر پر مخاطره نمي رويد و وزن برايتان مهم تر است توصيه مي كنم به سمت كنن 450D يا سوني آلفا 350 برويد.

لينك مقايسه ي اين 6 دوربين هم ببينيد بد نيست.
    ممنون از جناب فرهاد خان عزیز و جناب روشن

راستش نظر خودم هم به کنون 40D تمایل بیشتری دارم اما حقیقتش یک مقدار که درباره سونی آلفا 700 مطالعه کردم کمی بین کنون و سونی دو دل شده ام ... راستش وسایل زیادی از سونی داشته ام اما هیچگاه در هر زمینه ای کالای تخصصی از سونی ندیده ام به عبارت دیگر به عقیده من سونی سلطان بازارهای عام است و بس ... اما امکانات این سونی آلفا 700 به همراه 2 مگا پیکسل بیشتر و لنزهای کیت کاملتر و با قیمت مناسب تر نسبت به کنون ( از دیدگاه آماتوری بنده ) منو کمی وسوسه می کند ...

كاربر همراه kiuna آواتار ها
    تشکر کرده
    218

مگر كسي شكي هم در اين مورد داره ؟
    خب یه جایی خوندم که خود کنون گفته بود که نویز سنسور cmos از ccd بیشتره اما به علت وجود یه سیستم
    دیگه که نویز تصویر رو میگیره باعث میشه نویز کمتری از ccd داشته باشه !
    از طرفی رنگها تو سنسورهای ccd به مراتب طبیعی تر از cmos هستن !
    به جز نویز چه برتری میشه برای cmos نسبت به ccd بیان کرد ؟

تشکر کرده
    13937

سلام

اعتراف مي كنم كه ديشب چون عبارت سايكل توريست را سر هم نوشته بوديد من بهش دقت نكردم و چشمان تيز بين دكتر روشن توجه بيشتري داشت. همينطور كه ايشان فرمودند به همين خاطر بايد قيد دوربين هاي Entry Level را بزنيد.

در مورد آلفا 700 بايد بگويم كه دوربين خوبي است و البته بدنه اش از بدنه ي 40D گرانتر است ولي بدنه ي 40D مقاوم تر است. در آلفا 700 شاسي و بدنه از آلياژهاي منيزيوم و آلومينيوم و پلاستيك مقاوم ساخته شده و اين در حالي است كه بدنه ي 40D يكسره از آلياژ منيزيوم است و براي كار شما مناسب تر.

نقل قول نوشته اصلی توسط 2ch.blogfa نمایش پست ها
    .......

به عبارت دیگر به عقیده من سونی سلطان بازارهای عام است و بس ...
    در مورد اين اظهار نظر بايد عرض كنم كه تا جناب كاوه خان قبادي نرسيده به سرعت از يكي از مرزها با همان دوچرخه تان بگريزيد
    Kaveh Ghobadi و Amir Tavakoli تشکر می‌کنند.

كاربر همراه Ahmad Reza آواتار ها
    تشکر کرده
    1099

سلام
    اول تبریک میگم ورود دوست عزیز دوچرخه سوارمون رو. دوم اینکه من هم گاهی دوچرخه سواری میکنم و کوهنوردی. به نظرم مزیتی که نیکون به سونی و کانن داره داشتن یک لنز 200-18 خوبه. بهتر میدونید که وزن و همینطور حجم مسئله خیلی مهمیه. ترکیب مثلا نیکون دی200 (به خاطر بدنه مقاوم در برابر گرد و غبار و رطوبت) و در صورت امکان مالی دی300 با 200-18 ترکیب دلچسبی می شه برای این شرایط.
    اما دوستمون دنبال بالب و احتمالا نوردهیهای چند دقیقه ای هستند و خب اینجا کانن انتخاب بهتریه و با قیمت مناسب تر.
    حالا باید دید چی مهم تره...
    shabab تشکر می‌کند.

صفحه 40 از 284 نخستنخست ... 30 36 37 38 39 40 41 42 43 44 50 90 140 ... آخرینآخرین