صفحه 38 از 284 نخستنخست ... 28 34 35 36 37 38 39 40 41 42 48 88 138 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 371 تا 380 , از مجموع 2839
Like Tree2212تشکر

موضوع: راهنمایی براي خرید دوربین هاي Compact ...

كاربر همراه
    تشکر کرده
    112

پیش فرض پاسخ: راهنمایی خرید دوربین میخواهم لطفا

حرف شما رو قبول دارم! اما اکثر دوربین های همرده سنسور های مشابه دارند ! و در موارد جزئی با هم اختلاف دارن!
    آیا اختلاف سنسور D700 و D40X جزئی است؟ آیا 3 شات در ثانیه و 9 شات در ثانیه اختلاف جزئی محسوب می شود؟!و....

برای خرید بدنه مناسب تا کجا باید پیش رفت ؟
    به اندازه نیاز! اما نظر شخصی بنده که اصرار زیادی هم روی آن دارم این است که باید رابطه معقولی بین بدنه و لنز وجود داشته باشد. در ادامه بیشتر توضیح خواهم داد...

راستش پیشنهاد اصولی با توجه به سطح شما و بودجه ای که قرار است اختصاص بدهید و بی توجه به صحبت های اخیر همچنان A200 است با دو لنز. که ترجیحاً دو لنز را هم با یک 250-18 عوض کنید. می پرسید چرا؟ چون از دید من تنها تا حد معقولی باید برای دوربین های Entry Level خرج کرد. البته این بحث را دیدم قبلاً همکار عزیزم کرده و ظاهراً مخالفانی دارد اما من هم دلایل خودم را دارم. دوربین های Entry Level همانطور که از نامشان بر می اید برای ورود به دنیای SLR طراحی شده اند و کیفیت و ویژگی هایشان هم خیلی حرفه ای نیست و اگر کسی با یک Entry Level عکاسی را شروع کند(و ادامه بدهد!)، بعد از یک سال قطعاً فکر عوض کردن دوربین خواهد بود و احتمالاً دوربینش را با D300 یا یک فول فریم عوض خواهد کرد! پس طوری برای Entry level ها خرج نکنید که بعداً دچار زحمت و زیان بشوید. برای همین هم من واقعاً A200 را که به همراه دو لنز به قیمت 700 دلار عرضه می شود را ارزنده می دانم. البته می دانید که کیفیت عکسها و کلاً عملکرد این دوربین هم واقعاً خوب بوده و مصرف کنندگان هم کاملاً این قضیه را تایید کرده اند.
    تاپیک A200 رو خوندم اما تو تاپیک حرفی در مورد پکیج ها
    و همین طورمدل A200W زده نشده بود
    در پست زیر توضیخ داده شده البته در تاپیک A700
    کد:
    http://www.akkasee.com/forum/showpost.php?p=90091&postcount=67

به نظرم باید فکر سرمایه گذاری را از ذهن بیرون کنید و در کل بهتر است به فکر جمع کردن یک پکیج شامل بدنه و لنز و لوازم با توجه به بودجه ای که دارید باشید و سال بعد یا دو سال بعد این پکیج را کلاً با پکیج بهتر و به روزتری عوض خواهید کرد. البته فکر کردن به پکیج را هم تنها برای Entry level ها صحیح می دانم....
    بنابراین بدنه و لنز را از یک کلاس انتخاب کنید و زمانی که احساس کردید وقت رفتن به level بعدی است آنگاه بدنه و لنزهایی در کلاس بالاتر بخرید؛ مطمئن باشید آن زمان خیلی بهتر هم لنزها را انتخاب خواهید کرد...

در موردdpreview.com من فکر می کنم یه جورایی به جانبداری از سونی تمایل داره
    راستش خیلی ها برعکس شما فکر می کنند و می گویند که dpreview نسبت به محصولا سونی کم توجهی و کم لطفی می کند و بیشتر به سمت کنون و نیکون تمایل دارد و حالا اگر اینبار خیلی کم لطفی نکرده حکایت را معکوس نکنیم و بپذیریم که A200 دوربین خوبی است. اگر ریویو را هم به دقت مطالعه کنید می بینید که عملکرد این دوربین حقیقاتاً خوب و قابل قبول بوده و نکته مثبت این است که در هیچ تستی ضعف فاحشی وجود نداشته و در امتیازها هم می بینیم که امتیازها متعادل هستند. ارزنده بودن دوربین هم که با امتیاز 9 تایید شده است....

در نهایت اگر قصد خرید دوربین سونی را داشتید حتماً با کاوه قبادی عزیز هم مشورت کنید که اطلاعات ایشان در مورد این برند به مراتب از بنده و سایرین بیشتر است.
    ویرایش توسط JiNi : Monday 21 July 2008 در ساعت 03:01
    آرش

Java Intelligent Network Infrastructure

كاربر همراه kiuna آواتار ها
    تشکر کرده
    218

نقل قول نوشته اصلی توسط JiNi نمایش پست ها
    آیا اختلاف سنسور D700 و D40X جزئی است؟ آیا 3 شات در ثانیه و 9 شات در ثانیه اختلاف جزئی محسوب می شود؟!و....

به اندازه نیاز! اما نظر شخصی بنده که اصرار زیادی هم روی آن دارم این است که باید رابطه معقولی بین بدنه و لنز وجود داشته باشد. در ادامه بیشتر توضیح خواهم داد...

راستش پیشنهاد اصولی با توجه به سطح شما و بودجه ای که قرار است اختصاص بدهید و بی توجه به صحبت های اخیر همچنان A200 است با دو لنز. که ترجیحاً دو لنز را هم با یک 18-250- عوض کنید. می پرسید چرا؟ چون از دید من تنها تا حد معقولی باید برای دوربین های Entry Level خرج کرد. البته این بحث را دیدم قبلاً همکار عزیزم کرده و ظاهراً مخالفانی دارد اما من هم دلایل خودم را دارم. دوربین های Entry Level همانطور که از نامشان بر می اید برای ورود به دنیای SLR طراحی شده اند و کیفیت و ویژگی هایشان هم خیلی حرفه ای نیست و اگر کسی با یک Entry Level عکاسی را شروع کند(و ادامه بدهد!)، بعد از یک سال قطعاً فکر عوض کردن دوربین خواهد بود و احتمالاً دوربینش را با D300 یا یک فول فریم عوض خواهد کرد! پس طوری برای Entry level ها خرج نکنید که بعداً دچار زحمت و زیان بشوید. برای همین هم من واقعاً A200 را که به همراه دو لنز به قیمت 700 دلار عرضه می شود را ارزنده می دانم. البته می دانید که کیفیت عکسها و کلاً عملکرد این دوربین هم واقعاً خوب بوده و مصرف کنندگان هم کاملاً این قضیه را تایید کرده اند.

در پست زیر توضیخ داده شده البته در تاپیک A700
    کد:
    http://www.akkasee.com/forum/showpost.php?p=90091&postcount=67

به نظرم باید فکر سرمایه گذاری را از ذهن بیرون کنید و در کل بهتر است به فکر جمع کردن یک پکیج شامل بدنه و لنز و لوازم با توجه به بودجه ای که دارید باشید و سال بعد یا دو سال بعد این پکیج را کلاً با پکیج بهتر و به روزتری عوض خواهید کرد. البته فکر کردن به پکیج را هم تنها برای Entry level ها صحیح می دانم....
    بنابراین بدنه و لنز را از یک کلاس انتخاب کنید و زمانی که احساس کردید وقت رفتن به level بعدی است آنگاه بدنه و لنزهایی در کلاس بالاتر بخرید؛ مطمئن باشید آن زمان خیلی بهتر هم لنزها را انتخاب خواهید کرد...

راستش خیلی ها برعکس شما فکر می کنند و می گویند که dpreview نسبت به محصولا سونی کم توجهی و کم لطفی می کند و بیشتر به سمت کنون و نیکون تمایل دارد و حالا اگر اینبار خیلی کم لطفی نکرده حکایت را معکوس نکنیم و بپذیریم که A200 دوربین خوبی است. اگر ریویو را هم به دقت مطالعه کنید می بینید که عملکرد این دوربین حقیقاتاً خوب و قابل قبول بوده و نکته مثبت این است که در هیچ تستی ضعف فاحشی وجود نداشته و در امتیازها هم می بینیم که امتیازها متعادل هستند. ارزنده بودن دوربین هم که با امتیاز 9 تایید شده است....

در نهایت اگر قصد خرید دوربین سونی را داشتید حتماً با کاوه قبادی عزیز هم مشورت کنید که اطلاعات ایشان در مورد این برند به مراتب از بنده و سایرین بیشتر است.

منظور من در دوربین های همرده بود ! مطمئنا تعداد شات ها خیلی موثر هستند اما d40x , d300 همرده نیستند
    بگذریم...
    من A200 رو در ریویو سایتهای دیگه هم دیدم دوربین خوبی هست اما یه رقیب خیلی عالی در کنارش دیدم
    اونم sumsung gx 10 واقعا امتیازهایی که این دوربین گرفته خیلی عالیه! در مقایسه با امکانات هم
    چیزی کم نداره بلکه در بعضی موارد بهتر هم هست! نمی دونم شما این دوربین رو در ریویو ها دیدید یا خیر؟
    در کل pentaz k10d بود که سامسونگ بهتر از اون عمل کرده و حذفش کردم !
    در مورد A200 وسامسونگ مشکلی که دارم اینه که بعدها برای تعویض اونها به دلیل برند اونها ونه به دلیل
    امکانات برای فروش با مشکل مواجه بشم!
    مشکل دیگه لنز این دو دوربین هست! از قیمت لنزهای این دو دوربین خبر ندارم!
    شما گفتید دو لنز A200 رو با لنز 18-250 عوض کنید ! دلیل پیشنهادتون رنج بیشتر هست یا
    دلیل دیگه ای دارید؟ ترجیح میدم اگر عوض میکنم لنزی همراه با لرزشگیر بگیرم نمی دونم
    این مدل که شما گفتید دارای لرزشگیر هست یا نه
    در دوربین سامسونگ از لنزهای پنتاکس میشه استفاده کرد
    و اینکه برای سونی میشه از لنزهای دیگه ای غیر سونی مثل سیگما استفاده کرد؟

كاربر بسیار فعال Pooyan آواتار ها
    تشکر کرده
    7620

نقل قول نوشته اصلی توسط kiuna نمایش پست ها
    ترجیح میدم اگر عوض میکنم لنزی همراه با لرزشگیر بگیرم نمی دونم
    این مدل که شما گفتید دارای لرزشگیر هست یا نه
    هر دو داراي لرزشگير روي بدنه هستند و نيازي به لنز داراي لرزشگير ندارند.

در دوربین سامسونگ از لنزهای پنتاکس میشه استفاده کرد
    و اینکه برای سونی میشه از لنزهای دیگه ای غیر سونی مثل سیگما استفاده کرد؟
    بلي.
    kiuna تشکر می‌کند.

كاربر فعال Kasra.H آواتار ها
    تشکر کرده
    5184

نقل قول نوشته اصلی توسط farhad44 نمایش پست ها

خوب با اين اوصاف به نظر من بهترين انتخابتون Nikon D60 با لنز كیت و یا اگر 150 تومان اضافه كنید Canon 450D با لنز كیت ( 55-18 لرزشگیر دار) است.

.

سلام
    آقا فرهاد Canon 450D شده 750 تومان؟ واقعا خبر مسرت بخشی است!

كاربر ويژه farhad44 آواتار ها
    تشکر کرده
    13937

نقل قول نوشته اصلی توسط k.h نمایش پست ها
    سلام
    آقا فرهاد Canon 450D شده 750 تومان؟ واقعا خبر مسرت بخشی است!
    نه آقا چرا شايعه درست مي كنيد :::big grin:::

ايشون بودجه شون 700 بود گفتم 150 اضافه كنند 850 بشه كه بتونيد 450d رو بخريد

تشکر کرده
    218

نقل قول نوشته اصلی توسط Pooyan نمایش پست ها
    هر دو داراي لرزشگير روي بدنه هستند و نيازي به لنز داراي لرزشگير ندارند.

بلي.
    یعنی دوربینی که لرزشگیر داره و لنز بدون لرزشگیر روش سوار بشه
    با دوربینی که لرزشگیر نداره و لنز لرزشگیر دار روش نصب بشه با هم تفاوتی نمی کنند ؟
    اگر هم دوربین هم لنز لرزشگیر داشته باشند کارایی دوچندان نمیشه ؟

تشکر کرده
    218

دوستان لطفا در مورد A300-A350 راهنمایی کنید جایگاه شون نسبت به A200 چطوریه !
    یعنی ایا از نظر کارایی نسبت به A200 چطورن؟ توصیه میشه ؟

در ضمن A200 در ایران انگار عرضه نشده من در سایت بازرگانی ایران هم دیدم
    این مدل رو عرضه نکردند ؟ کی قراره تو ایران بیاد ؟

كاربر ويژه Kaveh Ghobadi آواتار ها
    تشکر کرده
    14101

یعنی ایا از نظر کارایی نسبت به A200 چطورن؟ توصیه میشه ؟

در ضمن A200 در ایران انگار عرضه نشده من در سایت بازرگانی ایران هم دیدم
    این مدل رو عرضه نکردند ؟ کی قراره تو ایران بیاد ؟
    خوب با مشاهده مشخصات این 3 دوربین که بسیار هم به هم نزدیک هستند به خوبی می شود نتیجه گرفت.

A200 یک دوربین خوب با قیمت مناسب است.

A300 نسبت به مدل قبلی تنها لایو ویو دارد.

و A350 علاوه بر لایو ویو سنسور با رزلوشن بیشتری دارد.

قیمت هر کدام هم 150 هزار تومان از قبلی گران تر است.

قیمت A200 در تهران حدود 600 هزار تومان است.
    kiuna تشکر می‌کند.
    کاوه قبادی
    Exposure.ir
    I am a visual man. I watch, watch, watch. I understand things through my eyes. Henri Cartier-Bresson

كاربر ويژه farhad44 آواتار ها
    تشکر کرده
    13937

یعنی دوربینی که لرزشگیر داره و لنز بدون لرزشگیر روش سوار بشه
    با دوربینی که لرزشگیر نداره و لنز لرزشگیر دار روش نصب بشه با هم تفاوتی نمی کنند ؟
    اگر هم دوربین هم لنز لرزشگیر داشته باشند کارایی دوچندان نمیشه ؟
    معمولا کارآیی لرزشگیر لنز بیشتر است.

ضمنا کارآیی هر دو با هم بیشتر که نمیشه هیچ اوضاع قمر در عقرب می شه و باید یکیشون رو حتما خاموش کرد.
    Super Oli و kiuna تشکر می‌کنند.

كاربر همراه
    تشکر کرده
    112

در مورد A200 وسامسونگ مشکلی که دارم اینه که بعدها برای تعویض اونها به دلیل برند اونها ونه به دلیل
    امکانات برای فروش با مشکل مواجه بشم!
    بله افت قیمت سونی و سامسونگ بیش از کنون و نیکون خواهد بود اما اگر در جای مناسبی بفروشید افت قیمت به حداقل خواهد رسید.
    شما گفتید دو لنز A200 رو با لنز 18-250 عوض کنید ! دلیل پیشنهادتون رنج بیشتر هست یا
    دلیل دیگه ای دارید؟
    دلیلم کیفیت و شارپنس عجیب این لنز هست. این لنز در فواصل کانونی مختلف شارپنسی بیش از حد توقع دارد و این گفته تنها استنباط من از ریویو ها نیست و بیش از 400 شات با این لنز تجربه داشته ام. یک مزیت دیگر هم اینست که با تهیه این لنز، مجبور به تعویض لنز نخواهید بود. اگر با سعید خان در فروشگاه کمان واقع در مجتمع پایتخت برای خرید دوربین هماهنگ کنید احتمالاً ایشان لنز را با شرایطی مناسب برای شما تعویض خواهند کرد.
    انتخاب من بین این سه دوربین A300 خواهد بود چون LCD متحرک برایم اهمیت زیادی دارد و انتخاب دوم هم A200. به نظرم کمی چگالی پیکسلها در A350 زیاد است...
    kiuna تشکر می‌کند.
    آرش

Java Intelligent Network Infrastructure

صفحه 38 از 284 نخستنخست ... 28 34 35 36 37 38 39 40 41 42 48 88 138 ... آخرینآخرین