صفحه 132 از 284 نخستنخست ... 32 82 122 128 129 130 131 132 133 134 135 136 142 182 232 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 1,311 تا 1,320 , از مجموع 2839
Like Tree2212تشکر

موضوع: راهنمایی براي خرید دوربین هاي Compact ...

كاربر همراه E.Fattahi آواتار ها
    تشکر کرده
    1252

پس یعنی نسبت به hx9برتری داره ؟من فکر کردم چون لنزش کوچیکه و مثل اون بیرون نمیادش کیفیتش خوب نباشه -دوم چون همجای این دور بین بسته هستش گفتم شاید کیفیت صداش خوب نباشه ؟نظر دوستان چیه؟ممنون میشم نظاراتشون رو درباره این دوربین بگن
    تو اون لینک بحت صرفا سر دوربین های ضد آب هست نه چیز دیگه ای.من بین اون چند تا گفتم سونی عالیه.
    sky_dvb تشکر می‌کند.
    Samsung Nx2000
    Instagram

PHA
    PHA آنلاین نیست
    كاربر همراه PHA آواتار ها
    تشکر کرده
    29

سلام

بعد از چند سال دوباره موقعیت این پیش اومد که لاگین کنم ! خیلی تغییر کرده اینجا ... در هر صورت !

دوستان یه دوربین پوینت اند شات با بودجه حدود 300 برای مصارف عادی می خوام

اینها رو من فقط بر اساس قیمت و مشخصات حدودی توی سایتها پیدا کردم. حدود انتظاراتم رو بیشتر مشخص می کنه :

Sony Cyber-Shot DSC WX7
    Canon IXUS 300 HS
    Canon IXUS 220 HS
    Canon IXUS 310 HS

علاوه بر اینها Canon PowerShot SX130 IS هم هست که تنظیمات دستی بیشتری داره اما اولویت من کیفیت عکس و راحتی کاربرده

پیشنهادتون چیه ؟

كاربر فعال persian.boy آواتار ها
    تشکر کرده
    4662

علاوه بر اینها Canon PowerShot SX130 IS هم هست که تنظیمات دستی بیشتری داره اما اولویت من کیفیت عکس و راحتی کاربرده
    درود
    اگر بتونید با کمی افزایش بودجه ، Canon PowerShot SX230 HS رو تهیه بفرمایید واقعا عالیه . این مدل چه از لحاظ کیفیت و چه از لحاظ امکانات ، می تونه انتخاب بسیار خوبی باشه . از بین مدل هایی که خودتون فرمودید هم بنده Canon IXUS 310 HS رو بیشتر پسندیدم ولی همونطور که پیشتر گفتم سعی کنید اولویتتون SX230 باشه .

با آرزوی بهترین ها
    پسر پارسی
    PHA، شاهین اکبری، Miri و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر همراه ramink2 آواتار ها
    تشکر کرده
    723

نقل قول نوشته اصلی توسط PHA نمایش پست ها
    سلام

بعد از چند سال دوباره موقعیت این پیش اومد که لاگین کنم ! خیلی تغییر کرده اینجا ... در هر صورت !

اینها رو من فقط بر اساس قیمت و مشخصات حدودی توی سایتها پیدا کردم. حدود انتظاراتم رو بیشتر مشخص می کنه :

Sony Cyber-Shot DSC WX7
    Canon IXUS 300 HS
    Canon IXUS 220 HS
    Canon IXUS 310 HS

پیشنهادتون چیه ؟
    با توجه به بودجه شما و برسی بین این چند مدل به نظر من خرید Canon ELPH 500 HS بهتر است، قیمت این مدل هم حدودا 335.000 تومان باید باشد

جنس بدنه فلزی - نوع کارت حافظه SD, SDHC, SDXC, MMC, MMCplus, HC MMCplus - نوع صفحه نمایش صفحه نمایش لمسی با زاویه دید باز (TFT LCD With Wide Viewing Angle And Touch Panel Technology - ...
    موفق باشید...
    PHA، persian.boy و Amin Naderi تشکر می‌کنند.

D7100 - Sigma 10-20 F/3.5 - 18-55 Afp - 70-200 F/4 VR - 50 F/1.8G

PHA
    PHA آنلاین نیست
    كاربر همراه PHA آواتار ها
    تشکر کرده
    29

نقل قول نوشته اصلی توسط persian.boy نمایش پست ها
    درود
    اگر بتونید با کمی افزایش بودجه ، Canon PowerShot SX230 HS رو تهیه بفرمایید واقعا عالیه . این مدل چه از لحاظ کیفیت و چه از لحاظ امکانات ، می تونه انتخاب بسیار خوبی باشه . از بین مدل هایی که خودتون فرمودید هم بنده Canon IXUS 310 HS رو بیشتر پسندیدم ولی همونطور که پیشتر گفتم سعی کنید اولویتتون SX230 باشه .

با آرزوی بهترین ها
    پسر پارسی
    این sx230 واقعا دوربین خوبیه، زوم بودن لنزش بدون ایراد نیست البته! بیشترین میزان دیافش F3.1 هست و این یعنی حدود دو استپ نوردهی کمتر از F2.0 ! خوب تو شرایط نوردهی برابر با HS 310 مثلا باید ایزوی این دوربین رو از 200 به 800 برد تا همون نوردهی حاصل بشه (من درست محاسبه می کنم ؟) و این خیلی بده، نشون میده که این دوربین اصلا مناسب محیط های کم نور و داخل منزل نیست ! لنز 310 HS وایدتر هم هست و برای عکاسی تو محیط بسته داخل منزل مناسبتره.

نقل قول نوشته اصلی توسط ramink2 نمایش پست ها
    با توجه به بودجه شما و برسی بین این چند مدل به نظر من خرید Canon ELPH 500 HS بهتر است، قیمت این مدل هم حدودا 335.000 تومان باید باشد

جنس بدنه فلزی - نوع کارت حافظه SD, SDHC, SDXC, MMC, MMCplus, HC MMCplus - نوع صفحه نمایش صفحه نمایش لمسی با زاویه دید باز (TFT LCD With Wide Viewing Angle And Touch Panel Technology - ...
    موفق باشید...
    ممنونم، روی کاغذ هم واقعا از همه بهتره ! اما تاچ بودنش یکم اذیت می کنه ! نمی دونم کیفیتش چجوریه و چقدر عمر می کنه و یا اینکه کاربری منوها تو حالت تاچ به اندازه کافی ساده و سریع هست یا نه. کسی از دوستان تجربه عملی داشته ؟

پ.ن: تاچش ظاهراً خازنی هم نیست مقاومتیه.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    2

Lightbulb راهنمایی برای خرید یک دوربین عکاسی دیجیتال آماتور

با سلام خدمت دوستان عزیز
    من می خوام یک دوربین عکاسی دیجیتال مناسب با سیلقم بخرم،
    ولی متاسفانه هیچی در مورد دوربین ها نمی دونم.

تو دوربین مثلا عکسی که دوربین عکاسی H9 می گرفت منو ارضا میکرد،
    ولی پارسال که خواستم یک دوربین ارزان قیمت خریداری کنم یدونه سونی w150 خریدم که واقعا خورد تو ذوقم، اصلا عکسایی که می گرفت رو دوس نداشتم و دوباره الان که می خوام دوربین عکاسی دیجییتال بخرم نمی خوام دوباره خریدی بکنم که باز تو ذوقم بخوره

ازتون راهنمایی می خوام.
    برا من یه سری پارامتر ها مهم هست که گفتم بگم تا منو راهنمایی کنید

- چون می خوام همه جا با خودم بچرخونمش دوس دارم که یه دوربین اسلیم یا کامپکت باشه و زیاد بزرگ نباشه
    - ترجیحا یا سونی یا کنون و یا نیکون باشه
    - قابلیت های عکاسی اولیه رو داشته باشه چون دوس دارم یه مقداری عکاسی یاد بگیرم و بتونم با پارامتر ها یه کمی بازی کنم تا یادگیری هم داشته باشه برام
    - عکس هایی که می گیره تا حدودی در حد سونی H9 باشه منو راضی می کنه، چون چیزی در مورد مشخصات و پارامتر ها نمی دونم واسه همون دوربین مثال زدم
    - هزینه ای هم که می خوام بکنم 250 الی حداکثر 300 هزار تومن هست.

لطفا منو راهنمایی کنید و از این سردرگمی نجاتم بدین

كاربر جديد
    تشکر کرده
    2

دوستان عزیز 24 نفر این مطلب رو خوندن ولی دریغ از یک راهنمایی
    لطفا راهنماییم کنید :(

كاربر همراه ALI.Barutkub آواتار ها
    تشکر کرده
    1156

بهترین گزینه توی رنج 300 تومن مدل Canon SX 130 IS و در رنج 400 تومن به بالا هم SX 230 هستند. پیشنهاد میکنم با مدلهای دیگه ذهن خودتونو درگیر نکنید.
    aidin594 و ayclin تشکر می‌کنند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    2

با تشکر امکانش هست که موضوع رو یه مقداری بشکافید و بیشتر توضیح بدید در مورد امکانات و اینکه برتری به مدل های دیگه هم قیمت!؟
    تفاوت های این سری با سری IXUS در چی هست؟! تفاوت های 130 IS با IXUS 300 HS چیه!؟

كاربر جديد
    تشکر کرده
    2

دوستان عزیز یعنی از این همه کاربر کسی نیست که منو راهنمایی کنه!؟
    واقعا اگه راهنماییم کنید ممنون میشم
    به نظرتون به همین قیمت IXUS 300 یا Sx 130 بگیرم یا اینکه زورمو بزنم Sx 230 بردارم!؟ تا قیمت 400 تومن چه انتخاب هایی وجود داره؟ من خیلی دوس دارم دوربینم تو شکل و شمایل SX230 باشه!