صفحه 73 از 284 نخستنخست ... 23 63 69 70 71 72 73 74 75 76 77 83 123 173 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 721 تا 730 , از مجموع 2839
Like Tree2212تشکر

موضوع: راهنمایی براي خرید دوربین هاي Compact ...

كاربر جديد
    تشکر کرده
    1

پیش فرض پاسخ: راهنمایی خرید دوربین میخواهم لطفا

من الان 2 هفته میشه دنبال SX10 میگردم هنوز نتونستم پیدا کنمش
    یه جا پیدا کردم که طرف قیمت فضایی دادش 500 هزار تومان

كاربر همراه
    تشکر کرده
    127

پیش فرض پاسخ: راهنمایی براي خرید دوربین هاي Compact ... ا

نقل قول نوشته اصلی توسط sootehdell نمایش پست ها
    براي كسي مي خوام كه عكاسي بلد نيست و بيشتر براي عكس هاي خانوادگي و نهايتاً عكس هايي از طبيعت استفاده داره. خيلي ممنون از راهنماييتون
    پرینتر که ارزان هست حدود 100-200 تومان میشه یک جوهر افشان بسیار خوب خرید. در خرید پرینتر مهمترین چیز جوهر اون هست، اگه می خواهین کیفیت عکس بسیار عالی داشته باشین با کمی هزینه بیشتر در جوهر و کاغذ من HP رو پیشنهاد میدم ولی اگه ارزان قیمت می خواهین چاپ کنین من Epson رو پیشنهاد میدم.
    من خودم چون کیفیت رو به قیمت ترجیح میدم HP مدل Photosmart C5283 All-in-one خریدم که 3 کاره هم هست و کپی و اسکن هم علاوه بر پرینت داره.

در مورد دوربین بگم که بستگی به خیلی چیزا داره، شما میتونین با 250 هزار تومان یک دوربین کامپکت خوب بخرین برای دوستتون. ولی بستگی داره که شما compact بخواهید یا ultra compact.
    دوربین خوب در ultra compact ها Canon SD790 IS هست یا اسم دیگرش هست Canon IXUS 90 IS.

کد:
    http://www.dpreview.com/reviews/specs/Canon/canon_sd790is.asp
    البطه الان با دوربینهای جدیدتر جایگزین شده ولی خوب تا دوربینهای جدیدتر وارد بازار ایران بشن کمی طول میکشه.
    در رده compact هم زیاد دوربین خوب داریم و یکی از این دوربینها هم Sony W300 هست. ولی من مدتیه که از بازار کامپکت در ایران دور هستم و نمیدونم الان چی توی بازار هست. اگه دوربینهایی رو در نظر دارین بگین که در مورد بهتر بودن هر کدوم کمکتون کنم.
    sootehdell تشکر می‌کند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

من ميخوام ببينم بين سري T و سري W كدومشون بهتره (دوستان و اساتيد اگه مشخصات مدلاي جديد اين دو سري رو تو سايت زير(سايت سوني ايران) نگاه بندازن و بگن نظرشون چيه )

http://www.sony.ir

ممنون از همه .

كاربر همراه
    تشکر کرده
    127

نقل قول نوشته اصلی توسط M . A . R نمایش پست ها
    من ميخوام ببينم بين سري T و سري W كدومشون بهتره (دوستان و اساتيد اگه مشخصات مدلاي جديد اين دو سري رو تو سايت زير(سايت سوني ايران) نگاه بندازن و بگن نظرشون چيه )

http://www.sony.ir

ممنون از همه .
    دوست عزیز سری T همه از نوع Ultra Compact (خیلی کوچک) هستند و سری W همه Compact (معمولی) هستند.
    به نظر من اگه نمی خواهین دوربینتون جیبی باشه و خیلی کوچیک باشه سری W در کیفیت و کارایی بهتر هست.

کد:
    http://www.dpreview.com/reviews/specs/Sony/

كاربر جديد
    تشکر کرده
    2

سلام
    قسمت اول:
    یه دوربین بین 250 تا 300 تومان میخوام.چون باطری رو نمیخوام لیتیومی باشه بنابراین سری اولترا کامپکت حذف میشن و کامپکت ها باقی میمونن.
    نمیخوام بزرگ باشه!
    با باطری قلمی کار کنه.
    به عنوان دوربین خانوادگی(!) میخوام ازش استفاده کنم بنابراین حالت اتوماتیک خوبی داشته باشه و در حالت اتوماتیک نیاز به تنظیم دستی نباشه.
    چی پیشنهاد میشه؟!

قسمت دوم:
    بین سری a کانن هیچ کدوم فیلم برداری HD ندارن؟!
    فیلم برداری HD برام نسبتا مهمه! بنابراین توی این رنج قیمت چی پیشنهاد میشه؟
    چه عیب هایی نسبت به بقیه که فیلم برداری HD ندارن داره؟

قسمت سوم:
    قدیما! یه دوربین 3 مگا پیکسلی رو حدود 130 خریدم!!!!اما مشکل اصلیش اون موقع این بود که عکسای توی شب خیلی بد از آب در میومد مخصوصا توی محیط های باز مثل پارک و ....! و پست سر افراد رو کاملا سیاه میوفتاد.
    با پیشرفت تکنولوژی این مشکل حل شده دیگه؟

قسمت چهارم!:
    به هنر عکاسی مخصوصا از طبیعت و مناظر زیبا خیلی علاقه دارم! اما کوچک بودن و راحتی کار برای همه افراد خانواده رو به اون باید ترجیح بدم! فکر نمیکنم بشه این 2 رو باهم داشت! درسته؟

چند روز دیگه میرم کیش! توی کیش خرید کنم بهتره یا اصفهان؟
    چندتا از قیمت های اصفهان!
    A1100 248 با گارانتی آفومار
    َA2000 235 گارانتیش یا دید افزار بود یا آهونگار یا...!
    A480 160
    A1000 190
    SX110 290
    A1100 230
    SD890 285

خرید با گارانتی توصیه میشه یا بدون گارانتی؟ توی این رنج قیمت چقدر برای گارانتی اضافه میشه؟
    بدون گارانتی بگیرم میتونم جداگانه بیمش کنم؟
    بیمه ها فرقی میکنن؟

شرمنده سوالا زیاد شد! هرچی دوستای بیشتری نظر بدن بهتره.ممنون میشم جواب هر قسمت رو جدا بدید و تا جایی که میشه کامل باشه.
    پیشاپیش ممنون

كاربر جديد
    تشکر کرده
    8

پیش فرض پاسخ: بالاخره کدام يک از اين دوربينها رو بخرم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط farhad44 نمایش پست ها
    اين دوربين ها هم رده نيستند كه بشه با قاطعيت و به قول شما با دليل گفت كدوم بهتره.

دو تا اولترا كامپكت و يك كامپكت و يك سوپر زوم نيمچه SLR Like.

اگر سايز و وزن دوربين براتون مهم نباشه Sx110 يك سر و گردن از بقيه بالاتره و تنها دوربينيه بين 4 تا كه تنظيمات دستي هم داره. اگر سايز خيلي مهم باشه بين سوني و ايكسس من ايكسس رو مي پسندم و اگر يه چيز بينا بين بخواين كه نه مشكلات دوربين هاي اولترا كامپكت رو داشته باشه و نه بزرگي SX110 را؛ بهترين گزينه A2000 خواهد بود.
    حالا بنظر شما Canon PowerShot SX110 IS بخرم یا Canon PowerShot A1100 IS؟

كاربر ويژه farhad44 آواتار ها
    تشکر کرده
    13937

پیش فرض پاسخ: بالاخره کدام يک از اين دوربينها رو بخرم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط babak1000 نمایش پست ها
    حالا بنظر شما Canon PowerShot SX110 IS بخرم یا Canon PowerShot A1100 IS؟
    سلام

نظر من چه اهميتي داره ؟

اگر مطلب قبلي رو خونده باشيد و به جواب رسيده باشيد قضيه حله. فقط اين بار به جاي A2000 بخوانيد A1100 . اسامي خيلي مهم نيستند.مهم اين است كه خودتان بتوانيد به اين سوال جواب دهيد كه كدام يك نياز شما را برآورده مي كند.يك سوپر زوم يا يك كامپكت.
    فرهاد حسيني

تشکر کرده
    13937

نقل قول نوشته اصلی توسط farshad86 نمایش پست ها
    سلام

قسمت سوم:
    قدیما! یه دوربین 3 مگا پیکسلی رو حدود 130 خریدم!!!!اما مشکل اصلیش اون موقع این بود که عکسای توی شب خیلی بد از آب در میومد مخصوصا توی محیط های باز مثل پارک و ....! و پست سر افراد رو کاملا سیاه میوفتاد.
    با پیشرفت تکنولوژی این مشکل حل شده دیگه؟
    دوست من اين موضوع زياد ربطي به پيشرفت تكنولوژي نداره. اگر مي خواهيد عكس هاي بهتري بگيريد بايد كمي در عكاسي مطالعه بكنيد. بيشتر دوربين هاي كامپكت و Slr Like مودهاي مختلفي دارند كه عكاسي را راحت تر مي كنند. مثلا براي منظور شما از حالت Night Portrait Mode مي توان سود جست.

پاسخ سوالات ديگرتون رو در لابلاي پست هاي ديگر همين تاپيك خواهيد يافت.
    farshad86 تشکر می‌کند.
    فرهاد حسيني

كاربر جديد
    تشکر کرده
    2

نقل قول نوشته اصلی توسط farhad44 نمایش پست ها
    دوست من اين موضوع زياد ربطي به پيشرفت تكنولوژي نداره. اگر مي خواهيد عكس هاي بهتري بگيريد بايد كمي در عكاسي مطالعه بكنيد. بيشتر دوربين هاي كامپكت و Slr Like مودهاي مختلفي دارند كه عكاسي را راحت تر مي كنند. مثلا براي منظور شما از حالت Night Portrait Mode مي توان سود جست.

پاسخ سوالات ديگرتون رو در لابلاي پست هاي ديگر همين تاپيك خواهيد يافت.
    من این تاپیک رو چند صفحه اولش رو خوندم اما تقریبا چیزی پیدا نکردم.
    میشه شما لطف کنید جواب ها رو یه بار دیگه بدید
    اون دوربین نایت مودش با فلش فقط صورت ها رو میتونست روشن کنه و بدون فلش و با ایزو بالا هم که نویز بیشتر از خود ه تصوری بود! اون دوربین رو خدا بیامورزه:biggrin:

تشکر کرده
    13937

سلام

1-همه دنبال باتري ليتيومي اند شما قلمي !

2- فيلمبرداري HD چيز نسبتا جديديه. با اين اوصاف بايد برويد سراغ مثلا Canon Sx 200IS كه هنوز خيلي جديده و حدود 430 هزار تومان قيمت داره و ضمنا باتري ليتيومي مي خوره.

كلا 27 تا دوربين در دنيا وجود داره كه هم كامپكت ( و كامپكت كمي بزرگ) باشن و هم HD فيلم بگيرن. باتري ليتيومياشم كه بذارين كنار تعدادشون كمتر مي شه. خيلياشونم تو ايران گير نميان.برين تو Dpreview توي قسمت Buying Guide و در قسمت Features Search قسمت Compact و قسمت فيلمبرداري 1280 را انتخاب كنيد ليست رو بهتون مي ده ( متاسفانه ساختارش جوريه كه لينك نمي شه داد).

4- يه دوربين كامپكت معمولي مي تونه هم خانواده رو راضي كنه و هم عكساي طبيعت در حد نياز بگيره. از كيش دوربين نخريد. خيلي ارزانتر نيست و دردسر هاي خودش رو خواهد داشت. دوربين رو با گارانتي بخريد ولي نه با گارانتي هاي سر گردنه اي !
    ویرایش توسط farhad44 : Sunday 26 April 2009 در ساعت 23:28
    farshad86 تشکر می‌کند.
    فرهاد حسيني

صفحه 73 از 284 نخستنخست ... 23 63 69 70 71 72 73 74 75 76 77 83 123 173 ... آخرینآخرین