صفحه 27 از 67 نخستنخست ... 17 23 24 25 26 27 28 29 30 31 37 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 261 تا 270 , از مجموع 668
Like Tree659تشکر

موضوع: خريد دوربين براي عكسهاي روزمره (منظره، خانوادگي...)

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    54

نقل قول نوشته اصلی توسط amehrshad نمایش پست ها
    به نظر من Nikon D5000 انتخاب خوبیه و قیمتشم مناسبه...
    دوربینی که معرفی کردید واقعا عالیه اما قیمتش رو در یکی از سایت های فروش دوربین دیدم مو به تنم سیخ شد خیلی گرون بود برای ما فقرا گرونه
    NetNegar تشکر می‌کند.

كاربر همراه mohamad.k آواتار ها
    تشکر کرده
    592

پیش فرض سلام

دوست عزیز با بودجه ای که شما دارید تنها گزینه تان میتواند یک دوربین کامپکت باشد اما به نظر این حقیر اگر صبر کنید تا این آشفته بازار قیمت دوربین فرو کش کند خیلی بهتر است چون قیمت ها بسیار بعد از زلزله ژاپن تعقیر کرده گو اینکه اینجا زلزله آمده روی هرنوع دوربین بسته به قیمت آن از صد هزارتومان تا پانصد هزارتومان افزایش قیمت داشتیم نمیدانم در زاهدان چون شهر مرزی میباشد قیمت هاتفاوت دارد یا نه بهتر است شما سری به سایت های معتبر از جمله نورنگار بی اندازید و ببینید که آیا تفاوت قیمت هست یا نه اگر نیست فلاً با همان 550D دوستان کنار باید .

موفق باشید: محمد کریمی
    balochkhan و NetNegar تشکر می‌کنند.

كاربر فعال persian.boy آواتار ها
    تشکر کرده
    4662

دوست من تا دیدید آماتورم گیر دادید به من من شنیده بودم نیمه حرفه ای حالا هی شما گیر بده
    هدف تمام دوستان در این فروم ، کمک کردنه . این ادبیات برازنده ی دوست عزیزی مثل شما نیست . وظیفه ی همه ی ماست که وقتی از دوستانمون اشکالی می بینیم ، با تذکر فنی ، به افزایش اطلاعات فنی کمک کنیم ؛ مطمئنا این مطلب رو نباید با ادبیاتی مثل "گیر دادن" تعبیر کرد .

با آرزوی بهترین ها
    پسر پارسی
    M.Barani، balochkhan و NetNegar تشکر می‌کنند.

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    54

نقل قول نوشته اصلی توسط mohamad.k نمایش پست ها
    دوست عزیز با بودجه ای که شما دارید تنها گزینه تان میتواند یک دوربین کامپکت باشد اما به نظر این حقیر اگر صبر کنید تا این آشفته بازار قیمت دوربین فرو کش کند خیلی بهتر است چون قیمت ها بسیار بعد از زلزله ژاپن تعقیر کرده گو اینکه اینجا زلزله آمده روی هرنوع دوربین بسته به قیمت آن از صد هزارتومان تا پانصد هزارتومان افزایش قیمت داشتیم نمیدانم در زاهدان چون شهر مرزی میباشد قیمت هاتفاوت دارد یا نه بهتر است شما سری به سایت های معتبر از جمله نورنگار بی اندازید و ببینید که آیا تفاوت قیمت هست یا نه اگر نیست فلاً با همان 550D دوستان کنار باید .

موفق باشید: محمد کریمی
    بله خوب درمورد بودجه کاملا حق با شماست خودم هم اینو حدس می زدم اما باز هم گفتم شاید گزینه دیگه ای باشه
    قیمت دوربین ها فروکش کنه خوبه گرون نشه یه وقت ؟؟؟ من تصمیم عوض شد بیشتر پول خرج می کنم برای دوربین من لنز مجانی گیر آوردم یکی از دوستان قول داده اگه دوربین بخرم بهم یکی از لنز هاش رو میده این دوست ما کانن داره همون550ای که گفتم پس دوستان یه فروشگاه اینترنتی معرفی کنید که قیمت تمام دوربین ها رو بگه سه پایه هم گیر آوردم

دوستان یک سوال مهم فوجی فیلم چطوره؟؟؟؟ خوبه قیمتش که خیلی ارزونه؟ دلیلیش چی میتونه باشه برای عکس در شب مناسبه
    NetNegar تشکر می‌کند.

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    54

نقل قول نوشته اصلی توسط persian.boy نمایش پست ها
    هدف تمام دوستان در این فروم ، کمک کردنه . این ادبیات برازنده ی دوست عزیزی مثل شما نیست . وظیفه ی همه ی ماست که وقتی از دوستانمون اشکالی می بینیم ، با تذکر فنی ، به افزایش اطلاعات فنی کمک کنیم ؛ مطمئنا این مطلب رو نباید با ادبیاتی مثل "گیر دادن" تعبیر کرد .

با آرزوی بهترین ها
    پسر پارسی
    خب ما کمی این انجمن برامون جدیده با دوستان آشنایی نداریم فکر کردم مثل بقیه انجمن ها اینجا باید با زبان عامیانه و قلدرانه صحبت کرد
    شما گفتید دوربین شبه حرفه ای هم هست خوب اگه میشه یه چند تا دوربین شبه حرفه ای نام ببرید من آشنا شم با این دوربین ها قیمت هم بگید لطفا
    NetNegar تشکر می‌کند.

تشکر کرده
    4662

با درود دوباره
    نقل قول نوشته اصلی توسط balochkhan نمایش پست ها
    خب ما کمی این انجمن برامون جدیده با دوستان آشنایی نداریم فکر کردم مثل بقیه انجمن ها اینجا باید با زبان عامیانه و قلدرانه صحبت کرد
    شما گفتید دوربین شبه حرفه ای هم هست خوب اگه میشه یه چند تا دوربین شبه حرفه ای نام ببرید من آشنا شم با این دوربین ها قیمت هم بگید لطفا
    معروف ترین slr like ی که به ذهنم می رسه ، canon G12 هست که فکر کنم حدود 580 تومن در بهترین حالت باید قیمت داشته باشه . با رشدی که اخیرا در بهای دوربین های کانن مشاهده کردیم ، احتمال نمیدم بتونین این دوربین رو با این قیمت تهیه کنید و شاید تا 620 تومن بالا رفته باشه . در کل به بودجه ی شما نمی خوره .

دوستان یه فروشگاه اینترنتی معرفی کنید که قیمت تمام دوربین ها رو بگه سه پایه هم گیر آوردم
    http://www.digikala.com/default.aspx...=DigitalCamera

دوستان یک سوال مهم فوجی فیلم چطوره؟؟؟؟ خوبه قیمتش که خیلی ارزونه؟ دلیلیش چی میتونه باشه
    یک جای دیگه هم دیدم که کاربری پرسیده بود چرا سونی با این کیفیتش اینقدر ارزونه که کاوه ی عزیز ، پاسخ داده بودن . ببینید ، قیمت پایین یک دوربین نسبت به بقیه ی رقبا ، هیچ ربطی به کیفیت نداره . کیفیت تمام برند ها از پنتکس و پانا گرفته تا سونی و فوجی و کانن ، همه خوبه . تعیین قیمت به سیاست های یک شرکت و همینطور توانایی کمپانی در پایین آوردن هزینه های تولید بستگی داره . مثال خوبی که براتون میتونم بزنم ، قیمت AMD در قیاس با اینتله ؛ کیفیت هر دو عالیه ولی سیاست های نرخ گذاریشون فرق می کنه .

فوجی برای عکس در شب مناسبه
    نمیشه روی یک برند بحث کرد ... باید صحبت روی مدل ها منعطف بشه . متاسفانه عده ای از دوستان در فروم با خاطره ی بدی که از مدل هایی مثل HX10 دارن ، میان و نویزی بودن عکس های شب رو به کل دوربین های فوجی نسبت میدن . واقعیت اینجاست که از هر چیزی باید به میزان توانایی دستگاه و هزینه ای که پرداخت می کنیم توقع داشته باشم .شما اگه نبود نویز در شب براتون خیلی مهمه ، انتخابی جز DSLR ندارید و باید حداقل 850 تومن خرج کنید تا یه مدل درست و حسابی بخرید .

كاربر آشنا .:ShahaB:. آواتار ها
    تشکر کرده
    391

توصیه من هم به شما رفتن به سراغ slr-like ها است
    اما اگر همچنان اصرار بر روی dslr دارید و لنز رو میخواهید از دوستتون بگیرید با این قیمت میتوانید به گزینه هایی مثل 500D 50D 1000D فکر کنید
    AliAk، persian.boy، balochkhan و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر همراه AliAk آواتار ها
    تشکر کرده
    3315

سلام
    میتونید به شبه حرفه ای های پاناسونیک فکر کنید
    fz 35
    فکر میکنم قیمتش مناسب بود:-؟(الان باید طرفای 460 تومن باشه شاید زاهدان تحت شرایط خاص بشه ارزون گیر آورد)
    persian.boy، balochkhan و NetNegar تشکر می‌کنند.

گفتم به گوشه‌ای بنشینم ولی دلم
    ننشیند از کشیدن خاطر به سوی دوست

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    54

پیش فرض فوجی فیلم

از همه دوستان ممنون
    دوستان من بعد از کلی جستجو تو اینترنت بالاخره یه دوربین پیدا کردم که فکر کنم واقعا به کارم بیاد اما باز هم نمیدونم مثل 550دی یا نزدیک به اون باشه یا نه منظورم کیفیت عکس هاشه
    fujifilm FinePix HS10
    به نظرتون این چطوره به دردم میخوره برای عکس از ستاره ها و عکس از شب مناسبه عکس از طبیعت چطور خوبه یا نه؟؟
    NetNegar تشکر می‌کند.

تشکر کرده
    4662

با درود دوباره
    باز هم نمیدونم fujifilm FinePix HS10 مثل 550دی یا نزدیک به اون هست یا نه ، منظورم کیفیت عکس هاشه
    مقایسه ی این دو دوربین از لحاظ فنی درست نیست چون در دو طبقه بندی متفاوت جای می گیرن ؛ با این حال واضحه که 550d گزینه ی بهتریه .
    به نظرتون hs10 چطوره به دردم میخوره برای عکس از ستاره ها و عکس از شب مناسبه عکس از طبیعت چطور خوبه یا نه؟؟
    باز هم میگم که باید از هر دوربینی به اندازه ی ظرفیت های همون دوربین توقع داشت ... با این همه ، شخصا hs10 رو مناسب عکاسی در شب نمی بینم لذا برای عکاسی نجومی هم نمیتونه آپشن معقولی باشه . بهتره با افزایش بودجه تا 850 تومن ، به dslr یا حداقل slr like فکر کنین . راستی ، به nex-3 هم میتونین فکر کنین ؛ در قبال قیمتش واقعا میارزه (730 تومن) . مدل های دست دوم هم اگه از سلامتشون اطمینان داشته باشین ، خرید مناسبی هستن . در نهایت باید دید که تا چه اندازه ای توانایی افزایش بودجه رو دارید ...

صفحه 27 از 67 نخستنخست ... 17 23 24 25 26 27 28 29 30 31 37 ... آخرینآخرین