صفحه 28 از 67 نخستنخست ... 18 24 25 26 27 28 29 30 31 32 38 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 271 تا 280 , از مجموع 668
Like Tree659تشکر

موضوع: خريد دوربين براي عكسهاي روزمره (منظره، خانوادگي...)

كاربر جديد amardaneh آواتار ها
    تشکر کرده
    5

با یلام
    من فکر میکنم دوربین Fujifilm S200 EXR هم از نظر قیمت و هم از نظر کیفیت عکس و زوم برای شما مناسب باشد
    اندازه سنسور 1/1.6
    قیمت حدود 400
    balochkhan و NetNegar تشکر می‌کنند.

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    54

پیش فرض معرفی دوربین برای استفاده در محیط های کم نور

سلام دوستان
    یکی از دوستانم می خواد دوربین بخره مایه اش رو هم داره فقط این دوست ما دوربینی میخواد برای استفاده در محیط های کم نور برای عکس از ستارگان و مناظر طبیعی ولی دوربینی که خودش داره کانن550دی هست که از وجود نویز در عکس هاش راضی نیست دوست ما دوربینی می خواد که نویزش نسبت به این 550دی کمتر باشه خواهشا راهنمایی کنید چه دوربینی بخره برای عکس از شب با نویز کم
    دوربینی معرفی کنید که بدون لنز قیمتش چیزی حدود یک تومن یا کمتر باشه و ترجیحا کانن باشه البته نیکون هم می تونید معرفی کنید ولی کانن رو بیشتر می پسنده

دوربینی رو که معرفی می کنید سعی کنید سایر مزایای مهمش رو بگید این که جدا از عکس از شب چه کارایی دیگه ای داره و نسبت به مدل های قبلیش چه برتری های داره برتری هاش رو نسبت به کانن550دی بگید
    NetNegar تشکر می‌کند.

كاربر آشنا Lost Soul آواتار ها
    تشکر کرده
    266

دوست عزیز همین canon 550 D این قیمتی که شما مد نظرتون هست میشه ... دوربین بالاتر از این نمیتونید با این قیمت تهیه کنید ..
    persian.boy، balochkhan و NetNegar تشکر می‌کنند.
    سعید شاهدی
    canon 450D + 18-55 ( برای خودم نیست )

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    54

خب شما معرفی کن حالا بالاتر هم باشه ایرادی نداره اصلا 2تومن باشه عیبی نداره
    NetNegar تشکر می‌کند.

كاربر آشنا Lost Soul آواتار ها
    تشکر کرده
    266

دورین canon EOS 7D میتونه انتخاب خوبی باشه .. البته به نظر من اگر برای همون 550D لنز مناسب تهیه کنید نتیجه ی بهتری میگیرید .
    http://www.dpreview.com/reviews/canoneos7d/
    persian.boy و NetNegar تشکر می‌کنند.
    سعید شاهدی
    canon 450D + 18-55 ( برای خودم نیست )

كاربر فعال persian.boy آواتار ها
    تشکر کرده
    4662

نقل قول نوشته اصلی توسط balochkhan نمایش پست ها
    خب شما معرفی کن حالا بالاتر هم باشه ایرادی نداره اصلا 2تومن باشه عیبی نداره
    1م با 2م فرق داره ها ؟! همینجوری الکی سوال نمی کنی که ؟ تا 1م اگه بخوای فقط بدنه بگیری ، می تونی به گزینه هایی مثل نیکون d90 هم فکر کنی . با این حال به نظر من ، تفاوت آنچنان زیادی حاصل نخواهد شد . لازمه تذکر بدنم که در انتخاب های حرفه ای ، همون قدر که بدنه مهمه ، لنز هم مهمه . حواستون جمع باشه که تصویر ابتدا از لنز می گذره .

پی نوشت : چرا این سوال رو تو همون تاپیکی که خودت ساخته بودی مطرح نکردی ؟ نیازی نیست برای هر سوال ، تاپیک بزنی .
    NetNegar تشکر می‌کند.

كاربر فعال Saeed Barikani آواتار ها
    تشکر کرده
    6051

نقل قول نوشته اصلی توسط balochkhan نمایش پست ها
    سلام دوستان
    یکی از دوستانم می خواد دوربین بخره مایه اش رو هم داره فقط این دوست ما دوربینی میخواد برای استفاده در محیط های کم نور برای عکس از ستارگان و مناظر طبیعی ولی دوربینی که خودش داره کانن550دی هست که از وجود نویز در عکس هاش راضی نیست دوست ما دوربینی می خواد که نویزش نسبت به این 550دی کمتر باشه خواهشا راهنمایی کنید چه دوربینی بخره برای عکس از شب با نویز کم
    دوربینی معرفی کنید که بدون لنز قیمتش چیزی حدود یک تومن یا کمتر باشه و ترجیحا کانن باشه البته نیکون هم می تونید معرفی کنید ولی کانن رو بیشتر می پسنده

دوربینی رو که معرفی می کنید سعی کنید سایر مزایای مهمش رو بگید این که جدا از عکس از شب چه کارایی دیگه ای داره و نسبت به مدل های قبلیش چه برتری های داره برتری هاش رو نسبت به کانن550دی بگید
    دوست عزیز دوربین جدید Nikon D3100 رفتار نویزی بسیار خوبی در نور کم از خودش نشون داده به خاطر پردازشگر Expeed 2 ، قیمتش هم حدود 800 تومان هست
    البته دوربین Nikon D5100 هم هست که به زودی وارد بازار ایران هم میشه و خروجی آن مثل Nikon d7000 می باشد و میشه گفت
    از نظر رفتار نویزی بهتر از D3100 هست ولی خواب قیمتش هم بیشتر هست

البته دی 90 هم گزینه ی بسیار خوبی هست

ولی باید این رو نیز در نظر داشته باشی که لنز مناسب بسیار اهمیت بیشتری دارد تا بدنه
    NetNegar تشکر می‌کند.

كاربر همراه sherlockHolmes آواتار ها
    تشکر کرده
    104

یادمه که موقع معرفی نیکون d7000 سمپل های حیرت انگیزی از عکس های این دوربین در ایزو های بالا بود . حالا اینکه اون سمپل ها چه قدر حقیقت دارند اللهُ اعلم ! فکر میکنم در مورد دی 7000 تحقیق کنید احتمالا به دردتون بخوره .
    balochkhan و NetNegar تشکر می‌کنند.

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    54

پیش فرض کانن 5دی چطوره

دوستان عزیز از همه تون ممنونم دوست من خیلی حساسه میترسه دوربین بخره میلیون میلیون برای دوربین پول بده بعد تغییر زیادی در نویز شاهد نباشه برای همین من از شما خواهش می کنم اگه نمونه ای از عکس های گرفته شده به وسیله دوربین مورد نظر دارید بزارید و اینکه کجا می تونیم دوربین خوبی بخریم اگه بیاییم تهران بهترین جا برای دوربین کجاست قیمت کانن5دی چقدره چیکار کنیم که یارو فروشنده سرمون رو شیره نماله

میشه به فروشگاهای اینترنتی اعتماد کرد؟؟؟
    کدومشون بهتره؟
    NetNegar تشکر می‌کند.

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    54

نقل قول نوشته اصلی توسط persian.boy نمایش پست ها
    پی نوشت : چرا این سوال رو تو همون تاپیکی که خودت ساخته بودی مطرح نکردی ؟ نیازی نیست برای هر سوال ، تاپیک بزنی .
    دوست من چون دیدم موضوع سوال فرق میکنه تاپیک دیگه ای زدم اون تاپیک برای خرید دوربین برای خودم بود اونم یه دوربین ارزون قیمت این تاپیک خرید دوربین کم نویز گرون فرق می کنه اینا به هر حال سعی می کنم دفعه بعد تاپیک زیادی نزنم
    NetNegar تشکر می‌کند.

صفحه 28 از 67 نخستنخست ... 18 24 25 26 27 28 29 30 31 32 38 ... آخرینآخرین