صفحه 142 از 225 نخستنخست ... 42 92 132 138 139 140 141 142 143 144 145 146 152 192 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 1,411 تا 1,420 , از مجموع 2246
Like Tree1956تشکر

موضوع: راهنمايي براي خريد دوربين هاي SLR Like

كاربر فعال ehsan+ آواتار ها
    تشکر کرده
    1367

سلام
    تهران فوکا شرکت اصلی گارانتی کننده فوجی هست هرچند خیلی هم فرق ندارن و بیمه هستند.هردو فروشگاه قابل اطمینان هستند فقط ram رو شرط کن بهت اصلی بده چون تقلبی تو بازار زیاد هست.
    ermia83 تشکر می‌کند.
    در مملکتی که امضا حتما باید خط خطی باشه و یا اشکال هندسی داشته باشه و نمیشه اسم و فامیلت رو با دست خط خودت به عنوان امضا بنویسی ،نمی دونم چه امضایی بذارم پس انگشت میزنم

كاربر آشنا ermia83 آواتار ها
    تشکر کرده
    85

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan+ نمایش پست ها
    سلام
    تهران فوکا شرکت اصلی گارانتی کننده فوجی هست هرچند خیلی هم فرق ندارن و بیمه هستند.هردو فروشگاه قابل اطمینان هستند فقط ram رو شرط کن بهت اصلی بده چون تقلبی تو بازار زیاد هست.
    نقل قول نوشته اصلی توسط ermia83 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من می خوام یه Fujifilm HS20 بخرم. با توجه به اینکه اصفهان هستم، و اینجا در مجموع از نظر قیمت و بیمه و گارانتی مورد مناسبی پیدا نکردم، احتمالاً ناچار به خرید اینترنتی هستم. دو گزینه دارم:
    1- HS20 با گارانتی تهران فوکا و بیمه، 520000 تومان + SD Ram Silicon Power Class 10 قیمت 42000 تومان + کیف X-Case (مدل نامعلوم، اما فروشنده تلفنی گفت بهش میخوره) قیمت 35000 تومان
    2- HS20 با گارانتی نورنگار و بیمه (فروشنده تلفنی تاکید داشت که تا 15 ماه هرگونه مشکلی شامل این گارانتی و بیمه میشه)، 520000 تومان + SD Ram Class 10 قیمت 35000 تومان + کیف Naneu C5 قیمت 30000 تومان
    با این شرایط؛
    اول اینکه، با توجه به اینکه ظاهراً این دو فروشنده از معتبرترین فروشگاه ها در تهران هستند، آیا خرید اینترنتی را توصیه می کنید یا نه؟
    دوم اینکه، کدام گزینه به نظر شما مناسب تر خواهد بود؟
    از لطف شما بسیار سپاس گزارم.
    ضمن تشکر از احسان عزیز بابت اطلاعاتشون؛
    من گزینه سوم و چهارم هم دارم،
    3- خرید حضوری از نمایندگی دیجیکالا در اصفهان (527000) با گارانتی فوکا و یکسال بیمه سرقت و بدنه ایران
    4- خرید از فروشگاهی در اصفهان با گارانتی آهونگار و بیمه (حدود 510 فکر کنم)

راستی، کیف ها و کارت حافظه ها چطور هستن؟ راهنمایی می کنید؟ خیلی خیلی ممنونم.

كاربر آشنا Amin.D آواتار ها
    تشکر کرده
    47

دوستان من یه دوربین میخوام زیر420اینها و عکاسیش برای من مهمتر هست.بیشتر هم منظره چون کوهنوردی میکنم.خودم فوجی FinePix-S200EXR
    در نظرم هست.اما فک کنم الان فقط چینش توو بازاره..میخواستم ببنیم شما چه پیشنهادی میدین؟
    با توجه به فاکتور فیلم برداری که واسم مهم نیست.فقط مسئله وزن هست که اونم فک کنم قابل تحمل باشه واسه دوربینی که9/10گرفته از trustedreviews و به نظر تنضیمات دستی خوبی هم داره..اما چین:|:|:|

كاربر بسیار فعال شاهین اکبری آواتار ها
    تشکر کرده
    4538

هم دوربین s200 هم مدل قبلی آن s100fs هر دو ساخت چین هستند اصل و فرع ندارند همه چینی هستند.

من از 2008 تا حالا دارم با یکی از این دو محصول کار میکنم از همه لحاظ عالیست کیفیت تصاویر و جنس بدنه. همه جور کار هم ازش کشیدم : زیر باران و کوه و شرجی و ... روی هر چه ژاپنیست رو سفید کرده. این چین، اونی که شما فکر میکنی نیست. محصول خروجی کمپانی فوجیست چه در چین ساخته شود چه در کشور دگر، محصول نهایی تفاوت عملکردی نخواهد داشت.( شاید تفاوت اسمبل وجود داشته باشد ولی تفاوت کیفیت و لوازم، خیر ) .با 400 تومان بهتر از s200 وجود ندارد. مگر s100 هیچ شکایتی از آن ندارم مگر در سرعت فوکوس در تله

اگر تردیدی باقی مانده مطرح بفرمایید.
    Amin.D، persian.boy، ehsan+ و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    FD master

كاربر آشنا Amin.D آواتار ها
    تشکر کرده
    47

نقل قول نوشته اصلی توسط شاهین اکبری نمایش پست ها
    هم دوربین s200 هم مدل قبلی آن s100fs هر دو ساخت چین هستند اصل و فرع ندارند همه چینی هستند.

من از 2008 تا حالا دارم با یکی از این دو محصول کار میکنم از همه لحاظ عالیست کیفیت تصاویر و جنس بدنه. همه جور کار هم ازش کشیدم : زیر باران و کوه و شرجی و ... روی هر چه ژاپنیست رو سفید کرده. این چین، اونی که شما فکر میکنی نیست. محصول خروجی کمپانی فوجیست چه در چین ساخته شود چه در کشور دگر، محصول نهایی تفاوت عملکردی نخواهد داشت.( شاید تفاوت اسمبل وجود داشته باشد ولی تفاوت کیفیت و لوازم، خیر ) .با 400 تومان بهتر از s200 وجود ندارد. مگر s100 هیچ شکایتی از آن ندارم مگر در سرعت فوکوس در تله

اگر تردیدی باقی مانده مطرح بفرمایید.
    شما خودتون با200کار نکردین؟؟اگه بودجه بره روی500 چطور؟و به نظرتون هنوز هم این محصول با این کیفیت یافت میشه؟(تولیدش که متوقف شده) و اینکه الان قیمت دقیق200 چند میشه(فقط دوربین)

كاربر بسیار فعال شاهین اکبری آواتار ها
    تشکر کرده
    4538

سمپلهاشو تو سایتهای معتبر دیدم و حدود 20 دقیقه هم باش کار کردم. واسه منظره مشکلی با اون نخواهید داشت. همون 400 باید باشه.

برای مقایسه با s100 هم در همون چند دقیقه عکسی انداختم که متاسفانه بعدا فهمیدم s200 روی 6 مگا پیکسل تنظیم شده بود و s100 روی 11 ولی سوای بالانس رنگ ، رزولوشن مشابه به نظر میرسید.

از بین دوربینهای پاناسونیک lx3 و کنون g11 s90 s95 هرکدومشون به هزینتون بخوره عالیند و احتمالا سه مدل مذکور کنون کمی بهتر از s200 هستند اما هیچکدوم تله بالای 140 ندارند.
    ویرایش توسط شاهین اکبری : Saturday 6 August 2011 در ساعت 02:30
    Amin.D، persian.boy، ehsan+ و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    FD master

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    391

با سلام خدمت همه دوستان
    یک سوال داشتم
    آیا در دوربین های Dslr like هیستوگراف وجود دارد
    یک سوال دیگر:لطفا یک لایک با بدنه شبیه به DSLR برای شروع عکاسی تا 500 هزار تومان به من معرفی کنید
    من می خوام عکاسی رو در تمام شاخه ها تمرین کنم تا بعد از اون یک DSLR حرفه ای با توجه به نیاز هام بگیرم
    با تشکر

كاربر همراه rostamiani آواتار ها
    تشکر کرده
    380

نقل قول نوشته اصلی توسط stuonline89 نمایش پست ها
    با سلام خدمت همه دوستان
    یک سوال داشتم
    یک سوال دیگر:لطفا یک لایک با بدنه شبیه به DSLR برای شروع عکاسی تا 500 هزار تومان به من معرفی کنید
    من می خوام عکاسی رو در تمام شاخه ها تمرین کنم تا بعد از اون یک DSLR حرفه ای با توجه به نیاز هام بگیرم
    با تشکر
    اولا هیستوگرام نه هیستوگراف !
    تا جایی که من دیدم هر دوربینی که یکم حرفه ای تر بوده داشته ولی تضمینی نیست که هیستوگرام رو به سرعت و نرم به روز کنه
    Fuji سعی کرده بدنه و امکانات دوربین HS10 رو شبیه DSLR ها بسازه امکانات خوبی هم داره ولی اگه منظورتون از شبیه DSLR بودن فقط زوم دستی هست و فیلمبرداری HD براتون مهم نیست به نظر من Fuji S200 EXR بخرید که سنسور بزرگ تری داره و کیفیت عکسش به مراتب بهتره !
    شاهین اکبری تشکر می‌کند.

كاربر فعال aliii آواتار ها
    تشکر کرده
    253

با سلام خدمت همه دوستان
    یک سوال داشتم
    با تشکر
    خیلی از دوربینهای کمپکت هم این امکان رو دارند فوجی hs20 انتخاب خوبی هست
    persian.boy تشکر می‌کند.

كاربر همراه
    تشکر کرده
    554

با سلام خدمت همه دوستان
    یک سوال داشتم
    با تشکر
    سلام
    ضمن اينكه پيشنهاد ميكنم اين تاپيك را كاملا مطالعه كنيد ، به نظر بنده اگه حدود60 هزار تومان به پولت اضافه كني و HS20 بگيري ضرر نميكني ، چون مود EXR و نويز پائينترش كمك زيادي به داشتن كيفيت خروجي بهتر ميكنه
    persian.boy تشکر می‌کند.