صفحه 212 از 225 نخستنخست ... 112 162 202 208 209 210 211 212 213 214 215 216 222 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 2,111 تا 2,120 , از مجموع 2246
Like Tree1956تشکر

موضوع: راهنمايي براي خريد دوربين هاي SLR Like

كاربر فعال
    تشکر کرده
    1029

نقل قول نوشته اصلی توسط farinaz نمایش پست ها
    رشته من معماریه و از دوربینی که انتخاب میکنم انتظار دارم بهم امکان عکاسی نیمه حرفه ای رو بده و تو سرچ هایی که کردم به فاکتورهایی مثل منوال بودن تنظیمات،نوع سنسور و ... توجه میکردم
    جناب چگینی ارادت.
    توصیه نمی کنم دنبال دوربین زوم برید. احتمالا دوربین های سری G کانن خیلی مناسبتر هستن.به خصوص G1x که فوق العاده است. کیفیت بالایی داره و اجازه می ده کراپ های مناسبی داشته باشید. ضمنا در عکاسی از فضاهای کم نور هم خیلی مناسب تر هستن.موضوع عکاسی در فضای کم نور در مورد دوربین هایی که تا اینجا به شما معرفی شده چندان عالی نیست ولی سری G برای این مورد مناسبتره.
    Dariush Chegini، xiao و farinaz تشکر می‌کنند.
    نمی دانم.
    ژوزف لویی لاگرانژ.
    فروم از دریچه آمار

كاربر جديد
    تشکر کرده
    104

من فکر ميکنم در نهايت يک دوربين نيمه حرفه اى مثل دى 3200 نيکون با يک لنز ارزان وايد بخريد مشکلتون کاملا حل است... بنده خودم در آخر همين کارو ميکنم در جواب سشهيل عزيز بگم که يا 3200 يا 5200نيکون يا 650 کنون ميخرم بعد از عيد الان همه قيمتا صد رفته روش شب عيده... بعدا لنزهاشو تهيه ميکنم و... فداتون
    soheil1986 تشکر می‌کند.

كاربر همراه
    تشکر کرده
    287

رشته من معماریه و از دوربینی که انتخاب میکنم انتظار دارم بهم امکان عکاسی نیمه حرفه ای رو بده و تو سرچ هایی که کردم به فاکتورهایی مثل منوال بودن تنظیمات،نوع سنسور و ... توجه میکردم
    با توجه به اینکه برای معماری لنز واید کاربردی تره، دیگه G1x گزینه مناسبی نیست. لنزش از 28 میلیمتر شزوع میشه. Sony Nex-3N + لنز 50-16 هم گزینه مناسبیه. قیمت تقریبیش یک و هشتصده. الان تو جشنواره یه رم 8 گیگ و سه پایه هم داره. طبیعیه که کیفیتش به خصوص توی نور کم خیلی بالاتره و قابل مقایسه با کامپکت های سنسور بزرگ نیست. لنزش فاصله کانونی خیلی مناسبی داره، کیفیت قابل قبول، قیمت عالی و هم اینکه خیلی جمع و جوره.

موفق باشید
    lamagra، Dariush Chegini، soteddel و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر آشنا ximballchin آواتار ها
    تشکر کرده
    137

دوست عزیز شما میتانید با خرید یک DLSR مانند 100d بایک لنز 10-22 مشکلتون حل می کند
    soheil1986 تشکر می‌کند.

كاربر فعال
    تشکر کرده
    1029

دوستان متاسفانه وارد آف تاپیک شدن.این تاپیک هدفش بحث روی slr like هاست و فلسفه این دوربین ها هم کمابیش برشما روشنه. پست های اخیر مشخصا در موضوع تاپیک قرار ندارن. لطفا دقت کنید.جالبه که عنوان های پیشنهادی اخیر کاملا وارد مقوله DSLR هم شده!
    Dariush Chegini و farinaz تشکر می‌کنند.
    نمی دانم.
    ژوزف لویی لاگرانژ.
    فروم از دریچه آمار

كاربر همراه
    تشکر کرده
    287

فکر کنم هدف اصلی هممون در درجه اول راهنمائی کاربرانه. به خصوص تو اینجور تاپیک ها که خیلی از کاربرا شاید شناخت چندان دقیقی روی انواع دوربین و توانمندی هاشون نداشته باشن یا تقسیم بندیهاشون به شکل ما نباشه. اینکه ما گزینه های مختلف رو بهشون بگیم خیلی خوبه، حداقل متوجه میشن که چه دوربینائی با چه قیمتهائی به چه شکلی کارشون رو راه میندازه.

نقل قول نوشته اصلی توسط ximballchin نمایش پست ها
    دوست عزیز شما میتانید با خرید یک DLSR مانند 100d بایک لنز 10-22 مشکلتون حل می کند
    این لنز فکر کنم یه کم گرونه. ظاهرا حدود 2 میلیون تومن پولشه گه با دوربینش میشه حدود 3 و نیم. دوربینای اولی که ایشون پیشنهاد کردن حدود یه میلیون بود که ما با g1x و بعد با نکس رسوندیمش به یک و هشتصد شاید بد نباشه که ایشون حداکثر بودجشون رو هم بگن.

موفق باشید
    ximballchin و soteddel تشکر می‌کنند.

كاربر آشنا ximballchin آواتار ها
    تشکر کرده
    137

نقل قول نوشته اصلی توسط soheil1986 نمایش پست ها
    فکر کنم هدف اصلی هممون در درجه اول راهنمائی کاربرانه. به خصوص تو اینجور تاپیک ها که خیلی از کاربرا شاید شناخت چندان دقیقی روی انواع دوربین و توانمندی هاشون نداشته باشن یا تقسیم بندیهاشون به شکل ما نباشه. اینکه ما گزینه های مختلف رو بهشون بگیم خیلی خوبه، حداقل متوجه میشن که چه دوربینائی با چه قیمتهائی به چه شکلی کارشون رو راه میندازه.

این لنز فکر کنم یه کم گرونه. ظاهرا حدود 2 میلیون تومن پولشه گه با دوربینش میشه حدود 3 و نیم. دوربینای اولی که ایشون پیشنهاد کردن حدود یه میلیون بود که ما با g1x و بعد با نکس رسوندیمش به یک و هشتصد شاید بد نباشه که ایشون حداکثر بودجشون رو هم بگن.

موفق باشید
    شرمنده من از بوجه خبر نداشتم
    farinaz تشکر می‌کند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    13

سلام به همگی

ممنون از راهنماییهاتون

راستش من درست آخرش نفهمیدم کدوم یکی از اون دوتا رو انتخاب کنم!
    اما خب اطلاعاتم تو این چند روز بیشتر شد

راستش وقتی اون دوتا مدل رو گفتم میخواستم اگه اطلاعات و تجربه خاصی از این دو مدل دارید ، در اختیارم بذارید
    اما شما بیشتر مدل های بالاتر رو بهم معرفی کردید!

در هر حال ممنون از اینکه وقت گذاشتید

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    212

با سلام
    دوستان قصد خرید یک دوربین سوپر زوم رو دارم و بین 4 گزینه اصلی موندم کدوم رو بگیرم
    اولویت ها به ترتیب
    کیفیت عکس در شب و روز
    خوش دستی و عمر باطری زیاد
    راحت کار کردن باهاش (یه جوری مثل کامپکت ها باشه که زیادکاربر رو اذیت نکنه)
    امکانات کاربردی
    قیمتش اصلاً مهم نیست دوستان هر چی سوپر زوم در بازار هست مشکلی در پرداخت وجه مورد نیازش نیست فقط اینکه این نکاتی که گفتم رو داشته باشه و حتماً سوپر زوم باشه
    گزینه ها هم فکر کنم
    SX50
    HS50 EXR
    HX200
    P520
    FZ200 اگه پیدا میشه هم شامل کنید
    + اینکه اگر گزینه دیگه ایی هم هست و من از مورد انداختم ممنون میشم بگید
    با تشکر فراوان

كاربر فعال
    تشکر کرده
    1029

نقل قول نوشته اصلی توسط momo000000 نمایش پست ها
    با سلام
    دوستان قصد خرید یک دوربین سوپر زوم رو دارم و بین 4 گزینه اصلی موندم کدوم رو بگیرم
    اولویت ها به ترتیب
    کیفیت عکس در شب و روز
    خوش دستی و عمر باطری زیاد
    راحت کار کردن باهاش (یه جوری مثل کامپکت ها باشه که زیادکاربر رو اذیت نکنه)
    امکانات کاربردی
    قیمتش اصلاً مهم نیست دوستان هر چی سوپر زوم در بازار هست مشکلی در پرداخت وجه مورد نیازش نیست فقط اینکه این نکاتی که گفتم رو داشته باشه و حتماً سوپر زوم باشه
    گزینه ها هم فکر کنم
    SX50
    HS50 EXR
    HX200
    P520
    FZ200 اگه پیدا میشه هم شامل کنید
    + اینکه اگر گزینه دیگه ایی هم هست و من از مورد انداختم ممنون میشم بگید
    با تشکر فراوان
    جدیدترین دوربین سوپر زوم مربوط به سونی هست (H400) با زوم 63 برابر اما عکاسی در شبش نباید خوب باشه(f/3.4-6.5) ولی به شخصه فکر نمی کنم در این ابعاد سنسور چنین زومی کارایی داشته باشه. از پاناسونیک هم fz70 هست که در شب باید عکاسی خوبی داشته باشه (f/2.8-5.9) با زوم 60 برابر (البته محدوده پایانی زومش با کنون sx50 یکیه فقط تصویر وایدتری در اختیار می ذاره.)
    من sx50 رو کلا دوربین مناسبی می دونم (و البته نه بهترین ) ولی ضعف هایی هم داره مثلا در شب عکاسیش خیلی خوب نیست. فوجی hs50 برای شب مناسبه ولی باهاش تجربه ای ندارم.
    اما در بین این دوربین ها fz200 هر چند فقط زومش 24 هست ولی بین همه ی این دوربین ها منحصر بفرده: f2.8 در تمام گستره زوم! نمونه عکس هایی هم که ازش دیدم بسیار عالی بوده.
    نمونه عکس های p510 و p520 از نیکون رو بسیار دیدم و به نظرم چندان دوربین های عالی نیستن و حداقل در بالای جدول خرید نمی ذارمشون.سونی hx200 قدری قدیمی هست ولی در شب باید مناسب باشه.سونی hx300 هم هست که به دلیل عدم پشتیبانی از فرمت raw توصیه نمی کنم.(fz70, sonyh400 , sony h400V , nikon p510,p520, sonyhx200,hx300 هیچکدام از این فرمت پشتیبانی نمی کنن)
    دوربین کنون sx40 هم هست که در شب بازخورد مناسبی داره (زوم 35 اگر یادم باشه ولی فرمت raw رو پشتیبانی نمی کنه البته)
    فرمت raw دست شما رو برای ویرایش های اساسی باز می ذاره که کنون sx50 و فوجی hs50 و پاناسونیک fz200 از این فرمت پشتیبانی می کنن. من بین کنون و فوجی hs50 نمی تونم بگم کدوم برتره ولی به نظر من بعد از fz200 می شه با کمی اغماض روی کنون sx50 حساب کرد.

البته امیدوارم محدوده خریدتون رو محدود تر کنید تا بهتر بشه دوربین ها رو بررسی کرد.
    soheil1986 و momo000000 تشکر می‌کنند.
    نمی دانم.
    ژوزف لویی لاگرانژ.
    فروم از دریچه آمار