صفحه 67 از 225 نخستنخست ... 17 57 63 64 65 66 67 68 69 70 71 77 117 167 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 661 تا 670 , از مجموع 2246
Like Tree1956تشکر

موضوع: راهنمايي براي خريد دوربين هاي SLR Like

كاربر جديد
    تشکر کرده
    1

پیش فرض پاسخ: راهنمايي براي خريد دوربين هاي SLR Like .... ا

سلام به همه دوستان و ممنون از pinkishmilad - mehdim به خاطر نظراتشئن و راهنماییهاشون والا من از fuji s100 fs به پاناسونیک رسیدم فوجی یکم تاری تو عکساش داره و تو نور زیاد یه حاشیه بنفش رنگ کنار اشیا دیده میشه تو عکس های مقایسه ای در کل فرق خیلی زیادی ندارند ام سایت www.dcresource.com panasonic fz 38 کیفیت بهتری داشت و شفافیت عکساش بنظرم بالاتر بود بین fuji film s100 fs , panasonic fz38 واقعا موندم لطفا کسی یه جواب قانع کننده تری بگه با وزن فوجی مشکلی ندارم اما میترسم بعد از خریدنش عکساش معیوسم کنه !!! شما بنظرتون کدوم کیفیت بهتری از بابت وضوح و شفافیت عکس داره ؟؟؟ خییییییییییییلی ممنونم

كاربر آشنا pinkishmilad آواتار ها
    تشکر کرده
    70

نقل قول نوشته اصلی توسط civil_ha نمایش پست ها
    شما بنظرتون کدوم کیفیت بهتری از بابت وضوح و شفافیت عکس داره ؟؟؟ خییییییییییییلی ممنونم
    ببین رفیق در مورد هر دو دوربین کلی میشه حرف زد. این دو دوربین مطمئن باش بهترینهای کلاس خودشون هستن. هر کدوم را بخری کیفش رو میکنی. شاید این نکات به دردت بخورن:
    FZ 28: واقعا نقطه ضعف خاص و بزرگی نداره. یه بالانس خوبی بین همه امکاناتش هست از زوم عالی تا فیلم برداری HD. اما اگر توقع کیفیت عکس در حد slr رو داری با این دوربین بهش نمیرسی (با کانن و نیکون در این کلاس هم نمیرسی). مد ماکرو خیلی خوبی هم داره. از حاشیه بنفش اینها هم داخلش خبری نیست. فقط یه کم رنگاش تو نور کم بی کیفیت میشن که دلیلش صرفا سایز کم سنسور هست. فقط به نظر من رنگ مشکیش خیلی خفن تره. در کل فکر نمیکنم کسی از خرید این دوربین پشیمون بشه. در ضمن عکساش از fz 38 بهتر از آب در اومدن.

s100 fs: این دوربین انصافا دوربین خاصی هست. از اونایی که هر چند سال یه بار ممکنه به بازار بیان و فقط واسه فروش بالاتر ساخته نشدن. بلکه واقعا چیزی هم در چنته دارن. اول همه ازت میخوام ببینی چه عکسایی با همین دوربین گرفتن:
    کیفیت عکسای s100 به مراتب نزدیکتره به کلاس dslr. این دوربین تا همین چند وقت پیش دو برابر Fz 28 قیمت داشت. دلیل پایین اومدن قیمتش هم به بازار اومدن s200 هست. جالبه بدونیs200 از نظر کیفیت به مراتب ضعیفتر از S100 هست و قمتش هم خیلی پایینتره. دلیلش واضحه. شما سنسور s100 را تو هیچ دوربین کامپکت دیگه ای پیدا نمیکنین. دقیقا به همین دلیل عکساش بسیار شفافتر هستن (همون رابطه بین مگا پیکسل و سایز سنسور)
    اما در مورد حاشیه بنفش که همه جا میگن: حاشیه بنفش عکسای فوجی اونقدرا هم جدی نیست. فقط توی 10 درصد عکسها قابل رویت هست (به سختی و در چاپ خیلی بزرگ). در کل میشه گفت S100 از همه اینایی که توی بازار میبینی خیلی "دوربین" تر هست. و بعیده کسی با خریدش تا مدتها نیاز به upgrade داشته باشه.
    پس به نظر من:
    1. s100
    2. fz 28
    3. fz 38
    حسام تشکر می‌کند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    1

سلام به همه و شما دوست گرامی آقای pinkishmilad اولا خیلی ممنونم از توجه تون والا من خودم از s100 خیلی خوشم اومد البته کمی قبلنا تصمیم مصمم به خرید اون داشتم خیلی از عکساش واقعا آلیه مخصوصا تو سایت letsgodigital.net که آدم باورش نمیشه اما بعضی عکس ها انگار اصلا مطایقت نداره و وضوح و شفافیتی وجود نداره مثل این عکس تو این آدرس http://www.pbase.com/image/115717629 نظرتون در این مورد چیه آیا همینه کیفیت یا ایراد از عکاسه و نتونسته تنظیمات درستس داشته باشه و یا لرزش زیاد داشته ؟؟ (چون بنظر من اصلا عکس جالبی نیست )
    و مورد دیگه ای که هست این دوربین درواقع ژاپنیه اما الان پشتش نوشته تولید چین ( manufactured by china) آیا فرقی میکنه یا همونه تولید چین کیفییییییییت تکنولوژی ژاپنی شو حفظ کرده ؟
    باز هم ممنون از شما و بقیه دوستان باز هم منتظر نظرات زیبایتان هستم .

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    62

پیش فرض کمک برای خرید دوربین srl like

سلام دوستان
    من میخئام یه دوربین بخرم و الان دارم تحقیق میکنمو میخام نظر اساتید اینجارو بدونم

به نظر شما بهترین دوربین با این مشخصاتی که میخوام چیه؟

1) لنز قابل تعویض داشنه باشه
    2)کوچیک باشه و حمل و نقلش راحی باشه. دوست دارم دوربینم همهجا کنارم باشه
    3)قیمتش بین 200 تا حدوده 300 باشه
    4)کیفیت رنگ . تصویر بالایی ئاشته باشه
    اگه فیلم برداری HD هم داشته باشه فوق العاده مشه

اینا اولویتامه حالا پیشنهاده شما چیه؟

كاربر فعال MehdiM آواتار ها
    تشکر کرده
    2211

و مورد دیگه ای که هست این دوربین درواقع ژاپنیه اما الان پشتش نوشته تولید چین ( manufactured by china) آیا فرقی میکنه یا همونه تولید چین کیفییییییییت تکنولوژی ژاپنی شو حفظ کرده ؟
    دوست عزيز همونطور كه جناب آقاي فرهاد در پستهاي قبلي به شما پيشنهاد كردند در قيمتهاي پايينتر دوربينهاي بهتري هم بود شما يكبار دوربين Panasonic را انتخاب كرديد ولي الان دوباره حرف از Fuji ميزنيد اگر واقعا بين اين دو دوربين فقط در چند عكس در شرايط خاص اختلاف مي بينيد بيشتر از اين وقت خودتان را تلف نكنيد چون بيشتر باعث سردرگمي خود و بعد از خريد هم احتمال ناراضي بودن از دوربينتان خواهيد داشت، با توجه به توضيحاتي كه دوستان در پستهاي قبل دادند اولويت بندي كنيد ، خودتان انتخاب كنيد (هيچكس به جز شما نبايد حرف آخر را بزند) و سپس خريد كنيد.مثلا به ترتيب :
    1)قيمت(يكي بيشتر) 2) كيقيت عكس(تقريبا برابر) 3)وزن(يكي بيشتر) ....
    در مورد ژاپني و چيني هم قبلا توضيح داده شده كه هيج تفاوتي ندارند.

كاربر فعال MehdiM آواتار ها
    تشکر کرده
    2211

پیش فرض پاسخ: کمک برای خرید دوربین srl like

نقل قول نوشته اصلی توسط smagoli نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من میخئام یه دوربین بخرم و الان دارم تحقیق میکنمو میخام نظر اساتید اینجارو بدونم

به نظر شما بهترین دوربین با این مشخصاتی که میخوام چیه؟

اگر مقداري بيشتر از همين تاپيك رو مي خونديد متوجه مي شديد كه با بودجه 200 تا 300 فقط دوربين كامپكت مي توانيد بخريد پس اولويت اول را نمي توانيد داشته باشيد. فكر كنم در اين حدود انتخاب بين Sony-T500 و Canon PowerShot IXUS 110 IS بهتر باشد.هر دو فيلبرداري HD هم دارند.

تشکر کرده
    70

پیش فرض پاسخ: کمک برای خرید دوربین srl like

نقل قول نوشته اصلی توسط smagoli نمایش پست ها

بین 200 تا 300 قابلیت تعویض لنز نمیتونی داشته باشی. واسه اون حد اقل باید 560 خرج کنی و یه سونی A 200 بگیری.
    اما به غیر از مورد اول من اینها رو بهت پیشنهاد می کنم:
    1. Panasonic Lumix DMC-TZ7
    2. Canon sx120 یا sx110
    3. nikon COOLPIX L100

پاناسونیک رو بیشتر از همه پیشنهاد میکنم چون تو این گروه بهترین نمرات رو گرفته. البته از قیمتش خیلی مطمئن نیستم. نگران اسمش هم نباش. اینروزا کم کم همه دارن به دوربینهای لومیکس با لنز leica ایمان پیدا میکنن. فیلم برداری hd هم داره لنزش هم بسیار واید هست و میشه کلی چیز و میز تو کادر جا داد! زومش هم 12 برابره
    کانن دوربین خوبیه فقط لنزش واید نیست. بدنش هم یه کم لیز میخوره تو دست. اما کیفیت عکسش عالیه. به علاوه زوم 12 برابر
    نیکون زوم 15 برابر داره ولی تنظیمات دستی نداره. اگه میخوای عکاسی یاد بگیری اینو پیشنهاد نمیکنم.
    هر سه این دوربینها واقعا به صرفه هستن
    ویرایش توسط pinkishmilad : Tuesday 22 September 2009 در ساعت 09:29

تشکر کرده
    70

سلام به همه و شما دوست گرامی آقای pinkishmilad اولا خیلی ممنونم از توجه تون والا من خودم از s100 خیلی خوشم اومد البته کمی قبلنا تصمیم مصمم به خرید اون داشتم خیلی از عکساش واقعا آلیه مخصوصا تو سایت letsgodigital.net که آدم باورش نمیشه اما بعضی عکس ها انگار اصلا مطایقت نداره و وضوح و شفافیتی وجود نداره مثل این عکس تو این آدرس http://www.pbase.com/image/115717629 نظرتون در این مورد چیه آیا همینه کیفیت یا ایراد از عکاسه و نتونسته تنظیمات درستس داشته باشه و یا لرزش زیاد داشته ؟؟ (چون بنظر من اصلا عکس جالبی نیست )
    به نظر من هم چینی و ژاپنی هیچ فرقی نمیکنه. هر دو دوربین کیفیت ساخت خیلی خوبی دارن.
    در مورد اون عکس هم به نظر من صرفا دستش لرزیده و هیچ ربطی به دوربین نداره. من خودم اولا که با Fz 28 عکس میگرفتم کلی عکس مات داشتم. اما الان دیگه نه

كاربر جديد
    تشکر کرده
    1

دوستان خودتون عکاسی با fuji s100 fs رو تجربه کردید آیا نسبت به fz28 تفاوت خاصی رو احساس کردید ؟ جناب pinkishmilad فکر میکنید این دو تفاوت محسوسی دارند که fz28 رو میخوایید با s100 fs جایگزین کنید البته جسارتن محض مقایسه عرض کردم من از سایت imaging-resource چند تا عکس از یک سوژه که چند تا بطری و مداد شمعی هست دانلود کردم راستش fz28 یخورده عکس واضح تری داره و خطوط حاشیه بنظرم sharp تره بالاخره شما تجربه fz28 رو دارین ؟ یکم ازش بگین برامون با توجه به این مطالب !!! موفق باشید عزیزان

كاربر جديد
    تشکر کرده
    2

Wink پاسخ: راهنمایی براي خرید دوربین هاي Compact ...

سلام
    اطلاعاتی در مورد دوربین کانن sx20is میخواستم
    همینطور میخواستم ببینم بین G11 و SX20IS کدام بهتر است
    کدام تصاویر بهتری ثبت میکند
    آیا اصلاً این گزینه ها بهترین های حال حاضر دوربین های کامپکت کانن هستند یا نه

صفحه 67 از 225 نخستنخست ... 17 57 63 64 65 66 67 68 69 70 71 77 117 167 ... آخرینآخرین