صفحه 69 از 225 نخستنخست ... 19 59 65 66 67 68 69 70 71 72 73 79 119 169 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 681 تا 690 , از مجموع 2246
Like Tree1956تشکر

موضوع: راهنمايي براي خريد دوربين هاي SLR Like

كاربر همراه Austin.A آواتار ها
    تشکر کرده
    2192

پیش فرض پاسخ: راهنمايي براي خريد دوربين هاي SLR Like .... ا

والا برای بنده که ساخت ژاپن هستش ... من تا حالا سری سوپر زوم ساخت غیر از ژاپن ندیدم !!

به نظر من فوجی توی لیست شرکت هایی که کیفیت کارهاشون رو پایین نمیارن توی رتبه های اول هستش ...

کافیه یک بار اولمپیوس و . . . رو لمس کنید و چند تا شات بندازید و بعد با فوجی هم ... تا متوجه گفته ی من بشید .
    علامه
    " Canon XXD + Some Stuffs "

كاربر فعال MehdiM آواتار ها
    تشکر کرده
    2211

نقل قول نوشته اصلی توسط Nomad نمایش پست ها
    والا برای بنده که ساخت ژاپن هستش ... من تا حالا سری سوپر زوم ساخت غیر از ژاپن ندیدم !!
    .
    سلام، حتي كنن هم دوربين سوپرزوم ساخت چين دارد و اين به هيچ وجه نشانه تفاوت در كيفيت دوربين نيست، علت فقط نيروي كار ارزان در چين هست.
    دوربينهاي فوجي هنوز از بنفش شدگي گوشه ها رنج مي برند به نظر من كمي تحقيق كنيد و نمونه عكسهاي دوربينهاي هم قيمت را ببينيد.

تشکر کرده
    2192

البته من در مورد سوپرزوم های فوجی داشتم حرف میزدم !! که هنوز همه ژاپنی هستن .

سلام، حتي كنن هم دوربين سوپرزوم ساخت چين دارد و اين به هيچ وجه نشانه تفاوت در كيفيت دوربين نيست، علت فقط نيروي كار ارزان در چين هست.
    تصدیق میشه و من خودم همیشه به دوستان توصیه میکنم که کشور محل ساخت جز اولویت های اول نباشه .

دوربينهاي فوجي هنوز از بنفش شدگي گوشه ها رنج مي برند به نظر من كمي تحقيق كنيد و نمونه عكسهاي دوربينهاي هم قيمت را ببينيد.
    قصدم دفاع از فوجی نیست ولی من و چندین نفر دیگه از دوستان که فوجی داشتن و هر کدوم چندین هزار شات زدیم تا حالا بنفش شدگی ندیدیم !! به من هم موقع خرید زیاد از این حرفها گفته شد .

من واقعا عکسهای بعضی ( فقط بعضی ) دوربین های کنن رو رده کامپکت و SLR Like قبول دارم که نسبت به قیمت ، کیفیت خوبی رو اراده میدادن و میدن . مثلا الان G10 کنن واقعا عسکهای محشری میگیره ...
    برای نیکون هم که واقعا توی رده زیر DSLR باید متاسف بود !! ( صادق باشیم ) و من واقعها عملکرد این شرکت رو توی تفاوت شدید کیفیت دوربین های DSLR و غیر DSLR نیکون رو البته هر کدوم توی سطح خودشون نمیتونم هضم کنم !!
    partow تشکر می‌کند.
    علامه

كاربر فعال MehdiM آواتار ها
    تشکر کرده
    2211

نقل قول نوشته اصلی توسط Nomad نمایش پست ها
    قصدم دفاع از فوجی نیست ولی من و چندین نفر دیگه از دوستان که فوجی داشتن و هر کدوم چندین هزار شات زدیم تا حالا بنفش شدگی ندیدیم !! به من هم موقع خرید زیاد از این حرفها گفته شد .
    با سلام دوباره.اشتباه شما اين بوده كه موقع خريد به حرف فروشنده گوش داديد(به جاي مراجعه به ريويوها)، 2 سال قبل كه مي خواستم دوربينم رو بخرم يكي از گزينه هام همين Fuji s9600 بود وقتي نمونه عكسهاشو ديدم فهميدم يكي از بزرگترين اشكالاتش همينه.البته حسناتش هم زياد بود ولي ال سي دي كوچك ماكروي ضعيفتر قيمت بسيار بالاتر و همين بنفش شدگي منو منصرف كرد.اگر تا حالا بنفش شدگي رو نديديد به اين تصوير مراجعه كنيد:

کد:
    http://www.steves-digicams.com/2007_reviews/fuji_s9100/samples/DSCF0200.JPG
    اگر هم سرعت اينترنتتون اجازه نمي دهد به همان عكسهاي خودتان مراجعه كنيد حاشيه اشياي سفيد رنگ يا پر نور را مشاهده كنيد.
    براي دوست عزيزمون كه در مورد دوربين سوال داشتند بگم كه اگر قيمت آن براي شما مهم نيست فوجي دوربين هاي بسيار خوب با نويز پايين را در اختيار مشتريانش قرار مي دهد ولي اگر به نظر تون توجيه اقتصادي ندارد خوب باز هم سوپر زومهاي هم رده انتخاب هاي خوب يا بهتري هستند.

159
    159 آنلاین نیست
    كاربر آشنا
    تشکر کرده
    13

پیش فرض متخصصان دراين انتخاب به من كمك كنيد

سلام
    من ميخوام يه دوربين سوپر زوم ديجيتال اچ دي هم فيلم بگيره تورنج قيمتي 450 ساخت ژاپن هم باشه بگيرم
    لطفا دربين اين مدلها يكي رو به من معرفي كنيد كه نقاط قوت و كيفيت بهتري دارد

انتخاب خودم اينه
    المپوس 590 - سوني hx1 - كنن sx20 - نيكون p 90

حالا ازبين اينها كدوم برتري داره يا اگه پيشنهادي داريد ممنون ميشم راهنمايي كنيد

كاربر جديد m.issapour آواتار ها
    تشکر کرده
    1

پیش فرض پاسخ: راهنمایی براي خرید دوربین هاي Compact ...

سلام
    در اینجا به من دوربین canon G10 پیشنهاد شده اما من نتونستم پیدا کنم دوستان چه پیشنهاد دیگه ای دارند؟
    اگه احتمالا یه canon G10 پیدا کردم تا چه سقف قیمتی مناسبه؟

كاربر همراه arash1988 آواتار ها
    تشکر کرده
    1119

نقل قول نوشته اصلی توسط m.issapour نمایش پست ها
    سلام
    در اینجا به من دوربین canon G10 پیشنهاد شده اما من نتونستم پیدا کنم دوستان چه پیشنهاد دیگه ای دارند؟
    اگه احتمالا یه canon G10 پیدا کردم تا چه سقف قیمتی مناسبه؟
    دلیل پیدا نشدن G10 اینه که دیگه تولید نمیشه. اگر قیمت خیلی برایتان مهم نیست و اندازه کوچک را ترجیح می دهید، منتظر G11 بمانید. انتخاب دیگرتون هم میتونه S90 باشه. هر دو دوربین های بسیار خوبی هستند. البته من در مورد دوربین های کامپکت سایر برندها اطلاعات خاصی ندارم، شاید در برندهای دیگه هم بتونید گزینه های مناسبی پیدا کنید.

كاربر ويژه farhad44 آواتار ها
    تشکر کرده
    13937

نقل قول نوشته اصلی توسط arash1988 نمایش پست ها
    دلیل پیدا نشدن G10 اینه که دیگه تولید نمیشه. اگر قیمت خیلی برایتان مهم نیست و اندازه کوچک را ترجیح می دهید، منتظر G11 بمانید. انتخاب دیگرتون هم میتونه S90 باشه. هر دو دوربین های بسیار خوبی هستند. البته من در مورد دوربین های کامپکت سایر برندها اطلاعات خاصی ندارم، شاید در برندهای دیگه هم بتونید گزینه های مناسبی پیدا کنید.
    سلام

آرش جان توليد G10 هنوز متوقف نشده و هنوز در سايت هاي كنن جزو دوربين هاي جاري است :

کد:
    http://www.canon-europe.com/For_Home/Product_Finder/Cameras/Digital_Camera/PowerShot/index.asp
    کد:
    http://www.usa.canon.com/consumer/controller?act=ProductCatIndexAct&fcategoryid=113
    G10 هنوز هم در بازار يافت مي شه ولي گرون شده و به حدود 530 تا 540 رسيده. ضمنا G11 همين الان هم در بازار با قيمت حدود 560 تا 590 هزار تومان (بسته به گارانتي) موجوده.
    Austin.A و arash1988 تشکر می‌کنند.
    فرهاد حسيني

كاربر جديد bijan2021 آواتار ها
    تشکر کرده
    60

از بین مدلهای g11 - sx20 - sx1 تو حالت 640*480 کدوم فیلمبرداریه بهتری دارند؟

تشکر کرده
    2192

دوست من شما ببین توی این رزولوشن کدوم کی از این دوربین ها fps بالاتری داره ... احتمالا اون بهتره !!

چون من دوربین هایی رو با فریم پر سکشن بالا دیدم و البته رزولوشن مناسب ولی نسبت به دوربین دیگه ای با همین مشخصات کیفیت پایینی رو ارائه میدادن !!
    علامه

صفحه 69 از 225 نخستنخست ... 19 59 65 66 67 68 69 70 71 72 73 79 119 169 ... آخرینآخرین