صفحه 163 از 1201 نخستنخست ... 63 113 153 159 160 161 162 163 164 165 166 167 173 213 263 663 1163 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 1,621 تا 1,630 , از مجموع 12004
Like Tree17678تشکر

موضوع: راهنمايي براي خريد دوربين هاي DSLR

Forum Moderator Navid7h آواتار ها
    تشکر کرده
    7879

نقل قول نوشته اصلی توسط wild-bear نمایش پست ها
    با عرض سلام و خسته نباشید به شما دوستان و هنرمندان عزیز ..بنده چندیست که وارد این رشته شده ام و اکنون قصد خرید دارم .از شما رفقا خواهشمندم که کمک و راهنمایی کنید باشد که در خوشی جبران کنم..
    از این 3 دوربین کدام یک و به چه دلیل:
    1-d90
    2-d7000
    3-d300s
    و همچنین یک دوربین فیلم برداری جهت مراسم عروسی تا قیمت 5 میلیون تومان..
    نظر خود بنده z5 sony
    پیشاپیش دست تک تکتان را میفشارم و آرزوی موفقیت دارم..یاعلی
    دوست عزیز سلام
    به فروم وب سایت عکاسی خوش آمدید.

هر سه این دوربین ها، ابزارهای بسیار بسیار خوبی هستند.
    اما شما نفرمودید برای چه نوع عکاسی میخواهید دوربین تهیه کنید. چه مقدار می خواهید هزینه کنید. آیا لنز و تجهیزات هم میخواهید.

اطلاعات دقیق تری بدهید تا دوستان بتوانند دقیق تر راهنمایی کنند.

شاد باشید.
    Saeid Arzani و wild-bear تشکر می‌کنند.
    نوید حسینیان | پیوسته

كاربر همراه Saeid Arzani آواتار ها
    تشکر کرده
    1002

سلام دوست گرامی بهتون تبریک میگم که به این هنر روی اوردید.بهتر است اول نوع عکاسی خود را تعیین بفرمایید مثلا عکاسی اتلیه ، حیات وحش و ... دوم بهتر است یه سر به تاپک دوربینهای نیکون در همین انجمن بزنید که اطلاعات کاملی را می توانید به دست بیاورید.سوم عرض کنم ایا برای بدنه خود لنز انتخاب کرده اید که به نظر اکثر اساتید اگر شما بدنه ای کاملا عالی در دست داشته باشید اما لنزی بی کیفیت انچه که از دوربین خود انتظار دارید را نمی توانید ببینید اما اگر لنزی عالی و دوربینی هر چند قدیمی باز فراتر از حد انتظار دوربین خود می توانید عکاسی کنید و عدده زیادی از دوستان در همین فروم از بدنه های قدیمی و لنزهای عالی نهایت استفاده را می برند.از دوربنهای هم که انتخاب فرموده اید d300s در یه رده بالاتر از دو بدنه دیگه است و d90 دوربینی کاملا شناخته شده. هر دو هم بدنه امتحان خود را پس داده اند و از بهترینها در نوع خود هستند.d7000 هم که تازه به بازار وارده شده و هنوز به قیمت واقعی خود نرسیده است.
    wild-bear تشکر می‌کند.
    Nikon D3100 kit 18-55

كاربر جديد
    تشکر کرده
    9

سلام و تشکر از شما دوستان خوب..جهت مجالس و آتلیه...درسته هر سه دوربین تاپیک مجزا دارند ولی کمی گیج کننده است , تعداد پستها بالا رفته و خواندشان نیاز به وقت زیاد که من ندارم..در کل یکی از این سه بدنه و همچنین یک دوربین فیلمبرداری معرفی کنید ممنون میشم.فیلمبرداری هم تا 5 میلیون.برای دوربین عکاسی هم لنز خواهم خرید مهم بدنه میباشد..خیلی خیلی ممنون.یاعلی

كاربر همراه Arash Sh آواتار ها
    تشکر کرده
    1953

سلام و تشکر از شما دوستان خوب..جهت مجالس و آتلیه...درسته هر سه دوربین تاپیک مجزا دارند ولی کمی گیج کننده است , تعداد پستها بالا رفته و خواندشان نیاز به وقت زیاد که من ندارم..در کل یکی از این سه بدنه و همچنین یک دوربین فیلمبرداری معرفی کنید ممنون میشم.فیلمبرداری هم تا 5 میلیون.برای دوربین عکاسی هم لنز خواهم خرید مهم بدنه میباشد..خیلی خیلی ممنون.یاعلی
    سلام...
    خیلی عجله دارید! دارید چند میلیون تومان هزینه میکنید، امیدوارم با نکته سنجی همراه باشد تا بعدا خدای نکرده پشیمان نشوید!

با این حال اگر انتخاب قطعی شما از بین این سه بدنه است و بعد هم برای لنز میتوانید هزینه کنید، D300s انتخاب منطقی تری است چرا که جدای از کیفیت عالی آن، از D90 یک رده بالاتر (شامل بسیاری امکانات) است . و D7000 هم به قیمت فعلی اش نمیارزد و باید 4-5 ماهی برای متعادل شدن قیمتش صبر کنید!
    wild-bear تشکر می‌کند.

كاربر بسیار فعال
    تشکر کرده
    8836

سلام
    با توجه به اينكه براي مجالس و آتليه ميخوايد پيشنهاد من D7000 بود اگر و تنها اگر ... قيمت معقولي داشت. اما از آنجا كه در حال حاضر قيمتش پرت و پلا ميزنه بنابراين چندان قابل توصيه نيست و بستگي به خودتون داره. ولي از نظر مشخصات به نظر من مناسبترين انتخاب تو اين سه تاست.
    بعد از اون D90 مناسبه...d300 به نظرم هزينه اضافه ست.
    king4 و wild-bear تشکر می‌کنند.

تشکر کرده
    1002

سلام
    اگر ابعاد چاپ های شما در اندازه های بزرگ است و نیاز به مگاپیکسل بالا دارید d7000 می تواند نیاز شما را براورده کند ( برای خریدی مناسب باید 1 یا 2 ماه دیگری صبر کنید تا تقریبا قیمت متعادل شود ) اما در غیر اینصورت با توجه به نوع عکاسی شما و نیاز نداشتن به بدنه انچنانی و یا دیگر امکاناتی که در عکاسی اتلیه کمتر مورد نیاز است d90 جواب گو است.البته این را هم در نظر بگیرید که اشتیاق شما بیشتر برای کدام بدنه است من عقیده دارم که سلیقه شخصی در انتخاب بدنه امری اجتناب ناپذیر است و پیشنهاد میکنم هر سه بدنه را از نزدیک ببینید و اگر لازم بود 1 یا 2 شات هم بیندازد.موفق باشید
    wild-bear تشکر می‌کند.
    Nikon D3100 kit 18-55

كاربر ويژه Anoosh-Em آواتار ها
    تشکر کرده
    12234

درود

قیمت بدنه خالی d7000 حدود 1500 و خورده ای هست بهتر از از یاد نبریم ، درست که همه منتظر آن هستند این قیمت کمتر گردد ، اما نهایتا 200 هزار تومان کمتر از قیمت فعلی خواهد شد ،
    ممکن است برای یک مصرف کننده خانگی که برای دل خودش عکس میگیرد مدتی منتظر بودن برای کم شدن 200 هزار تومان توجیه پذیر باشد اما برای خیلی ها مبلغی که در یک ماه با داشتن دوربین کار خواهند کرد ، حداقل از پول یک D7000 بیشتر است و این 200 هزار تومان به حساب نخواهد آمد.

مطلبی دیگر ، در هنگام خرید در یک فروشگاه ممکنه که یک بدنه رو بتونیم توی دست بگریم اما مطمئنا فروشنده ( هر کسی که باشد ) ابدا اجازه روشن کردن دوربین را نخواهد داد چه رسد به شات زدن.
    مطمئنا هیچ کس دوست ندارد دوبینی بخرد که چندین شات با آن زده شده.

موفق باشید

انوش
    Mehdi Rojaie، Arash Sh، Saeid Arzani و 2 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

تشکر کرده
    1002

سلام
    ممنون انوش جان منظور بنده اشنایان و دوستانی که این بدنه ها را دارند و معذرت می خواهم که در پست قبلی عرض نکردم.با تشکر
    Anoosh-Em، Walkman و wild-bear تشکر می‌کنند.
    Nikon D3100 kit 18-55

كاربر جديد
    تشکر کرده
    9

سلام
    از کلیه دوستان گلم متشکرم.به امید خدا d7000 را خواهم خرید.باز هم از همفکریتون ممنونم.
    ولی زحمتی دیگر دارم در مورد فیلمبرداری چه کنم؟
    موفق و موید باشید.یاعلی

كاربر آشنا pariz.boys آواتار ها
    تشکر کرده
    60

سلام دوستان باز هم خرید دوریبن و سوالات من مبتدی
    یا کمک و راهنمایی شما دوریبن 500d برای دوستم خریدم
    خودم باش کار نکردم ولی راضی بود
    باز هم تشکر میکنم
    خودم قصد خرید یک دوربین تا 1200 دارم 60d دیدم خودم ازش حوشم اومد(از لحاظ مشخصات روی کاغذ) به راهنمایی شما احتیاج دارم .
    M.B.P و sinaho تشکر می‌کنند.