صفحه 1163 از 1201 نخستنخست ... 163 663 1063 1113 1153 1159 1160 1161 1162 1163 1164 1165 1166 1167 1173 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 11,621 تا 11,630 , از مجموع 12004
Like Tree17678تشکر

موضوع: راهنمايي براي خريد دوربين هاي DSLR

كاربر ويژه kiavash آواتار ها
    تشکر کرده
    8926

نقل قول نوشته اصلی توسط کوروش نمایش پست ها
    در یک کلام توصیه نمی‌کنم.
    پاناسونیک LX100 نزدیک چهار میلیونه. گزینه‌ی خوبی‌ست و یا RX های سونی که همه در همین رنج قیمت‌ند.
    بقیه را توصیه نمی‌کنم.
    اقا LX100را دیکی از سایتها 2800قیمت زده که!
    پ ن: به علت اینکه2-3سالی از معرفیش میگذره قیمتش کاهش پیدا کرده وبه راحتی هم پیدا نمیشه.
    ممنونم همان پاناسونیک خریداری شد. باتشکر
    ویرایش توسط kiavash : Monday 21 August 2017 در ساعت 17:49

كاربر جديد Sahar_Pashaei آواتار ها
    تشکر کرده
    3

درود،وقت بخیر
    من قصد خرید دوربین دارم و بین دو مدل کنون 6D و نیکون D750 موندم
    ممنون می شم راهنماییم کنید(عکاسی طبیعت و مدلینگ)
    یک نکته دیگه ای ک برام اهمیت داره دوربین و لنزم چوری باشه ک شب هم عکسای خوبی بگیره کاملا
    7میلیون پول ندم شب ک شد نتونم باهاش عکس بگیرم!
    یک لنز کنون ک به من پیشنهاد شد لنز 24-105 هست

كاربر آشنا pyan آواتار ها
    تشکر کرده
    24

d750 گزینه‌ی بسیار ارزنده‌ای هست...فقط یکم خریدش ریسک داره...البته تو سریالهای جدیدش مثل اینکه مشکل رفع شده
    برتری‌هایی که نسبت به 6d داره: تعداد نقاط فکوس بیشتر،LCD چرخان،سنسور بهتر و داینامیک رنج بیشتر
    جفتشون هم در زیمنه عکاسی تو ایزو بالا واسه شب بسیار رفتار مناسبی دارن
    البته D750 iso invariant هست که تو بازیابی مناطق تیره خیلی کاربرد داره برای عکاسی طبیعت
    در کل بین این دو برتری با d750 هست...6d یکم قدیمی شده امکاناتی که داره
    معادل اون لنز تو نیکون هم میشه 24-120
    Sahar_Pashaei تشکر می‌کند.

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    53

نقل قول نوشته اصلی توسط kiavash نمایش پست ها
    اقا اصلا تفاوت g7xl مارک2 با g5x و g3x چیست؟ کدوم بهتره ؟
    فکر میکنم پاناسونیکlx100 به نسبت بهتر باشه درسته؟
    مباحث اینجا در خصوص slr هست . برای کامپکت فروم مناسب استفاده نمایید .

كاربر همراه
    تشکر کرده
    1505

دوستان من برای دوربینم یه مشکلی پیش اومده که برای تصمصم گیری نیاز به تجربه و مشاوره شما دارم
    دوربین من 70d کنن هست . که دوسه سالی می شه دارمش چند مدت پیش متاسفانه دچار مشکل شد و فرستادمش تعمییرگاه مرکزی و بردش رو برام عوض کردن و برام فرستادن ولی دوباره دچار مشکل شد و الان دوباره فرستادمش برای تعمییر
    سوال من اینه : که آیا بعد از تعمییر می شه روش حساب کرد و ازش استفاده کرد و یا عقلانی و منطقیش اینه که این دوربین رو بفروشمش و یه بدنه دیگه تهیه کنم
    اگه شما جای من بودید چیکار می کردین؟
    لطفا در این مورد کمک کنید خیلی گیج شدم

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    572

نقل قول نوشته اصلی توسط filtrmiltr نمایش پست ها
    دوستان من برای دوربینم یه مشکلی پیش اومده که برای تصمصم گیری نیاز به تجربه و مشاوره شما دارم
    دوربین من 70d کنن هست . که دوسه سالی می شه دارمش چند مدت پیش متاسفانه دچار مشکل شد و فرستادمش تعمییرگاه مرکزی و بردش رو برام عوض کردن و برام فرستادن ولی دوباره دچار مشکل شد و الان دوباره فرستادمش برای تعمییر
    سوال من اینه : که آیا بعد از تعمییر می شه روش حساب کرد و ازش استفاده کرد و یا عقلانی و منطقیش اینه که این دوربین رو بفروشمش و یه بدنه دیگه تهیه کنم
    اگه شما جای من بودید چیکار می کردین؟
    لطفا در این مورد کمک کنید خیلی گیج شدم
    سلام به نظر من اگر پول دارین بفروشین و یک بدنه بهتر تهیه کنین در غیر اینصورت باید با همین دوربین کار کنین.

كاربر همراه
    تشکر کرده
    1505

نقل قول نوشته اصلی توسط hadi1363 نمایش پست ها
    سلام به نظر من اگر پول دارین بفروشین و یک بدنه بهتر تهیه کنین در غیر اینصورت باید با همین دوربین کار کنین.
    سوال من به شکل دقیق ترش اینه که بعد از تعمییر چقدر امکانش هست که این دوربین چند سال بدون مشکل برام کار کنه و چقدر احتمال ریسک داره وممکنه دست منو تو پوست گردو بزاره ومجبورم کنه که یه بدنه جدید بخرم
    خب اگه ریسکش بالا باشه باید سریع تر یه فکری به حال دوربین جایگزین بکنم (مثلا یه بدنه 80d بخرم )ولی اگه بتونه برام کار کنه ترجیح می دم ازش استفاده کنم و سر فرصت مناسب با بودجه مناسب گزینه های بهتر بخرم (مثلا صبر کنم d7500 هم به قیمت معقولش برسه و هم اینکه ایراداتش خودشو نشون بده و یا بیشتر فکرکنم که فول فریمی مثل d750 بخرم یا نه )

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    26

نقل قول نوشته اصلی توسط filtrmiltr نمایش پست ها
    سوال من به شکل دقیق ترش اینه که بعد از تعمییر چقدر امکانش هست که این دوربین چند سال بدون مشکل برام کار کنه و چقدر احتمال ریسک داره وممکنه دست منو تو پوست گردو بزاره ومجبورم کنه که یه بدنه جدید بخرم
    خب اگه ریسکش بالا باشه باید سریع تر یه فکری به حال دوربین جایگزین بکنم (مثلا یه بدنه 80d بخرم )ولی اگه بتونه برام کار کنه ترجیح می دم ازش استفاده کنم و سر فرصت مناسب با بودجه مناسب گزینه های بهتر بخرم (مثلا صبر کنم d7500 هم به قیمت معقولش برسه و هم اینکه ایراداتش خودشو نشون بده و یا بیشتر فکرکنم که فول فریمی مثل d750 بخرم یا نه )
    سلام اينكه بعد از تعمير مشكلش برطرف ميشه يا نه رو كسي نميتونه بگه ولي اگر خودتون دلزده شديد از اين دوربين بحث جداييه، درمورد دوربين هاي پيشنهادي اگه ميخواين تعويض برند كنيد و aps-c بخوايد D7500 گزينه خوبيه
    filtrmiltr تشکر می‌کند.

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    572

نقل قول نوشته اصلی توسط mr.amin نمایش پست ها
    سلام اينكه بعد از تعمير مشكلش برطرف ميشه يا نه رو كسي نميتونه بگه ولي اگر خودتون دلزده شديد از اين دوربين بحث جداييه، درمورد دوربين هاي پيشنهادي اگه ميخواين تعويض برند كنيد و aps-c بخوايد D7500 گزينه خوبيه
    چرا D7500 که قیمت خیلی بالایی داره اونم برای یک بدنه کراپدار.شما میتونین یک بدنه فول فریم با این پول تهیه کنین.مثلا D610.اگر آتلیه دارین و برای آتلیه میخواین از نظر من یک بدنه کراپدار کافیه مثلا ِ7200 یا D7100.چون توی آتلیه از نظر من پیکسل مهمه هر چی بیشتر بهتر من اینو برای کسانی میگم که پول ندارن.اما فضای باز قضیه فرق میکنه فول فریم بهتره.در کل اگه پول دارین اصلا کراپدار نخرین
    filtrmiltr تشکر می‌کند.

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    26

نقل قول نوشته اصلی توسط hadi1363 نمایش پست ها
    چرا D7500 که قیمت خیلی بالایی داره اونم برای یک بدنه کراپدار.شما میتونین یک بدنه فول فریم با این پول تهیه کنین.مثلا D610.اگر آتلیه دارین و برای آتلیه میخواین از نظر من یک بدنه کراپدار کافیه مثلا ِ7200 یا D7100.چون توی آتلیه از نظر من پیکسل مهمه هر چی بیشتر بهتر من اینو برای کسانی میگم که پول ندارن.اما فضای باز قضیه فرق میکنه فول فریم بهتره.در کل اگه پول دارین اصلا کراپدار نخرین
    بله واقعا قيمت D7500 الان معقول نيست. گزينه هايي كه ايشون مطرح كردن canon 80D و nikon d7500 و D750 هستند، نياز و سبكشون گفته نشده كه بر اساس اون فول فريم يا كراپ توصيه كرد
    filtrmiltr تشکر می‌کند.