صفحه 257 از 1201 نخستنخست ... 157 207 247 253 254 255 256 257 258 259 260 261 267 307 357 757 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 2,561 تا 2,570 , از مجموع 12004
Like Tree17678تشکر

موضوع: راهنمايي براي خريد دوربين هاي DSLR

كاربر فعال ahmad.abaee آواتار ها
    تشکر کرده
    3154

نقل قول نوشته اصلی توسط ara9979 نمایش پست ها
    سلام
    یه سوال داشتم
    من حدود 2 هفتس که دارم دنبال دوربین میگردم و فعلا بین d3100 و 500d نمیدونم کدومو انتخاب کنم. بیشتر هم به عکاسی نجومی علاقه دارم.
    از تو سایت دی پریویو فهمیدم که نویز 3100 دی خیلی کمتره اما میخواستم بدونم اگه ریزولوشن 500 دی رو وقتی که میخوام از ایزوی بالا استفاده کنم، بیارم حدود 12 مگاپیکسل مشکل نویزش حل میشه یا اصلا کاری به ریزولوشن نداره؟
    ممنون
    با سلام
    نویز سنسور یه مشخصه فیزیکی و مربوط به تولیدش هست و این یعنی اینکه نمیتونی کاری واسه بهبودش کنی و اگر خود دوربین،به عنوان یه گزینه اضافی قابلیت کاهش نویز داشته باشه میتونید ازش بهره ببرید (این کاهش نویز در نوردهی طولانی یا استفاده از حساسیتهای بالا بکار میان و البته در مرحله پروسس اعمال میشن:یعنی باز عملکرد خود سنسور رو تغییر نمیدن بلکه روی خروجی سنسور پردازشی انجام میشه تا نتیجه نهایی بهبود پیدا کنه)

در مورد اینکه گفتین رزولوشن رو کاهش بدین!مگر میشه همچین کاری رو کرد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟

كاربر جديد
    تشکر کرده
    4

[QUOTE=persian.boy;231406]درود

خواهش می کنم .

برای بدنه ، به پیشنهاد احمد جان توجه داشته باشید ؛ اگر تونستین بودجه رو تا 1.350 افزایش بدید ، پیشنهاد ایشون براتون خیلی خوبه (البته با لنز 105-18) .
    در مورد لنز و تازه کار بودنتون هم بنده نظرم همون بود که خدمتتون عرض کردم . 105-18 یک لنز خوب و معمولیه و چیزی فراتر از سطح شما نیست . به امید خدا این لنز رو اگر با یکی از بدنه های D5100 یا D3100 تهیه کردید ، کم کم به کار مسلط می شید و می تونید فواصل رو با لنزهای خوب پر کنید . این رو هم اضافه کنم که 105-18 کفِ پیشنهاد من برای یک تازه کاره تا بتونه عکاسی رو به شکلی مناسب و بدون محدودیت فوکال آغاز کنه .

با سپاس
    در صورت افزایش بودجه تا حدی که فرمودین بین D5100 و 550D چه مدلی رو با چه لنزی پیشنهاد میدین؟

كاربر فعال ahmad.abaee آواتار ها
    تشکر کرده
    3154

نقل قول نوشته اصلی توسط seemorgh3 نمایش پست ها
    با سپاس
    در صورت افزایش بودجه تا حدی که فرمودین بین D5100 و 550D چه مدلی رو با چه لنزی پیشنهاد میدین؟
    با سلام
    به نظر من D5100 با لنز 105-18 خروجی بهتری از 550D بهمراه لنز 135-18 داره!

پ.ن : برای نقل قول پست دیگر دوستان فقط کافیه که از زیر پستشون گزینه "پاسخ با نقل قول" رو کلیک کنید و در کادر مربوطه از بعد از [/QUOTE] انتهای نوشته،مطلب جدیدتون رو اضافه کنید.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    10

Question راهنمایی برای خرید DSLR

سلام دوستان.
    خوبید همه ؟
    میخواستم یه دوربین DSLR بخرم. سقف بودجم که خودشو بکوشه 1،100،000 هستش. به دوربین های کنن هم علاقه دارم.

من عکاسی رو از روی علاقه دنبال میکنم و برنامه ای برای پول در آوردن و اینا ندارم. عمده ی عکسهاییم که میگیرم خونوادگی و دوستان و ایناست. ولی خب به عکاسی کلا علاقه دارم.

خودم اول دوربین 600D رو دیدم و مسر شدم به گرفتن ولی اگه اینو بگیرم به تمام معنا جیبم خالی میشه و صفر صفر میشم. که واسه منی که درآمد ندارم سخته. بعدش 1100D رو دیدم که انتخاب خوبی میومد ، مبلغشم خوب بود.

یه سوال هست واسم آیا واسه منی که واسه دلم میخوام عکاسی کنم و با این اوضاع مالی این همه هزینه نیازه؟

پ.ن : من قبلا برای خرید G12 از شما دوستان نظرخواهی کردم. که به راهنمایی های شما اونو بهمن پارسال (89) خریدم. میخواستم عکاسی رو یاد بگیرم باهاش. ولی همین 2 هفته پیش متاسفانه دوربینم رو تیو تاکسی جاگذاشتم و رفت که رفت... بماند که چقد تحقیق کرده بودم واسه خریدش و چقد ذوق و شوقشو داشتم. متاسفانه تو این 6 ماه هم درست و حسابی نتونستم ازش استفاده کنم و فک نکنم 2000تا شات هم گرفتم.
    برنامم این بود که اگه G12 رو گرفتم باهاش یاد گرفتم بعد اگه دوس داشتم برم سراغ DSLR.

پیشاپیش ممنون از راهنمایی های قبلیتون و الانتون.

من توی یک تاپیک مجزا پست زدم. نمیدونم چرا اومد اینجا !
    ویرایش توسط SalvlaN : Tuesday 30 August 2011 در ساعت 20:19

كاربر همراه
    تشکر کرده
    113

سلام دوستان
    خسته نباشید
    دوستان به امید خدا ما قصد خرید دوربین 60d و لنز 15-85 داریم
    نمی دونم در جای درستی مطرح می کنم یا نه
    اما می خواستم بدونم موقع خرید این لنز و دوربین به چه نکاتی توجه کنم

دوربین و لنز گارانتی چه شرکتی باشن
    اگر بیمه نداشتن کجا باید بیمه کنم ؟ هزینش چقدر میشه؟
    این لنز فقط در کارتن کیت موجود هست یعنی کارتن سفید؟
    لنز رو تست کنم؟
    به چه نکاتی از بدنه گرفته تا عکس تست لنز توجه کنیم

هر نکته دیگری هم دوستان به نظرتون می تونه کمکمون کنه سپاسگزار می شویم بفرمایید.

كاربر فعال persian.boy آواتار ها
    تشکر کرده
    4662

درود بر شما

سلام دوستان.
    خوبید همه ؟
    میخواستم یه دوربین DSLR بخرم. سقف بودجم که خودشو بکوشه 1،100،000 هستش. به دوربین های کنن هم علاقه دارم.

من عکاسی رو از روی علاقه دنبال میکنم و برنامه ای برای پول در آوردن و اینا ندارم. عمده ی عکسهاییم که میگیرم خونوادگی و دوستان و ایناست. ولی خب به عکاسی کلا علاقه دارم.
    چون توی تاپیک DSLR پست زدید ، بنده این گونه تصور می کنم که به دنبال DSLR هستید و نیازتون رو تا حدودی می شناسید . بر همین اساس بنده به شما ترکیب Canon 550D با لنز Canon 18-135 رو پیشنهاد می کنم که هم قیمتش به بودجه ی شما می خوره و هم کیفیت خوبی داره .

یه سوال هست واسم آیا واسه منی که واسه دلم میخوام عکاسی کنم و با این اوضاع مالی این همه هزینه نیازه؟

پ.ن : من قبلا برای خرید G12 از شما دوستان نظرخواهی کردم. که به راهنمایی های شما اونو بهمن پارسال (89) خریدم. میخواستم عکاسی رو یاد بگیرم باهاش. ولی همین 2 هفته پیش متاسفانه دوربینم رو تیو تاکسی جاگذاشتم و رفت که رفت... بماند که چقد تحقیق کرده بودم واسه خریدش و چقد ذوق و شوقشو داشتم. متاسفانه تو این 6 ماه هم درست و حسابی نتونستم ازش استفاده کنم و فک نکنم 2000تا شات هم گرفتم.
    برنامم این بود که اگه G12 رو گرفتم باهاش یاد گرفتم بعد اگه دوس داشتم برم سراغ DSLR.
    این مورد به خودتون بستگی داره . اگر کیفیت و امکانات رو بخواید ، یا باید هیبیرد هایی مثل سیستم Sony NEX رو بخرید و یا سراغ همین DSLR برید . من پیشنهادم رو در رابطه با DSLR دادم و از بابت کیفیتش هم به شما اطمینان می دم . اما اگر به هر دلیلی حس می کنید که این هزینه یه مقدار زیاده یا نیازی به DSLR ندارید ، بهتره سراغ همون NEX برید که کیفیتش واقعا در برابر قیمتش عالیه .
    کمی تحقیق کنید و کمی هم به مقایسه ی نمونه عکس های مدال های مختلف در سایتی مثل DPreviw.com بپردازید تا رنج کار دستتون بیاد . شما قبلا G12 داشتید و به روند کار نا آشنا نیستید . همونطور که گفتم ، باید تحقیق کنید تا به نتیجه ی قطعی در باره ی کلاس بدنه و لنز برسید . هر وقت به نتیجه رسیدید ، با خیال راحت سوالتون رو مطرح کنید تا پیشنهادی که ما می دیدم ، خدای نکرده با خواست و علاقتون در تضاد نباشه .

با آرزوی بهترین ها
    پسر پارسی
    data تشکر می‌کند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    4

دوستان دیگر چه نظری دارند.

كاربر فعال persian.boy آواتار ها
    تشکر کرده
    4662

نقل قول نوشته اصلی توسط seemorgh3 نمایش پست ها
    به نقل از ahmad.abaee

دوستان دیگر چه نظری دارند.
    درود
    ایشون یکی از دوستان صاحب نظر سایت هستن و صحبتشون کاملا صحیحه . یکی از ویژگی های خوب فروم ما اینه که اگر مثلا بنده اشتباهی کنم یا نقطه ی گنگی در عرایضم باشه ، با توجه به آنلاین بودن تعداد کثیری از اساتید ، صحبت بنده سریعا توسط اون دوستان تصحیح میشه و خریدار به اشتباه نمیوفته .

با آرزوی بهترین ها
    پسر پارسی
    SalvlaN، ahmad.abaee و M.Moghadam تشکر می‌کنند.

كاربر ويژه Mashhadi Vahid آواتار ها
    تشکر کرده
    8302

نقل قول نوشته اصلی توسط SalvlaN نمایش پست ها
    من توی یک تاپیک مجزا پست زدم. نمیدونم چرا اومد اینجا !
    علتش همان بود که با وجود تاپیک مخصوصش ، تاپیک جداگانه ای باز کردید. :)
    lamagra، SalvlaN و persian.boy تشکر می‌کنند.
    وحيد قديري راد

www.flickr.com/photos/ghadiri

كاربر همراه
    تشکر کرده
    4086

نقل قول نوشته اصلی توسط miladb نمایش پست ها
    سلام دوستان
    خسته نباشید
    دوستان به امید خدا ما قصد خرید دوربین 60d و لنز 15-85 داریم
    نمی دونم در جای درستی مطرح می کنم یا نه
    اما می خواستم بدونم موقع خرید این لنز و دوربین به چه نکاتی توجه کنم

دوربین و لنز گارانتی چه شرکتی باشن
    اگر بیمه نداشتن کجا باید بیمه کنم ؟ هزینش چقدر میشه؟
    این لنز فقط در کارتن کیت موجود هست یعنی کارتن سفید؟
    لنز رو تست کنم؟
    به چه نکاتی از بدنه گرفته تا عکس تست لنز توجه کنیم

هر نکته دیگری هم دوستان به نظرتون می تونه کمکمون کنه سپاسگزار می شویم بفرمایید.

دوست عزیز یه چندتا تاپیک پایینتر از اینجایی که شما پست زدید یه تاپیک هست به این اسم:
    "به چه نكاتي هنگام خريد توجه كنيم ؟"
    وبا این آدرس:
    به چه نكاتي هنگام خريد توجه كنيم ؟
    SalvlaN، miladb، persian.boy و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    محسن مقصودی