صفحه 412 از 1201 نخستنخست ... 312 362 402 408 409 410 411 412 413 414 415 416 422 462 512 912 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 4,111 تا 4,120 , از مجموع 12004
Like Tree17678تشکر

موضوع: راهنمايي براي خريد دوربين هاي DSLR

كاربر جديد
    تشکر کرده
    118

سلام
    من تاپیکی برای خرید لوازم جانبی ییدا نکردم برای همین سوالمو همینجا میپرسم! پیشاپیش معذرت میخوام.
    به تازگی دوربین d5100 خریداری کردم بدون لوازم جانبی ، فقط مموری کارت خریدم.
    وسایلی که احتیاج دارم کیف ، فیلتر و سه پایه هست !
    دلیل نخریدن این وسایل این بود که فروشندگان محترم شیخ بهائی اصفهان قیمتای لوازم جانبیشون بسیار مناسب هست ! گاها بعضی وسایل رو تا سه برابر قیمت میفروشند، مثل مموری کارت و کیف ...
    دنبال کیفی هستم که زیاد مشخص نباشه این کیف ، کیف دوربین هست . مثل این که در سایت آمازون پیدا کردم :

فیلتر هم اصلا اطلاع ندارم چی مناسب هست، فعلا فقط دنبال یه فیلتر محافظ هستم برای لنز کیت دوربین. ممنون میشم در این مورد راهنماییم کنید و همینطور یدونه سه پایه با قیمت مناسب ! اگه وسیله دیگه ای هم به نظرتون باید تهیه کنم لطف کنید بفرمایید.
    دوستان اصفهانی اگه فروشگاه مناسب در اصفهان میشناسند لطفا معرفی کنند تا برای تهیه این وسایل اونجا مراجعه کنم ! یا اگه فروشگاه اینترنتی هم هست بگید تا اینترنتی خرید کنم.
    ممنون

كاربر جديد
    تشکر کرده
    2

سلام و وقت همگی بخیر ... یه سوال دارم که فکر میکنم این تاپیک جای خوبی برای طرحش باشه ...

2-3 هفته ای میشه که کلاس عکاسی رو از پایه شروع کردم و شدیداً به دنبال یه دوربین عکاسی هستم که بتونم خیلی خوب باهاش یاد بگیرم و شروع کنم . دقیقا هم نمیدونم چه ویژگیهایی میخوام داشته باشه ولی ترجیحا برند کانن یا نیکون باشه و قیمتش هم با لنز تا 2- 2.5 در بیاد . ممنون میشم دوستان منو راهنمایی کنن ...

كاربر همراه moma.shir آواتار ها
    تشکر کرده
    247

نقل قول نوشته اصلی توسط نیکا نمایش پست ها
    سلام و وقت همگی بخیر ... یه سوال دارم که فکر میکنم این تاپیک جای خوبی برای طرحش باشه ...

2-3 هفته ای میشه که کلاس عکاسی رو از پایه شروع کردم و شدیداً به دنبال یه دوربین عکاسی هستم که بتونم خیلی خوب باهاش یاد بگیرم و شروع کنم . دقیقا هم نمیدونم چه ویژگیهایی میخوام داشته باشه ولی ترجیحا برند کانن یا نیکون باشه و قیمتش هم با لنز تا 2- 2.5 در بیاد . ممنون میشم دوستان منو راهنمایی کنن ...
    با اطلاعاتی که شما به ما دادید از برند کنون 1100D , 550D, 600D , 650D و از برند نیکون D3100, D5100, D3200 رو می تونید انتخاب کنید که همه این دوربین ها برای شما مناسب بوده و هیچ کدام فعلا کم نمی آورد
    با توجه به این من از برند کنون 600D رو به شما پیشنهاد می کنم
    و اما لنز : در مورد لنز ، باید ببینید به چه نوع عکاسی علاقه دارید که لنز مربوط به آن رو بگیرید مثلا لنز ماکرو ، واید و یا تله و ... یا مثل لنز مال من ،همه کاره و هیچ کاره !!!
    نیکا تشکر می‌کند.
    محمد علی شیرزاده
    تجهيزات من

كاربر همراه S_Neyshaburi آواتار ها
    تشکر کرده
    1352

نقل قول نوشته اصلی توسط نیکا نمایش پست ها

با سلام

دوست گرامی اگر هنوز نمیدونین دقیقا بدنبال چه چیزی هستین من بهتمن پیشنهاد نمیدم دوربین 2 ، 3 تومن تهیه کنید
    یه دوربین کارکرده ولی تمیز مثل D80,D3000,D5000 در برند نیکون و 30D,40D,500D در کنون کار شما رو راه میدازه و دست شما رو برای خرید تجهیزات باز میزاره
    ترجیحا که نه، حتما نیکون یا کنون!!! غیر از این دو برند برای تهیه تجهیزات دچار مشکل میشد و برای انتخاب هم توصیه میکنم با هر دو برند کار کنید

عجله هم کار ....
    نیکا تشکر می‌کند.

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    120

دوستان بین دومدل نیکون 3200 و 5100 کدوم رو پیشنهاد میدید؟

كاربر ويژه shahbazi آواتار ها
    تشکر کرده
    6919

نقل قول نوشته اصلی توسط sami62 نمایش پست ها
    دوستان بین دومدل نیکون 3200 و 5100 کدوم رو پیشنهاد میدید؟
    D5100 را توصیه میکنم این دوربین در یک رده بالاتر قرار دارد و آپشن های بیشتری در اختیار شما میگذارد و دارای بدنه بزرگتری است که دوربین را خوش دست میکند.
    sami62، morteza khademy، کوروش و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر همراه alie آواتار ها
    تشکر کرده
    2011

تو اون تاپیک پرسیدم جوابی نگرفتم
    دیدم اینجا جای بهتری هست و ممکنه دوستان بیشتری در جریان باشند
    می خواستم بدونم
    از کجا میشه فهمید دوربینی که میگیریم Refurbished نیست ؟ راهی داره یا نه ؟
    بعد ایا خرید دوربین یا لنز Refurbished با توجه به قیمت پایین تر ارزش داره یا نه ؟
    علی اسلامیان

كاربر همراه Ahmad.Najari آواتار ها
    تشکر کرده
    3582

dslr دست دوم با لنز کیت نهایتا تا 600-700 چه مدلهایی در بازار موجود است؟ آیا با این قیمت دوربین مناسبی پیدا میشود؟

كاربر همراه moma.shir آواتار ها
    تشکر کرده
    247

نقل قول نوشته اصلی توسط Ahmad.Najari نمایش پست ها
    dslr دست دوم با لنز کیت نهایتا تا 600-700 چه مدلهایی در بازار موجود است؟ آیا با این قیمت دوربین مناسبی پیدا میشود؟
    یه canon 450D داشتم دو سه ماه پیش فروختم به همین قیمت ها .
    450d اگه پیدا کنی دوربین نسبتاً خوبیه
    Ahmad.Najari تشکر می‌کند.
    محمد علی شیرزاده
    تجهيزات من

كاربر آشنا eureka204 آواتار ها
    تشکر کرده
    143

نقل قول نوشته اصلی توسط alie نمایش پست ها
    تو اون تاپیک پرسیدم جوابی نگرفتم
    دیدم اینجا جای بهتری هست و ممکنه دوستان بیشتری در جریان باشند
    می خواستم بدونم
    از کجا میشه فهمید دوربینی که میگیریم Refurbished نیست ؟ راهی داره یا نه ؟
    بعد ایا خرید دوربین یا لنز Refurbished با توجه به قیمت پایین تر ارزش داره یا نه ؟
    با دیدن سوال شما، یه جورایی کنجکاو شدم که بیشتر در این مورد اطلاعات کسب کنم

از این طریق هم اطلاعاتی که بدست آوردم رو در اختیار شما و دیگر دوستان هم قرار میدم

اول منبع : کلیک کنید ..

نکته اول اینه که اغلب فکر می کنن که عقبه دوربین های Refurbished، خرابی و نقص فنی و از این قبیل بوده ( منم همینطور فکر می کردم )

در حالیکه این طور نیست و این قبیل محصولات دیگه وارد بازار نشده و به چرخه بازیافت هدایت میشن.

بلکه :
    Refurbished’ sold cameras most likely come from overstock, has been returned from a retailer, or may have had a damaged box (nobody wants to buy a camera with a bent box).

طبق تصاویری هم که در سایت منبع موجوده، جعبه این محصولات هم با نمونه های اصلی متفاوته و حتی عنوان REFURBISHED روشون قید شده.

و تمامی محتویات جعبه، اعم از دفترچه ها، کابل ها، CD ها و ... همه در بسته بندی مشابه اقلام NEW عرضه میشن.

اما .. ممکنه دوستانی این منبع رو قبول نداشته باشن و رویکرد خوش بینانه منبع مورد نظر رو رد کنن.

به نوبه خودم ، معمولا این نگاه نقادانه رو دارم. برای همین به بخش کامنت ها تکیه بیشتری می کنم تا بازخورد مردم ( اغلب مصرف کننده ها ) رو بسنجم.

که در این مورد هم فکر می کنم بازخورد خوبی داده شده ..

ولی ..

نکته دقیقا در سوال اول شما نهفته است : از کجا بفهمیم ..

دوست ندارم زیاد به این مسئله اشاره کنم. ولی برخی ( به تعداد انگشتان دست ) فروشندگان از ویژگی های محصولات REFURBISHED مثل ارزانی و مشابهت با نمونه NEW سوء استفاده می کنن و با یه بسته بندی اصلی، در قالب یک دوربین نو می فروشن. گارانتی هم که قربونش برم از نعمات خداست ..

پس مهم اینه که از کجا خریداری بشه. در بالا دیدیم که خود کارخانه هیچ ابایی از فروش این قبیل تجهیزات نداره و بر روی جعبه مشخص کرده.

اینکه ارزش داره یا نه ..

بسته به اولویت های فردی است. من باشم از ایران محصولی رو با این عنوان خریداری نمی کنم..
    ویرایش توسط eureka204 : Monday 19 November 2012 در ساعت 13:15
    amirfox، alie، saeed2vfx و 4 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    مجید بیـ آزاران | 500px.com - Flickr

7D | 10-18 | 35 f2 | 85 f1.8