صفحه 415 از 1201 نخستنخست ... 315 365 405 411 412 413 414 415 416 417 418 419 425 465 515 915 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 4,141 تا 4,150 , از مجموع 12004
Like Tree17678تشکر

موضوع: راهنمايي براي خريد دوربين هاي DSLR

كاربر فعال morteza khademy آواتار ها
    تشکر کرده
    7060

نقل قول نوشته اصلی توسط FaLah نمایش پست ها
    با سلام
    دوست عزیز برای خرید یک دوربین نیمه حرفه ای و یا حرفه ای اولین گام برای تصمیم گیری
    شناسایی و شناخت نیاز شماست
    در مورد برند نمیتوان حکم قطعی داد و گفت کدام برند بهتر است
    دوربین های اس ال ار کاربرد های حرفه ای داشته و تفاوت بین مارک های مختلف بسیار کم رنگ است
    به فرض مثال بین دوربین هایی که شما نام بردید دی 600 دوربین فول فریم است و سنسوری با کادر 35 میلیمتر دارد و قابلیت های بسیار حرفه ای
    که با دو مدل دیگر کاملا تفاوت دارد ، هم از لحاظ امکانات و هم کاربرد البته ناگفته نماند قیمتی بسیار بیشتر
    پس ابتدا نیاز های خود را بررسی کنید تا به شما راهنمایی بهتری شود
    منظور دوستمون canon 600D بوده که کراپداره
    shahbazi و FaLah تشکر می‌کنند.
    پشت این پنجره جز هیچ بزرگ ، هیچ نیست!

canon Eos 6D +canon ef 17-40 f4 L+ canon ef 50 f1.8 stm+canon ef 100mm f2.8 L macro+ avanar 135 f2.8+ zenitar 50mm f2

كاربر آشنا FaLah آواتار ها
    تشکر کرده
    336

نقل قول نوشته اصلی توسط morteza khademy نمایش پست ها
    منظور دوستمون canon 600D بوده که کراپداره

بله اشتباه از من بود
    morteza khademy تشکر می‌کند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    10

والا انتظار من و برادرم از دوربين اينه كه عكسهايي فراتر و پر كيفيت تر و كلا بهتر از عكسهايي كه با الفا 200 گرفتيم بگيريم من با تلهالفا 200 يه عكس گرفتم كه فردا توي شركت اپلودش ميكنم ببينيد از ديد خودم كه فوقالعاده است!!!!(اغراق):دي
    ما ته ته ته بودجه اي كه داريم 2تومن هست براي خود دوربين حالا بعدا هم لنز خوب ميگيريم براش من خودم زياد حرفه اي نيستم توي عكس گرفتن
    حالا مثلا 24 مگاپيكسل نويز عكس بيشتره درسته؟ فول فريم يعني چي؟
    D90 رو هم خيلي دوست دارم اما نميدونم چرا اينقدر گرونه سنسورش هم كه 12.9 هست فك كنم

كاربر فعال
    تشکر کرده
    4244

چه عرض کنم!
    خوبی دوربین های سونی پردازش خوبی هست که منشعش همون پرداززنده ی سونی هست ولی
    مهمترین عامل اول عکاس و سپس لنز هست شاید شما با لنز بهتر عکس با کیفیت تر بگیرید ولی کیفیت همه چیز نیست!
    به قول جناب قبادی عکاس ورزشی هرچقدر که لنزش شارپ باشد سرعت فوکوس خوبی نداشته باشه بهتره لنز رو بندازه دور!

دوربین هایی که در این رده میبینید یا قیمت های تقریبی 3 تا 4 میلیون تومان (البته روز به غیر از دوربین های قدیمی) دوربین هایی هستند با سنسوری ناقص با بهتر بگم قطع یا Crop
    سنسوری که اندازه اش کامل باشه رو فول فریم میگویند یعنی بر حسب 35 میلیمتر 35 باشد و ضریبی برای افزایش نداشته باشد که البته فعلا این موارد اهمیت چندانی ندارد!

دوربین D90 کمی تاریخ گذشتس که والا نمیدونم چرا ما فقط جناب شهبازی رو میشناسیم که همه پیشنهادات ما و دوستان رو دارن
    http://forum.akkasee.com/members/19352.html

که میتونید از ایشون اطلاعات بیشتری کسب کنید!
    پیشنهاد بنده D5100 هست!
    چون ممکنه خرید یک دوربین قیمت بالا با بودجه ی محدود سریع شمارو از عکاسی و برند نیکون زده کنه!
    ترکیبی که بنده پیشنهاد میدم D5100 با این دو لنز هست 200-55 که بنده دارم و کاملا تایید میکنم هم سرعت بسیار عالی فوکوس و شارپ بودنش + کیت 55-18

ولی بعید میدونم شما این ترکیب رو بتونید با 2 میلیون تومان تهیه کنید چناچه خرید دوربین با لنز کیت به تنهایی همین حدود میشود و با خرید کیف و مموری ته جیب خالی میشود!
    پس به D3100 هم میشه فکر کرد مگر اینکه بودجه شما افزایش پیدا کنه!
    یا علی
    SHOK53، morteza khademy، shahbazi و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر آشنا FaLah آواتار ها
    تشکر کرده
    336

نقل قول نوشته اصلی توسط رضا صادقي نمایش پست ها
    والا انتظار من و برادرم از دوربين اينه كه عكسهايي فراتر و پر كيفيت تر و كلا بهتر از عكسهايي كه با الفا 200 گرفتيم بگيريم من با تلهالفا 200 يه عكس گرفتم كه فردا توي شركت اپلودش ميكنم ببينيد از ديد خودم كه فوقالعاده است!!!!(اغراق):دي
    ما ته ته ته بودجه اي كه داريم 2تومن هست براي خود دوربين حالا بعدا هم لنز خوب ميگيريم براش من خودم زياد حرفه اي نيستم توي عكس گرفتن
    حالا مثلا 24 مگاپيكسل نويز عكس بيشتره درسته؟ فول فريم يعني چي؟
    D90 رو هم خيلي دوست دارم اما نميدونم چرا اينقدر گرونه سنسورش هم كه 12.9 هست فك كنم

دوست عزیز گرفتن یک عکس با کیفیت به عوامل متعددی بستگی دارد که رابطه ی مستقیم با شناخت و علم شما نسبت به عکاسی دارد
    سری های الفا ی سونی هم دوربین های با کیفیت هستند و اگر به درستی از آنها استفاده شود نتیجه ای خوب دارند
    در ابتدا من توصیه میکنم اگر کاربرد خاصی ندارید به جای هزینه کردن برای یک دوربین دیگر با عکاسی صحیح آشنا شوید
    چون با خرید این دوربین ها که شما فرمودید تفاوت فاحشی در کیفیت کلی نخواهید داشت
    نویز هم که فرمودید به عوامل بسیار متعدد و تخصصی مربوط میشود مانند عکاسی در فضای تاریک و نوردهی طولانی و ایزوی بالا
    که فکر میکنم یک عکاس مبتدی خیلی کم با آنها برخورد کند
    morteza khademy، D.Daneshmand و رضا صادقي تشکر می‌کنند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    10

بازم ممنون كه اينقدر سريع جواب ميديد البته اونقدر هم مبتدي نيستم 1.5سالي ميشه كه كار بادوربين هاي DSLR رو شروع كردم والا چه عرض كنم خود من خيلي به نيكون علاقه دارم الان ديگه نميدونم واقعا بايد چي كرد كلا ديگه پرت شدم!!!! من يه دوربين نيكون حرفه اي تا 2تومن ميخوام كه اون انتظاراي منو براورده كنه
    دوستان احيانا كاركرده مدل بالاتر سراغ نداريد؟؟؟

كاربر فعال
    تشکر کرده
    4244

نقل قول نوشته اصلی توسط رضا صادقي نمایش پست ها
    بازم ممنون كه اينقدر سريع جواب ميديد البته اونقدر هم مبتدي نيستم 1.5سالي ميشه كه كار بادوربين هاي DSLR رو شروع كردم والا چه عرض كنم خود من خيلي به نيكون علاقه دارم الان ديگه نميدونم واقعا بايد چي كرد كلا ديگه پرت شدم!!!! من يه دوربين نيكون حرفه اي تا 2تومن ميخوام كه اون انتظاراي منو براورده كنه
    دوستان احيانا كاركرده مدل بالاتر سراغ نداريد؟؟؟
    خوب پس در حال کسب تجربه هستید که خیلی هم خوبه!
    تنها دلیلی که بنده برای شما بنظرم مناسب میاد که نیکون تهیه کنید یا کنون اینه که تجهیزات این دو برند بسیار راحت تر از سونی گیر می آیند همچنین شرکت های بیشتری پا به پای این دو شرکت میایند تا برند سونی
    گرچه برند سونی از نظر بنده حداقل دستی بالاتر و کلا سر و گردنی بالاتر از نیکون و کنون هست ولی متاسفانه فقط قادر بوده که سنسور های این دوربین هارو فراهم کنه که جدیدا نیکون سونی رو هم ظاهرا داره پس میزنه برای میانه بازار!
    سونی قدرتمند هست ولی بدون ساپورت مشتری ندارد و پشتیبانی در ایران نمیشود!

کارکرده انتخاب خوبی هست ولی برای همین دوربین های فعلی پیشنهاد میکنم گرانتر نخرید!
    یکی از دوستان فکر کنم کاربر HAM!D قصد فروش D5100 خودشون رو دارن و تاپیکشون هم فکر کنم باشه قیمت مناسبی هم برای کارکرد دادن!
    ولی بیشتر به تجهیزات دوربین فکر کنید!
    morteza khademy و رضا صادقي تشکر می‌کنند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    10

بازم سلام
    بچه ها امروز يه تحقيقي كردم كه چندتا دوربين ديگه هم خورد به پستم البته از قيمتاشون بي خبرم اگه كسي داشت ممنون ميشم قيمتا رو پي ام كنه برام
    چند مدل سوني هستن
    ALPHA A77 كه حال كردم سرعت شاترش 1به8000
    ALPHA A65
    ALPHA A57
    راستي يه سوال ديگه هم مثلا اون لنز تله 75-300 كه روي الفا 200 بود به اين مدلاي بالايي سوني كه گفتم ميخوره كه باهاش عكس گرفت؟
    تشكر

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    212

نقل قول نوشته اصلی توسط D.Daneshmand نمایش پست ها
    خوب پس در حال کسب تجربه هستید که خیلی هم خوبه!
    تنها دلیلی که بنده برای شما بنظرم مناسب میاد که نیکون تهیه کنید یا کنون اینه که تجهیزات این دو برند بسیار راحت تر از سونی گیر می آیند همچنین شرکت های بیشتری پا به پای این دو شرکت میایند تا برند سونی
    گرچه برند سونی از نظر بنده حداقل دستی بالاتر و کلا سر و گردنی بالاتر از نیکون و کنون هست ولی متاسفانه فقط قادر بوده که سنسور های این دوربین هارو فراهم کنه که جدیدا نیکون سونی رو هم ظاهرا داره پس میزنه برای میانه بازار!
    سونی قدرتمند هست ولی بدون ساپورت مشتری ندارد و پشتیبانی در ایران نمیشود!

کارکرده انتخاب خوبی هست ولی برای همین دوربین های فعلی پیشنهاد میکنم گرانتر نخرید!
    یکی از دوستان فکر کنم کاربر HAM!D قصد فروش D5100 خودشون رو دارن و تاپیکشون هم فکر کنم باشه قیمت مناسبی هم برای کارکرد دادن!
    ولی بیشتر به تجهیزات دوربین فکر کنید!

من اگه بتونم HS20 رو بفروشم مهلت نمیدم به اون D5100
    خیلی تمییز هست بخاطر همین یخورده قیمتش تند هست ولی برای کسی که میخواد استفاده کنه ارزشش رو داره

كاربر فعال
    تشکر کرده
    4244

نقل قول نوشته اصلی توسط momo000000 نمایش پست ها
    من اگه بتونم HS20 رو بفروشم مهلت نمیدم به اون D5100
    خیلی تمییز هست بخاطر همین یخورده قیمتش تند هست ولی برای کسی که میخواد استفاده کنه ارزشش رو داره
    آقا پس اینطوری فامیل میشیم
    لنز هارو هم میخواین هماهنگ میکنیم :دی

به هر حال D5100 بدون شک هنوز هم یکی از بهترین هاست دلیلش هم این هست که حداقل ، تمامی حداقل هارو برای عکس های عالی و مدیریت خوب داره!
    معمولا بعد از یه مدتی که بنده چیزی خریداری میکنم طبق عادت شروع به از بد گفتن میکنم متاسفانه ولی جالبه که این دوربین نمیدونم چرا نمیزاره این دهن ما باز بشه

یا علی
    momo000000 و رضا صادقي تشکر می‌کنند.