صفحه 512 از 1201 نخستنخست ... 12 412 462 502 508 509 510 511 512 513 514 515 516 522 562 612 1012 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 5,111 تا 5,120 , از مجموع 12004
Like Tree17678تشکر

موضوع: راهنمايي براي خريد دوربين هاي DSLR

Forum Moderator Dariush Chegini آواتار ها
    تشکر کرده
    20782

نقل قول نوشته اصلی توسط saeedtz نمایش پست ها
    فعلا همون لنز کیت 18-55
    مگر 18-55 بدون لرزشگیر هنوز فروحته می شود؟ به نظرم خیلی قدیمی است. شما بهتر است نسخه لرزشگیر دار (نسخه IS I یا IS II) را بخرید.

كاربر جديد saeedtz آواتار ها
    تشکر کرده
    74

نقل قول نوشته اصلی توسط Dariush Chegini نمایش پست ها
    مگر 18-55 بدون لرزشگیر هنوز فروحته می شود؟ به نظرم خیلی قدیمی است. شما بهتر است نسخه لرزشگیر دار (نسخه IS I یا IS II) را بخرید.
    کلا ۲ مدل داره II و III که III لرزشگیر نداره اما II لرزشگیر داره

حالا از جای قیمت گرفتم گفتن فقط همین مدل IIIرو میدن که نداره و حدودا ۱۰۰ تومن ارزونتر از جاهای دیگه قیمتش هست

پس بهتره همون II رو بگیرم ک لرزشگیرم داشته باشه

ممنون ازتون
    Sony Alpha A230...for ever

تشکر کرده
    20782

کلا ۲ مدل داره II و III که III لرزشگیر نداره اما II لرزشگیر داره

حالا از جای قیمت گرفتم گفتن فقط همین مدل IIIرو میدن که نداره و حدودا ۱۰۰ تومن ارزونتر از جاهای دیگه قیمتش هست

پس بهتره همون II رو بگیرم ک لرزشگیرم داشته باشه

ممنون ازتون
    اصلاً مدل III ندارد. یک مدل بسیار قدیمی بدون لرزشگیر دارد. یک مدل IS یک مدل IS II و یک مدل جدید IS STM.

كاربر جديد saeedtz آواتار ها
    تشکر کرده
    74

نقل قول نوشته اصلی توسط Dariush Chegini نمایش پست ها
    اصلاً مدل III ندارد. یک مدل بسیار قدیمی بدون لرزشگیر دارد. یک مدل IS یک مدل IS II و یک مدل جدید IS STM.
    چیزی که روی جعبه‌ها من دیدم یکی‌ II بود یکی‌ هم III هردو هم IS بودن اما اینجوری که خوندم تو سایتهای خارجی‌ III لرزشگیر نداره تو ویکیپدیا هم زده اینطور که دیدم
    Sony Alpha A230...for ever

تشکر کرده
    20782

چیزی که روی جعبه‌ها من دیدم یکی‌ II بود یکی‌ هم III هردو هم IS بودن اما اینجوری که خوندم تو سایتهای خارجی‌ III لرزشگیر نداره تو ویکیپدیا هم زده اینطور که دیدم
    IS مخفف Image Stabilizer است . لنزهای کانن که با کد IS مشخص می شوند دارای لرزشگیر هستند. نمی شود لنزی IS باشد ولی لرزشگیر نداشته باشد. سری های IS لنزهای 18-55mm کانن سه دسته اند: IS و IS II و IS STM
    Amateurism و S_Mahdi تشکر می‌کنند.

كاربر جديد hrostami آواتار ها
    تشکر کرده
    37

سلام دوستان من یک دوربین می خوام که برای عکاسی منظره،مستند،نمای شهری؛طبیعت و...مناسب باشه آخه راستش ازچندنفرپرسیدم گفتن دوربین های نیکون برای عکاسی منظره بهتر هستندچون من میخواستم D5100بخرم اما گفتن کنون بخری بهتره،نظر شماچیه؟

كاربر جديد
    تشکر کرده
    7

سلام مجدد خدمت کاربران عزیز
    بعد از راهنمایی دوستان تصمیم گرفتم دوربین Fuji X-e1 رو تهیه کنم البته میخواستم هفته پیش بخرم ولی به دلیل نوسان دلار تصمیم گرفتم بعد از ثبات قیمتها خریداری کنم
    امروز متوجه شدم این دوربین دایل مود عکاسی نداره و به جای اون دایل تنظیم سرعت شاتر هست:

این برای من که آماتور هستم و قبلا دوربین کامپکت داشتم و بیشتر مواقع از حالت اتوماتیک استفاده میکردم مشکل ایجاد نمیکنه؟ میتونم راحت کنار بیام؟
    كاربر جديد Kaveh rezaei آواتار ها
    تشکر کرده
    35

نقل قول نوشته اصلی توسط RezaAhmadi938 نمایش پست ها
    بعد از راهنمایی دوستان تصمیم گرفتم دوربین Fuji X-e1 رو تهیه کنم البته میخواستم هفته پیش بخرم ولی به دلیل نوسان دلار تصمیم گرفتم بعد از ثبات قیمتها خریداری کنم
    امروز متوجه شدم این دوربین دایل مود عکاسی نداره و به جای اون دایل تنظیم سرعت شاتر هست:

این برای من که آماتور هستم و قبلا دوربین کامپکت داشتم و بیشتر مواقع از حالت اتوماتیک استفاده میکردم مشکل ایجاد نمیکنه؟ میتونم راحت کنار بیام؟
    بیشتر افرادی که دوربین حرفه ای میخرند حتی شاید یک بار هم از مد اتوماتیک آن استفاده نمیکنند.
    البته اگر اصرار بر حالت اتوماتیک دارید از مد دیافراگم یا سرعت شاتر استفاده کنید چون در این حالتها بقیه تنظیمات اتوماتیک تنظیم میشوند و فقط دیافراگم یا سرعت شاتر رو شما تنظیم میکنید.
    Majix تشکر می‌کند.

كاربر فعال Viper آواتار ها
    تشکر کرده
    1607

نقل قول نوشته اصلی توسط RezaAhmadi938 نمایش پست ها

مد P داره كه فكر مي كنم آشنا باشيد - همه چيز اتومات هست + اينكه ميشه بعضي چيزهارو تغيير داد مثل ايزو و ...

كاربر جديد
    تشکر کرده
    28

سلام به دوستای گل
    بگم تقریبا هیچی از دوربین حرفه ای نمیدونم
    البته علاقه زیادی دارم و با نیمه حرفه ای عکس زیاد گرفتم.
    حالا..
    میخوام یه دوربین بخرم تا ماکس 2 تومن
    با این پول میدونم انتخاب های زیادی ندارم
    ولی خودم با تحقیق هایی که کردم به نیکون دی5100 رسیدم.بگم فقط هدف عکاسی هست.از همه چی.طبیعت.مدلینگ.اجتماعیی....
    میخواستم اولا بگین انتخابم درسته یا نه؟بعد لنز خودش جوابگو هست؟اگه بخوام یه لنز بهتر بگیرم که فکر میکنم دوستان نظرشون 18-135 هست که نمیدونم چی هست!!!!چقدر باید بیشتر پول بدم؟بعد اختلاف قیمت لنز های نیکون و کنون چقدره؟شاید بعدا گرفتم!
    بعد یه چیزی نیکون هست یا نایکون!
    مرسی