صفحه 136 از 1201 نخستنخست ... 36 86 126 132 133 134 135 136 137 138 139 140 146 186 236 636 1136 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 1,351 تا 1,360 , از مجموع 12004
Like Tree17678تشکر

موضوع: راهنمايي براي خريد دوربين هاي DSLR

كاربر جديد
    تشکر کرده
    11

پیش فرض کودک

سلام
    من تازه عضو سایت شدم و قبل از هر چیز از دست اندرکاران سایت به خاطر غنای آن سپاس گزارم
    من خیلی کم عکاسی بلدم در حد دانستن اصول اولیه
    منتظر تولد فرزندم هستم و میخواهم برای عکاسی از کودک دوربین نسبتا مناسبی حدود 600 تا 800تهیه کنم
    لطفا مرا راهنمایی فرمائید
    ضمنا من یک دوربین آنالوگ پنتاکس با لنز 35 -70 تامرون دارم که شفایت و وضوح عکسهای آن بسیار خوب است دوربین دیجیتالی که بشود از این لنز استفاده کرد چیست متشکرم
    ویرایش توسط rozbeh : Tuesday 21 September 2010 در ساعت 12:49
    mreza1001 تشکر می‌کند.

كاربر ويژه Anoosh-Em آواتار ها
    تشکر کرده
    12234

پیش فرض پاسخ : کودک

نقل قول نوشته اصلی توسط rozbeh نمایش پست ها
    سلام
    من تازه عضو سایت شدم و قبل از هر چیز از دست اندرکاران سایت به خاطر غنای آن سپاس گزارم
    من خیلی کم عکاسی بلدم در حد دانستن اصول اولیه
    منتظر تولد فرزندم هستم و میخواهم برای عکاسی از کودک دوربین نسبتا مناسبی حدود 600 تا 800تهیه کنم
    لطفا مرا راهنمایی فرمائید
    ضمنا من یک دوربین آنالوگ پنتاکس با لنز 35 -70 تامرون دارم که شفایت و وضوح عکسهای آن بسیار خوب است دوربین دیجیتالی که بشود از این لنز استفاده کرد چیست متشکرم

درود

اول از همه ورود شما رو به جمع صمیمی دوستان در این سایت خوش آمد میگویم

خوب اگر منظورتان از بلد بودن اصول اولیه ، همان اصول تنظیمات کار با یک دوربین آنالوگ هست، باید بگم که دانسته های مفیدی هستند. انشا الله به سلامتی و پیشاپیش تولد زیبای ایشان را به شما تبریک میگویم.

اما راستش اطلاعاتی که دادین برای اینکه بشود گزینه هایی رو به شما معرفی کرد کافی نیست. با این بودجه که فرمودید از دوربین های کامپکت میتوانید تهیه کنید که SLR Like ها هم در همین دسته قرار میگیرند تا دوربینهای SLR مقدماتی و کمی بالاتر.

بهتر است بفرمایید چه زمینه های عکاسی دیگری مد نظر دارید. و آیا اصلا SLR میخواهید یا کامپکت

و دیگر اینکه حتما دوربنی به شما پیشنهاد گردد که حتما اون لنز تامرون مانت پنتاکس را ساپورت کند؟!

چون این مورد میتونه باعث بشه شما انتخابهاتون محدود بشه و دیگر منتظر بمانید تا یکی از دوستان پنتاکسی جوابتان را بدهند.

موفق باشید

انوش
    rozbeh تشکر می‌کند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    11

نقل قول نوشته اصلی توسط Anoosh-Pro نمایش پست ها
    درود

اول از همه ورود شما رو به جمع صمیمی دوستان در این سایت خوش آمد میگویم

خوب اگر منظورتان از بلد بودن اصول اولیه ، همان اصول تنظیمات کار با یک دوربین آنالوگ هست، باید بگم که دانسته های مفیدی هستند. انشا الله به سلامتی و پیشاپیش تولد زیبای ایشان را به شما تبریک میگویم.

اما راستش اطلاعاتی که دادین برای اینکه بشود گزینه هایی رو به شما معرفی کرد کافی نیست. با این بودجه که فرمودید از دوربین های کامپکت میتوانید تهیه کنید که SLR Like ها هم در همین دسته قرار میگیرند تا دوربینهای SLR مقدماتی و کمی بالاتر.

بهتر است بفرمایید چه زمینه های عکاسی دیگری مد نظر دارید. و آیا اصلا SLR میخواهید یا کامپکت

و دیگر اینکه حتما دوربنی به شما پیشنهاد گردد که حتما اون لنز تامرون مانت پنتاکس را ساپورت کند؟!

چون این مورد میتونه باعث بشه شما انتخابهاتون محدود بشه و دیگر منتظر بمانید تا یکی از دوستان پنتاکسی جوابتان را بدهند.

موفق باشید

انوش
    سلام انوش عزیز
    از پاسخ شما متشکرم
    راستش به عکاسی از نمای نزدیک کودکان خیلی علاقه مندم ترجیح میدهم چیزی تهیه کنم که در آینده قابلیت استفاده از لنز های مختلف رو برای این موضوع به من بده ولی به هر حال اگر کامپکتی باشه که با توجه به زمان حاضر برای من بهتر باشه ممنون خواهم شد ضمنا خیلی هم اصرار برای استفاده از لنز خودم ندارم مگر پیشنهاد خاصی وجود داشته باشد

Forum Moderator mreza1001 آواتار ها
    تشکر کرده
    16459

برای شما که سابقه کار با اس ال آر را دارید خرید کامپکت به عنوان دوربین اصلی چندان کار جالب نیست به جای صرف 400 500 هزارتومان برای خرید یک کامپکت را یک اس ال آر لایک

شما با حدود 450 می تونید یک DSLR پنتاکس بخرید (بدنه) مثلاً K100D یا K110D .
    journalist و rozbeh تشکر می‌کنند.
    محمد رضا میلانی

Forum Moderator mreza1001 آواتار ها
    تشکر کرده
    16459

آنقدر ایراد تایپی داشتم که خودم هم نفهمیدم چی نوشتم :

برای شما که سابقه کار با اس ال آر را دارید خرید کامپکت به عنوان دوربین اصلی چندان کار جالبی نیست به جای صرف 400 500 هزارتومان برای خرید یک کامپکت یا یک اس ال آر لایک

با حدود 450 می توانید یک DSLR پنتاکس بخرید مثلاً K100D یا K110D . که البته لنز خودتان هم رویش قابل استفاده است. کلا هرکدام از دوربین های پنتاکس را بخرید لنزتان قابل استفاده است.
    journalist و Anoosh-Em تشکر می‌کنند.
    محمد رضا میلانی

كاربر جديد
    تشکر کرده
    4

پیش فرض راهنمایی برای خرید دوربین حرفه ای دیجیتال

با سلام دوستان گل
    من یه عکاس تازه کارم یه هفته ای میشه که با دوربین های حرفه ای آشنا شدم و چند روزیه که می خوام یه دوربین حرفه ای کانن بخرم امروز تازه با انجمن شما آشنا شدم و متوجه شد که هر کسی می خواد یه دوربین خوب بخره میاد با شما عزیزان مسئله رو مطرح می کنه منم می خواستم یه جوری تو این انجمن فعال باشم گفتم بهتره ازتون راجعبه خرید کمک بگیرم خب بگذریم
    من کارم بیشتر عکس گرفتن در مجالس و مراسم های مذهبی و سیاسی برای سایت های خبری عکس می گیرم به نظر شما چه دوربینی برام می تونه مناسب تر باشه
    ببینید من دوربینی می خوام که از لحاظ قیمت زیاد گرون نباشه خیلی که بخواد دود به پا کنه از هفتصد تومن بیشتر نشه بین 8 تا 10مگاپیکسل باشه
    لنز هم که خوشبختانه خودم دارم فقط یه دوربین کانن سری eosباشه معرفی کنید قیمت رو هم بگید چون برام به همون مقدار که کیفیت دوربین مهمه قیمت هم مهمه
    و یک سوال هم دارم:confused:
    دوربین و لنز رو با هم میفروشن یا جدا جدا
    مثلا من اگه یه دوربین بخرم خودش لنز نداره باید لنز رو جدا بخرم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟
    راستی فراموش کردم بگم دوربین خودش فلاش هم داشته باشه ها

كاربر همراه Ali Talebi آواتار ها
    تشکر کرده
    2397

نقل قول نوشته اصلی توسط baloch نمایش پست ها
    با سلام دوستان گل
    من یه عکاس تازه کارم یه هفته ای میشه که با دوربین های حرفه ای آشنا شدم و چند روزیه که می خوام یه دوربین حرفه ای کانن بخرم امروز تازه با انجمن شما آشنا شدم و متوجه شد که هر کسی می خواد یه دوربین خوب بخره میاد با شما عزیزان مسئله رو مطرح می کنه منم می خواستم یه جوری تو این انجمن فعال باشم گفتم بهتره ازتون راجعبه خرید کمک بگیرم خب بگذریم
    من کارم بیشتر عکس گرفتن در مجالس و مراسم های مذهبی و سیاسی برای سایت های خبری عکس می گیرم به نظر شما چه دوربینی برام می تونه مناسب تر باشه
    ببینید من دوربینی می خوام که از لحاظ قیمت زیاد گرون نباشه خیلی که بخواد دود به پا کنه از هفتصد تومن بیشتر نشه بین 8 تا 10مگاپیکسل باشه
    لنز هم که خوشبختانه خودم دارم فقط یه دوربین کانن سری eosباشه معرفی کنید قیمت رو هم بگید چون برام به همون مقدار که کیفیت دوربین مهمه قیمت هم مهمه
    و یک سوال هم دارم:confused:
    دوربین و لنز رو با هم میفروشن یا جدا جدا
    مثلا من اگه یه دوربین بخرم خودش لنز نداره باید لنز رو جدا بخرم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟
    راستی فراموش کردم بگم دوربین خودش فلاش هم داشته باشه ها
    سلام و خیر مقدم.
    بد نیست قبل از فعالیت در فروم ، قوانین را هم مطالعه بفرمایید. (احتمالا به تاپیک مربوطه منتقل خواهد شد)
    ضمنا میشه بفرمایید برای این "مجالس و مراسم مذهبی و سیاسی و سایت های خبری" با چه دوربینی عکس تهیه می کردید؟

كاربر جديد
    تشکر کرده
    4

نقل قول نوشته اصلی توسط Ali Talebi نمایش پست ها
    سلام و خیر مقدم.
    بد نیست قبل از فعالیت در فروم ، قوانین را هم مطالعه بفرمایید. (احتمالا به تاپیک مربوطه منتقل خواهد شد)
    ضمنا میشه بفرمایید برای این "مجالس و مراسم مذهبی و سیاسی و سایت های خبری" با چه دوربینی عکس تهیه می کردید؟
    قبلا با این دوربین کاسیو exs-10 exilim از مجالس و ......... عکس می گرفتم بعد ایمیل می کردم برای اینجور سایت ها اون ها هم استقبال خوبی کردند
    که خب یه دوربین ساده بودو معمولی که طی حادثه ای ناگوار ارتحال یافت
    یعنی آلان دوربین ندارم اما پدرم دوربین حرفه ای داره که چندین لنز واسش خریده به من گفت اگه دوربین خریدی یکی از لنز ها رو می دم بهت برای همینه که گفتم لنز خودم دارم دوربین ندارم

از مدیران هم معذرت می خوام عنوان تاپیکی که زدم مناسب نیست به هر حال خواهشا تاپیک رو حذف نکنید تا من جوابمو بگیرم

كاربر جديد
    تشکر کرده
    4

دوستان اگر اذیت نمی شید جواب ما رو بدید ببخشید من یه خورده عجولم

كاربر فعال Kourosh Kahal آواتار ها
    تشکر کرده
    9817

سلام
    دوست محترم دوستان از پاسخگویی به سوالات تازه واردان هرگز اذیت نمیشن.
    جوابی داده نمیشه چون سوالی پرسیده نمیشه. ( سوالی که حداقل ها در اون مشخص باشه ).
    شما اول میگید تو مجالس عکاسی میکنم و میخواهم دوربین از دست رفته ام را ارتقا بدم.
    بعد میگید چه دوربینی بخرم که لنز هایی که دارم بهش بخوره.
    بعد میگید بابام هم دوربینی داره که حرفه ای هم هست. و گفته که از لنزهای اون دوربین بهتون میده.
    بعد نمیگید که دوربین پدرتون چی بوده که حالا میخواهند لنز اضافی به شما بدن.
    راستی چرا از پدرتون مشورت نگرفتید.
    .
    .
    .
    farhad44، Austin.A و baloch تشکر می‌کنند.
    احمق را موافق حماقتش جواب مده مبادا تو نیز مانند او بشوی.
    احمق را موافق حماقتش جواب بده مبادا خویشتن را حکیم بشمارد.