صفحه 272 از 1201 نخستنخست ... 172 222 262 268 269 270 271 272 273 274 275 276 282 322 372 772 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 2,711 تا 2,720 , از مجموع 12004
Like Tree17678تشکر

موضوع: راهنمايي براي خريد دوربين هاي DSLR

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    38

نقل قول نوشته اصلی توسط m.daemi نمایش پست ها
    مرا یاری دهنده ای نــــــــــــــــــــــــ ــــــــــــــــیست؟ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    واقعا گویا نیس!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    kambiz.sh تشکر می‌کند.

كاربر فعال ahmad.abaee آواتار ها
    تشکر کرده
    3154

واقعا گویا نیس!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    مرا یاری دهنده ای نــــــــــــــــــــــــ ــــــــــــــــیست؟ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    تقریبا فعالیتم نیمه حرفه ای به بالا هست اما دوس دارم عکس های خوبی بگیرم و کم کم به سمت عکاسی از طبیعت برم
    آیا بزودی به جائی نمی رسم که به slr و یه لنز خوب نیاز داشته باشم؟چون حتما بسمت عکاسی از طبیعت خواهم رفت
    از لحاظ وزن مشکل ندارم ؛چون که قوی ام ؛)
    آیا این سوپرزوم ها میتونه مطابق 3100 5100 d90 d60 بم جواب بده؟
    ایا کیفیت خوب خروجی میده؟ آیا مجبور به خریدن یکی دیگه برای رسیدن با اهدافم نخواهم شد؟
    با سلام
    اول اینکه یکم صبور باشید

در مورد سوالتون هم باید بگم که منظورتون از "نیمه حرفه ای" چیه؟ اصلاً "حرفه ای" کیه؟
    در مورد دوربین هم ، شما نمیتونید یه دوربین SLR رو با یه SLR Like مقایسه کنید ! این مقایسه از اساس نادرسته و لذا نتیجه حاصله هم نمیتونه درست باشه!
    انتخاب رو بر اساس نیاز خودتون باید انجام بدید
    اختلافهای یه SLR با یه SLR Like به وضوح مشخصه و اینکه کدوم به درد شما میخوره رو خودتون باید بر اساس نیازهاتون و توقعی که از عکاسی خودتون دارید تشخیص بدید
    کسی نمیتونه بگه یه سوپرزوم بهتون جواب میده یا نمیده چون کسی جز خودتون دقیقاً نمیدونه که شما چی میخواین و انتظارتون در چه حده

موفق باشید

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    63

با سلام و خسته نباشید خدمت دوستان گرامی والا من به سه مدل Sony Alpha NEX-3 - Canon EOS 600D - Nikon D5100رسیدم که یکم انتخابم مشکل دارم و راهنمایی دوستان رو خواستارم.بیشتر در مسافرت خارج از کشور با خودم ببرم و واقعا کیفیت عکس مهترین ملاکه - فیلم هم خیلی مهم نیستش و نیکون ظاهرا 5 دقیقه کلیپ ریکورد میکنه؟ایا 600دی یکسره ریکورد میکنه یا اونم محدویت داره و همچنیین درباره نکس هم بفرمایید خیلی هم اهل تعویض لنزو و اینا هم نیستم ولی میخوام ی چرخی تو دنیای عکسای بزنم و اینکه این قضیه تمیز کردن خودکار سنسور خیلی لازمه و در کدوم مدل ضروری نیستش با توجه به ساختشون با تشکر سپاس پیشاپیش
    kambiz.sh تشکر می‌کند.

كاربر همراه mohsendm آواتار ها
    تشکر کرده
    1181

نقل قول نوشته اصلی توسط sky_dvb نمایش پست ها
    با سلام و خسته نباشید خدمت دوستان گرامی والا من به سه مدل Sony Alpha NEX-3 - Canon EOS 600D - Nikon D5100رسیدم که یکم انتخابم مشکل دارم و راهنمایی دوستان رو خواستارم.بیشتر در مسافرت خارج از کشور با خودم ببرم و واقعا کیفیت عکس مهترین ملاکه - فیلم هم خیلی مهم نیستش و نیکون ظاهرا 5 دقیقه کلیپ ریکورد میکنه؟ایا 600دی یکسره ریکورد میکنه یا اونم محدویت داره و همچنیین درباره نکس هم بفرمایید خیلی هم اهل تعویض لنزو و اینا هم نیستم ولی میخوام ی چرخی تو دنیای عکسای بزنم و اینکه این قضیه تمیز کردن خودکار سنسور خیلی لازمه و در کدوم مدل ضروری نیستش با توجه به ساختشون با تشکر سپاس پیشاپیش
    درود

از بین گزینه های پیشنهادی مدل نیکون کیفیت عکس مطلوب تری دارد.

سپاس
    sky_dvb و kambiz.sh تشکر می‌کنند.

كاربر آشنا majid babaian آواتار ها
    تشکر کرده
    33

البته این دوستمون قیمتی برای خرید دوربین مشخص میکردند،بهتر بود!!!
    سونی NEX-3 از نظر قیمت با دوتای دیگه اختلاف فاحشی داره و عملکردشون بسته به نوع کاربری تا حدودی فرق داره....
    behzad_milad و sky_dvb تشکر می‌کنند.

كاربر فعال behzad_milad آواتار ها
    تشکر کرده
    2201

ایا 600دی یکسره ریکورد میکنه یا اونم محدویت داره
    کلا تمام دوربینهای SLR نمي تونن مدت زمان طولانی رو فیلمبرداری کنن .

همچنیین درباره نکس هم بفرمایید
    درمورد این دوربین هم عملکردش در فیلمبرداری بد نیست ولی درموردلنز به دلیل کمبود یا بهتر بگم نایاب بودن لنزهاش کمی می تونه براتون مشکلساز باشه و اگه هم درفکرخرید لنز خوبی برای این دوربین باشید باید هزینه زیادی رو پرداخت کنید مثلا لنز 18-200 که اگه بتونید پیداکنید حدودا کمي از یک میلیون بالاتره .

بیشتر در مسافرت خارج از کشور با خودم ببرم
    به خاطر اندازه کوچک این دوربين این دوربین از جمله دوربینهایي هست که درمسافرت کاربرد بهتري داره .

درمورد D5100 و 600D هم کیفیت فیلمبرداری D600 کمي نسبت به D5100 بهتره .
    امابهتر زیاد روي این موضوع تمرکز نکنید .

خیلی هم اهل تعویض لنزو و اینا هم نیستم
    بهتره به فکر لنز 18-200 باشید چه Canon - Nikon - Sony فرقی نمي کنه .

بااین لنز هرجا لازم بود می تونید عکاسی کنید .

اینکه این قضیه تمیز کردن خودکار سنسور خیلی لازمه و در کدوم مدل ضروری نیستش با توجه به ساختشون
    هرسه این دوربینها امکان تمیزکردن خودکار سنسور رودارن اما !

این عمل باعث نمی شه سنسور تمیز بشه .

بلکه ذرات بسیار ریز گردغباررو از روی سنسور دورمی کنه همین .

این مورد لازمه اما نمی تونه بعد از کثیف شدن سنسور مثلا یک لکه کوچک ، اون لکه رو هم تمیز کنه .

جدا از بحث قیمت Nex -3 در مسافرت و سفر برای افراد مبتدی و حتي حرفه ای می تونه جالب و کارامد باشه .
    M-ESMAILZADEH، majid babaian و data تشکر می‌کنند.
    Nikon D600

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    63

نقل قول نوشته اصلی توسط majid babaian نمایش پست ها
    البته این دوستمون قیمتی برای خرید دوربین مشخص میکردند،بهتر بود!!!
    سونی NEX-3 از نظر قیمت با دوتای دیگه اختلاف فاحشی داره و عملکردشون بسته به نوع کاربری تا حدودی فرق داره....
    خدمت دوستان گرامی قیمت خیلی مهم نیستش ی چیزی باشه که بهدا به ای کاش و ای بابا نرسه و حداقل چند سالی بشه نگه داشتش با تشکر

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    38

سلام کل متنمو دوباره میارم

من یه کوهنوردم و زیاد کوه میرم و حتی 1 عکس حرفه ای هم نگرفتم اما زیاد عکس گرفم و عکسام نشون داده که استعدادم خوبه همه عکسام با موبایل بوده
    اما همیشه علاقه داشتم حالا میخوام یه دوربین بگیرم موندم اس ال آر بگیرم یا یه سوپرزوم یا کامپکت ؛با توجه به اینکه 1.اطلاعات عکاسی ندارم ،2.اکثرا تو کوه وقت زیادی واسه تنظیم ندارم وسرعت لازمه 3. منظره ها دور نزدیک پر نور پر برف هستند
    قریبا فعالیتم کوهنوردیم نیمه حرفه ای به بالا هست اما دوس دارم عکس های خوبی بگیرم و کم کم به سمت عکاسی از طبیعت برم
    اگه سوپرزوم بگیرم آیا بزودی به جائی نمی رسم که به slr و یه لنز خوب نیاز داشته باشم؟چون حتما بسمت عکاسی از طبیعت خواهم رفت
    آیا این سوپرزوم ها میتونه مطابق 3100 5100 d90 d60 بم جواب بده؟یا
    ایا کیفیت خوب خروجی میده؟ آیا مجبور به خریدن یکی دیگه برای رسیدن با اهدافم نخواهم شد؟
    خودم نظرم d3100 , و صد البته d5100 هست ,و یا d90 , و یا hx100

شما بگین چی بگیرم و چه لنزی ,ویا چه سوپرزوم؟ با توجه به 4 موردی که گفتم و البته مطمئنا وقت واسه آموزش هم بزودی میزارم ممنونم زود جواب بدین دوستم دبی هست بگم اونجا بگیره
    درتالار slr like دوستان میگن سوپر زوم بگیر مثل: sx40 fuji hs20 fujis200 panasonic fz150 canon g12 , و اکثرا میگن بصبر واسه xs1 fuji
    شما نظرتون چیه؟
    اگر نظرتون slr like است لطف کنید و اونجا کمکم کنید و اگر slr است منتظر کمکاتون هستم

كاربر فعال behzad_milad آواتار ها
    تشکر کرده
    2201

سلام کل متنمو دوباره میارم

من یه کوهنوردم و زیاد کوه میرم و حتی 1 عکس حرفه ای هم نگرفتم اما زیاد عکس گرفم و عکسام نشون داده که استعدادم خوبه همه عکسام با موبایل بوده
    اما همیشه علاقه داشتم حالا میخوام یه دوربین بگیرم موندم اس ال آر بگیرم یا یه سوپرزوم یا کامپکت ؛با توجه به اینکه 1.اطلاعات عکاسی ندارم ،2.اکثرا تو کوه وقت زیادی واسه تنظیم ندارم وسرعت لازمه 3. منظره ها دور نزدیک پر نور پر برف هستند
    قریبا فعالیتم کوهنوردیم نیمه حرفه ای به بالا هست اما دوس دارم عکس های خوبی بگیرم و کم کم به سمت عکاسی از طبیعت برم
    اگه سوپرزوم بگیرم آیا بزودی به جائی نمی رسم که به slr و یه لنز خوب نیاز داشته باشم؟چون حتما بسمت عکاسی از طبیعت خواهم رفت
    آیا این سوپرزوم ها میتونه مطابق 3100 5100 d90 d60 بم جواب بده؟یا
    خودم نظرم d3100 , و صد البته d5100 هست ,و یا d90 , و یا hx100

شما بگین چی بگیرم و چه لنزی ,ویا چه سوپرزوم؟ با توجه به 4 موردی که گفتم و البته مطمئنا وقت واسه آموزش هم بزودی میزارم ممنونم زود جواب بدین دوستم دبی هست بگم اونجا بگیره
    درتالار slr like دوستان میگن سوپر زوم بگیر مثل: sx40 fuji hs20 fujis200 panasonic fz150 canon g12 , و اکثرا میگن بصبر واسه xs1 fuji
    شما نظرتون چیه؟
    اگر نظرتون slr like است لطف کنید و اونجا کمکم کنید و اگر slr است منتظر کمکاتون هستم

جناب m.daemi شما احتياج به کمک ندارید !

شما احتیاج به تصمیم گيری دارید .

با کوهی از سوال و اما و اگر ، معلوم هست که شما به شدت دودل شدید !

canon g12 که سوپرزوم نیست کلا شما کامپکت و SLR و Slr Like رو همه رو دارید میگردید .

1- تازه کارکه هستید .
    2- راه هزارشب رو هم که می خواهید يک روزه برید .
    3- عجله هم که دارید
    4- به SLR علاقه دارید اما SLR Like مي خواهید .
    5- دوربينی رو هم می خواهید که بعدا از خریدش پشیمان نشوید
    6- دنبال کیفيت بيشتر هم هستيد
    7-هزینه ای رو هم مشخص نمي کنيد .

با این اوصاف به این زودی به نتيجه اي هم نمی رسيد .

مگراینکه مشخص کنید

چه مقدار مي خواهید هزینه کنيد و کلاس دوربينتون رومشخص کنیدو يکی یکي سوال کنید نه به صورت بيست سوالی تا دوستان پیشنهاد بدن .

اما تصمیم گیرنده نهايی باید خودتون باشید.
    M.Meghdari، ahmad.abaee و m.daemi تشکر می‌کنند.
    Nikon D600

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    38

توان مالیم تا 1300000 هست
    اما دوستان گاهی میگن یکslr تو کوهنوردی ممکنه اذیتم کنه
    از طرفی هم سوپرزوم ها قدرت slr ها را ندارند و گاهی دوستان میگه یک کامپکت مثله g12 l راضی کننده است
    نظر شما چیه دوستان؟