صفحه 490 از 1201 نخستنخست ... 390 440 480 486 487 488 489 490 491 492 493 494 500 540 590 990 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 4,891 تا 4,900 , از مجموع 12004
Like Tree17678تشکر

موضوع: راهنمايي براي خريد دوربين هاي DSLR

كاربر آشنا saeid shirzadi آواتار ها
    تشکر کرده
    276

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrdad.s نمایش پست ها
    سلام میخواستم بدونمCanon EOS 600D بهتره یا Nikon D5100 Kit 18-55 VR.اگه میشه کسی میتونه کمک کنه؟
    و سوال بعدیم اینه که Nikon D5100 Kit 18-55 VR و Nikon D5100چه تفاوتی داره؟یعنی منظورم اون کیت هستش؟ کمی برام توضیح بدید ممنون میشم.آماتورم دیگه
    درود
    از لحاظ عکاسی به نظر من و فکر میکنم اکثر دوستان 5100 نیکون کمی بهتر عمل میکنه و 600d کنون دستتون رو برای فیلمبرداری بازتر میذاره.شما اول ببین بیشتر دنبال عکاسی هستی یا فیلمبرداری هم براتون مهمه.
    اگه بیشتر عکاسی مدنظرتونه من 5100 رو پیشنهاد میکنم خودمم دارم و خیلی هم راضیم
    و در مورد اون کیت هم خدمتتون عرض کنم که لنزی هست که به همراه دوربین ارائه میشه.مثلا برای 5100 لنز کیت 18-55 هست.

كاربر همراه photographِer آواتار ها
    تشکر کرده
    1794

دوستان برای بدنه حدود 6 تا 7 تومن بودجه هست. حالا گزینه ی 5دی مارک 3 رو بخاطر قیمت تندش کنار گذاشتم و تنها گزینم 6دی هست. از طرفی علاقه ی بسیار شدیدی به 1DS Mark III دارم. قیمت موردی در حد نوه این بدنه چنده؟ نوعش که گیر نمیاد درسته؟. به هر صورت شاید مقایسه ای بسیار عجیب باشد میان این دو بدنه اما من جدیدا میان این دو گیر کردم!! کلا دوربین با ابعاد لارج رو دوست دارم و اصلا بزرگ بودن بدنه رو عیب نمیدونم. اگر واقعا خیلی اختلاف ندارند (قطعا این اختلاف باید برگرده به برتریه 6دی درسته؟؟) وان دی اس رو بگیرم. نظر اساتید چیست؟ راستی، عکاسیم هم خبری و فتوژورنالیسم هست.نیازی به سرعت عکاسی بالا ندارم هرچند هر دو در یک حد هستند اما محدوده ایزو و نویز گیری تفاوت ها . من نمیتونم از وان دی اس دل بکنم!
    باید که جمله جان شوی، تا لایق جانان شوی
    گر سوی مستان میروی، مستانه شو،مستانه شو

سید مهدی تقوی

كاربر جديد
    تشکر کرده
    32

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrdad.s نمایش پست ها
    سلام میخواستم بدونمCanon EOS 600D بهتره یا Nikon D5100 Kit 18-55 VR.اگه میشه کسی میتونه کمک کنه؟
    و سوال بعدیم اینه که Nikon D5100 Kit 18-55 VR و Nikon D5100چه تفاوتی داره؟یعنی منظورم اون کیت هستش؟ کمی برام توضیح بدید ممنون میشم.آماتورم دیگه
    از نظر زمانی خب 600D گمون کنم جدیدتره.از نظر عکاسی هم تا جایی که مقایسه هارو خوندم D5100 موفق تر ظاهر شده، اما تو فیلم برداری فکر میکنم که برد با 600D باشه.

معمولا دوربین های DSLR موقع ارائه با چندین پکیج مختلف روانه بازار میشوند.یکی از این پکیج ها مسلما خود دوربین(بدون لنز) هستش و بقیه پکیج ها شامل لنز پیش فرض و همه کاره> 55-18 یا به همراه لنز های پیشرفته تر و ترکیبی از این دو خواهد بود.

در نتیجه Nikon D5100 Kit 18-55 VR یعنی این پکیج شامل خود بدنه دوربین + لنز پیش فرض و اولیه 55-18 هستش.

موفق باشید

كاربر بسیار فعال Pooyan آواتار ها
    تشکر کرده
    7620

نقل قول نوشته اصلی توسط photographِer نمایش پست ها
    دوستان برای بدنه حدود 6 تا 7 تومن بودجه هست. حالا گزینه ی 5دی مارک 3 رو بخاطر قیمت تندش کنار گذاشتم و تنها گزینم 6دی هست. از طرفی علاقه ی بسیار شدیدی به 1DS Mark III دارم. قیمت موردی در حد نوه این بدنه چنده؟ نوعش که گیر نمیاد درسته؟. به هر صورت شاید مقایسه ای بسیار عجیب باشد میان این دو بدنه اما من جدیدا میان این دو گیر کردم!! کلا دوربین با ابعاد لارج رو دوست دارم و اصلا بزرگ بودن بدنه رو عیب نمیدونم. اگر واقعا خیلی اختلاف ندارند (قطعا این اختلاف باید برگرده به برتریه 6دی درسته؟؟) وان دی اس رو بگیرم. نظر اساتید چیست؟ راستی، عکاسیم هم خبری و فتوژورنالیسم هست.نیازی به سرعت عکاسی بالا ندارم هرچند هر دو در یک حد هستند اما محدوده ایزو و نویز گیری تفاوت ها . من نمیتونم از وان دی اس دل بکنم!
    سلام
    1DsIII كه با 1Dx جايگزين شده و بعيد مي دانم نويش پيدا شود. اگر هم باشد قيمتش خيلي با بودجه شما تفاوت دارد. ضمنا با توجه به 1Dx كه از هر نظر برتر از 1DsIII است خريد 1DsIII نمي تواند توجيهي داشته باشد. قيمت 1Dx اگر گرانتر نشده باشد بايد حول و حوش 23ميليون باشد.
    photographِer تشکر می‌کند.
    Who knows, Who knows
    Who knows, which way the whirlwind blows
    Or where the trail of tomorrow goes
    For a man without a star

Forum Moderator Dariush Chegini آواتار ها
    تشکر کرده
    20782

نقل قول نوشته اصلی توسط photographِer نمایش پست ها
    سلام
    اين نكته را هم در نظر داشته باشيد كه با وجود رقباي قدر، 6D جايزه بهترين دوربين DSLR حرفه اي 2013 TIPA را هم دريافت كرده است.
    http://forum.akkasee.com/f36/t15061.html#post335856
    Moty و photographِer تشکر می‌کنند.

كاربر جديد ali-h آواتار ها
    تشکر کرده
    74

سلام به همه
    دوستان من برای یکی می خوام یک دوربین عکاسی حرفه ای بگیرم در تهران.
    اولین بار هم هست که طرف دوربین حرفه ای می خره. خودم تونستم اینارو پیدا کنم
    60 D و 650 D .
    چند تا سوال داشتم:
    1- دلیل گرون تر بودن 60 D چی هست وقتی که فرق زیادی نداره و حتی engine 5 و auto focus حین فیلم برداری هم نداره.
    2- این که می گن 60 d دوربین حرفه ای تری برای چی هست. به دلیل بالاتر بودن سرعت شاتر هست؟ یا ویژگی هست که توی مشخصاتش نمی شه دید.
    3- فوکوس اتوماتیک در هنگام فیلم برداری و یا تاچ بودن screen و یا اون حالات های تنظیم از پش تعین شده که 650 داره اهمیت زیادی دارند واقعا یا خیر.
    4-بهترین مرکز خرید دوربین در تهران کجا هستش؟
    5-ممنون می شم دوربین بهتری تا حدود 3 تومان از هر برندی که فکر می کنید بهتره به من توصیه کنید.

با تشکر

كاربر همراه alir. آواتار ها
    تشکر کرده
    627

نقل قول نوشته اصلی توسط ali-h نمایش پست ها
    سلام به همه
    دوستان من برای یکی می خوام یک دوربین عکاسی حرفه ای بگیرم در تهران.
    اولین بار هم هست که طرف دوربین حرفه ای می خره. خودم تونستم اینارو پیدا کنم
    60 D و 650 D .
    چند تا سوال داشتم:
    1- دلیل گرون تر بودن 60 D چی هست وقتی که فرق زیادی نداره و حتی engine 5 و auto focus حین فیلم برداری هم نداره.
    2- این که می گن 60 d دوربین حرفه ای تری برای چی هست. به دلیل بالاتر بودن سرعت شاتر هست؟ یا ویژگی هست که توی مشخصاتش نمی شه دید.
    3- فوکوس اتوماتیک در هنگام فیلم برداری و یا تاچ بودن screen و یا اون حالات های تنظیم از پش تعین شده که 650 داره اهمیت زیادی دارند واقعا یا خیر.
    4-بهترین مرکز خرید دوربین در تهران کجا هستش؟
    5-ممنون می شم دوربین بهتری تا حدود 3 تومان از هر برندی که فکر می کنید بهتره به من توصیه کنید.

با تشکر
    درود
    اگر ایشان عکاس هستند یا اطلاعات فنی لازم را دارند بهتره که باخودشون برای خرید تشریف ببرید چون این تیپ وسایل باید بسته به نیاز فرد مصرف کننده باشه و ممکنه شما هزینه بالایی انجام بدید ولی درنهایت برای ایشون کارایی نداشته باشد.
    ali-h تشکر می‌کند.

تشکر کرده
    74

نقل قول نوشته اصلی توسط alir. نمایش پست ها
    درود
    اگر ایشان عکاس هستند یا اطلاعات فنی لازم را دارند بهتره که باخودشون برای خرید تشریف ببرید چون این تیپ وسایل باید بسته به نیاز فرد مصرف کننده باشه و ممکنه شما هزینه بالایی انجام بدید ولی درنهایت برای ایشون کارایی نداشته باشد.
    متشکر
    ولی متاسفانه فکر نمی کنم اطلاعاتشون بیشتر از خود من باشه. بعنی می گید 2 دوربین تا این حد تفاوت دارند؟

كاربر ويژه kiavash آواتار ها
    تشکر کرده
    8926

نقل قول نوشته اصلی توسط ali-h نمایش پست ها
    متشکر
    ولی متاسفانه فکر نمی کنم اطلاعاتشون بیشتر از خود من باشه. بعنی می گید 2 دوربین تا این حد تفاوت دارند؟
    اگراطلاعاتشون اينقدر كم هست كه نميتونند دوربين مناسب با نيازشون رو انتخاب كنند وشمارو وكيل كردند، پس من فكرميكنم همون دوربين ارزانتر رو بگيريد(650d) ومطمئن باشيد كه بااين اوصاف كه فرمودين درباره اطلاعات ايشون چيزي رو از دست نميدن. ضمنا در نيكون هم دوربينهاي هم قيمتي وجودداره كه به نظرم اگه تشريف ببرندمغازه و هردو برند رو دست بگيرنددر انتخاب احتمال زيادي داره تاثيرگذارباشه.
    زماني من قصدخريد دوربين داشتم(حدود٢/٥سال قبل) كه بعدازبررسي زياد تصميم گرفتم 60 d بگيرم چون در مشخصات رودررو نسبت به نيكون d90 كه هردو اون موقع اختلاف ٢٠٠-٢٥٠ تومني داشتن بهتر به نظرميرسيد. خلاصه به قصدخريد كانن رفتم مغازه ولي به محض اينكه ازنزديك دوربينها رو ديدم ودست گرفتم احساس كردم نيكون هم توي دستم خوشايندتره وهم شكل ظاهريش رو بيشتر پسندكردم وبا يه نيكون برگشتم خونه.
    موفق باشيد...
    masoudrejae، ali-h و Moty تشکر می‌کنند.

تشکر کرده
    74

نقل قول نوشته اصلی توسط kiavash نمایش پست ها
    اگراطلاعاتشون اينقدر كم هست كه نميتونند دوربين مناسب با نيازشون رو انتخاب كنند وشمارو وكيل كردند، پس من فكرميكنم همون دوربين ارزانتر رو بگيريد(650d) ومطمئن باشيد كه بااين اوصاف كه فرمودين درباره اطلاعات ايشون چيزي رو از دست نميدن. ضمنا در نيكون هم دوربينهاي هم قيمتي وجودداره كه به نظرم اگه تشريف ببرندمغازه و هردو برند رو دست بگيرنددر انتخاب احتمال زيادي داره تاثيرگذارباشه.
    زماني من قصدخريد دوربين داشتم(حدود٢/٥سال قبل) كه بعدازبررسي زياد تصميم گرفتم 60 d بگيرم چون در مشخصات رودررو نسبت به نيكون d90 كه هردو اون موقع اختلاف ٢٠٠-٢٥٠ تومني داشتن بهتر به نظرميرسيد. خلاصه به قصدخريد كانن رفتم مغازه ولي به محض اينكه ازنزديك دوربينها رو ديدم ودست گرفتم احساس كردم نيكون هم توي دستم خوشايندتره وهم شكل ظاهريش رو بيشتر پسندكردم وبا يه نيكون برگشتم خونه.
    موفق باشيد...
    ممنون. پس اینطور که فهمیدم مقایسه ی 650 با 60 زیاد درست نیست به این شکل.