صفحه 498 از 1201 نخستنخست ... 398 448 488 494 495 496 497 498 499 500 501 502 508 548 598 998 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 4,971 تا 4,980 , از مجموع 12004
Like Tree17678تشکر

موضوع: راهنمايي براي خريد دوربين هاي DSLR

كاربر جديد BANOONEDA آواتار ها
    تشکر کرده
    5

سلام به همه اعضای فعال سایت
    من میخوام راهنماییم کنین که از بین دوربین های d5200و d7000 کدوم را بخرم بهتره با توجه به اینکه :
    قبلا کانن 400 دی داشتم .
    و تمام 4 سالی که با این دوربین عکاسی کردم ذهنم درگیر کسب تجربه های تصویری جدید با دوربین بوده ، البته این تجربه ها را خیلی مرتبط با رشته خودم نقاشی می دونم . این را گفتم در توضیح اینکه فعلا نمی تونم نحوه عکاسیم را به شاخه هایی مثل عکاسی طبیعت یا عکاسی پرتره و یا امثال آون ها تعریف کنم تا بلکه کمکی باشه جهت راهنمایی بهتر اساتید به اینحانب .

كاربر همراه darkness_land آواتار ها
    تشکر کرده
    4944

نقل قول نوشته اصلی توسط amir ghasemi نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیزم
    من میخوام نیکون d5200 بگیرم ولی خوب یه مشکلی دارم. میتونم بادی بگیرم پولم واسه لنز فقط یا کیت لنز. هست یا ۵۰مم اف ۱.۸
    نمیدونم چیکار کنم! واسه شروع پرایم خوبه!؟ یا کیت لنز!؟
    اصلا d5200 دوربین خوبی هست!؟
    دوست عزیز لینز کیت مناسب تره برای شما چون بازه نسبتا خوبی در اختیار شما قرار میده و به نظر بنده
    لنز 50 مم در فول فریم بسیار جذاب هست ولی در کراپ دار معادل 80 مم میشه اگه زیاد عموموی نیست !!!!

تشکر کرده
    4944

نقل قول نوشته اصلی توسط BANOONEDA نمایش پست ها
    سلام به همه اعضای فعال سایت
    من میخوام راهنماییم کنین که از بین دوربین های d5200و d7000 کدوم را بخرم بهتره با توجه به اینکه :
    قبلا کانن 400 دی داشتم .
    و تمام 4 سالی که با این دوربین عکاسی کردم ذهنم درگیر کسب تجربه های تصویری جدید با دوربین بوده ، البته این تجربه ها را خیلی مرتبط با رشته خودم نقاشی می دونم . این را گفتم در توضیح اینکه فعلا نمی تونم نحوه عکاسیم را به شاخه هایی مثل عکاسی طبیعت یا عکاسی پرتره و یا امثال آون ها تعریف کنم تا بلکه کمکی باشه جهت راهنمایی بهتر اساتید به اینحانب .
    دوست عزیز بنظر بنده شما یک لنز مثل 24-105 رو بخرید و از عکاسی با همین بدنه لذت ببرید و بعد از مدتی
    می تونید با باز بینی عکس ها و بررسی فوکال هایی که بیش تر استفاده کردین میتونید لنز اصلی خودتون رو بخرید !!!

كاربر جديد
    تشکر کرده
    3

نقل قول نوشته اصلی توسط darkness_land نمایش پست ها
    دوست عزیز لینز کیت مناسب تره برای شما چون بازه نسبتا خوبی در اختیار شما قرار میده و به نظر بنده
    لنز 50 مم در فول فریم بسیار جذاب هست ولی در کراپ دار معادل 80 مم میشه اگه زیاد عموموی نیست !!!!
    من میتونم سونی slt 57 هم بگیرم. اون یکم ارزونتره. میتونم لنز ۱۸-۱۳۵ یا کیت همراه ۵۰مم یا کیت با ۷۰-۳۰۰ بگیرم
    تو رویو ها خوب تعریف کردن ازش
    جالب اینه که همه گفتن دیجیتالی بودن ویوفایندر ش خیلی بهتره!! ( این واسه منم جالب بود جون اینجا همه نقضش کردن)
    D3200 یا پنتاکس کا ۳۰ هم. میتونم
    کلا تو بین همه دوربینا چیو پیشنهاد میکنید دوستان ؟
    ( از اونور آب میخوام بگیرم البته)

كاربر بسیار فعال Majix آواتار ها
    تشکر کرده
    3755

سونی و پنتاکس دوربين های خوبی ميزنن اما بازار فروششون به خوبی نيکون و کنون نيست و مشتری خاص خودش رو ميخواد
    لنز های کمی هم توی بازار دارن و در آينده دستتون بسته تره
    اگر به قصد آپگريد ميخواهيد عوض کنيد با تعويض لنز نتيجه خيلی بهتری ميگيريد ، اگر از سيستم کنون خوشتون نمياد قضيه فرق ميکنه
    darkness_land تشکر می‌کند.
    Canon 6D2/5D3
    16-35L III/Sigma 85 1.4 Art/ 90mm VC / 70-200L IS II
    Majid

كاربر جديد BANOONEDA آواتار ها
    تشکر کرده
    5

نقل قول نوشته اصلی توسط darkness_land نمایش پست ها
    دوست عزیز بنظر بنده شما یک لنز مثل 24-105 رو بخرید و از عکاسی با همین بدنه لذت ببرید و بعد از مدتی
    می تونید با باز بینی عکس ها و بررسی فوکال هایی که بیش تر استفاده کردین میتونید لنز اصلی خودتون رو بخرید !!!
    با تشکر ولی بدنه 400 دی دیگه در اختیارم نیست . اگر میشه درباره دوربین های معرفی شده یا پیشنهادی جدید صحبت و راهنماییم کنید.
    darkness_land تشکر می‌کند.

تشکر کرده
    4944

با تشکر ولی بدنه 400 دی دیگه در اختیارم نیست . اگر میشه درباره دوربین های معرفی شده یا پیشنهادی جدید صحبت و راهنماییم کنید.
    دوست عزیز به نظر بنده D7000 انتخاب خوبی است و راضیتون میکنه !!!

كاربر بسیار فعال Majix آواتار ها
    تشکر کرده
    3755

من با دوربين 1000 دی شروع کردم و اول لنز ها رو ارتقا دادم بعد بدنه رو تعويض کردم ، اگر به امکانات خاصی مثل فکوس سريع يا سرعت بالای عکس برداری و .... احتياج نداريد لنز بهتر کيفيت بيشتری از بدنه بهتر به شما ميده
    دوربين من دائما در حالت فکوس مرکزی و منوال (گاهی av با ايزو منوال) است و برای من خروجی 1000 دی با 50 دی تفاوت انچنانی نکرده ، از ايزو بالای 400 هم معمولا استفاده نميکنم پس تفاوت نويز انچنانی نميبينم
    سرعت فکوس 50 دی خيلی بهتره اما چون عکاسی ورزشی يا حيات وحش نميکنم فرقی در عملکرد نهايی ندارد

من اگر جای شما بودم کنون 40 دی که دوستان گفتن حدود 1 تومن قيمت داره با لنز های خوب ميگرفتم
    از نيکون هم دی 90 يا 300 ميگرفتم با لنز های خوب

من کنون 1000 600 50 دی داشتم و برادرم 60 دی دارد به نظر من برای عکاسی عمومی (غير تخصصی ) شايد تفاوت بدنه ها 10% باشد اما با ارتقا لنز تفاوت خروجی خيلی بيشتر است
    اين نکته رو هم در نظر بگيريد که قيمت بدنه ها سال به سال افت ميکنه اما لنز های خوب (مثل سری ال) سال به سال گرون تر ميشه و اگر فروم های خارجی رو ديده باشين اکثراً به جای خريد لنز از کلمه اينوست به معنی سرمايه گذاری استفاده ميکنند

اگر شما يک دوربين 7100 بگيريد با لنز 18-55 2-3 سال آينده حداقل 30-40% افت قيمت خواهد داشت (تورم ايران را به حساب ارزش افزوده نگذاريد)
    من کنون 600 رو 8 ماه پيش 450 پوند خريدم که الان همون مدل رو با 380 پوند ميشه خريد اما لنز های سری ال اون موقع کوچکترين کاهش قيمتی نداشتند
    hkhaghani، Zohha و BANOONEDA تشکر می‌کنند.
    Canon 6D2/5D3
    16-35L III/Sigma 85 1.4 Art/ 90mm VC / 70-200L IS II
    Majid

كاربر آشنا m_shr آواتار ها
    تشکر کرده
    18

با سلام من میخوام یه دوربین حرفه ای بخرم تا وارد دنیای عکاسی حرفه ای بشم توقعات من از دوربین حرفه ای اینه که بتونم عکساهای شارپی بگیرم و تو نورهای کم نویز کمی داشته باشه بیشتر برای عکاسی در محوطهایی مثل پارک و محیطها های بسته مثل کارخانه استفاده بشه و تقریبا بشه از سوژهای دور هم عکس گرفت.قیمیتش هم از 1.5 میلیون هم بیشتر نشه.
    ممنون

كاربر بسیار فعال amir.komeily آواتار ها
    تشکر کرده
    12403

نقل قول نوشته اصلی توسط m_shr نمایش پست ها
    با سلام من میخوام یه دوربین حرفه ای بخرم تا وارد دنیای عکاسی حرفه ای بشم توقعات من از دوربین حرفه ای اینه که بتونم عکساهای شارپی بگیرم و تو نورهای کم نویز کمی داشته باشه بیشتر برای عکاسی در محوطهایی مثل پارک و محیطها های بسته مثل کارخانه استفاده بشه و تقریبا بشه از سوژهای دور هم عکس گرفت.قیمیتش هم از 1.5 میلیون هم بیشتر نشه.
    ممنون
    دوست عزیز من فکر میکنم با این سرمایه شما نمیتونین دوربین مد نظرتونو خریداری کنین مگه اینکه دست دوم و یک چیزی تو مایه های دی 3100 نیکون بگیرین. در مورد شارپ و نورهای کم، نه که نشه ولی انتظار یک عکس مافوق کیفیت نداشته باشین خصوصا که دنیای عکاسی حرفه ای بدنه یک طرف، لنز مورد استفاده خودش یک طرف دیگه که با این بودجه شما من فکر نمیکنم تو dslr اون چیزی که مدنظرتونه به طور کامل محقق بشه. نظر من اینه رو گزینه هایی مثل کامپکتهای سری g کنون یا فوجی نتیجه بهتری با این بودجه براتون حاصل میشه یا یک مقدار صبر و پس انداز بیشتر.
    بازم دوستان و اساتید عزیز بهتر میتونن نظر بدن
    یا حق
    m_shr، hkhaghani و Dariush Chegini تشکر می‌کنند.