صفحه 629 از 1201 نخستنخست ... 129 529 579 619 625 626 627 628 629 630 631 632 633 639 679 729 1129 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 6,281 تا 6,290 , از مجموع 12004
Like Tree17678تشکر

موضوع: راهنمايي براي خريد دوربين هاي DSLR

كاربر همراه aghahvechy آواتار ها
    تشکر کرده
    213

سلام به همه دوستان.

یه علاقمند به عکاسی هستم و چند وقتی بود که مشغله های زندگی اون شوق جوانی رو ازمون گرفته بود. تولد دختر کوچولوم بهونه ای شده تا بازم دوربین دست بگیرم. میخوام یه دوربین بخرم و ترجیح میدم SLR باشه تا چند سالی بدون دغدغه همراهیمون کنه. والا این 2 تا شرکت اونقدر رده بندی جدید اضافه کردن توی محصولاتشون که واقعاً گیج کننده شده.

مهمترین بخش مشاوره خرید هم بحث بودجه هست که از 2 تا 3 تومن در نظر دارم هزینه کنم. مسئله اینه که مهمترین فاکتور توی خرید برام ارزش وسیله ای هست که بابتش پول میدم. مهم اینه که به نسبت پولی که میدی بهترین امکانات رو دریافت کنی....مثلا برای فقط 5% عملکرد بهتر به نظر من نباید 20% هزینه بیشتری پرداخت کرد.

علاقه مندی هام هم تقریبا هر چیزی که بشه ازش عکس گرفت رو دوست دارم. اولویت اول عکاسی خانوادگی و بعد هم ماکرو. داینامیک رنج بالا و سرعت فوکوس و فیلمبرداری خوب هم برام مهمه. ضمناً در بند نیکون و کنون هم نیستم ابداً.

ممنون از راهنمایی هاتون.
    SHOK53 تشکر می‌کند.

كاربر همراه
    تشکر کرده
    69

نقل قول نوشته اصلی توسط aghahvechy نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان.

یه علاقمند به عکاسی هستم و چند وقتی بود که مشغله های زندگی اون شوق جوانی رو ازمون گرفته بود. تولد دختر کوچولوم بهونه ای شده تا بازم دوربین دست بگیرم. میخوام یه دوربین بخرم و ترجیح میدم SLR باشه تا چند سالی بدون دغدغه همراهیمون کنه. والا این 2 تا شرکت اونقدر رده بندی جدید اضافه کردن توی محصولاتشون که واقعاً گیج کننده شده.

مهمترین بخش مشاوره خرید هم بحث بودجه هست که از 2 تا 3 تومن در نظر دارم هزینه کنم. مسئله اینه که مهمترین فاکتور توی خرید برام ارزش وسیله ای هست که بابتش پول میدم. مهم اینه که به نسبت پولی که میدی بهترین امکانات رو دریافت کنی....مثلا برای فقط 5% عملکرد بهتر به نظر من نباید 20% هزینه بیشتری پرداخت کرد.

علاقه مندی هام هم تقریبا هر چیزی که بشه ازش عکس گرفت رو دوست دارم. اولویت اول عکاسی خانوادگی و بعد هم ماکرو. داینامیک رنج بالا و سرعت فوکوس و فیلمبرداری خوب هم برام مهمه. ضمناً در بند نیکون و کنون هم نیستم ابداً.

ممنون از راهنمایی هاتون.
    تولد دخترتون مبارک!
    تا باشه از این انگیزه‌های خوب

اگر قبل از این گرونیه های اخیر بود با توجه به سقف بودجه شما D7000 گزینه خوبی بود. اما الان فکر میکنم D5300 نیکون تنها گزینه روی میز باشه. کاننیش هم 700D اما 5300 دوربین بهتریه.
    aghahvechy و SHOK53 تشکر می‌کنند.

كاربر همراه kindlinessangel آواتار ها
    تشکر کرده
    509

دوستان یه سوال البته اگه بی ریطه عذرخواهی میکنم
    افزایش قیمت های اخیر مربوط به نوسانات قیمت ارز هست یا به علت تقاضای زیاد دوربین درپایان سال و کاهش موجودی؟!
    یعنی منتظر ماندن کمکی به کاهش قیمت ها میکنه یا قیمتها در حال حاضر تابع قیمت ارز هستند؟!
    Mojtaba.T تشکر می‌کند.

كاربر آشنا amir_dre آواتار ها
    تشکر کرده
    135

نقل قول نوشته اصلی توسط kindlinessangel نمایش پست ها
    دوستان یه سوال البته اگه بی ریطه عذرخواهی میکنم
    افزایش قیمت های اخیر مربوط به نوسانات قیمت ارز هست یا به علت تقاضای زیاد دوربین درپایان سال و کاهش موجودی؟!
    یعنی منتظر ماندن کمکی به کاهش قیمت ها میکنه یا قیمتها در حال حاضر تابع قیمت ارز هستند؟!
    عوارض واردات دوربین افزایش یافته
    مالیات ارزش افزوده هم که 2درصد افزایش یافته
    نوسان قیمت ارز و جدیدا گرانی سوخت هم جای خود
    مطمئنا اگر پایین بیاید به اندازه قیمت های شب عید نمیرسد با توجه به 2 مورد اولیه
    نقل قول نوشته اصلی توسط aghahvechy نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان.

ممنون از راهنمایی هاتون.
    باتوجه به مورد فیلمبرداری که اشاره کردین من canon 650D و 700D رو پیشنهاد میکنم
    kindlinessangel، aghahvechy، SHOK53 و 2 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    D5100 was left but still in my heart
    Canon 650D +18-135 STM

كاربر همراه Mojtaba.T آواتار ها
    تشکر کرده
    502

نقل قول نوشته اصلی توسط mo.ghadimi نمایش پست ها
    تولد دخترتون مبارک!
    تا باشه از این انگیزه‌های خوب

اگر قبل از این گرونیه های اخیر بود با توجه به سقف بودجه شما D7000 گزینه خوبی بود. اما الان فکر میکنم D5300 نیکون تنها گزینه روی میز باشه. کاننیش هم 700D اما 5300 دوربین بهتریه.
    سلام

ببخشید میام وسط

اگر گزینتون نیکون دی 5300 شده بهتون پیشنهاد می کنم دی 5200 بگیرین چون دی 5300 برتری خاصی نسبت به دی 5200 نداره.
    بقول کن راکول پول حروم کردنه!
    aghahvechy و SHOK53 تشکر می‌کنند.
    Enjoy My Flutes Sounds
    http://www.noteahang.com/M_T/Works

كاربر همراه SHOK53 آواتار ها
    تشکر کرده
    2267

نقل قول نوشته اصلی توسط Mojtaba.T نمایش پست ها
    سلام

ببخشید میام وسط

اگر گزینتون نیکون دی 5300 شده بهتون پیشنهاد می کنم دی 5200 بگیرین چون دی 5300 برتری خاصی نسبت به دی 5200 نداره.
    بقول کن راکول پول حروم کردنه!
    من هم با 5200 بیشتر موافقم!
    aghahvechy و Mojtaba.T تشکر می‌کنند.
    6DII / Canon 24-70 F2.8 II L /16-35 F4 L / 100mm Macro F2.8 L IS / 190xpro4 + 498 RC2 / 270 EX

شکری

كاربر فعال MahBaz آواتار ها
    تشکر کرده
    2159

اینا تجربه من هست با D5300 یه نگاهی بندازید :

کد:
    http://forum.akkasee.com/f49/t19672-4.html#post354190
    کد:
    http://forum.akkasee.com/f49/t19672.html#post372311
    کد:
    http://forum.akkasee.com/f54/t19888.html#post372529

ولی به هر حال اگر D5200 نیازتون رو براورده میکنه 600 تومن اختلاف هم پول کمی نیست میتونید باهش یه 35 F/1.8 بخرید ......
    aghahvechy، SHOK53 و Mojtaba.T تشکر می‌کنند.

كاربر جديد Maximeeder آواتار ها
    تشکر کرده
    11

سلام؛
    بالاخره بعد از بارها به هم خوردن برنامه فرصت خرید پیش آمده.
    با توجه به برآوردهای مختلف و سنجش توام کیفیت عکس و فیلم بین D800 و 5D MKIII، کنن رو انتخاب کردم و نهایتا تا پس فردا خرید می کنم.
    منتها دو سه خواهش از دوستان با تجربه و پیشکسوت سایت (امیدوارم ظرف این دو روز مطالعه کنند):
    اگر محبت کنید بهترین و معتبر ترین گارانتی را بفرمایید
    بیمه با توجه به حذف پوشش سرقت ضروری است یا نه؟
    اگر نکته ای،شگردی در خرید دوربین هست که موقع خرید به کمک من بیاد ممنون میشم ذکر کنید و یا در صورت موجودیت در سایت لینک بفرمایید. چیزهای زیادی درباره تقلب، رفرش کردن دوربین و تعویض لوازمی مثل باطری با نمونه غیراصلی شنیدم که نگرانم کرده.
    اساتید با تجربه اگر فروشنده مطمین سراغ دارند ممنون می شوم.

متشکرم :)
    MEHRDAD.D تشکر می‌کند.

كاربر همراه MEHRDAD.D آواتار ها
    تشکر کرده
    3379

نقل قول نوشته اصلی توسط Maximeeder نمایش پست ها
    سلام؛
    بالاخره بعد از بارها به هم خوردن برنامه فرصت خرید پیش آمده.
    با توجه به برآوردهای مختلف و سنجش توام کیفیت عکس و فیلم بین D800 و 5D MKIII، کنن رو انتخاب کردم و نهایتا تا پس فردا خرید می کنم.
    منتها دو سه خواهش از دوستان با تجربه و پیشکسوت سایت (امیدوارم ظرف این دو روز مطالعه کنند):
    اگر محبت کنید بهترین و معتبر ترین گارانتی را بفرمایید
    بیمه با توجه به حذف پوشش سرقت ضروری است یا نه؟
    اگر نکته ای،شگردی در خرید دوربین هست که موقع خرید به کمک من بیاد ممنون میشم ذکر کنید و یا در صورت موجودیت در سایت لینک بفرمایید. چیزهای زیادی درباره تقلب، رفرش کردن دوربین و تعویض لوازمی مثل باطری با نمونه غیراصلی شنیدم که نگرانم کرده.
    اساتید با تجربه اگر فروشنده مطمین سراغ دارند ممنون می شوم.

متشکرم :)
    سرقت از پوشش بیمه حذف شده ؟
    پس بیمه برا چیه ؟

كاربر همراه
    تشکر کرده
    69

نقل قول نوشته اصلی توسط MEHRDAD.D نمایش پست ها
    سرقت از پوشش بیمه حذف شده ؟
    پس بیمه برا چیه ؟
    خیلی وقته این حذف شده.
    از اونجا که گویا سو استفاده‌هایی شده بود و مسلما به خاطر اینکه بیمه براشون سخت بود پول دوربین رو بدن!
    MEHRDAD.D و Mojtaba.T تشکر می‌کنند.