صفحه 740 از 1201 نخستنخست ... 240 640 690 730 736 737 738 739 740 741 742 743 744 750 790 840 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 7,391 تا 7,400 , از مجموع 12004
Like Tree17678تشکر

موضوع: راهنمايي براي خريد دوربين هاي DSLR

كاربر همراه
    تشکر کرده
    348

سلام دوستان
    کدام یک مناسبتر هست
    نیکون دی810 یا نیکون دی750 ؟؟

كاربر فعال peacekeeper آواتار ها
    تشکر کرده
    1716

نقل قول نوشته اصلی توسط jamal.s نمایش پست ها
    سلام دوستان
    کدام یک مناسبتر هست
    نیکون دی810 یا نیکون دی750 ؟؟
    لينك هاي زير رو ببينيد. اطلاعات خوبي بهتون ميدن.

https://photographylife.com/nikon-d750-vs-d810

D750 or D810? | byThom | Thom Hogan

Nikon D750 Review
    SHOK53، ata_m3، jamal.s و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    "If Your pictures aren't good enough, you're not close enough"
    ROBERT CAPA
    محمدعلی جعفرزاده

كاربر جديد
    تشکر کرده
    16

سلام به همگی. من برای فیلم برداری از مراسم میخواستم یه دوربین بگیرم. بنظرتون یه هندی کم بگیرم یا یه dslr مثل 60d؟
    بودجم حدود 3500 هست که باید 3 پایه و مموری هم بخرم. ممنون

كاربر فعال peacekeeper آواتار ها
    تشکر کرده
    1716

نقل قول نوشته اصلی توسط rezchenko نمایش پست ها
    سلام به همگی. من برای فیلم برداری از مراسم میخواستم یه دوربین بگیرم. بنظرتون یه هندی کم بگیرم یا یه dslr مثل 60d؟
    بودجم حدود 3500 هست که باید 3 پایه و مموری هم بخرم. ممنون
    تقريبا توي تمام فيلم برداري هاي مراسمي كه من ديدم دوربين فيلم برداري بهتر از DSLR است.
    SHOK53، ata_m3 و rezaAlishahi تشکر می‌کنند.
    "If Your pictures aren't good enough, you're not close enough"
    ROBERT CAPA
    محمدعلی جعفرزاده

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    52

با سلام

در رابطه با خرید کانون 1100

در لنز 18-135 محدوده زوم حدود 7x میباشد، در این حالت ( زوم ) افت کیفیت عکس وجود دارد یا خیر؟

در جائی دیدم که شخصی با canon 450d عکسهائی رو میگرفت که از canon 1100 تا حدودی بهتر میشد، ایا canon450 از canon 1100 دوربین بهتری هست یا شخص مذکور تسلط بیشتری بر روی تنظیمات دوربین و عکاسی داشت؟

با تشکر

كاربر آشنا FaLah آواتار ها
    تشکر کرده
    336

موارد متعددی در کیفیت نهایی تصویر نقش دارند
    شراط نور (زاویه و جنس) ، ابعاد سنسور ،نوع لنز، نحوه ی انتخاب تنظیمات از سوی عکاس که یک تبحر است و آخر خود دوربین و پراسس
    مدل دوربین اون هم در این رنج شاید رتبه آخر را داشته باشد
    SHOK53، Mahdi.A.Tabar و yashica-gsn تشکر می‌کنند.
    زندگی خواب است و عشق رویای آن

كاربر فعال MahBaz آواتار ها
    تشکر کرده
    2159

نقل قول نوشته اصلی توسط rainbow نمایش پست ها
    سلام
    لطفاً اگر ممکن است در اولین فرصت راهنماییم کنید چون احتمالاً تا فردا یا پس فردا قصد خرید دارم. از یکی دیگر از دوستان هم سوال کرده ام اما هنوز پاسخ نداده اند. بودجه ام حدود سه تا سه و نیم میلیون است. می خواستم بدانم یک بادی 600 دی کنون بگیرم با لنز 15-85 بهتر است یا 60 دی با لنزی پایین تر مانند 18-55 یا نهایت 18-135. لطفاً دلیلتان را عنوان کنید. برای من فوکوس، نویز کم و نیز چاپ عکسِ با کیفیت، مهم است. با توجه به این موارد، پیشنهاد شما چیست؟
    باتشکر
    هر دو دوربین از لحاظ نویز و فوکوس و سایز چاپ عکس که مد نظر شماست مثل هم هستند ولی 60D دارای سطح بالاتری هست که مربوط به سرعت شاتر و سرعت عکاسی پیاپی و جنس بدنه و میزان باتری و استیل حرفه ای تر هست که ظاهرا شما بهشون احتیاج ندارید .....

اما در مورد لنز باید گفت که لنز 15-85 یک لنز بسیار خوب و همه کاره هست که ارزش هزینه را دارد ....

در نهایت توصیه میکنم اگر تونستید 650D رو به همراه 15-85 بخرید چون 650D از تکنولوژی جدید کنون یعنی هایبرید بهره میبره که بعدا با لنز های STM به دردتون میخوره ........
    SHOK53 و Mahdi.A.Tabar تشکر می‌کنند.
    مهدی

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    4

سلام به همگی دوستان زحمت بکشید پاسخی به سوال بنده هم بنمایید ممنون میشوم با تشکر

كاربر آشنا mohammad-q آواتار ها
    تشکر کرده
    39

نقل قول نوشته اصلی توسط alialiali100055 نمایش پست ها
    خیلی ممنون از پاسختون برای من هم جای سوال بود . اما منظورم از سوال دوم خود دوربین بود که مثلا توی چند سال مدل جدید بیاد ادم دلش نسوزه . حداقل چند سال به صورت حرفه ای کار راه انداز باشه . اخه من تو این زمینه کلا دست به غصا هستم همیشه حتی یک گوشی 100 تومنی هم میخوام بخرم چند ماه وقت میذارم اما این اواخر دیدم از زندگی عقب میمونم دلم رو زدم به دریا که سریع بتونم باهاش کار کنم .
    اما یک سوال نمیدونم به اینجا مربوط میشه یا نه اگه اطلاعی دارید ممنون میشم کمک کنید. چرا تو موزیک ویدئو های ایرانی کوچکترین خلاقیتی دیده نمیشه ؟ همیشه کارا حرکتا ادما سوژه ها همه و همه تکراریه . یکی همش دوربین رودستشه گاهی دست رو میلرزونه ! عمدی ! مثلا من که چند ساله دوربین به دستم عمرا شکر خدا دستم میلرزه حالا اونا یا تازه کارن یا عمدی میلرزونن . یا دوربین رو سه پایه . نه کرینی نه ریل و تراولینگی . نه تدوین شیکی نه . همش هم از بعضی چیزها واسه جذابیت بیشتر سوء استفاده میکنند. یعنی من نمیدونم کلا مشکل از دوربین های dslr هست ؟ یا کلا سازنده ها حوصله فکر کردن ندارند ؟ من رو روشن کنید !
    در مورد دوربین های خبری هم که فرمودید خوب اخه عکاسای ورزشی توی عمرشون شاید عکس ها رو توی 50*70 هم چاپ نکنن ! اما یکی که کارش اینه حتما کوچکترین چاپش 100*70 هست که وقتی سنسور ضعیف بشه تو این ابعاد نشون بده . البته من نمیگما .

سوال اول : نیاز هاتون باعث میشه که شما بخواید دوربینتون و اپدیت کنید یا نه ، نه قیافه دوربین یا مدلش .

سوال دوم : به این قسمت مربوط نمیشه

و سوم : بله تا اونجا که میدونم شما اگر چاپ بزرگ داشته باشید طبیعتا سنسور بزرگ خیلی میتونه مهم باشه.
    SHOK53 تشکر می‌کند.
    Nikon D5200 - 18-105 VR - 50mm f1.8

كاربر جديد
    تشکر کرده
    13

نقل قول نوشته اصلی توسط ab2reza1360 نمایش پست ها
    درود بر همه دوستان و اساتید گرامی
    من قصد خرید یک دوربین با هزینه حداکثر 4 تومن دارم(بدنه و لنز و سایر متعلقات)
    بعد از خوندن بیش از 50 صفحه از نظرات شما در این فروم سایر تحقیقات به دو گزینه D7100 با لنز کیت 18-105 و کنون D70 با لنز کیت 18-135 stm رسیدم.
    من دوچرخه سوار و کوهنوردم و بیشتر از دوربینم برای عکاسی در طبیعت و بعضا عکسهای اجتماعی بهره ببرم(بیشتر عکاسی) و میدونم هرکدوم لنز مخصوص خودشو میخواد اما برای الآن امکان هزینه بیشتر نیستش، مگر در آینده.
    با توجه به سفرهای طولانی اونم با دوچرخه یا ترکینگ ، سیل بندی، درز بندی مناسب و همچنین مقاومت بدنه برام خیلی اهمیت داره.خصوصا اینکه محل زندگیم در بندرعباس هستش.
    تحقیقاتم نشون میده که نیکون سیل بندی مناسب تری داره اما از لنز STM کیت کنون هم نیمشه گذشت!
    ....
    deepbreath.ir
    نقل قول نوشته اصلی توسط SHOK53 نمایش پست ها
    با سلام
    تفاوت زیادی در عکسهاتون شاید نبینید.
    پیشنهاد بنده کیت 70D حالا یا با 55-18 یا با 135-18 هر دو از نوع STM !
    موفق باشید
    نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad-q نمایش پست ها
    پیشنهاد من D7100 با لنز 18-140 و در اینده ای نزدیک اگر خواستید لنز 50mm f1.8 یا 1.4 واقعا از عکاسی با این لنز لذت خواهید برد
    سایر دوستان نظری ندارند؟
    اون سیل بندی و کیفیت بدنه خیلی برام اهمیت داره.

پینوشت : متن کامل پست اولمو میتونید اینجا بخونید:
    SHOK53 تشکر می‌کند.