صفحه 743 از 1201 نخستنخست ... 243 643 693 733 739 740 741 742 743 744 745 746 747 753 793 843 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 7,421 تا 7,430 , از مجموع 12004
Like Tree17678تشکر

موضوع: راهنمايي براي خريد دوربين هاي DSLR

كاربر همراه a.g g.a آواتار ها
    تشکر کرده
    7995

سلام دوستان

می خواستم یک دوربین بگیرم با بودجه حدود 2میلیون600 بین دوربین های D5300 و 700D و 100D موندم(کنون ها با stm 18-135 و نیکون با 18-105 ) تا اونجایی که من می دونم دوربین نیکون از لحاظ سنسوری برتری داره ولی لنز هایی که برای کنون موجود هست بهتر می تونه کار منو راه بندازه EOS M رو هم خیلی دوست دارم به خاطر قیمت خیلی مناسبی که داره و همون اول یک لنز 22 F2 با کیفیت هم همراهش داره ولی نداشتن چشمی باعث میشه زیاد بهش فکر نکنم !

به ژانر های زیادی از عکاسی علاقه دارم،ماکرو(در آینده 90mm تامرون رو می تونم بگیرم)منظره و معماری و پانوراما(در آینده برای کنون می تونم 10-18 رو بگیرم) و... به ماکروگرافی با لنز معکوس هم خیلی علاقه دارم که تا جایی که فهمیدم برای این نوع عکاسی به یک لنز آنالوگ و رینگ معکوس و ریل فوکوس و فلاش اکسترنال برای نور پردازی نیاز هست ارزون ترین فلاشی که بتونه در این مورد کار منو راه بندازه چیه ؟ برای هر کدوم از این دوربین ها ؟ریل فوکوس و رینگ معکوس لنز آنالوگ هزینشون چه قدر میشه ؟

ممنون میشم راهنمایی کنید
    ویرایش توسط a.g g.a : Wednesday 10 December 2014 در ساعت 16:25
    محـمد عـلی جـعفری
    Photoblog - Instagram - 500px
    Nikon D5500 - 18-55 II - 50 F1.8 G

كاربر جديد
    تشکر کرده
    104

با سلام
    مدتی هست یک دوربین ۶۰ دی با لنز ۱۸-۱۳۵ کارکرده تمیز خریده ام

مشکل خاصی باهاش ندارم جز کارکرده بودن و حس بدی که نسبت به این موضوع دارم... و کیفیت کم لنزش که احساس میکنم خیلی کیفیت کمی داره چند وقت هم هست که پبرز داخل لنزش رفته که با چشم معلومه و وقتی به لنز فوت میکنی توش تکون میخورن پرزها !!!

یکی از دوستان مشتری شده و با قیمت ۲.۷۰۰ خریداره ...

حالا با این پول و کمی هم بزارم روش حدود ۵۰۰ تومن بزارم روش بنظرتون چه گزینه ای بهتر هست که بخرم و فیلم و عکس و کیفیت لنزش بهتر از این دوربین خودم باشه

گزینه هام این ها است : canon 700d - nikon 5300 -

بین این دو کدام بهتر از از ۶۰ دی برام هست که باهاش عکسهای خانوادگی و کمی هم طبیعت در حد مبتدی داشته باشم ... واسم بوکه و شارپنس و کیفیت کلی عکس مهمه

حالا اگه بخوام به رنج بالاتر فکر کنم که ۷۰ دی و ۷۱۰۰ نیکون باشه ... باید خیلی به خودم فشار بیارم ... سخته واسم ... ولی اگه گذینه های اولم به ۶۰ دی خودم نمیرسه مجبورم یا نفروشمش یا خودمو توی قرض بندازم که عاقلانه نیست ...

وای فای هم واسم مهمه که بتونم فایلهارو بی واسطه و راحت به گوشی یا لبتابم منتقل کنم ...

ممنون میشم از اساتید بنده نظراتشونو بهم بگن

كاربر همراه Moeen Salehi آواتار ها
    تشکر کرده
    378

نقل قول نوشته اصلی توسط soteddel نمایش پست ها
    با سلام
    مدتی هست یک دوربین ۶۰ دی با لنز ۱۸-۱۳۵ کارکرده تمیز خریده ام

مشکل خاصی باهاش ندارم جز کارکرده بودن و حس بدی که نسبت به این موضوع دارم... و کیفیت کم لنزش که احساس میکنم خیلی کیفیت کمی داره چند وقت هم هست که پبرز داخل لنزش رفته که با چشم معلومه و وقتی به لنز فوت میکنی توش تکون میخورن پرزها !!!

یکی از دوستان مشتری شده و با قیمت ۲.۷۰۰ خریداره ...

حالا با این پول و کمی هم بزارم روش حدود ۵۰۰ تومن بزارم روش بنظرتون چه گزینه ای بهتر هست که بخرم و فیلم و عکس و کیفیت لنزش بهتر از این دوربین خودم باشه

گزینه هام این ها است : canon 700d - nikon 5300 -

بین این دو کدام بهتر از از ۶۰ دی برام هست که باهاش عکسهای خانوادگی و کمی هم طبیعت در حد مبتدی داشته باشم ... واسم بوکه و شارپنس و کیفیت کلی عکس مهمه

حالا اگه بخوام به رنج بالاتر فکر کنم که ۷۰ دی و ۷۱۰۰ نیکون باشه ... باید خیلی به خودم فشار بیارم ... سخته واسم ... ولی اگه گذینه های اولم به ۶۰ دی خودم نمیرسه مجبورم یا نفروشمش یا خودمو توی قرض بندازم که عاقلانه نیست ...

وای فای هم واسم مهمه که بتونم فایلهارو بی واسطه و راحت به گوشی یا لبتابم منتقل کنم ...

ممنون میشم از اساتید بنده نظراتشونو بهم بگن

دوست عزیز بوکه و شارپنس تا حد زیادی به لنز بستگی داره نه بدنه دوربین.
    ۷۰۰دی وایرلس نداره.
    بین دو گزینه اولتون و ۶۰دی واقعا تفاوت زیادی نیست و شما چیز زیادی رو با تعویض بدنه بدست نمیارید. ولی ۷۰دی و دی۷۱۰۰ امکانات بیشتری دارند نسبتا.
    از لحاظ رده دوربین ها، ۶۰ از هر دو گزینه اولتون بالاتر هست.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    34

سلام
    فقط خواستم بگم روی وایرلس دوربین زیاد حساب نکنید برای انتقال اصل تصویر خیلی کنده و چیزی که روی موبایل نشون میده کم حجم شده تصویر اصلی هستش .
    من با 6d فقط زمانی که احتیاج مبرم داشته باشم از وایرلس استفاده میکنم و برای انتقال فایلها از روشهای قدیمی استفاده میکنم .
    Mehrdad-PL، SHOK53، kiavash و 2 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    104

سلام آقای کریمی و ممنون از دوستان و آقای صالحی ... منظورتون اینه که وای فای عکسو بعد از گرفتن کامل منتقل نمیکنه ؟ یعنی چی ؟ متوجه نمیشم ... بین ۵۳۰۰ و ۷۱۰۰ موندم ...

كاربر آشنا Saleh Kh آواتار ها
    تشکر کرده
    79

سلام آقای کریمی و ممنون از دوستان و آقای صالحی ... منظورتون اینه که وای فای عکسو بعد از گرفتن کامل منتقل نمیکنه ؟ یعنی چی ؟ متوجه نمیشم ... بین ۵۳۰۰ و ۷۱۰۰ موندم ...
    نه دوست عزیز اینطور نیست. در ابتدا یک پیش نمایش با حجم پایین تر از عکس ها نشان میدهد سپس هر کدام را که به خواهید بصورت کامل منتقل می شود.
    با این حال اگر بدنه ی هر دو دوربین را دست بگیرید بعید می دانم انتخابتان 7100 نباشد
    ویرایش توسط Saleh Kh : Thursday 11 December 2014 در ساعت 23:44
    vahidshah و SHOK53 تشکر می‌کنند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    104

ممنون صالح جان ... پس ۷۱۰۰ هم بدون هیچ لوازم اضافه ای وای فای داره و به مپبایل و لبتاب وصل میشه و میشود فایل انتقال داد ؟ اگه اینطوره من همینو میگیرم اگه نه ۷۰ دی ... چون فیلم برداری و لایو ویو مهم نیست برام و از ویزور فقط عکسبرداری میکنم اونا امکانات مورد نیازم نیست اما وای فای خوبع واسم...

كاربر همراه sarlak آواتار ها
    تشکر کرده
    1170

ممنون صالح جان ... پس ۷۱۰۰ هم بدون هیچ لوازم اضافه ای وای فای داره و به مپبایل و لبتاب وصل میشه و میشود فایل انتقال داد ؟ اگه اینطوره من همینو میگیرم اگه نه ۷۰ دی ... چون فیلم برداری و لایو ویو مهم نیست برام و از ویزور فقط عکسبرداری میکنم اونا امکانات مورد نیازم نیست اما وای فای خوبع واسم...

D7100 وای فای نداره

كاربر آشنا Saleh Kh آواتار ها
    تشکر کرده
    79

نه 7100 وایفای نداره صحبت بر سر 5300 بود. بعد گفته بودید بین این دو مدل مردد هستید اشاره کردم بدنه ی 7100 حرفه ای تر و دارای امکانات بیشتری ست برای عکاسی.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    4

سلام به نظر شما از بین 70D و D7100 کدوما بیشتر ارزش خرید داره؟؟؟؟
    در همین رنج قیمت چه مدل دیگه ای پیشنهاد میدید؟؟؟از کنون یا نیکون فرق نمیکنه