صفحه 862 از 1201 نخستنخست ... 362 762 812 852 858 859 860 861 862 863 864 865 866 872 912 962 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 8,611 تا 8,620 , از مجموع 12004
Like Tree17678تشکر

موضوع: راهنمايي براي خريد دوربين هاي DSLR

كاربر همراه MohammadRanjbar آواتار ها
    تشکر کرده
    5166

سپاس

D750نیکون رو عرض کردم، چون جزء فول فریم های ارزان قیمت هست ، و تقریباً قیمتش نزدیک به 7دی کیت هست و گزینه وسوسه انگیزی هست (نویز کمتر-سنسور بزرگتر-عمق رنگ و دینامیک رنج بیشتر)

خودم کاربر کانن بودم و هستم

دل میگه 7دی (به علت خوش دست تر بودن گریپ-سرعت بیشتر بافر که تو کار خبری تاثیر مهمی داره و بعد هم بخوام لنز 150-600 رو بگیرم و حیاط وحش کار کنم سیستم فوکوس این دوربین خیلی بکارم میاد-و ارادات شخصی خودم به این دوربین)

از اونور هم 7200 با قیمت کمتر و دینامیک رنجی مثل برارد فول فریمش دی 750 و نویز کمتر از 7دی مارک2 برای من گزینه قابل تاملی هست .
    و برای منظره هم دینامیک رنج بالاتر نیکون یک مزیت مهم محسوب میشه.

خب حالا به من حق میدین کمی در انتخاب این بدنه ها دچار تردید باشم،هر کدامشان یکی از ویژگی های مورد نظر من را دارند و یکی را ندارند،یکی سرعت داره ولی نویز داره-یکی سرعت نداره ولی نویز کمتر وDNG بالاتری داره و قیمت پایینتر- اون یکی ff هست با کلی امکانات عالی.

ممنون از اینکه لطف میکنید و بنده رو راهنمایی میکنید

.................................................. ........................................

به فرض بنده 7دی مد نظرم هست،و اینجا با 5200 قابل تهیه هست.
    اگر امکان داره ممنون میشم این مالیات بر ارزش افزوده در آلمان رو کمی توضیح بدید.
    چون اطلاعی ندارم .

ویرایش توسط MohammadRanjbar : Sunday 28 June 2015 در ساعت 14:21

كاربر همراه rasoul2014 آواتار ها
    تشکر کرده
    436

نقل قول نوشته اصلی توسط MohammadRanjbar نمایش پست ها
    سپاس

D750نیکون رو عرض کردم، چون جزء فول فریم های ارزان قیمت هست ، و تقریباً قیمتش نزدیک به 7دی کیت هست و گزینه وسوسه انگیزی هست (نویز کمتر-سنسور بزرگتر-عمق رنگ و دینامیک رنج بیشتر)

خودم کاربر کانن بودم و هستم

دل میگ 7دی (به علت خوش دست تر بودن گریپ-سرعت بشتر بافر که تو کار خبری تاثیر مهمی داره و بعد هم بخوام لنز 150-600 رو بگیرم و حیاط وحش کار کنم سیستم فوکوس این دوربین خیلی بکارم میاد-و ارادات شخصی خودم به این دوربین)

از اونور هم 7200 با قیمت کمتر و دینامیک رنجی مثل برارد فول فریمش دی 750 و نویز کمتر از 7دی مارک2 برای من گزینه قابل تاملی هست .
    چون برای منظره هم دینامیک رنج بالاتر نیکون یک مزیت مهم محسوب میشه.

خب حالا به من حق میدین کمی در انتخاب این بدنه ها دچار تردید باشم،هر کدامشان یک ویژگی های مورد نظر من را دارند و یکی را ندارند،یکی سرعت داره ولی نویز داره-یکی سرعت نداره ولی نویز کمتر وDNG بالاتری داره- اون یکی ff هست با کلی امکانات عالی.

ممنون از اینکه لطف میکنید و بنده رو راهنمایی میکنید
    عزیزجان، تغییر برند پیچیده تر از صرفا فروش ابزارهای موجود و گرفتن دوربین جدیده. حتما خودتون بهتر میدونید..
    شما تا به حال با دوربین های نیکون کار کردید؟ اصلا رابط کاربریشون براتون قابل درک هست؟ حواستون به لنزهای مناسب برای 7200 و 750 و هزینه های اونها هست؟ (به خصوص فول فریم)

ببینید وسوسه فول فریم که بله من هم شدیدا دارم و فعلا دارم جلوی خودو میگیرم اما با توجه به فیلد کاریتون شما نیاز خاصی به برتری اصلی فول فریم (نویز کم در حساسیت بالا) ندارید. اگر عکاس منظره در شب بودید یا به طریق عمده عکاسی هاتون در نور کم انجام میشد فقط فول فریم رو توصیه می کردم. ولی خودتون دارید میگید دیگه، سرعت شات 10 فریم 7 دی و مزیت کراپ بودنش و اتوفوکوس فوق العاده اش برای عکاسی حیات وحش چیز کمی نیست. ضمن اینکه بد نیست بدونید 7دی مارک دو کمترین سطح نویز dark current رو بین دوربین های کنون داره (10 بار کمتر در واقع!! البته این مزیت احتمالا شامل 750 دی و 70 دی هم میشه که از سنسور DIGIC 6 استفاده می کنند) و از نظر نویز هم واقعا مشکلی نباید داشته باشید.

پ.ن: مارک دو واقعا یک دوربین عالیه. بد نیست سری به سایت زیر بزنید و ریویو حرفه ای علمی یک فیزیکدان باتجربه عکاس رو با اعداد و ارقام و عکس و تشکیلات ببینید شاید کلا حالتون دگرگون شد!

http://www.clarkvision.com/reviews/e...on-canon-7dii/
    ویرایش توسط rasoul2014 : Sunday 28 June 2015 در ساعت 14:43
    MohammadRanjbar تشکر می‌کند.

تشکر کرده
    5166

بعله با دوربین های نیکون زیاد کار کردم این اواخر مدتی دی 810 دستم بود. منهای ته رنگ زرد در بعضی موقعیت ها که در ادیت براحتی اصلاح میشه نیکون هیچ مشکلی نداره. محدودیت لنز در این برند هم که با توجه عرضه لنز های سیگما و تامرون در حال برطرف شدن هست.
    از کم نویز بودن 7دی نسبت به سایر بدنه های کنون اطلاع دارم ولی همچنان در برابر دی 7200نیکون کم می آورد دی 750 که جای خود دارد.

آقا رسول عزیز حقیر گفتم که به فرض 7دی رو انتخاب کردم

ممنون میشم در مورد مالیات بر ارزش افزوده در آلمان کمی بیشتر توضیح بدین

كاربر بسیار فعال Majix آواتار ها
    تشکر کرده
    3755

بايد اول اولويت خودتون رو مشخص کنيد

نيکون 750 يکی از بهترين بادی های در حال حاضر که به نسبت قيمتش ارزش خوبی داره
    اگر لنز های دلخواه من توی نيکون بود تغيير سيستم ميدادم
    اگه حرفه اي عکاسی حياط وحش رو دنبال نميکنيد دی 750 انتخاب خيلی خوبيه (البته اگر بتونيد لنز های مناسب تهيه کنيد)
    SHOK53، ata_m3، کوروش و 2 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    Canon 6D2/5D3
    16-35L III/Sigma 85 1.4 Art/ 90mm VC / 70-200L IS II
    Majid

كاربر همراه rasoul2014 آواتار ها
    تشکر کرده
    436

بعله با دوربین های نیکون زیاد کار کردم این اواخر مدتی دی 810 دستم بود. منهای ته رنگ زرد در بعضی موقعیت ها که در ادیت براحتی اصلاح میشه نیکون هیچ مشکلی نداره. محدودیت لنز در این برند هم که با توجه عرضه لنز های سیگما و تامرون در حال برطرف شدن هست.
    از کم نویز بودن 7دی نسبت به سایر بدنه های کنون اطلاع دارم ولی همچنان در برابر دی 7200نیکون کم می آورد دی 750 که جای خود دارد.

آقا رسول عزیز حقیر گفتم که به فرض 7دی رو انتخاب کردم

ممنون میشم در مورد مالیات بر ارزش افزوده در آلمان کمی بیشتر توضیح بدین
    لطفا پست های بنده رو بی احترامی تلقی نکنید عزیز جان، من عکاس حرفه ای نیستم و بیشتر اطلاعاتی که خدمتتون عرض می کنم حاصل مطالعه است نه تجربه کار.
    در ضمن در مورد بحث گمرک و مالیات اطلاع کامل به اون شکل ندارم که بخوام توضیح بدم ولی منم مثل شما آشنا آلمان داشتم و دیدم لوازم الکترونیکی چون با گمرک قابل توجه وارد این کشور میشه، صادر کردنش به ایران به صرفه در نمیاد. مگر اینکه جنس دست دوم از مثلا ebay آلمان بخواید بگیرید.

تشکر کرده
    5166

مجدداً سلام
    آقا رسول فکر کنم خدای نکرده شما از صحبت های من سوء برداشت کردید حقیر هرگز پست های شما رو به عنوان بی احترامی تلقی نکردم.
    ببخشید شرمنده که نتونستم منظورم رو به درستی به شما برسونم.
    اتفاقاً همین تجربه و مطالعه شما و دیگر دوستان باعث راهنمای برای بنده و امثال بنده میشه که چیزی که مناسبتر برای ما هست رو تهیه کنیم.
    سوالام در رابطه با جریان مالیات و ... در آلمان به این دلیل بود که هیچ اطلاعی از این جریان نداشتم.

حقیر رو ببخشید

ممنون از پاسخ شما
    rasoul2014 تشکر می‌کند.

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    43

محمد جان با اطمینان کامل خدمتت عرض میکنم که دوربینت رو از همین ایران بگیری با کشور های دیگه هیچ تفاوته قیمتیی نداره . من هم تو پیام خصوصی خدمتون عرض کردم که 7D Mii روزای اول برام ناشناخته بود و بیشتر به دیده مقایسه با دوربین قبلیه خودم 60D بهش نگاه میکردم که واقعا ارتقا بسیار ارزشمندی بود . تو بحث تغییر برند بنده بسیار تلاش کردم که وارده برنده نیکون بشم اما این کار رو نکردم چرا که مثل دست پخت مامان میمونه ، بهترین غذارو هم بذارن جلوت باز دست پخته مامانت یه دنیای دیگه ای داره حتی اگه بدتر باشه
    کنون برای من همین حکم رو داره و با علم به این که از نیکون بدم نمیاد و باهاشون زیاد کار کردم ولی اصلا باهاش انگیزه ی عکاسی هم ندارم

ولی صادقانه اگه بخوام بگم با توجه به این یکی دو ماهی که این دوربین رو خریدم و با توجه به قیمتش 7D Mii اصلا رقیبی براش وجود نداره . این موضوعو به عنوانه بحث رفتاره نویزیه بهتر نمیگم بلکه به این خاطره که این دوربین برخلافه تصوراته همه که این دوربین رو مناسبه مطلق حیات وحش میدونن من میگم این دوربین تو تمام زمینه ها توانایی عجیبی داره ، فیلم برداری ، عکسهای اتلیه ، فضای باز ، منظره اما در مورد شب من هم مقداری توقع بیشتری ازش داشتم که خب توقع نبود دانشه کم بود که با کنترله شرایط تصاویره بهتری ازش گرفتم

در کل این که دو بادی D750 و 7D Mii هر دو در رده ی خودشون بسیار قدرتمند هستند و با خرید هر کدوم از اینها مطمئنم لبخنده رضایت بر روی لبات میشینه ، به ریزه کاری ها توجه زیادی نکن چرا که وقتی خریدت انجام میشه و خروجیهای دوربین رو میبینی تازه متوجه میشی که انقدر حساسیت اصلا لازم نبوده و اون دوربینی که خریداری کردی در سطح بالاتری از توقعاتت قرار داره

سعی کن از دوربینی بالاتر از اون دوربینی که خودت داری کار نکنی و چرا که گاهی اوقات به وجوده اختلافات کم حس دلزدگی رو در شما روشن میکنه و همیشه بعد از نگاه کردن به خروجی عکسهاتون نارضایتی در ذهنتون موج میزنه در صورتی که تفاوته زیادی در حالته عادی وجود نداره مگر در زمانه مقایسه که هممیشه دست بالای دست بسیار است . پس به ندای دلت گوش کن

كاربر بسیار فعال Majix آواتار ها
    تشکر کرده
    3755

مجدداً سلام
    آقا رسول فکر کنم خدای نکرده شما از صحبت های من سوء برداشت کردید حقیر هرگز پست های شما رو به عنوان بی احترامی تلقی نکردم.
    ببخشید شرمنده که نتونستم منظورم رو به درستی به شما برسونم.
    اتفاقاً همین تجربه و مطالعه شما و دیگر دوستان باعث راهنمای برای بنده و امثال بنده میشه که چیزی که مناسبتر برای ما هست رو تهیه کنیم.
    سوالام در رابطه با جریان مالیات و ... در آلمان به این دلیل بود که هیچ اطلاعی از این جریان نداشتم.

حقیر رو ببخشید

ممنون از پاسخ شما
    جنس هايی که قانونی وارد کشور ميشه ماليات بهش تعلق ميگيره ، از طرفی جنس هايی که زير نظر کمپانی اصلی وارد ميشه بايد حداقل قيمت مصوب توسط کمپانی برای اون کشور رو رعايت کنه و هيچ خرده فروشی اجازه فروش ارزون تر رو نداره
    جنس های گری مارکت توسط وارد کننده های خصوصی وارد ميشه و چون تحت نظر کمپانی اصلی وارد نشده به قيمتی که وارد کننده تعيين ميکنه فروخته ميشه ، در عوض کمپانی اصلی حتی اگر اون دستگاه گارانتی داشته باشه (تو کشور مبداء مثلاً چين) اون گارانتی رو توی کشور مقصد معتبر نميدونه و يا کلاً خدماتی برای تعمير انجام نميده يا اينکه هزينش رو ميگيره
    شما بايد جنس گری مارکت بگيريد چون گارانتی المان رو احتياج نداريد

اگر دوستتون هم مقيم آلمان نباشه و توريستی رفته باشه توی فرودگاه با ارائه فاکتور خريد ماليات رو پس ميگيره

با مقايسه اي که من کردم قيمت نو ايران با گری مارکت امريکا يکيه و بهتره حتی اگه کمی گرون تر باشه از ايران بگيريد
    تو اي بی المان لنز های دست 2 خوبی پيدا ميشه (من قبلاً 70-200 سيگما 2.8 سری 2 رو گرفتم 270 يورو)
    m.daneshpayeh و MohammadRanjbar تشکر می‌کنند.
    Canon 6D2/5D3
    16-35L III/Sigma 85 1.4 Art/ 90mm VC / 70-200L IS II
    Majid

كاربر همراه paya آواتار ها
    تشکر کرده
    514

سلام دوستان
    بین 6D و D750 نیکون کدوم رو پیشنهاد می کنین ؟

نیازها و نکات مد نظر :
    - عکاسی تو استودیو با کاربری صنعتی تبیلغاتی
    - فیلم برداری اصلا" !
    - قبلا هم اکثرا کنون داشتم ... (جز یه دورانی D70s دوست داشتنی)
    پیام اکبری
    my Photos

كاربر بسیار فعال farshad.s آواتار ها
    تشکر کرده
    9086

نقل قول نوشته اصلی توسط paya نمایش پست ها
    سلام دوستان
    بین 6D و D750 نیکون کدوم رو پیشنهاد می کنین ؟

نیازها و نکات مد نظر :
    - عکاسی تو استودیو با کاربری صنعتی تبیلغاتی
    - فیلم برداری اصلا" !
    - قبلا هم اکثرا کنون داشتم ... (جز یه دورانی D70s دوست داشتنی)
    درود بر شما

من هم مدتی پیش بین 6D و D610 مردد بودم که بعد از کلی تحقیق و تفحص و ... نیکون برنده شد و الانم خیلی راضی هستم چون در یک سفر عکاسی فرصتی پیش آمد تا هر دو بدنه را به طور کامل با یکدیگر مقایسه کنم.
    در مورد D750 هم پارامترهای روی کاغذ میگه برتری داره به 6D و در عمل هم من فکر میکنم همین طور باشه.تعداد نقاط فوکوس بیشتر٬ داینامیک رنج بالاتر٬ دو درگاه برای کارت حافظه٬ داشتن فلاش و صفحه نمایشگر چرخان و ... در عوض 6D کمی سبک تره و جی پی اس داره و ...
    به نظر من کنون در ارائه 6D کمی در حق مصرف کننده ها کم لطفی کرده و وقتی شما دوربین رو در دست میگیری حس یک دوربین حرفه ای به شما نمیده.هم از نظر جنس بدنه و هم از نظر دکمه های دسترسی سریع.من قبلا 60D داشتم و وقتی 6D رو در دست گرفتم تفاوتی از نظر ظاهری حس نکردم.درسته که سنسورش بزرگ شده ولی افزایش چشم گیری نسبت به بدنه های کراپدار کنون توش نخواهید دید.

و مورد دیگه ای که جسته و گریخته از بعضی مصرف کنندگان شنیدم نفوذ رطوبت از قسمت بالایی بدنه می باشد که ظاهرا برای پوشش انتن جی پی اس از پلاستیک ساخته شده و در هوای مرطوب و مه الود دردسر ساز میشه.

موفق باشید
    paya و viva_utopia تشکر می‌کنند.