صفحه 992 از 1201 نخستنخست ... 492 892 942 982 988 989 990 991 992 993 994 995 996 1002 1042 1092 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 9,911 تا 9,920 , از مجموع 12004
Like Tree17678تشکر

موضوع: راهنمايي براي خريد دوربين هاي DSLR

كاربر جديد
    تشکر کرده
    3

ممنونم به خاطر راهنمایی ارزشمندتون
    امکان داره در مورد خرید ادوات نورپردازی هم (برای این عکاسی صنعتی و تبلیغاتی) بهم پیشنهادات خوبتون رو ارائه بدین؟

Forum Moderator Dariush Chegini آواتار ها
    تشکر کرده
    20782

نقل قول نوشته اصلی توسط S Noora نمایش پست ها
    دور 60d رو خط بکشید.اولا دیسکانتینیو شده و دوما دو بار که واسه عکاسی طبیعت تشریف بردید بیرون انواع و اقسام اجسام خارجی درونش نزول اجلال میکنن.
    سلام
    من چند سال 60D داشتم ولی به چنین مشکلاتی که گفتید برنخوردم.
    60D درزبندی دارد (هر چند به خوبی درزبندی 7D نیست)
    ارادت
    obsidiyan، S Noora و Evergreen تشکر می‌کنند.

كاربر همراه E.K.Studio آواتار ها
    تشکر کرده
    2166

نقل قول نوشته اصلی توسط m a m m u t نمایش پست ها
    سلام
    من میخوام عکاسی رو حرفه ای شروع کنم و کلاس برم.میخواستم یه دوربین DSLR بخرم خودم تحقیق کردم به دوربین 750d یا یه لنز 18-135 رسیدم.اما یکی از دوستام بهم گفت که حدود 2800 هزینه کردن برای یه دوربین dslr آماتور برا کسی که تازه میخواد عکاسی یاد بگیره زیاده و گفت یه دوربین 1200d بگیر با یه لنز خوب حالا بعدا بادی خیلی بهتری میخری.
    سوال اول خواستم ببینم به نظر شما حرفش منطقیه؟
    سوال دوم لنز 135 stm روی بادی 1200d نصب میشه؟ چند در میاد رو هم؟
    سوال سوم پیشنهاد بهتری دارین؟ بودجم همون 2800 هست ولی خب دانشجوییه دیگه :)) اگه ارزون تر دربیاد طبیعتا برام بهتره.
    من جای شما بودم 1.500 میدادم 600D میگرفتم، باقی بودجه رو هم میدادم لوازم جانبی: لنز، سه پایه، ریموت و ...
    زیاد اصرار نداشته باشید که حتما آخرین مدل بدنه رو بگیرید، بدنه 600D خیلی بدنه خوبیه، وقتی برای شروع بخواید، بهتر هم بنظر میرسه!
    اسماعیل کارگر
    .::فَارَالتَّـنُّـور::.

كاربر همراه Hamed Ziyaei آواتار ها
    تشکر کرده
    1887

دور 60d رو خط بکشید.اولا دیسکانتینیو شده و دوما دو بار که واسه عکاسی طبیعت تشریف بردید بیرون انواع و اقسام اجسام خارجی درونش نزول اجلال میکنن.
    دوست عزیز آیا شما خودتون 60 دی داشتید و باهاش کار کردید؟؟؟ این تجربه نزول اجلال اجسام زمینی و آسمانی رو بر چه پایه و اساسی فرمودید؟؟
    بنده سه سال این دوربین رو داشتم و 90% عکسهام رو هم در دل طبیعت و دشت و صحرا و کوه گرفتم و بارها و بارها برای عکاسی حیات وحش ازش استفاده کردم ...شرایط عکاسی حیات وحش هم که بر دوستان و اساتید پوشیده نیست ! تعدادی از بهترین عکسهای حیات وحشم رو با همون 60 دی فقید ثبت کردم( مثل آواتارم) و خم به ابرو نیاورد! حتی در طی سه سال آینه اش رو هم تمیز نکردم !
    بهتره نظرات بر اساس تجربیات و مدارک مستند ارائه بشه و نه فقط بر پایه شنیده ها !!

به هر حال این دوربین از دور خارج شده و خوب نیست پشت سر مرده حرف بزنیم.. ولی انصافا دوربین خوبی بود و من همه جوره ازش رضایت داشتم..
    obsidiyan، Dariush Chegini و rasoul2014 تشکر می‌کنند.
    مبر ز موی سپیدم گمان به عمر دراز
    جوان ز حادثه ای پیر میشود گاهی ...
    "حامد "

كاربر فعال S Noora آواتار ها
    تشکر کرده
    1987

نقل قول نوشته اصلی توسط papyruus نمایش پست ها
    دوست عزیز آیا شما خودتون 60 دی داشتید و باهاش کار کردید؟؟؟ این تجربه نزول اجلال اجسام زمینی و آسمانی رو بر چه پایه و اساسی فرمودید؟؟
    بنده سه سال این دوربین رو داشتم و 90% عکسهام رو هم در دل طبیعت و دشت و صحرا و کوه گرفتم و بارها و بارها برای عکاسی حیات وحش ازش استفاده کردم ...شرایط عکاسی حیات وحش هم که بر دوستان و اساتید پوشیده نیست ! تعدادی از بهترین عکسهای حیات وحشم رو با همون 60 دی فقید ثبت کردم( مثل آواتارم) و خم به ابرو نیاورد! حتی در طی سه سال آینه اش رو هم تمیز نکردم !
    بهتره نظرات بر اساس تجربیات و مدارک مستند ارائه بشه و نه فقط بر پایه شنیده ها !!

به هر حال این دوربین از دور خارج شده و خوب نیست پشت سر مرده حرف بزنیم.. ولی انصافا دوربین خوبی بود و من همه جوره ازش رضایت داشتم..
    دوست عزیز از لحن نوشتار بنده مشخص بود اندکی چاشنی مزاح رو به نظرم اضافه کردم.ولی در هر صورت درز بندی مناسبی نداره.بنده نسبت به موقعیت جغرافیایی عکاسی شما اطلاعی ندارم ولیکن در اغلب سفرهای عکاسی با دوستان در منطقه خوزستان شخصا مشاهده میکردم مواردی رو که با غبار و بخار مشکل داشتند.البته ناگفته نماند که خوب هم رطوبت و هم ذرات معلق در جنوب به طرز غیر معمولی زیاده.ولیکن تجربه دوستانی که دارنده این بدنه بودند بر نظر بنده مرجح است.

تشکر کرده
    20782

دوست عزیز از لحن نوشتار بنده مشخص بود اندکی چاشنی مزاح رو به نظرم اضافه کردم.ولی در هر صورت درز بندی مناسبی نداره.بنده نسبت به موقعیت جغرافیایی عکاسی شما اطلاعی ندارم ولیکن در اغلب سفرهای عکاسی با دوستان در منطقه خوزستان شخصا مشاهده میکردم مواردی رو که با غبار و بخار مشکل داشتند.البته ناگفته نماند که خوب هم رطوبت و هم ذرات معلق در جنوب به طرز غیر معمولی زیاده.ولیکن تجربه دوستانی که دارنده این بدنه بودند بر نظر بنده مرجح است.
    سلام
    من در عسلویه با رطوبت نسبی بالای 90% و در دمای بالای 45 درجه سانتیگراد و با وجود ریزگرد با 60D نازنین ساعتها عکاسی کردم و هیچ مشکلی برای دوربین پیش نیامد (تازه لنزهای سری L و اینترنال فوکوس هم نداشتم). مشکل ورود گرد و غبار بیش از آنکه مربوط به درزبندی بدنه باشد به درزبندی و ساختار فوکوس و زوم لنز و همچنین میزان دفعات باز و بسته کردن لنز در شرایط نامطلوب بستگی دارد. اگر روی سری 1D کانن که بهترین درزبندی را دارند یک لنز با درزبندی بد ببندید یا لنز دوربین را در آب و هوای پر از گرد و غبار عوض کنید مسلماً گرد و غبار وارد دوربین می شود.از سوی دیگر اگر شما یک لنز سری ال با اینترنال فوکوس و اینترنال زوم روی 60D ببندید و لنز را هم در شرایط پر گرد و غبار باز نکنید می توانید مطمئن باشید که هیچ مشکلی از بابت ورود گرد و غبار به دوربین پیدا نمی کنید.
    ارادت
    DELL، M-Yousefi، M.Kazemi و 2 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    6

سلام دوستان من تصمیم گرفتم از یک فروشگاه اینترنتی d7200 نیکون رو بگیرم پیشنهاد میکنید چه چیزهایی همراه دوربین سفارش دهم؟ممنون میشم راهنمایی کنید.

كاربر فعال S Noora آواتار ها
    تشکر کرده
    1987

نقل قول نوشته اصلی توسط moein6420 نمایش پست ها
    سلام دوستان من تصمیم گرفتم از یک فروشگاه اینترنتی d7200 نیکون رو بگیرم پیشنهاد میکنید چه چیزهایی همراه دوربین سفارش دهم؟ممنون میشم راهنمایی کنید.
    مصارف و استفاده شما چیه؟

كاربر بسیار فعال
    تشکر کرده
    2655

رم ، کیف مناسب ، محافظ ال سی دی ، کیت تنظیف ، باتری اضافه در صورت نیاز

تشکر کرده
    20782

لنز
    DELL، m.daneshpayeh، M.Kazemi و 2 نفر دیگر تشکر می‌کنند.