صفحه 991 از 1201 نخستنخست ... 491 891 941 981 987 988 989 990 991 992 993 994 995 1001 1041 1091 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 9,901 تا 9,910 , از مجموع 12004
Like Tree17678تشکر

موضوع: راهنمايي براي خريد دوربين هاي DSLR

كاربر جديد
    تشکر کرده
    3

موضوع: خرید تجهیزات عکاسی برای کاربرد صنعتی
    با سلام و عرض ادب خدمت اساتید محترم
    مدتی هست برای عکاسی از تجهیزات الکترونیکی ( کوچکترین: به اندازه یک موبایل و بزرگترین: به اندازه یک کوله پشتی) به این نتیجه رسیدم که تجهیزات عکاسی خریداری کنم.
    موضوعی که لازم دیدم عرض کنم اینه که اصلا سواد عکاسی ندارم ولی اهل مطالعه هستم و شروع کردم به مطالعه درین زمینه.
    حال چند تا سوال دارم با توجه به اینکه
    1-عکس هایی برای قرار دادن در سایت و کاتالوگ لازم هستش که جزئیات کوچک هم نمایش داده بشه
    2-بودجه ای حدود 3 تا 3.5 میلیون مخصوص دوربین و لنز در نظر گرفتن
    3-بودجه ای حدود 2 میلیون برای نور و پایه و لوازم وابسته
    4-گاهی هم نیاز به عکس نرمال از اشخاص مختلف وجود داره
    می خواستم لطف کنید برای انتخاب و خرید، نظرات کارشناسی خودتونو بهم بیان بفرمایید. با توجه به اینکه این هزینه درامد یکسال گذشته ام بوده دارم تمام تلاشمو میکنم یک انتخاب مناسب انجام بدم.
    سپاسگذارم

كاربر فعال mohammad.baruji آواتار ها
    تشکر کرده
    2206

نقل قول نوشته اصلی توسط Evergreen نمایش پست ها
    موضوع: خرید تجهیزات عکاسی برای کاربرد صنعتی
    با سلام و عرض ادب خدمت اساتید محترم
    مدتی هست برای عکاسی از تجهیزات الکترونیکی ( کوچکترین: به اندازه یک موبایل و بزرگترین: به اندازه یک کوله پشتی) به این نتیجه رسیدم که تجهیزات عکاسی خریداری کنم.
    موضوعی که لازم دیدم عرض کنم اینه که اصلا سواد عکاسی ندارم ولی اهل مطالعه هستم و شروع کردم به مطالعه درین زمینه.
    حال چند تا سوال دارم با توجه به اینکه
    1-عکس هایی برای قرار دادن در سایت و کاتالوگ لازم هستش که جزئیات کوچک هم نمایش داده بشه
    2-بودجه ای حدود 3 تا 3.5 میلیون مخصوص دوربین و لنز در نظر گرفتن
    3-بودجه ای حدود 2 میلیون برای نور و پایه و لوازم وابسته
    4-گاهی هم نیاز به عکس نرمال از اشخاص مختلف وجود داره
    می خواستم لطف کنید برای انتخاب و خرید، نظرات کارشناسی خودتونو بهم بیان بفرمایید. با توجه به اینکه این هزینه درامد یکسال گذشته ام بوده دارم تمام تلاشمو میکنم یک انتخاب مناسب انجام بدم.
    سپاسگذارم
    درود

دوست عزیز به نظرم شما اولویت رو برای نورپردازی در نظر بگیرین که در این مورد بنده اطلاعات کاملی ندارم
    اما در مورد بدنه بنظرم شما یک بدنه مبتدی یا حتی یک دوربین سوپرزوم تهیه کنید (در مورد دوربین سوپرزوم،به شرطی که نورپردازی خوبی تهیه کنید) و اقدام به کار کنید
    از دوربین سوپرزوم هم در ژانر شما امکان گرفتن خروجی خوب وجود داره
    در غیر این صورت و تمایلات شما، میشود به این نتیجه رسید که 1200دی کنون با 18-135 و یا 3300 نیکون با 18-140 را تهیه کنید و الباقی مبلغ رو پس انداز کنید و در صورت استفاده های دیگر، صرف خرید لنز های مورد نیاز کنید
    موضوعاتی که در بالا به آن اشاره شده نظر شخصی بنده میباشد و اگر بنده نیازی،برابر با نیاز شما داشتم .... وسایل نورپردازی مناسب و یک دوربین رده پاینن برای کارم تهیه میکردم

موفق باشید
    Evergreen تشکر می‌کند.
    Canon 6D + 19-35 + 50 F/1.8 + 150 F/2.8 macro
    Instagram

تشکر کرده
    2206

نقل قول نوشته اصلی توسط busytoday نمایش پست ها
    سلام.
    من واقعا تا حالا به غیر از فیلمبرداری با گوشی قدیمی سامسونگم تجربه دیگری ندارم. و اصلا نمیدونم دوربین خوب یعنی چی !؟!
    اما یه پروژه ای بهمون خورده حتما باید چند تا فیلم کوتاه با کیفیت خوب (تجاری) و قابل پخش در لپ تاپ بسازم . و با این دوربین قراره انشالله ازین دست پروژه ها باز هم بسازم.
    بنظرتون چه دوربینی بخرم که در محیط خونه کیفیت چشم نوازی ارائه بده :
    1) تو رنج زیر 2 میلیون
    2) تو رنج زیر 10 میلیون

پیشاپیش از همه بزرگواران تشکر میکنم
    درود

دوست عزیز بودجه های اعلامی شما در زمینه عکاسی تقریبا میشه گفت بهم مرتبط نمیباشند
    بنظر بنده برای شروع کار شما یک بدنه سطح پایین با یک لنز متوسط تهیه و بعد از آشنایی بیشتر و شناخت نیاز های خود اقدام به تهیه تجهیزات مختص خود کنید
    برای شروع کار و فیلمبرداری مناسب که از اولویت های شماست، بنده بدنه 700 دی کنون را با لنز 18-135 پیشنهاد میکنم که هم فیلمبرداری مناسب رو دارا میباشد و هم از نظر اپتیکی رنج مناسبی را در اختیار دارید

موفق باشید
    busytoday تشکر می‌کند.
    Instagram

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

سلام
    من میخوام عکاسی رو حرفه ای شروع کنم و کلاس برم.میخواستم یه دوربین DSLR بخرم خودم تحقیق کردم به دوربین 750d یا یه لنز 18-135 رسیدم.اما یکی از دوستام بهم گفت که حدود 2800 هزینه کردن برای یه دوربین dslr آماتور برا کسی که تازه میخواد عکاسی یاد بگیره زیاده و گفت یه دوربین 1200d بگیر با یه لنز خوب حالا بعدا بادی خیلی بهتری میخری.
    سوال اول خواستم ببینم به نظر شما حرفش منطقیه؟
    سوال دوم لنز 135 stm روی بادی 1200d نصب میشه؟ چند در میاد رو هم؟
    سوال سوم پیشنهاد بهتری دارین؟ بودجم همون 2800 هست ولی خب دانشجوییه دیگه :)) اگه ارزون تر دربیاد طبیعتا برام بهتره.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    3

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad.baroji نمایش پست ها
    درود

دوست عزیز به نظرم شما اولویت رو برای نورپردازی در نظر بگیرین که در این مورد بنده اطلاعات کاملی ندارم
    اما در مورد بدنه بنظرم شما یک بدنه مبتدی یا حتی یک دوربین سوپرزوم تهیه کنید (در مورد دوربین سوپرزوم،به شرطی که نورپردازی خوبی تهیه کنید) و اقدام به کار کنید
    از دوربین سوپرزوم هم در ژانر شما امکان گرفتن خروجی خوب وجود داره
    در غیر این صورت و تمایلات شما، میشود به این نتیجه رسید که 1200دی کنون با 18-135 و یا 3300 نیکون با 18-140 را تهیه کنید و الباقی مبلغ رو پس انداز کنید و در صورت استفاده های دیگر، صرف خرید لنز های مورد نیاز کنید
    موضوعاتی که در بالا به آن اشاره شده نظر شخصی بنده میباشد و اگر بنده نیازی،برابر با نیاز شما داشتم .... وسایل نورپردازی مناسب و یک دوربین رده پاینن برای کارم تهیه میکردم

موفق باشید

درود بر شما
    ممنون که بهم این همه اطلاعات ارزشمند دادین.
    یکی از دوستان خیلی اصرار داشت و می گفت باید بدنه کانن 60D یا 70D تهیه کنی با یک لنز ماکرو 100 نظرتون چیه در این مورد دوست من؟

تشکر کرده
    2206

درود بر شما
    یکی از دوستان خیلی اصرار داشت و می گفت باید بدنه کانن 60D یا 70D تهیه کنی با یک لنز ماکرو 100 نظرتون چیه در این مورد دوست من؟
    ببینید دوست عزیز
    شما با یک سوپر زوم حدودا 1 ملیونی هم میتونید کار خودتون رو راه بندازید.
    اگر تصمیم به خرید بدنه هایی که بهتون معرفی کردین به همراه لنز ماکرو داشته باشید،بودجه ای برای تهیه ادوات نورپردازی برایتان نخواهد ماند
    درسته خروجی سوپرزوم ها به پای بدنه های اس ال آر نخواهد رسید
    اما در عوض شما با نورپردازی مناسب و لنز همه کاره ی سوپر زوم ( ماکروی مناسب و عمق میدان زیاد) به نظرم به نتیجه خوبی میرسید
    اصراری در اینکه شما سوپرزوم تهیه کنید نیست.
    اما بدنه هایی که بهتون معرفی شد برای کاربری شما چندان تفاوتی با بدنه ای مثال 1200دی کانن وجود نداره.

موفق باشید
    Evergreen تشکر می‌کند.
    Instagram

كاربر فعال S Noora آواتار ها
    تشکر کرده
    1987

درود بر شما
    دور 60d رو خط بکشید.اولا دیسکانتینیو شده و دوما دو بار که واسه عکاسی طبیعت تشریف بردید بیرون انواع و اقسام اجسام خارجی درونش نزول اجلال میکنن.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    24

دوستان برای نیکون 5100 که جعبش گم شده چقدر هزینه بابت جعبه کم کنم؟البته طرف کپی کارت ملی بهم میده

كاربر همراه AMinAM آواتار ها
    تشکر کرده
    335

نقل قول نوشته اصلی توسط omkind نمایش پست ها
    دوستان برای نیکون 5100 که جعبش گم شده چقدر هزینه بابت جعبه کم کنم؟البته طرف کپی کارت ملی بهم میده
    با سلام.
    داشتن کپی کارت ملی فروشنده نه جای جعبه رو میگیره و نه زمانی که شما میخواهید دوربین رو بفروشید به کار کسی میاد چون در اون زمان این شمایید که فروشنده اید و باید نظر خریدار رو جلب کنید.
    به نظر من کلا نباید سمت یه همچین مواردی رفت چون وقتی میخواهید دوربین رو بفروشید دردسر داره و سخت فروش میره مگر اینکه بخواهید برای مدت زیادی ازش استفاده کنید و یا به قیمت معقول خریداری کنید که در اونصورت مهم نیست.
    اما اگر 20درصد از قیمت کارکردش کسر کنید معقوله.
    یا علی.
    مژده ای دل که مسیحا نفسی می آید..............که ز انفاس خوشش بوی کسی می آید
    از غم هجر مکــن ناله و فریــاد که دوش..............زده ام فــــالی و فریادرســــــی مـی آید

كاربر جديد
    تشکر کرده
    3

نقل قول نوشته اصلی توسط S Noora نمایش پست ها
    دور 60d رو خط بکشید.اولا دیسکانتینیو شده و دوما دو بار که واسه عکاسی طبیعت تشریف بردید بیرون انواع و اقسام اجسام خارجی درونش نزول اجلال میکنن.
    درود بر شما دوست بزرگوار
    ممنون بابت توصیه خوبتون