صفحه 1006 از 1201 نخستنخست ... 6 506 906 956 996 1002 1003 1004 1005 1006 1007 1008 1009 1010 1016 1056 1106 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 10,051 تا 10,060 , از مجموع 12004
Like Tree17678تشکر

موضوع: راهنمايي براي خريد دوربين هاي DSLR

كاربر همراه davood آواتار ها
    تشکر کرده
    2943

نقل قول نوشته اصلی توسط WardeN نمایش پست ها
    سلام دوستان
    چندتا سوال دارم
    - به نظر شما دوربین D5300 نیکون بهمراه لنز کیت ۱۸-۵۵ برای شروع عکاسی با dslr خوبه یا توی همین رنج قیمت پیشنهاد دیگه ای دارین ؟
    البته فکر میکنم D7000 هم خوب باشه ولی خیلی قدیمیه و امکانات کمتری داره. کنون های توی رنج D5300 هم معمولا قیمتشون خیلی بالاتره.

- آیا در شروع عکاسی که بیشتر هم در حال آموزش هستم به یه لنز ۱۸-۱۰۵ یا بالاتر و یا مثلا یه لنز پرایم ۵۰ میلیمتری نیاز جدی پیدا میکنم ؟ چون به نظر خودم لنز ۱۸-۵۵ رنج وسیعی از کاربرد ها رو پوشش میده.

با تشکر

سلام
    من همين لنز و دوربين رو دارم و واقعا از عكاسي باهاش لذت ميبرم
    مطمئن باشيد اگه از نور استفاده درستي بكنيد عكساتون فراتر از انتظارتون و هزينه اي كه كرديد خواهد بود
    براي شروع كار به عقيده من اين بهترين انتخابه
    با پيشرفت توي عكاسي به تدريج لنزهاي مورد نياز خودتون رو خواهيد شناخت
    موفق باشيد
    hkhaghani و WardeN تشکر می‌کنند.

كاربر بسیار فعال
    تشکر کرده
    754

نقل قول نوشته اصلی توسط arefjoon نمایش پست ها
    سلام به دوستان و اساتید گرامی
    من بدنه و لنز و لوازم جانبی رو انتخاب کردم و ممنون میشم اگه نظرتون رو بگید اگر در انتخاب اشتباه کردم
    این ست رو بیشتر برای عکاسی ورزشی انتخاب کردم که زانر اصلی منظره هست و بعدا لنز واید خریداری میشه
    فایل پیوست 76036
    ممنون
    برای ورزشی دوربین را به D500 تغییر دهید البته اگر بیشتر از 6 فریم بر ثانیه ضروری است که در ورزشی اینگونه است کارت حافظه هم 4 عدد 16 بردارید بهتر است لنز هم بستگی به محیط عکاسی شما دارد

كاربر بسیار فعال
    تشکر کرده
    754

سلام دوستان
    چندتا سوال دارم
    - به نظر شما دوربین D5300 نیکون بهمراه لنز کیت ۱۸-۵۵ برای شروع عکاسی با dslr خوبه یا توی همین رنج قیمت پیشنهاد دیگه ای دارین ؟
    البته فکر میکنم D7000 هم خوب باشه ولی خیلی قدیمیه و امکانات کمتری داره. کنون های توی رنج D5300 هم معمولا قیمتشون خیلی بالاتره.

- آیا در شروع عکاسی که بیشتر هم در حال آموزش هستم به یه لنز ۱۸-۱۰۵ یا بالاتر و یا مثلا یه لنز پرایم ۵۰ میلیمتری نیاز جدی پیدا میکنم ؟ چون به نظر خودم لنز ۱۸-۵۵ رنج وسیعی از کاربرد ها رو پوشش میده.

با تشکر
    7000 10 بار بهتر است لنز حداقل 18-105 بردارید پرایم هم ضروری است البته من 35 را توصیه میکنم
    WardeN تشکر می‌کند.

كاربر همراه nicebluesky آواتار ها
    تشکر کرده
    4361

سلام دوستان
    چندتا سوال دارم

با تشکر
    بدنه ضعیفتر و لنز بهتر به مراتب بهتر از بدنه قوی و لنز ضعیفه مخصوصاً برای کسانی که تازه میخان شروع کنن
    میتونید همون D5300 رو بهمراه 18-105 تهیه کنید. پیشنهاد میکنم کیت 18-55 رو ترجیحاً نخرید چون برخلاف تصورتون ممکنه فوکال پایینش در ابتدا کمی آزاردهنده باشه هرچند که کیفیت مطلوبی داشته باشه. و همچنین 18-55 توی بازار مشتری نداره ولی 18-105 داره
    kiavash، obsidiyan و WardeN تشکر می‌کنند.
    بهنام ورشوساز
    Canon EOS 600D , EF-S 18-55 IS II , EF 50 f/1.8 II , EF-S 55-250 IS STM , Hahnel Triad 40 Tripod

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    37

سلام
    من علاقه زیادی به عکاسی دارم ولی تا به حال اقدامی در این زمینه نکردم و آشنایی با دوربین و لنز ندارم.
    میخواستم یک دوربین خوب بخرم و برای آموزش در کلاسهای عکاسی شرکت کنم.
    از شما اساتید میخواستم در انتخاب دوربین و لنز و سایر ملزمات بنده را راهنمایی کنید.
    بوجه حدود 3.5 تا 4 میلیون در نظر گرفتم.
    چیزی که بنده خودم در ذهن دارم نیکون D7200 با کیت خودش هست.
    موارد استفاده هم بیشتر عکاسی مناظر و استفاده خانگی است.

سپاس

كاربر جديد
    تشکر کرده
    49

با سلام خدمت دوستان و اساتید عزیز.
    بنده امروز جهت استعلام قیمت و خرید دوربین Nikon d7200 18-140 kit با یکی از فروشگاه های معتبر شهرمون که جزو نمایندگی های سرکت ایده آل هم هستن تماس گرفتم.
    ایشون فرمودن این دوربین در سه نوع موجود هست: ساخت ژاپن 4 تومن، ساخت تایلند 3.8 تومن و ساخت مالزی(که به گفته ی خودشون به درد نمیخوره!) 3.7 تومن.(همگی با گارانتی و بیمه ایده آل)
    میخواستم نظر شما رو در این باره بپرسم؟
    البته خودم میدونم که دیگه بحث ساخت چین و ... اینا تموم شده و همه ی شرکت های بزرگ کالاهاشونو تو این کشورا تولید میکنن و کیفیتش همونه ولی چیزی که ذهنمو مشغول میکنه اینه که تا جایی که بنده میدونم نیکون فقط دوربین های رده بالا و فول فریم خودشو که حاشیه سود بالایی دارن تو ژاپن تولید میکنه و سری نیمه حرفه ای و prosumer ها اکثرا تایلند و ... هستن. حالا این فروشگاه که میگن مدل ژاپنی داریم و معتقدن کیفیت ساختش بالاتره قضیش چیه؟ کلا تقلبیه که made in japan زده یا همون تایلنده برچسبشو عوض کردن که گرونتر بفروشن یا واقعا جدیدا مدل ساخت ژاپنی هم از این دوربین تولید و وارد شده ؟؟!!

كاربر فعال M.Nouri آواتار ها
    تشکر کرده
    6030

نقل قول نوشته اصلی توسط Alii. Fath نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان و اساتید عزیز.
    بنده امروز جهت استعلام قیمت و خرید دوربین Nikon d7200 18-140 kit با یکی از فروشگاه های معتبر شهرمون که جزو نمایندگی های سرکت ایده آل هم هستن تماس گرفتم.
    ایشون فرمودن این دوربین در سه نوع موجود هست: ساخت ژاپن 4 تومن، ساخت تایلند 3.8 تومن و ساخت مالزی(که به گفته ی خودشون به درد نمیخوره!) 3.7 تومن.(همگی با گارانتی و بیمه ایده آل)
    میخواستم نظر شما رو در این باره بپرسم؟
    البته خودم میدونم که دیگه بحث ساخت چین و ... اینا تموم شده و همه ی شرکت های بزرگ کالاهاشونو تو این کشورا تولید میکنن و کیفیتش همونه ولی چیزی که ذهنمو مشغول میکنه اینه که تا جایی که بنده میدونم نیکون فقط دوربین های رده بالا و فول فریم خودشو که حاشیه سود بالایی دارن تو ژاپن تولید میکنه و سری نیمه حرفه ای و prosumer ها اکثرا تایلند و ... هستن. حالا این فروشگاه که میگن مدل ژاپنی داریم و معتقدن کیفیت ساختش بالاتره قضیش چیه؟ کلا تقلبیه که made in japan زده یا همون تایلنده برچسبشو عوض کردن که گرونتر بفروشن یا واقعا جدیدا مدل ساخت ژاپنی هم از این دوربین تولید و وارد شده ؟؟!!
    سلام
    نیکون دی7200 فقط در تایلند ساخته میشه. اون آقای به اصطلاح نماینده رسمی بظاهر اطلاعات کمی دارند یا....... بهر حال بنده بجای شما باشم دوربینم را فروشندگان مطرح اینترنتی میخرم
    البته محض خنده و شادی به فروشنده ای که میگفت ساخت ژاپن داره. بگویید یدونه دی7200 ساخت ژاپن برایتان بیاورد
    البته گفتید 3.5 تا 4 تومن بودجه دارید. توجه داشته باشید که به دو عدد مموری خوب یکی عدد کیف و یک عدد سه پایه هم نیاز دارید.
    پیشنهاد دارم برای مصارفتان که مناظر و عکسهای خانوادگی هست. نیکون دی5500 با کیت 140-18 بگیرید، حدود 2600 تا 2670 . یک عدد لنز 50 اف1.8 جی برای پرتره های خانوادگی در بیرون از منزل حدود 600 قیمت دارد.
    باقی بودجه یک عدد رفلکتور برای فضای ییرون
    سه پایه و مموری و کیف خوب.
    nicebluesky، obsidiyan، Amin.S و 2 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    49

نقل قول نوشته اصلی توسط M.Nouri نمایش پست ها
    سلام
    نیکون دی7200 فقط در تایلند ساخته میشه. اون آقای به اصطلاح نماینده رسمی بظاهر اطلاعات کمی دارند یا....... بهر حال بنده بجای شما باشم دوربینم را فروشندگان مطرح اینترنتی میخرم
    البته محض خنده و شادی به فروشنده ای که میگفت ساخت ژاپن داره. بگویید یدونه دی7200 ساخت ژاپن برایتان بیاورد
    البته گفتید 3.5 تا 4 تومن بودجه دارید. توجه داشته باشید که به دو عدد مموری خوب یکی عدد کیف و یک عدد سه پایه هم نیاز دارید.
    پیشنهاد دارم برای مصارفتان که مناظر و عکسهای خانوادگی هست. نیکون دی5500 با کیت 140-18 بگیرید، حدود 2600 تا 2670 . یک عدد لنز 50 اف1.8 جی برای پرتره های خانوادگی در بیرون از منزل حدود 600 قیمت دارد.

ممنون از پاسختون دوست عزیز.کلا از فروشگاهی خرید میکنم که یه نوع داشته باشه اونم ساخت تایلند البته سوال من و یه کاربر دیگه رو قاطی کردین با هم جواب دادین
    M.Nouri و amjad2 تشکر می‌کنند.

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    37

نقل قول نوشته اصلی توسط M.Nouri نمایش پست ها
    سلام
    همونطور که دوستمون گفتن جواب هر دوی ما رو یکجا دادین. ازتون ممنونم
    با توجه به اینکه من بعدا نمیتونم دوربین و لوازم رو تغییر بدم و برای دوربین و لوازم بهتر مجددا هزینه کنم آیا همین پیشنهاد بهترین میتونه باشه؟
    Alii. Fath تشکر می‌کند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    49

نقل قول نوشته اصلی توسط amjad2 نمایش پست ها
    همونطور که دوستمون گفتن جواب هر دوی ما رو یکجا دادین. ازتون ممنونم
    با توجه به اینکه من بعدا نمیتونم دوربین و لوازم رو تغییر بدم و برای دوربین و لوازم بهتر مجددا هزینه کنم آیا همین پیشنهاد بهترین میتونه باشه؟
    دوست عزیز بنده هم دقیقا شرایطم مثل شماست و میخوام شروع کنم و بعد از تحقیق و پرس و جو مطالعات فراوان با این بودجه همین دوربینو با لنز کیت 18-140 برای خرید انتخاب کردم که با توجه به گفته ی اساتید که لنز مهمتر از بدنه است، در آینده که بیشتر آشنا شدم با عکاسی با توجه به نیازهام اقدام به خرید لنزهای بهتر و متنوع کنم و نیازی نباشه دیگه بدنه رو ارتقا بدم. مثلا لنز 50mm پرایم که دوستمون هم فرمودن معمولا خریدش در آینده ضروری خواهد بود.
    amjad2 تشکر می‌کند.