صفحه 1113 از 1201 نخستنخست ... 113 613 1013 1063 1103 1109 1110 1111 1112 1113 1114 1115 1116 1117 1123 1163 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 11,121 تا 11,130 , از مجموع 12004
Like Tree17678تشکر

موضوع: راهنمايي براي خريد دوربين هاي DSLR

كاربر جديد
    تشکر کرده
    23

نقل قول نوشته اصلی توسط Moty نمایش پست ها
    درود
    دوست عزیز این تصور که مثلا اگه یک بادی 2 میلیونی داشته باشید ارتقا بدید به یک بادی 10 میلیونی 5 برابر خروجی بهتری دارید درست نیست
    بادی های حرفه ای تر خروجی بهتری دارند ولی نه اونقدر خیلی فاحش باشه
    در بادی های حرفه ای شما کنترل و تنظیمات بیشتری دارید و این دوربین ها عملکرد بهتری در نور های کم و ایزو های بالا دارند
    قطعا یک لنز خوب نتیجه بهتری دارد ،
    فطعا خرید دوربین مانند موبایل نیست که فکر کنید هرچی بیشتر هزینه کنید درنتیجه خروجی عکس های بهتری دارید
    به نظرم بهتر است در فراگیری نرم افزار های ادیت کوشا تر باشید و هزینه اضافه رو برای یادگیری عکاسی هزینه کنید
    پس نظر شما اينه كه من يه دوربين ارزان قيمت بگيرم با يه لنز خوب
    چون براى من تاثيرى نداره . درسته ؟!!

كاربر فعال Moty آواتار ها
    تشکر کرده
    3738

نقل قول نوشته اصلی توسط Mostafa11 نمایش پست ها
    پس نظر شما اينه كه من يه دوربين ارزان قيمت بگيرم با يه لنز خوب
    چون براى من تاثيرى نداره . درسته ؟!!
    درود
    اصلا بحث خرید دوربین ارزان و گران نیست ، بحث شناخت صحیح کاربری و نیازتون هست
    اینکه شما دوربینی مثل 70 دی داشتید خب چرا نتونست انتظاراتتون رو برآورده کنه؟ انتظاراتتون از عکاسی چیه؟
    در حد خانوادگی و عکاسی برای خودتون وآرشیو شخصی خب می تونید کتر هزینه کنید و یه مبلغی رو پس انداز کنید در صورتی که دیدید باید بیشتر هزینه کنید اونوقت بیاید خرج کنید
    در زمینه عکاسی پرتره قطعا نورپردازی یک اصل مهمه یا استفاده از و شناخت نورهای محیط ، اینطوری می تونید از فلاشها هم بهره ببرید ، قطعا همه عکاسی بادی نیست
    بدنه خوب فقط یک بخش کمی از پروسه یک عکس هست
    amir.komeily، Majix، WardeN و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    با احترام فراوان مرتضی صادقیان
    http://instagram.com/Morteza__sadeghian
    http://instagram.com/man.sa_photography

كاربر جديد
    تشکر کرده
    23

درود
    اصلا بحث خرید دوربین ارزان و گران نیست ، بحث شناخت صحیح کاربری و نیازتون هست
    اینکه شما دوربینی مثل 70 دی داشتید خب چرا نتونست انتظاراتتون رو برآورده کنه؟ انتظاراتتون از عکاسی چیه؟
    در حد خانوادگی و عکاسی برای خودتون وآرشیو شخصی خب می تونید کتر هزینه کنید و یه مبلغی رو پس انداز کنید در صورتی که دیدید باید بیشتر هزینه کنید اونوقت بیاید خرج کنید
    در زمینه عکاسی پرتره قطعا نورپردازی یک اصل مهمه یا استفاده از و شناخت نورهای محیط ، اینطوری می تونید از فلاشها هم بهره ببرید ، قطعا همه عکاسی بادی نیست
    بدنه خوب فقط یک بخش کمی از پروسه یک عکس هست
    الان شما دوست گرامی یه پیشنهاد برای خرید بدین به من با تجهیزات که خودتون میفرمایید
    هرچیزی که لازم هست فقط مشکلی که با لنز 85 داشتم فیکس بودن بود همین با توجه به این پیشنهاد بدین دوست عزیز

تشکر کرده
    3738

الان شما دوست گرامی یه پیشنهاد برای خرید بدین به من با تجهیزات که خودتون میفرمایید
    هرچیزی که لازم هست فقط مشکلی که با لنز 85 داشتم فیکس بودن بود همین با توجه به این پیشنهاد بدین دوست عزیز
    درود
    البته پیشنهاد دادن خیلی منطقی نیست
    ولی اگر من بودم و محدودیت در بودجه نداشتم ، نهایت یک بادی ۷۲۰۰ یا حتی ۵۵۰۰ یا ۵۳۰۰ نیکون میگرفتم و یک لنز ۵۰ ۱۰۰ سیگما و دیگر هم به بدنه های فول فریم فکر نمی رکدمبه همراه یک ۱۸ ۵۵ سری جدید afp
    اگر قصد ارتقا به فول فریم دارید بهتر است یک لنز واید و یک لنز تله تهیه بفرمایید که دوستان شاید بتونن بهتر راهنمایی کنند ، البته باتوجه به شارپنسی که شما مد نظرتونه که این تجهیزات برای شما زیر ۷ تومن در میاید، هر چند شاید خیلی منطقی نباشه خرید لنز ۵۰ ۱۰۰ به لحاظ اقتصادی چون قیمت گرونی برای یک لنز کراپ دارد ، ولی اگر کسی قصد ارتقا به فول فریم نداشته باشد فوکالی تقریبا مشابه ۷۰ ۲۰۰ میدهد و کیفیت بسیار خوبی دارد و ترکیبش با دوربین هایی مثل ۷۲۰۰ خروجی بسیار خوبی میدهد
    و البته این نسخه شاید کاری بود که من انجام میدادم بدون محدودیت بودجه
    M.Nouri، amir.komeily، MohammadRanjbar و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    23

درود
    البته پیشنهاد دادن خیلی منطقی نیست
    ولی اگر من بودم و محدودیت در بودجه نداشتم ، نهایت یک بادی ۷۲۰۰ یا حتی ۵۵۰۰ یا ۵۳۰۰ نیکون میگرفتم و یک لنز ۵۰ ۱۰۰ سیگما و دیگر هم به بدنه های فول فریم فکر نمی رکدمبه همراه یک ۱۸ ۵۵ سری جدید afp
    اگر قصد ارتقا به فول فریم دارید بهتر است یک لنز واید و یک لنز تله تهیه بفرمایید که دوستان شاید بتونن بهتر راهنمایی کنند ، البته باتوجه به شارپنسی که شما مد نظرتونه که این تجهیزات برای شما زیر ۷ تومن در میاید، هر چند شاید خیلی منطقی نباشه خرید لنز ۵۰ ۱۰۰ به لحاظ اقتصادی چون قیمت گرونی برای یک لنز کراپ دارد ، ولی اگر کسی قصد ارتقا به فول فریم نداشته باشد فوکالی تقریبا مشابه ۷۰ ۲۰۰ میدهد و کیفیت بسیار خوبی دارد و ترکیبش با دوربین هایی مثل ۷۲۰۰ خروجی بسیار خوبی میدهد
    و البته این نسخه شاید کاری بود که من انجام میدادم بدون محدودیت بودجه
    درودبر شما...
    نظرتون در رابطه با d500 با همين لنز چطور ؟
    خروجى فوق العاده اى ميده بهم ؟!
    فلش چ پيشنهادى برام دارى ؟!
    ممنونم قربان

تشکر کرده
    3738

درودبر شما...
    نظرتون در رابطه با d500 با همين لنز چطور ؟
    خروجى فوق العاده اى ميده بهم ؟!
    فلش چ پيشنهادى برام دارى ؟!
    ممنونم قربان
    درود
    دی ۵۰۰ دوربین فوق العاده ای می باشد ، با این لنز خروجی‌بسار خوبی میدهد ، ولی دی ۵۰۰ به عنوان یک کراپدار از دوربین ارزشمندی مثل دی ۷۵۰ نیکون که دوربین فول فریمی است نیز گرانتر است ، هر چند امکانات بسیاری دارد اما همچنان یک کراپدار است و اگر شما عکاسی حیات وحش یا ورزشی نمیکنید خیلی لزومی برای این هزینه برای یک دوربین کراپدار وجود ندارد ،البته به نظر من
    اگر بنا بر انتخاب کراپدار است من همان ۷۲۰۰ رو ترجیح میدهم ،
    به نظرم در یوتیوب و سایت های معتبر نقد و نظر کاربران رو بخونید ،
    در مورد فلاش یک فلاش ttl , فکر میکنم کفایت میکنه ، که خیلی هزینه نکنید تا نورپردازی رو بیاموزید یا باکس های اماده ی وسایل نورپردازی بگیرید که حدود یک میلیون هزینه دارد هرچند قبل از مطالعه در مورد نورپردازی دست به این کار نزنید
    M.Nouri، kiavash، کوروش و 3 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    23

درود
    دی ۵۰۰ دوربین فوق العاده ای می باشد ، با این لنز خروجی‌بسار خوبی میدهد ، ولی دی ۵۰۰ به عنوان یک کراپدار از دوربین ارزشمندی مثل دی ۷۵۰ نیکون که دوربین فول فریمی است نیز گرانتر است ، هر چند امکانات بسیاری دارد اما همچنان یک کراپدار است و اگر شما عکاسی حیات وحش یا ورزشی نمیکنید خیلی لزومی برای این هزینه برای یک دوربین کراپدار وجود ندارد ،البته به نظر من
    اگر بنا بر انتخاب کراپدار است من همان ۷۲۰۰ رو ترجیح میدهم ،
    به نظرم در یوتیوب و سایت های معتبر نقد و نظر کاربران رو بخونید ،
    در مورد فلاش یک فلاش ttl , فکر میکنم کفایت میکنه ، که خیلی هزینه نکنید تا نورپردازی رو بیاموزید یا باکس های اماده ی وسایل نورپردازی بگیرید که حدود یک میلیون هزینه دارد هرچند قبل از مطالعه در مورد نورپردازی دست به این کار نزنید
    الان در ی و تو ب نگاه کردم ...
    نور پردازی در پرتره خیلی اهمیت داره . تصمیم گرفتم روی دوربین ارزان تر و نورپردازی قوی تر کار کنم ...
    نظر شما چیه ؟
    kiavash و Moty تشکر می‌کنند.

كاربر همراه rasoul2014 آواتار ها
    تشکر کرده
    436

الان در ی و تو ب نگاه کردم ...
    نور پردازی در پرتره خیلی اهمیت داره . تصمیم گرفتم روی دوربین ارزان تر و نورپردازی قوی تر کار کنم ...
    نظر شما چیه ؟
    بسیار تصمیم بجایی ست.
    به اعتقاد بنده در عکاسی سه چیز از همه چیزهای دیگر مهم تر است: نور، نور و باز هم نور!
    موفق باشید.
    M.Nouri، Moty، amir.komeily و 2 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    "برای لایک گرفتن اینستاگرام هست. لطفا عکس های بنده را به چالش بکشید."
    برای شرکت در کلاس ها و تورهای نجومی در استان تهران با بنده تماس بگیرید.

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    36

سلام خدمت دوستان، من تقریبا مطمئن بودم می خوام 80D بخرم، اما یکم مردد شدم بین D7200 و 80D
    استفاده من از دوربین عکاسی معمولی و نه حرفه ای هست و سر علاقه ام به عکاسی می خوام دی اس ال آر بخرم. این دو انگار بین کراپ های این دو برند جز خوب ها هستن!! دلیل اصلی تردید هم قیمت این دوتا بود! من خیلی علاقه ای به فیلم برداری ندارم و بیشتر همون عکاسی مد نظرم هست. بیشترین تاکید هم تو نویز هست که توی نور کم خروجی کم نویزتری داشته باشه.
    خوشحال می شم اگر نظراتتون رو بدونم

كاربر همراه kato آواتار ها
    تشکر کرده
    325

نقل قول نوشته اصلی توسط fantome نمایش پست ها
    سلام خدمت دوستان، من تقریبا مطمئن بودم می خوام 80D بخرم، اما یکم مردد شدم بین D7200 و 80D
    استفاده من از دوربین عکاسی معمولی و نه حرفه ای هست و سر علاقه ام به عکاسی می خوام دی اس ال آر بخرم. این دو انگار بین کراپ های این دو برند جز خوب ها هستن!! دلیل اصلی تردید هم قیمت این دوتا بود! من خیلی علاقه ای به فیلم برداری ندارم و بیشتر همون عکاسی مد نظرم هست. بیشترین تاکید هم تو نویز هست که توی نور کم خروجی کم نویزتری داشته باشه.
    خوشحال می شم اگر نظراتتون رو بدونم
    سلام . این دو خیلی فرق اساسی با هم ندارند هر کدوم رو بخرید پشیمون نمیشید . البته من باشم 7200 رو انتخاب میکنم بین این دو ولی یه نکته این که شما تاکید روی نویز دارید و توی نور کم عکاسی میکنید البته بسته به شرایط شاید هیچ کدوم از این دو از لحاظ نویز کم شما رو راضی نکنه و نیاز به فول فریم داشته باشید اگر یه کم بیشتر توضیح بدید از شرایط کم نوری که گفتید بهتر میشه راهنمایی کرد دوستان دیگه حرفه ای هستند توی این کار توضیح میدهند برای شما