صفحه 1103 از 1201 نخستنخست ... 103 603 1003 1053 1093 1099 1100 1101 1102 1103 1104 1105 1106 1107 1113 1153 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 11,021 تا 11,030 , از مجموع 12004
Like Tree17678تشکر

موضوع: راهنمايي براي خريد دوربين هاي DSLR

Rax
    Rax آنلاین نیست
    كاربر همراه Rax آواتار ها
    تشکر کرده
    30

نقل قول نوشته اصلی توسط DELL نمایش پست ها
    در سنسور دوربین های جدید نیکون فیلتر پایین گذر حذف شده است که باعث افزایش جزئیات خروجی تصویر می شود ، لذا بله عکس های دوربین های نیکون در شرایط مشابه فرضی شارپ تر هستند ، اما عوامل دیگری هم در خروجی دخیل هستند ، مانند کیفیت لنز ، نوع ویرایش و ....
    اینکه عکس های یک برند ادیت کمتری می طلبند صحبت علمی نیست و تجربه شخصی است
    مضافا بر اینکه فکر میکنم در دراز مدت ، مشکل تمیز کردن سنسور هایی که فیلتر پایین گذر ندارند ریسک بالاتری برای سنسور ایجاد خواهد کرد.
    برادر این مشکل تمیز کردن رو میشه دقیقتر توضیح بدین؟ بودن یا نبودن فیلتر AA ارتباطی به سطح قابل مشاهده سنسور نداره شما تو همه بدنه ها روی فیلتر Hot Mirror رو تمیز میکنید و روی این فیلتر هم کثیف میشه مگر دوربین رو حالت فول اسپکتروم مدیفای کرده باشین که قطعا از این بحث خارجه.
    DELL، obsidiyan، Amin.Zallaghi و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر همراه
    تشکر کرده
    286

در سنسور دوربین های جدید نیکون فیلتر پایین گذر حذف شده است که باعث افزایش جزئیات خروجی تصویر می شود ، لذا بله عکس های دوربین های نیکون در شرایط مشابه فرضی شارپ تر هستند ، اما عوامل دیگری هم در خروجی دخیل هستند ، مانند کیفیت لنز ، نوع ویرایش و ....
    اینکه عکس های یک برند ادیت کمتری می طلبند صحبت علمی نیست و تجربه شخصی است
    مضافا بر اینکه فکر میکنم در دراز مدت ، مشکل تمیز کردن سنسور هایی که فیلتر پایین گذر ندارند ریسک بالاتری برای سنسور ایجاد خواهد کرد.
    ممنونم دوست عزیز ولی آیا این موضوع به قدری هست که برای ایشان که می خواهند تغییر برند بدهند یا کسانی که قصد خرید دوربین رو دارند تعیین کننده باشه ؟
    اگر اینطوری باشه که برای کسی که اولین بار می خواهد عکاسی رو شروه کنه و عادت به برند دیگری مطرح نباشه باید نیکون رو به خاطر شارپنس بیشتر انتخاب کنه ؟؟!!!

كاربر بسیار فعال
    تشکر کرده
    2655

نقل قول نوشته اصلی توسط hossein_ashrafi نمایش پست ها
    ممنونم دوست عزیز ولی آیا این موضوع به قدری هست که برای ایشان که می خواهند تغییر برند بدهند یا کسانی که قصد خرید دوربین رو دارند تعیین کننده باشه ؟
    اگر اینطوری باشه که برای کسی که اولین بار می خواهد عکاسی رو شروه کنه و عادت به برند دیگری مطرح نباشه باید نیکون رو به خاطر شارپنس بیشتر انتخاب کنه ؟؟!!!
    خیر تعیین کننده نیست، کیفیت لنز ها در برابر قیمت به نظرمن فاکتور مهم تری است که در این بخش وزنه به سمت کنون می چربد.
    M.Nouri، obsidiyan، ximballchin و 2 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر همراه
    تشکر کرده
    286

خیر تعیین کننده نیست، کیفیت لنز ها در برابر قیمت به نظرمن فاکتور مهم تری است که در این بخش وزنه به سمت کنون می چربد.
    کاملا درسته
    بنده هم همینطور فکر می کنم
    DELL تشکر می‌کند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    7

سلام خدمت تمامی سروران و اساتید گرامی
    نیما هستم از شیراز
    من علاقه به عکاسی دارم
    از موضوعاتی مانند حیوانات ، طبیعت و انسان ها
    و اگر لطفا کنید یک دوربین حرفه ای و لنز به من معرفی کنید و مشاوره بدید ممنون میشم
    همینطور در مورد گارانتی و بیمه شرکت ایده آل و آفومار هم بفرمائید که کدوم بهتره
    محدوده قیمت هم بین 2 تا 3.5 میلیون تومان با لنز

سپاس فراوان از همه سروران گرامی
    Moty تشکر می‌کند.

كاربر بسیار فعال
    تشکر کرده
    2655

نقل قول نوشته اصلی توسط nima8033 نمایش پست ها
    نیما هستم از شیراز
    من علاقه به عکاسی دارم
    و اگر لطفا کنید یک دوربین حرفه ای و لنز به من معرفی کنید و مشاوره بدید ممنون میشم

چند صفحه آخر همین تاپیک را مطالعه کنید ، کلیتی از موضوع را بدست خواهید آورد.
    nima8033 تشکر می‌کند.

كاربر فعال Moty آواتار ها
    تشکر کرده
    3738

نیما هستم از شیراز
    من علاقه به عکاسی دارم

درود
    به سایت عکاسی و فروم خوش آمدید
    شما مهمه که اول نیاز خودتون واضح تر بیان بفرمایید و تجربتونو ، اینکه تا حالا با دوربین dslr کار کرده اید یا خیر
    چون برای عکاسی حیات وحش به لنز تله برای طبیعت لنز واید و برای عکاسی پرتره (اگر منظورتون از عکاسی انسانها این باشد)
    به لنزهای فیکس با فوکال ۸۵ تا ۱۲۰ نیاز دارید ، که هر کدام خودش در صورت تهیه لنز جداگانه رقم های بالایی را میطلبد
    ولی اگر به یک بدنه برای شروع و یک لنز همه کاره فکر میکنید ، پیشنهادم به شما نیکونd5300 با لنز ۱۸ ۱۴۰ یا ۱۸ ۱۰۵ و یا دوربین d750 کنون با لنز ۱۸ ۱۳۵
    هست که فکر میکنم تا حد زیادی جواب گوی نیاز شما میباشد
    اگر هم به ابعاد و اندازه فکر میکنید و راحتی در استفاده دوربین x-a2 فوجی با لنز ۱۶ ۵۰ رو پیشنهاد میکنم
    amir.komeily و nima8033 تشکر می‌کنند.
    با احترام فراوان مرتضی صادقیان
    http://instagram.com/Morteza__sadeghian
    http://instagram.com/man.sa_photography

كاربر همراه kato آواتار ها
    تشکر کرده
    325

نقل قول نوشته اصلی توسط Moty نمایش پست ها
    درود
    شما مهمه که اول نیاز خودتون واضح تر بیان بفرمایید و تجربتونو ، اینکه تا حالا با دوربین dslr کار کرده اید یا خیر
    چون برای عکاسی حیات وحش به لنز تله برای طبیعت لنز واید و برای عکاسی پرتره (اگر منظورتون از عکاسی انسانها این باشد)
    به لنزهای فیکس با فوکال ۸۵ تا ۱۲۰ نیاز دارید ، که هر کدام خودش در صورت تهیه لنز جداگانه رقم های بالایی را میطلبد
    ولی اگر به یک بدنه برای شروع و یک لنز همه کاره فکر میکنید ، پیشنهادم به شما نیکونd5300 با لنز ۱۸ ۱۴۰ یا ۱۸ ۱۰۵ و یا دوربین d750 کنون با لنز ۱۸ ۱۳۵
    اگر هم به ابعاد و اندازه فکر میکنید و راحتی در استفاده دوربین x-a2 فوجی با لنز ۱۶ ۵۰ رو پیشنهاد میکنم
    عزیز جان 5300 + 18-55 afp . این لنز جدید afp به قدری خوبه در برابر قیمتش که ادم باور نمیکنه از 18-140 خیلی بهتره البته از نظر کیفیت . من برای یکی از دوستان 5300 با 18-55 afp خریدم خودم کلی ذوق زده شدم
    Anoosh-Em، obsidiyan و nima8033 تشکر می‌کنند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    7

نقل قول نوشته اصلی توسط Moty نمایش پست ها
    درود
    نقل قول نوشته اصلی توسط kato نمایش پست ها
    عزیز جان 5300 + 18-55 afp . این لنز جدید afp به قدری خوبه در برابر قیمتش که ادم باور نمیکنه از 18-140 خیلی بهتره البته از نظر کیفیت . من برای یکی از دوستان 5300 با 18-55 afp خریدم خودم کلی ذوق زده شدم

سلام و تشکر بابت وقتی که بنده دادید
    خیر تا الان تجربه عکاسی با دوربین های slr رو نداشتم
    ولی میخوام اگر بشه درکنار کارم کتابهایی در این رابطه مطالعه کنم برای یادگیری بیشتر و استفاده بهینه تر از دوربین

امروز داخل بازار از چند مغازه نظر خواستم کنون 760D و همینطور 80D رو معرفی کردند با لنز های 85 135 ، 85 140 ، 85 200
    Moty تشکر می‌کند.

كاربر فعال Moty آواتار ها
    تشکر کرده
    3738

سلام و تشکر بابت وقتی که بنده دادید
    خیر تا الان تجربه عکاسی با دوربین های slr رو نداشتم
    ولی میخوام اگر بشه درکنار کارم کتابهایی در این رابطه مطالعه کنم برای یادگیری بیشتر و استفاده بهینه تر از دوربین

امروز داخل بازار از چند مغازه نظر خواستم کنون 760D و همینطور 80D رو معرفی کردند با لنز های 85 135 ، 85 140 ، 85 200
    درود
    معتقدم با یک لنز کیت شروع کنید ، شاید کیفیت فوق العاده ای به شما ندهند ولی به دلیل قیمت معقول و داشتن بازه فوکال خوب بزای تمرین و اموزش بسیار گزینه های خوبی هستند و بعد از یک مدت با عکاسی و شناخت علاقه خود و سمت و سوی عکاسی خود دست به انتخاب لنز بزنید
    nima8033 تشکر می‌کند.
    با احترام فراوان مرتضی صادقیان
    http://instagram.com/Morteza__sadeghian
    http://instagram.com/man.sa_photography