صفحه 1172 از 1201 نخستنخست ... 172 672 1072 1122 1162 1168 1169 1170 1171 1172 1173 1174 1175 1176 1182 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 11,711 تا 11,720 , از مجموع 12004
Like Tree17678تشکر

موضوع: راهنمايي براي خريد دوربين هاي DSLR

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    36

نقل قول نوشته اصلی توسط DELL نمایش پست ها
    متوجه نشدم پست شما در تایید پست من بود یا مخالفت باهاش؟ حرف منو تکرار کردید
    من به قسمت صرفا اقتصادی صحبت شما نیت های بازاریابی (به این معنی که مشتری رو مجبور کنی مدل گرون تر رو انتخاب کنه!!) هم اضافه کردم!!
    DELL تشکر می‌کند.
    EOS 80D
    18-135mm IS USM
    55-250mm IS STM
    50mm STM

كاربر آشنا Sayrex آواتار ها
    تشکر کرده
    7

نقل قول نوشته اصلی توسط kato نمایش پست ها
    سلام سقف هزینه چقدره ؟
    راستش سقف زیاد مهم نیست. میخوام نسبت به پولی که پرداخت میشه بهترین امکانات دو بهم بده تو زمینه عکاسی فقط.
    و مبتدی بودن منم مدنظر باشه تا بخش آموزش و ... بگذره به بخش کاربردیش برسه دوربین بهتر تهیه کنم.

كاربر همراه kato آواتار ها
    تشکر کرده
    325

نقل قول نوشته اصلی توسط Sayrex نمایش پست ها
    راستش سقف زیاد مهم نیست. میخوام نسبت به پولی که پرداخت میشه بهترین امکانات دو بهم بده تو زمینه عکاسی فقط.
    و مبتدی بودن منم مدنظر باشه تا بخش آموزش و ... بگذره به بخش کاربردیش برسه دوربین بهتر تهیه کنم.
    نیکون d7200 با لنز 16-80 . اگه نخواهید به سمت فول فریم برید این ترکیب برای همیشه واسه شما جوابه این لنز یکی از بهترین لنزهای کراپ سنسوره
    Sayrex و fantome تشکر می‌کنند.
    nikon d750 + nikon 70-200 fl ed vr +godox v860 2 +sirui t-2004 xl

كاربر همراه
    تشکر کرده
    243

اگر واقعا بهترین دوربینهای کراپ را بخواهید جناب کاتو ترکیب خوبی را مطرح کردند و حتی یک درجه بالاتر ۷۵۰۰ با لنز ۱۶-۸۰ را میتوان مطرح نمود ولی با توجه به مبتدی بودن شما ترکیبات ارزانتر هم تا مدتها جوابگوی نیاز شماست بنده در ابتدای کار با در نظر گرفتن تمام شرایط بدنه ای گرانتر از ۵۳۰۰ با لنز ۱۸-۵۵ afp را پیشنهاد نمیکنم! پس از آموزش و تجربه کافی خودتان میتوانید نیاز خود را بشناسید
    Sayrex تشکر می‌کند.

تشکر کرده
    7

نیکون d7200 با لنز 16-80 . اگه نخواهید به سمت فول فریم برید این ترکیب برای همیشه واسه شما جوابه این لنز یکی از بهترین لنزهای کراپ سنسوره
    نقل قول نوشته اصلی توسط enybody نمایش پست ها
    اگر واقعا بهترین دوربینهای کراپ را بخواهید جناب کاتو ترکیب خوبی را مطرح کردند و حتی یک درجه بالاتر ۷۵۰۰ با لنز ۱۶-۸۰ را میتوان مطرح نمود ولی با توجه به مبتدی بودن شما ترکیبات ارزانتر هم تا مدتها جوابگوی نیاز شماست بنده در ابتدای کار با در نظر گرفتن تمام شرایط بدنه ای گرانتر از ۵۳۰۰ با لنز ۱۸-۵۵ afp را پیشنهاد نمیکنم! پس از آموزش و تجربه کافی خودتان میتوانید نیاز خود را بشناسید

ممنون از شما .
    من یه سوال کوچیک داشتم اینجا . مشکلی برای خرید دوربین گرونتر D7200 ندارم . اما اگر فقط برای طی کردن مراحل آموزشی و ارتقا سطح عکاسیم بخوام شروع کنم و بعد از اون یه دوربین فول فریم حرفه ای تر بخرم، در حال حاضر D5300 مناسب تر نیست برام ؟ چون از یه طرف هنوز هم نمیدونم بعد از طی مراحل آموزشی و ... آیا باز هم همین علاقه برای ادامه کار در من وجود خواهد داشت یا نه ! برای همین ترجیحا اول کار با D5300 یا یک چیزی هم قیمت این شروع کنم . اکر علاقه ماندگار بود و اضافه تر هم شد که بعد از طی مراحل آموزشی برم سراغ یه فول فریم با امکانات بالا !

ممنون میشم نظرتون رو بگید .
    اگر نظرتون روی D5300 بود لنز مناسب هم براش معرفی کنید که پروسه بالا فقط باهاش طی بشه.
    راستی اگر جای مناسب که قیمت مناسب هم بده هم برای خرید میشناسید لطفا بهم بگید .

تشکر کرده
    325

ممنون از شما .
    من یه سوال کوچیک داشتم اینجا . مشکلی برای خرید دوربین گرونتر D7200 ندارم . اما اگر فقط برای طی کردن مراحل آموزشی و ارتقا سطح عکاسیم بخوام شروع کنم و بعد از اون یه دوربین فول فریم حرفه ای تر بخرم، در حال حاضر D5300 مناسب تر نیست برام ؟ چون از یه طرف هنوز هم نمیدونم بعد از طی مراحل آموزشی و ... آیا باز هم همین علاقه برای ادامه کار در من وجود خواهد داشت یا نه ! برای همین ترجیحا اول کار با D5300 یا یک چیزی هم قیمت این شروع کنم . اکر علاقه ماندگار بود و اضافه تر هم شد که بعد از طی مراحل آموزشی برم سراغ یه فول فریم با امکانات بالا !

ممنون میشم نظرتون رو بگید .
    اگر نظرتون روی D5300 بود لنز مناسب هم براش معرفی کنید که پروسه بالا فقط باهاش طی بشه.
    راستی اگر جای مناسب که قیمت مناسب هم بده هم برای خرید میشناسید لطفا بهم بگید .
    5300 با لنز کیت afp و لنز 50 1.8 g که این لنز بعدا روی فول فریم هم به دردتون خواهد خورد . ولی انصافا بدنه های سری 5 به دل نمیشینه مخصوصا مقایسه ویزور 5300 با 7200 . خیلی تاریک و بی روح ویزور سری 5 . کیفیت ال سی دی سری 5 هم زیاد جالب نیست. اگر شما دستهای بزرگی دارید سری 5 براتون جالب نخواهد بود. بیشتر به درد دست خانومها میخوره بدنه های کوچیک
    Sayrex و obsidiyan تشکر می‌کنند.

كاربر همراه mohammad bagher آواتار ها
    تشکر کرده
    164

سلام، این دوربین فلش دارد!، d500 فاقد فلش هست
    Nikon D7000 + Nikkor 18-105 + Nikkor 50 f1.8 D + Tokina 11-16 f2.8 + Nikon SB-700

تشکر کرده
    7

5300 با لنز کیت afp و لنز 50 1.8 g که این لنز بعدا روی فول فریم هم به دردتون خواهد خورد . ولی انصافا بدنه های سری 5 به دل نمیشینه مخصوصا مقایسه ویزور 5300 با 7200 . خیلی تاریک و بی روح ویزور سری 5 . کیفیت ال سی دی سری 5 هم زیاد جالب نیست. اگر شما دستهای بزرگی دارید سری 5 براتون جالب نخواهد بود. بیشتر به درد دست خانومها میخوره بدنه های کوچیک

ممنون . پس برم سراغ همان 7200 بهتره . پس لطفا لنز رو برای 7200 اگر میشه مدلی معرفی بفرمایید که اگر رفتم روی فول فریم به دردم بخوره و اینکه توی عکاسی پرتره بهترین کاربرد رو داشته باشه .

كاربر همراه E.K.Studio آواتار ها
    تشکر کرده
    2166

نقل قول نوشته اصلی توسط hobor971 نمایش پست ها
    کسی تجربه 7500 نیکون رو داره؟ نبود فلش خیلی آزار دهنده است ؟
    والا بنده زیاد از فلاش سرخود استفاده میکنم، اما بصورت غیر مستقیم. مثلا در فضای بسته با منحرف کردنش به سمت سقف و دیوار یا دیفیوز کردن نور به روش های مختلف دیگه.
    بنظرم نبود فلاش سرخود، مشکل حادی نیست ولی خب اونم استفاده های خودش رو داره...
    اسماعیل کارگر
    .::فَارَالتَّـنُّـور::.

تشکر کرده
    325

ممنون . پس برم سراغ همان 7200 بهتره . پس لطفا لنز رو برای 7200 اگر میشه مدلی معرفی بفرمایید که اگر رفتم روی فول فریم به دردم بخوره و اینکه توی عکاسی پرتره بهترین کاربرد رو داشته باشه .
    پس باید لنز فول فریم بخرید و برای پرتره به ترتیب لنز 50 و 85 و 70-200 . هر کدوم که بودجتون میرسه که هرکدوم از اینا کاربرد خودش رو داره بسته به نوع پرتره شما و فضای داخل یا خارج
    Sayrex و obsidiyan تشکر می‌کنند.