صفحه 1174 از 1201 نخستنخست ... 174 674 1074 1124 1164 1170 1171 1172 1173 1174 1175 1176 1177 1178 1184 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 11,731 تا 11,740 , از مجموع 12004
Like Tree17678تشکر

موضوع: راهنمايي براي خريد دوربين هاي DSLR

كاربر بسیار فعال
    تشکر کرده
    2655

نقل قول نوشته اصلی توسط BraveKnight نمایش پست ها
    به نظرتون سنسور دوربین تو این مدت کارکرد ضعیف نشده؟
    بستگی به رفتار صاحب قبلی داره ولی معمولا زیر 30 هزار شات هیچ مشکلی ایجاد نمیشه. البته من دوربینی دیدم که با کمتر از عمر 20 هزار داغون شده بود و دوربینی هم دیدم که نزدیک 100 هزار شات زده بود ولی واقعا تمیز بود
    BraveKnight، SHOK53 و obsidiyan تشکر می‌کنند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    33

سلام وقت بخیر

سوالی دارم. با توجه به داینامیک رنج پایین تر کنون ها نسبت به نیکون ها، بادی 80d برای عکاسی لندسکیپ توصیه میشه؟

با تشکر

كاربر ويژه Anoosh-Em آواتار ها
    تشکر کرده
    12235

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsenfhm نمایش پست ها
    سلام وقت بخیر

سوالی دارم. با توجه به داینامیک رنج پایین تر کنون ها نسبت به نیکون ها، بادی 80d برای عکاسی لندسکیپ توصیه میشه؟

با تشکر
    درودبرشما

چرا توصیه نشه!

در هر ژانری از عکاسی از جمله عکاسی منظره و طبیعت فاکتور هایی اهمیت دارد که در نوع عکاسی مد نظر شما تنها یکی از آنها دینامیک رنج است ( البته در صورتی که صرفا قصد عکاسی تک شات داشته باشید ، اگر نه که می شوند با تهیه چند شات به خروجی با دینامیک رنج بیشتری رسید) وقتی گفته میشود دینامیک رنج فلان دوربین بیشتر است مفهوم آن این نیست که بقیه دینامیک رنج ندارن!

به نظرم نه باید از این طرف پشت بام افتاد نه از اون طرف ، نه پیشرفت سنسور ها و افزایش دینامیک رنج رو رد کرد ، و نه بخاطر چند دهم دینامیک رنج بیشتر یا کمتر تصور کرد که اساسا دیگر با دوربینی نمیشود عکس منظره ثبت کرد!

80d هم یک دوربین بسیار خوب است که در دستان عکاس میتواند به خوبی خود نمایی کند.

پیروز باشید
    DELL، Mehrdad-PL، MAHosseini و 6 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    33

نقل قول نوشته اصلی توسط Anoosh-Em نمایش پست ها
    درودبرشما

چرا توصیه نشه!

در هر ژانری از عکاسی از جمله عکاسی منظره و طبیعت فاکتور هایی اهمیت دارد که در نوع عکاسی مد نظر شما تنها یکی از آنها دینامیک رنج است ( البته در صورتی که صرفا قصد عکاسی تک شات داشته باشید ، اگر نه که می شوند با تهیه چند شات به خروجی با دینامیک رنج بیشتری رسید) وقتی گفته میشود دینامیک رنج فلان دوربین بیشتر است مفهوم آن این نیست که بقیه دینامیک رنج ندارن!

به نظرم نه باید از این طرف پشت بام افتاد نه از اون طرف ، نه پیشرفت سنسور ها و افزایش دینامیک رنج رو رد کرد ، و نه بخاطر چند دهم دینامیک رنج بیشتر یا کمتر تصور کرد که اساسا دیگر با دوربینی نمیشود عکس منظره ثبت کرد!

80d هم یک دوربین بسیار خوب است که در دستان عکاس میتواند به خوبی خود نمایی کند.

پیروز باشید
    متشکرم. خیلی لطف کردین

كاربر همراه naghli آواتار ها
    تشکر کرده
    668

دوستان بنظرتون 5D m4 بخرم یا سونی A7iii با یه مبدل لنز کنون؟بدون آینه‌ها چه ویژگی بهتری دارند غیر از سبک‌تر ی ؟
    Ehsan Parsania
    Canon EOS 70D +Eos m3+ Lens EF 70-200 F/2.8 IS II +Lens EF-s 18-135 STM + EF 85mm F/1.8 USM + EF 50mm F/1.8 STM + Sunpak 5000AF TTL Flash + Manfrotto MK190XPRO4+MHXPRO 3Way

كاربر همراه
    تشکر کرده
    672

نقل قول نوشته اصلی توسط naghli نمایش پست ها
    دوستان بنظرتون 5D m4 بخرم یا سونی A7iii با یه مبدل لنز کنون؟بدون آینه‌ها چه ویژگی بهتری دارند غیر از سبک‌تر ی ؟
    بستگی داره برای چه کاری بخوای

مثلا" در عکاسی اجتماعی و خیابونی - یک دوربین کامپکت حرفه ای کمتر به چشم میاد -
    - آویزون گردنت باشه همیشه وزنش احساس نمیشه و تمرکزت بهم نمیخوره -
    - حواس سوژه هات رو به خودش جلب نمیکنه حالا اسب الاغ ، عروس ، داماد ، کاسب ، عابرپیاده و ....
    - تو دستت باشه به مدت زیاد باز دستت خیلی کمتر خسته میشه (وقتی مدت زیادی مثل اسلحه منتظر شکار سوژه خاصی هستی)
    - من که خیلی راضیم و پیشمون نشدم کامپکت خوب گرفتم
    اگه برای استودیو بخوای که دوربین حرفه ای لازم دوستان میتونن راهنمایی کنن

در ضمن یک ویدیو از عکاس حرفه ای که کانال یوتوب داره دیدم که برای همین دلایل بالا میخواست برای همیشه DSlr رو بذاره کنار
    ویرایش توسط ashimashi : Friday 3 November 2017 در ساعت 17:36

------------------------------------------
    { یاعلی }

كاربر ويژه Nima Sadigh آواتار ها
    تشکر کرده
    6705

نقل قول نوشته اصلی توسط naghli نمایش پست ها
    من به جای شما بودم اول فکر لنزهای مورد نیازم را می کردم و بعد بدنه ای متناسب با آن می خریدم.
    SHOK53 و obsidiyan تشکر می‌کنند.
    "تو قسمتی از جهان نیستی، تو خود جهان هستی"

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

به نظر من 5D m4 بهتره

كاربر جديد kimiagar آواتار ها
    تشکر کرده
    28

سلام وقت بخیر

من میخوام برای ورود به DSLR تا 3 تومن هزینه کنم . عکاسی یکی از علاقه های بسیار زیاد من هست که قصد دارم در آینده بیشتر براش هزینه کنم .

راستش شاخه خاصی رو فعلا از عکاسی مد نظرم نیست ( یه جورایی به همش علاقه دارم ) البته که احتمالا به دلیل عدم ورود من به این نوع دوربین هست.

با SLR LIKE ها عکاسی کردم قبلا و در حد خودش شات های خوبی هم ثبت کردم

اچه انتخاب هایی از دوربین های آکبند و دست دوم میتونم داشته باشم؟
    تعصبی نسبت به نیکون یا کنون ندارم.

فعلا یک پیشنهاد دارم به قیمت 2.700.000 که یک 600D + 18-55 + 18-200 به همراه لوازم جانبی که آشنا هست دوربین و کم کار. آیا معقولیه برای خرید یا خیر.

ممنونم

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    72

به نظرم من 700d و یه لنز 18_135stm
    نقل قول نوشته اصلی توسط kimiagar نمایش پست ها
    سلام وقت بخیر

من میخوام برای ورود به DSLR تا 3 تومن هزینه کنم . عکاسی یکی از علاقه های بسیار زیاد من هست که قصد دارم در آینده بیشتر براش هزینه کنم .

راستش شاخه خاصی رو فعلا از عکاسی مد نظرم نیست ( یه جورایی به همش علاقه دارم ) البته که احتمالا به دلیل عدم ورود من به این نوع دوربین هست.

با SLR LIKE ها عکاسی کردم قبلا و در حد خودش شات های خوبی هم ثبت کردم

اچه انتخاب هایی از دوربین های آکبند و دست دوم میتونم داشته باشم؟
    تعصبی نسبت به نیکون یا کنون ندارم.

فعلا یک پیشنهاد دارم به قیمت 2.700.000 که یک 600D + 18-55 + 18-200 به همراه لوازم جانبی که آشنا هست دوربین و کم کار. آیا معقولیه برای خرید یا خیر.

ممنونم