صفحه 122 از 206 نخستنخست ... 22 72 112 118 119 120 121 122 123 124 125 126 132 172 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 1,211 تا 1,220 , از مجموع 2059
Like Tree2546تشکر

موضوع: کیف های تجهیزات عکاسی

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

درود. من یک دوربین 650 دی دارم و میخوام براش یک کیف بخرم. راستش فعلاً قصد حمل لنز اضافه رو ندارم و از همه چیز مهمتر سبکی و موبیلیتی ست عکاسیم برام مهمه. یعنی فقط دوربین، یک لنز، شارژر، باتری اضافه و مموری.
    جستجویی که انجام دادم من رو به سمت این مدل ها متمایل کرده:
    Lowepro:
    Toploader Pro 75 AW
    Toploader Pro 70 AW
    Toploader Pro 65 AW
    Toploader Zoom 55 AW
    Toploader Zoom 50 AW
    Toploader Zoom 45 AW

Vanguard
    UP-Rise 14Z
    UP-Rise 15Z
    Outlawz 16z

می خواستم ببینم کسی از دوستان یکی از این مدل ها رو داره؟ قیمتا چه حدود هست؟ کدون مناسب ترن؟
    ممنون

كاربر جديد
    تشکر کرده
    1

سلام
    من دنبال کیف های Tamrac هستم کجای تهران میتونم پیدا کنم؟
    یکی از این دو مدل:
    Tamrac - Model 5426 - Aria 6
    Tamrac - Model 5784 Evolution Messenger 4
    ممنون میشم دوستان اگر جایی رو میشناسند به من اطلاع بدند تا هفته اینده که میام تهران یک راست برم اونجا و خریدم رو انجام بدم

كاربر فعال Afshin.Prt آواتار ها
    تشکر کرده
    6024

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammadmehri66 نمایش پست ها
    سلام
    یکی از این دو مدل:
    ممنون میشم دوستان اگر جایی رو میشناسند به من اطلاع بدند تا هفته اینده که میام تهران یک راست برم اونجا و خریدم رو انجام بدم
    درود،
    باب همایون، پاساژ جوانمرد، طبقه دوم،
    مرکز خرید پایتخت، طبقه سوم!
    بدرود
    mohammadmehri66 تشکر می‌کند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    1

خیلی ممنون
    معذرت میخوام تو این دو آدرسی که فرمودید کیف های delsey هم میتونم پیدا کنم ؟
    این مدل رو :
    ProRoad 17
    به نمایندگی دلسی (دیدافزار) زنگ زدم موجود نداشتند.

Forum Moderator mreza1001 آواتار ها
    تشکر کرده
    16459

یکی از این دو مدل:

نماینده تامراک شرکت سیگل
    محمد رضا میلانی

كاربر فعال Afshin.Prt آواتار ها
    تشکر کرده
    6024

نقل قول نوشته اصلی توسط mreza1001 نمایش پست ها
    نماینده تامراک شرکت سیگل
    درود
    سال پیش که من دنبال خرید کیف بودم، فروشگاه کمی... طبقه سوم پایتخت بیشتر مدلهای تامرک رو وارد کرده بود و جالبتر اینکه قیمتشون رو از شرکت سیگل کمتر میداد (میگفت که داره به قیمت قدیم میده!)

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammadmehri66 نمایش پست ها
    خیلی ممنون
    معذرت میخوام تو این دو آدرسی که فرمودید کیف های delsey هم میتونم پیدا کنم ؟
    مرکز خرید پایتخت چندین فروشگاه کیف (بیشتر کیف لپ تاپ) هستش که مدلهای جورو واجور کیفها رو اونجا میتونید پیدا کنید، بعلاوه دلسی یک نمایندگی در همون نزدیکی نرسیده به میدان مادر داره.

پاینده باشید

Forum Moderator mreza1001 آواتار ها
    تشکر کرده
    16459

درود
    سال پیش که من دنبال خرید کیف بودم، فروشگاه کمی... طبقه سوم پایتخت بیشتر مدلهای تامرک رو وارد کرده بود و جالبتر اینکه قیمتشون رو از شرکت سیگل کمتر میداد (میگفت که داره به قیمت قدیم میده!)
    گرچه از دید حرفه ای کار صحیحی نمی کنند اما به هر حال به عنوان مشتری دنبال ارزانتر خریدن هستیم.

کاری که میکنند اینه که قیمت همکار از همان نمایندگی می خرند بعد مثلا 50 هزارتومان سود خودشان را 30 هزار تومان از مشتری میگیرند. نتیجه اینکه مشتری میبینه 20 هزارتومان ارزانتره از همین مغازه میخره. وگرنه من تقریباً ندیدم کسی جنسی را به قیمت قدیم بدهد تو ایران. به جز یکی دو مورد شرکت پاسخ که لنز و فیلتر ها را واقعاً به قیمت قدیم حساب می کرد.
    محمد رضا میلانی

كاربر فعال MohammadH آواتار ها
    تشکر کرده
    5292

عرض سلام خدمت بزرگواران.
    بنده قصد خرید کیف دارم که دنبال یک کیف متوسط بودم که در آینده هم جا برای تجهیزات دیگر م هم داشته باشد. در حال حاضر ، دوربین 600D و لنز کیت 55-18 ، یک عدد لنز 55-18 معکوس دیگر، یک ست اکستنشن تیوب ، یک عدد دکلانشور دست ساز و چندتایی فیلتر دارم. به زودی نیز یک عدد لنز 250-55 به تجهیزاتم اضافه خواهد شد و در آینده نزدیک و اگر بودجه اجازه دهد ، یک عدد فلش و همچنین لنز 50 .
    طی بازار گردی ای این دو سه روز گذشته ، کیف کرامپلر مدل 6میلیون دلار را به قیمت 100 دیدم که با بودجه کنونی من جور در می آید ولی کیف دوشی هست .
    کیف دیگری از محصولات کیس لاجیک را به قیمت 170 یافتم که البته جای لپ تاپ هم داشت و کوله پشتی بود ( کتاسفانه مدل آن خاطرم نیست) .
    و در همین حین ، با یکی از محصولات لاپرو مواجه شدم که قیمت آن کمی به شک انداختم . کیف Lowepro flipside 400 AW که قیمت آن 200 بود .
    حال با توجه به بودجه محدود بنده که فعلا قصد هزینه کردن برای کیف را نداشتم، از دوستان مشورت و راهنمایی میخواهم که به نظر شما با توجه به تجهیزات بنده، خرید این کیف به صلاح است و قیمت آن درست است؟و ارزش هزینه کردن بیشتر را دارد؟ ( کیف های مشابه از برند های دیگر و حتی یک مدل بالاتر از همین برند ، قیمتهایی از 300 به بالا داشتند)

کرامپلر:
    crumpler-6-million-dollar-home-gray-with-red222.jpg

Case Logic:
    case_logic_torba2.jpg

Lowepro:
    flipside400.jpg

ممنون میشوم که عزیزان نظراتشان را درباره هر کدام بگویند.
    Dariush Chegini تشکر می‌کند.

كاربر فعال iman mehr آواتار ها
    تشکر کرده
    2893

در رابطه با لوپرو flipside 400 باید عرض کنم که بسیار کوله بزرگی است و فکرنکنم در شرایط فعلی حتی با فرض اینکه یک لنز دیگر هم بخرید به کارتان بیاید و قیمتی هم حدود 360 هزار تومان دارد ... در رابطه با دو مورد دیگر هم تجربه ای ندارم ولی بنظرم کیس لاجیک بدلیل داشتن استحکام بیشتر و سهولت استفاده انتخاب بهتری است ولی سایز آن را قبل از خرید حتما چک کنید .
    ویرایش توسط iman mehr : Tuesday 5 March 2013 در ساعت 15:21
    Dariush Chegini و MohammadH تشکر می‌کنند.
    If you want to find your prince , you will have to kiss a lot of frogs

كاربر همراه alirezasabaghi آواتار ها
    تشکر کرده
    903

نقل قول نوشته اصلی توسط MohammadH نمایش پست ها
    عرض سلام خدمت بزرگواران.
    بنده قصد خرید کیف دارم که دنبال یک کیف متوسط بودم که در آینده هم جا برای تجهیزات دیگر م هم داشته باشد. در حال حاضر ، دوربین 600D و لنز کیت 55-18 ، یک عدد لنز 55-18 معکوس دیگر، یک ست اکستنشن تیوب ، یک عدد دکلانشور دست ساز و چندتایی فیلتر دارم. به زودی نیز یک عدد لنز 250-55 به تجهیزاتم اضافه خواهد شد و در آینده نزدیک و اگر بودجه اجازه دهد ، یک عدد فلش و همچنین لنز 50 .
    طی بازار گردی ای این دو سه روز گذشته ، کیف کرامپلر مدل 6میلیون دلار را به قیمت 100 دیدم که با بودجه کنونی من جور در می آید ولی کیف دوشی هست .
    کیف دیگری از محصولات کیس لاجیک را به قیمت 170 یافتم که البته جای لپ تاپ هم داشت و کوله پشتی بود ( کتاسفانه مدل آن خاطرم نیست) .
    و در همین حین ، با یکی از محصولات لاپرو مواجه شدم که قیمت آن کمی به شک انداختم . کیف Lowepro flipside 400 AW که قیمت آن 200 بود .
    حال با توجه به بودجه محدود بنده که فعلا قصد هزینه کردن برای کیف را نداشتم، از دوستان مشورت و راهنمایی میخواهم که به نظر شما با توجه به تجهیزات بنده، خرید این کیف به صلاح است و قیمت آن درست است؟و ارزش هزینه کردن بیشتر را دارد؟ ( کیف های مشابه از برند های دیگر و حتی یک مدل بالاتر از همین برند ، قیمتهایی از 300 به بالا داشتند)

کرامپلر:
    crumpler-6-million-dollar-home-gray-with-red222.jpg

Case Logic:
    case_logic_torba2.jpg

Lowepro:
    flipside400.jpg

ممنون میشوم که عزیزان نظراتشان را درباره هر کدام بگویند.
    سلام و عرض ادب - کوله کیس لاجیک را چند سالی است استفاده می کنم . بسیار مستحکم - کف ضد ضربه - بدنه دی 700- لنز 70-200 (جداگانه )- لنز 24-70 - فلش اکسترنال 2 عدد . لب تاپ 12 اینجی براحتی در خود جای می دهد .
    yaghoobi، Dariush Chegini و MohammadH تشکر می‌کنند.
    اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم