صفحه 87 از 213 نخستنخست ... 37 77 83 84 85 86 87 88 89 90 91 97 137 187 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 861 تا 870 , از مجموع 2121
Like Tree1838تشکر

موضوع: شارژر و باتري - راهنماي خريد ، پرسش و پاسخ

كاربر فعال artara74 آواتار ها
    تشکر کرده
    1113

پیش فرض پاسخ: مصرف باطري اس ایكس 10

خوب شما بهتره از باتري شارژي استفاده كنيد. من خودم باتري Camelion با شارژرش رو داشتم.
    عليرضا تارا

كاربر جديد
    تشکر کرده
    4

نقل قول نوشته اصلی توسط mthosein نمایش پست ها
    باسلام
    من به تازگي دوربين كانون SX10 خريده ام و راضي بودن تا زماني كه باطري قلمي فابريك داخل جعبه آن تمام شد و نياز به تعويض باطري داشت لذا پس از خريد 4 عدد باطري فقط تا حد شايد 10 عكس كار كرده و دوربين تمام شدن باطري را نشان داد
    اين مورد بد جور تو ذوقم زده تا حدي كه به فكر فروش دوربين افتادم . از دوستان تمنا دارم در اين رابطه راهنمايي كنند كه آيا دوربين خراب است يا باطري مخصوصي بايد تهيه كنم :(
    نگران نباش باطری شارژی بخری حل می‌شه جانم
    فقط ارجینال باشه یادت نره و از جای معتبر باید کمی سر کیسرو شل کنی

كاربر همراه Fereidoon آواتار ها
    تشکر کرده
    4405

اشکال خاصی نیست اصلا مشکل دوربین نیست با تهیه باطری و شارژرهای سونی ( منتها از نمایندگی های معتبر چون باطری تقلبی زیاده ) مشکل حله ... من خودم این مشکل رو برا فلاشم داشتم که با تهیه این باطری و شارژر ( پک شارژر 4 تایی به همراه 4 عدد باطری rechargeable با هم به قیمت 25هزار تومن ... البته باطری هاش از نوع جدید با رنگ سفید نارنجیه ) خیالم از بابت باطری راحت شد .
    فریدون کاوندی
    Canon 7D, Canon 15-85 , Canon EF 70-200 f4 L IS , Sigma 35 f1.4 ,Manfrotto
    190XProb + 486RC2

كاربر آشنا mthosein آواتار ها
    تشکر کرده
    112

با تشكر از راهنمايي هاي دوستان -خيال مارو راحت كرديد هر چي باشه بي سواديم ديگه ! فقط اگر محبت كنيد كساني كه مارك خوب گرفتن و امتحانش رو پس داده به من معرفي كنند مدل و نوع باطري به همراه قيمت و ميزان عكسي كه با اون ميشه انداخت حد الامكان نام فروشگاهش رو هم بگيد تا زياد دنبالش نگردم چون بلانسبت بعضي از اين جمهوري چيا خيلي ياشون اصغر بندازن.
    ویرایش توسط mthosein : Saturday 23 May 2009 در ساعت 20:09

كاربر جديد
    تشکر کرده
    4

با تشكر از راهنمايي هاي دوستان -خيال مارو راحت كرديد هر چي باشه بي سواديم ديگه ! فقط اگر محبت كنيد كساني كه مارك خوب گرفتن و امتحانش رو پس داده به من معرفي كنند مدل و نوع باطري به همراه قيمت و ميزان عكسي كه با اون ميشه انداخت حد الامكان نام فروشگاهش رو هم بگيد تا زياد دنبالش نگردم چون بلانسبت بعضي از اين جمهوري چيا خيلي ياشون اصغر بندازن.
    سونی ۲۷۰میلی آمپر ۳۸۰۰۰ تومان بسیار خوب است شک نکن قیمت کمی بالاست ولی هم جنس ارجیناله هم Refresh داره هم lcd هم خاموش کننده‌اتوماتیک مطمين باش پولتو دور نمی‌ریزی حتما از نمایندگی بخر

كاربر آشنا mthosein آواتار ها
    تشکر کرده
    112

نقل قول نوشته اصلی توسط mahansaman نمایش پست ها
    سونی ۲۷۰میلی آمپر ۳۸۰۰۰ تومان بسیار خوب است شک نکن قیمت کمی بالاست ولی هم جنس ارجیناله هم Refresh داره هم lcd هم خاموش کننده‌اتوماتیک مطمين باش پولتو دور نمی‌ریزی حتما از نمایندگی بخر
    با تشكر
    قبل از راهنمايي شما رفتم جمهوري براي تهيه باطري و شارژر پس از كلي گشتن چهار تا باطري ( يونوروس ) با شارژر ال سي دي دار كه شارژ شدن باطري رو نشون ميدن خريدم روش نوشته يك ساعته باطريشو شارژ مي كنه .
    شارژر با باطري برام دراومد 33 هزار تومان نظرت در مورد نوع و قيمت باطري چي هست اگر نظر خاصي داري خوشحال ميشوم بشنوم
    يك سوال : من خودم شارژر معمولي قبلاً‌داشتم كه براي باطري هاي اسباب بازي بچه ها ازش استفاده مي كردم به نظرت مي تونستم از اونم استفاده كنم كه كمتر هزينه كنم يا كار خوبي كردم كه خريدم .
    راستي شارژرش به فندكي ماشينم مي خوره

كاربر جديد
    تشکر کرده
    4

با تشكر
    قبل از راهنمايي شما رفتم جمهوري براي تهيه باطري و شارژر پس از كلي گشتن چهار تا باطري ( يونوروس ) با شارژر ال سي دي دار كه شارژ شدن باطري رو نشون ميدن خريدم روش نوشته يك ساعته باطريشو شارژ مي كنه .
    شارژر با باطري برام دراومد 33 هزار تومان نظرت در مورد نوع و قيمت باطري چي هست اگر نظر خاصي داري خوشحال ميشوم بشنوم
    يك سوال : من خودم شارژر معمولي قبلاً‌داشتم كه براي باطري هاي اسباب بازي بچه ها ازش استفاده مي كردم به نظرت مي تونستم از اونم استفاده كنم كه كمتر هزينه كنم يا كار خوبي كردم كه خريدم .
    راستي شارژرش به فندكي ماشينم مي خوره
    البته من این نوع باطری استفاده نکردم ولی تعریف ازش شنیدم اگه ارجینال باشه حتما خوب کار می‌کنه بسیار کار درستی کردی که شارژر خوب خریدی چون من خودم باطری خوبی داشتم که فکر می‌کردم بدرد نمیخوره وقتی با شارژر سونی اون شارز کردم دیدم عیب از شارژر بوده یعنی ضعیف بوده
    مبارک باشه خوشحال می‌شم نتیجه استفاده تو بعدا برام بگی

كاربر جديد
    تشکر کرده
    12

پیش فرض پاسخ: شارژر و باتري - راهنماي خريد ، پرسش و پاسخ

با تشکر از تمامی دوستانی که برای آگاه کردن امثال ما در خرید محصولات با کیفیت وقت صرف میکنند.
    من این تاپیک را تا پستهای 5-6 ماه پیش مطالعه کردم.تقریبا به چند نتیجه رسیدم به این ترتیب :
    1-به این نتیجه رسیدم که پیشنهاد دوستان متخصص در این سایت باتری و شارژرهای سونی هستند که از نمایندگی های مجاز سونی خریداری میشوند.

2-در رده های بعدی باتری و شارژرهای camelion قرار داشتند.چند مورد هم پیشنهاد C.F.L بود البته اگر اصلیش باشه.

3-شارژر و باتریهای قابل شارژ انرژایزر مورد تایید دوستان در این سایت نیست.ظاهرا در چند مورد هم کسایی که تهیه کردند راضی نبودند.

4-یک مدل از شارژر سونی با نام 34HRMF4 بیشترین توجه رو به خودش جلب کرده .قیمتش هم ظاهرا به همراه 4 باتری2700 چیزی در حدود 40 تومان هستش(البته این رو از پستهای تاپیک فهمیدم و قیمت روز رو ندارم ونمیدونم .اگر کسی میدونه لطف کنه بگه.)

5-اخیرا باتریهایی با عنوان always ready معرفی شده که شارژ رو پس از مدت طولانی میتونه حفظ کنه و همچنین قابلیت شارژ تا تعداد 1000 بار رو داره.این هم لینکش از سونی :
    http://www.sony.co.ir/product/bcg-34htd2k
    این هم لینک باتریهای سونی معروف به always ready که فکر کنم در نهایت 2000 میلی باشه
    http://www.sony.co.ir/product/nh-aa-b2kقیمت این مدل رو هم نمیدونم چقدر هست.

6-من خودم برای دوربین قبلی 4سال هستش که از باتریهای 2100 میلی پاناسونیک به همراه شارژر پاناسونیک استفاده میکنم.هنوز هم این باتریهای جوابگوی نیاز من هستند.نمیدونم چرا اینجا هیچ حرفی در مورد پاناسونیک زده نشده.این هم 2 لینک از پاناسونیک خاورمیانه
    http://www.panasonic.ae/PMM/English/...d=404&CatId=88
    http://www.panasonic.ae/PMM/English/...d=407&CatId=88
    7-در نهایت هدفم از زدن این پست این بود که برای دوربین sx10 میخوام باتری و شارژر بگیرم.خواستم یک مقداری آپدیت بشه تاپیک و دوستان متخصص اگر تغییری در موارد بالا ایجاد شده و پیشنهاد خاصی دارند برای بقیه دوستان هم اعلام کنند تا استفاده ببرند.
    1س-آیا شارژری با ابعاد کوچکتر از 34HRMF4 هست که کیفیت مناسبی هم داشته باشه؟
    2س-آیا هنوز 34HRMF4 مطمئن ترین و بهترین انتخاب هست یا خود سونی محصول جدیدتری به بازار عرضه کرده؟
    3س-آیا مدلهای Always ready به جز مدت زمان نگهداری شارژ طولانی تر مزیت خاص دیگری دارند که فرد به جای مدل 34HRMF4 ،یکی از اون مدلها رو انتخاب کنه؟
    4س-آیا شارژر و باتری قابل شارژ دوراسل در بازار پیدا میشه؟

با تشکر از توجه شما.
    ویرایش توسط pesarkhaleh : Friday 29 May 2009 در ساعت 12:39
    yousefmon، zanjan battery و ali-h تشکر می‌کنند.

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    91

نقل قول نوشته اصلی توسط pesarkhaleh نمایش پست ها
    با تشکر از تمامی دوستانی که برای آگاه کردن امثال ما در خرید محصولات با کیفیت وقت صرف میکنند.
    من این تاپیک را تا پستهای 5-6 ماه پیش مطالعه کردم.تقریبا به چند نتیجه رسیدم به این ترتیب :
    1-به این نتیجه رسیدم که پیشنهاد دوستان متخصص در این سایت باتری و شارژرهای سونی هستند که از نمایندگی های مجاز سونی خریداری میشوند.

2-در رده های بعدی باتری و شارژرهای camelion قرار داشتند.چند مورد هم پیشنهاد C.F.L بود البته اگر اصلیش باشه.

3-شارژر و باتریهای قابل شارژ انرژایزر مورد تایید دوستان در این سایت نیست.ظاهرا در چند مورد هم کسایی که تهیه کردند راضی نبودند.

4-یک مدل از شارژر سونی با نام 34HRMF4 بیشترین توجه رو به خودش جلب کرده .قیمتش هم ظاهرا به همراه 4 باتری2700 چیزی در حدود 40 تومان هستش(البته این رو از پستهای تاپیک فهمیدم و قیمت روز رو ندارم ونمیدونم .اگر کسی میدونه لطف کنه بگه.)

5-اخیرا باتریهایی با عنوان always ready معرفی شده که شارژ رو پس از مدت طولانی میتونه حفظ کنه و همچنین قابلیت شارژ تا تعداد 1000 بار رو داره.این هم لینکش از سونی :
    http://www.sony.co.ir/product/bcg-34htd2k
    این هم لینک باتریهای سونی معروف به always ready که فکر کنم در نهایت 2000 میلی باشه
    http://www.sony.co.ir/product/nh-aa-b2kقیمت این مدل رو هم نمیدونم چقدر هست.

6-در نهایت حدفم از زدن این پست این بود که برای دوربین sx10 میخوام باتری و شارژر بگیرم.خواستم یک مقداری آپدیت بشه تاپیک و دوستان متخصص اگر تغییری در موارد بالا ایجاد شده و پیشنهاد خاصی دارند برای بقیه دوستان هم اعلام کنند تا استفاده ببرند.
    1س-آیا شارژری با ابعاد کوچکتر از 34HRMF4 هست که کیفیت مناسبی هم داشته باشه؟
    2س-آیا هنوز 34HRMF4 مطمئن ترین و بهترین انتخاب هست یا خود سونی محصول جدیدتری به بازار عرضه کرده؟
    3س-آیا مدلهای Always ready به جز مدت زمان نگهداری شارژ طولانی تر مزیت خاص دیگری دارند که فرد به جای مدل 34HRMF4 ،یکی از اون مدلها رو انتخاب کنه؟
    4س-آیا شارژر و باتری قابل شارژ دوراسل در بازار پیدا میشه؟

با تشکر از توجه شما.
    يک تجربه! اين باتري‌هاي 2700 ميلي آمپري که همراه اين شارژ LCD دار سوني هست براي من و يکي از دوستانم خوب از کار درنيامد... بعد از سه يا چهار بار شارژ کردن ديگر کارايي نداشت و بعد از حدود سي يا چهل شات از کار افتادند. مجبور شدم دو جفت باتري 2500 ميلي آمپر اصلي سوني بخرم.
    zanjan battery تشکر می‌کند.

كاربر آشنا amirnaderi آواتار ها
    تشکر کرده
    73

نقل قول نوشته اصلی توسط M@hdi نمایش پست ها
    يک تجربه! اين باتري‌هاي 2700 ميلي آمپري که همراه اين شارژ LCD دار سوني هست براي من و يکي از دوستانم خوب از کار درنيامد... بعد از سه يا چهار بار شارژ کردن ديگر کارايي نداشت و بعد از حدود سي يا چهل شات از کار افتادند. مجبور شدم دو جفت باتري 2500 ميلي آمپر اصلي سوني بخرم.
    برای من که به خوبی کار کرده اند و می کنند!! دوستان دیگر هم ابراز رضایت کرده اند از باتری های همراه این شارژر!
    zanjan battery تشکر می‌کند.
    Nikon D7000 + Nikon AF-S DX 55-200mm
    Olympus SP 570 UZ
    فکر کردن به راه حل ها لازمه پیشرفت است نه فکر کردن به مشکلات

صفحه 87 از 213 نخستنخست ... 37 77 83 84 85 86 87 88 89 90 91 97 137 187 ... آخرینآخرین