صفحه 192 از 213 نخستنخست ... 92 142 182 188 189 190 191 192 193 194 195 196 202 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 1,911 تا 1,920 , از مجموع 2121
Like Tree1838تشکر

موضوع: شارژر و باتري - راهنماي خريد ، پرسش و پاسخ

كاربر همراه abehrooz آواتار ها
    تشکر کرده
    610

دوستان شارژر فابریک نیکون 7100 رو کجا میشه گیر آورد ؟؟؟
    شارژر هایی که در سایت های فروش تجهیرات عکاسی هست اصلی نیست و قیمتشون حدود 50 تا 70 هزار تومنه، شارژر اصلی حدود 50 دلاره
    البته به گفته خود فروشنده یکی از این سایتها این شارژر حتی قطع کننده اتوماتیک نداره و بعد از شارژ کامل در صورت عدم قطع برق بصورت دستی باطری آصیب می بینه
    قیمتش اصلیش در صورت وجود چنده ؟؟

كاربر همراه abehrooz آواتار ها
    تشکر کرده
    610

نقل قول نوشته اصلی توسط abehrooz نمایش پست ها
    دوستان شارژر فابریک نیکون 7100 رو کجا میشه گیر آورد ؟؟؟
    شارژر هایی که در سایت های فروش تجهیرات عکاسی هست اصلی نیست و قیمتشون حدود 50 تا 70 هزار تومنه، شارژر اصلی حدود 50 دلاره
    البته به گفته خود فروشنده یکی از این سایتها این شارژر حتی قطع کننده اتوماتیک نداره و بعد از شارژ کامل در صورت عدم قطع برق بصورت دستی باطری آصیب می بینه
    قیمتش اصلیش در صورت وجود چنده ؟؟
    دوستان کسی اطلاعاتی نداره
    شارژر من خورد زمین و خراب شد البته بازش کردم و یک قسمت از بورد ارتباطش قطع شده بود که لحیم شد
    ولی اثر باز کردن شارژ روی بدنش هست و مشخصه که باز شده چون که بدنه شارز با چسب و پرس بسته شده بود

كاربر جديد green.gaming آواتار ها
    تشکر کرده
    32

سلام دوستان
    ببخشید لینک مربوط به استفاده صحیح از باتری و زمان استفاده از باتری دوربین رو ندیدم جایی ؟

راستش من میخواستم بدونم که اگه مدت زمانی مثل 30 روز دوربین دیجیتال مثل 5100 رو روشن نکنیم ، برا باتریش اتفاقی میوفته و اینکه بهتره باتری چند درصد شارژ داشته باشه که دیگه ازش مدت بیشتر استفاده نکنیم ؟!!
    و اینکه حداکثر روشن نکردن دوربین چقدر باشه ؟!!!

كاربر همراه odesa آواتار ها
    تشکر کرده
    133

سلام
    دوستان برای دوربینم یک باطری اضافه و یک گریپ میخوام k-5 از کجا میشه تهیه کرد؟
    saman-r تشکر می‌کند.

كاربر ويژه shahbazi آواتار ها
    تشکر کرده
    6919

نقل قول نوشته اصلی توسط green.gaming نمایش پست ها
    سلام دوستان
    ببخشید لینک مربوط به استفاده صحیح از باتری و زمان استفاده از باتری دوربین رو ندیدم جایی ؟

راستش من میخواستم بدونم که اگه مدت زمانی مثل 30 روز دوربین دیجیتال مثل 5100 رو روشن نکنیم ، برا باتریش اتفاقی میوفته و اینکه بهتره باتری چند درصد شارژ داشته باشه که دیگه ازش مدت بیشتر استفاده نکنیم ؟!!
    و اینکه حداکثر روشن نکردن دوربین چقدر باشه ؟!!!
    بهترین حالت برای انبار کردن انواع باتری چه نوت بوک چه دوربین شارژ کردن باتری تا 60 درصد و خارج کردن از دوربین
    یعنی باتری نباید بیش از 60 یا کمتر از 55 درصد باشد در این صورت هیچ مشکلی در انبار طولانی مدت بوجود نمی آید
    یک ماه هم زمان کمی نیست و بهتر است همین کار را انجام دهید.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    10

سلام بر دوستان و اساتید محترم

اینجا در شهر ما باطری های مارک خوب پیدا نمیشه مگر اینکه از اینترنت بخرم. در هر صورت برای تست هم که شده از همین شهر خریدم.
    من دو نوع باتری شارژی در بازار دیدم و هر دو نوع رو خریدم ولی سر در گم از این که کدوم اینا واقعا بدرد بخوره و کدومشون واقعا اصله؟ یا شایدم هر دو اصل باشند. 850 میلی آمپری پشتش نوشته ساخت سنگاپور و به سفارش جهان باطری و اون 1800 میلی آمپری نوشته ساخت چین و به سفارش شرکت دوربین انرزی تهران.یکی CFL و دیگری DIGITAL CFL
    البته شکل و شمایل باطری 850 میلی آمپری خیلی بهتر از اون 1800 میلی آمپری بود
    میزان شارز نگهداشتن هر دو هم تقریبا یکیه در شرایط یکسان این شک منو بیشتر میکنه که بگم اون واقعا 1800 میلی آمپر نیست.

كاربر بسیار فعال ata_m3 آواتار ها
    تشکر کرده
    5142

نقل قول نوشته اصلی توسط sina-sarhadi نمایش پست ها
    سلام بر دوستان و اساتید محترم

اینجا در شهر ما باطری های مارک خوب پیدا نمیشه مگر اینکه از اینترنت بخرم. در هر صورت برای تست هم که شده از همین شهر خریدم.
    من دو نوع باتری شارژی در بازار دیدم و هر دو نوع رو خریدم ولی سر در گم از این که کدوم اینا واقعا بدرد بخوره و کدومشون واقعا اصله؟ یا شایدم هر دو اصل باشند. 850 میلی آمپری پشتش نوشته ساخت سنگاپور و به سفارش جهان باطری و اون 1800 میلی آمپری نوشته ساخت چین و به سفارش شرکت دوربین انرزی تهران.یکی CFL و دیگری DIGITAL CFL
    البته شکل و شمایل باطری 850 میلی آمپری خیلی بهتر از اون 1800 میلی آمپری بود
    میزان شارز نگهداشتن هر دو هم تقریبا یکیه در شرایط یکسان این شک منو بیشتر میکنه که بگم اون واقعا 1800 میلی آمپر نیست.

بله دوست عزیز با توجه به توصیفاتتون باتری های 1800 میلی آمپری تقلبی هست. شکل و شمایل بسته بندی 1800 میلی آمپری حکایت از کپی ناشیانه از 850 میلی آمپری داره.

به طرز نوشتاری Econ om ical در پشت جعبه 1800 میلی آمپری توجه کنید که بین حروف فاصله هست و دلیلی بر تقلبی بودن باتری.
    saman-r و sina-sarhadi تشکر می‌کنند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    10

تا الان کلا دو تا شارژر خریدم یکی DIGITAL C.F.L DET-203C که هیچ امکاناتی نداره با قیمت 13 تومن و یکی هم سونی مدل BCG-34HLD که چهارتا باطری هم باهاش بود 38 تومن.
    حالا از کجا میتونم بفهمم که این اصله یا نه؟ البته مدل هایی که تو سایت خوده سونی هست هیچکدومشون باطری همراهش نیست.فروشنده هم یه مدل سونی دیگه هم داشت که شماره سریال نداشت و جنس فلز پایانه هاش بد و زنگ زده بود وجنس نوشته هاشم خیلی بد بود اون قطعا تقلبی بود ولی این شک بر انگیزه که قیمتش 38 تومنه ،سونی درست و درمون بالای 70 تومنه. البته اینم امکانات خاصی نذاره به غیر ازتایمر
    از کجا میشه فهمید سونی تقلبی هست یا نه؟اینم عکساش

حالا با این وجود که برای شارژر یکمی ضرر کردم میخوام یه جنس خوب بخرم چشمم مدل BC-0907 کملیون رو گرفته از توی این سایت برای فروش داره به نظرتون بخرم از این سایت:
    ویرایش توسط sina-sarhadi : Sunday 21 September 2014 در ساعت 15:34

كاربر بسیار فعال ata_m3 آواتار ها
    تشکر کرده
    5142

نقل قول نوشته اصلی توسط sina-sarhadi نمایش پست ها
    تا الان کلا دو تا شارژر خریدم یکی DIGITAL C.F.L DET-203C که هیچ امکاناتی نداره با قیمت 13 تومن و یکی هم سونی مدل BCG-34HLD که چهارتا باطری هم باهاش باهاش بود 38 تومن.
    حالا از کجا میتونم بفهمم که این اصله یا نه؟ البته مدل هایی که تو سایت خوده سونی هست هیچکدومشون باطری همراهش نیست.فروشنده هم یه مدل سونی دیگه هم داشت که شماره سریال نداشت و جنس فلز پایانه هاش بد و زنگ زده بود وجنس نوشته هاشم خیلی بد بود اون قطعا تقلبی بود ولی این شک بر انگیزه که قیمتش 38 تومنه ،سونی درست و درمون بالای 70 تومنه. البته اینم امکانات خاصی نذاره به غیر ازتایمر
    از کجا میشه فهمید سونی تقلبی هست یا نه؟اینم عکساش

حالا با یان وجود که برای شارژر یکمی ضرر کردم میخوام یه جنس خوب بخرم چشمم مدل BC-0907 کملیون رو گرفته از توی این سایت برای فروش داره به نظرتون بخرم از این سایت:
    درود

دوست عزیز مصولات کملیون محصولات خوب و با اعتباری هستند. شارژر خود من هم کملیون هست و با قیمت حدود 75 تومن خریده بودم که البته این مدلی که لینکش رو گذاشته اید جدید تر هست و البته با امکانات اضافه تر مثل صفحه lcd و البته گرانتر.

پیشنهاد می کنم که همین شارژر رو بخرید.
    saman-r و sina-sarhadi تشکر می‌کنند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط ata_m3 نمایش پست ها
    درود

دوست عزیز مصولات کملیون محصولات خوب و با اعتباری هستند. شارژر خود من هم کملیون هست و با قیمت حدود 75 تومن خریده بودم که البته این مدلی که لینکش رو گذاشته اید جدید تر هست و البته با امکانات اضافه تر مثل صفحه lcd و البته گرانتر.

پیشنهاد می کنم که همین شارژر رو بخرید.
    نگفتید چطور میتونم بفهمم این شارژر سونی اصله یا تقلبی؟