صفحه 226 از 366 نخستنخست ... 126 176 216 222 223 224 225 226 227 228 229 230 236 276 326 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 2,251 تا 2,260 , از مجموع 3660
Like Tree4987تشکر

موضوع: سه پايه ها و هدهاي آنها...

كاربر بسیار فعال
    تشکر کرده
    754

نقل قول نوشته اصلی توسط Ali M.Rezaei نمایش پست ها
    میشه لطف کنید یه تصویر یا لینک از بال هدی که مجهز به pan مجزاست بذارید تا بهتر بتونم موضوع رو درک کنم؟
    ممنون
    manfrotto-midi-ball-head-with-rc2-rapid-connect-system-498rc2.jpg
    b1_5.jpg
    manfrotto-054-magnesium-ball-head-with-q2-quick-release-mh054m0-q2.jpg
    yaghoobi، ata_m3، Dariush Chegini و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر همراه
    تشکر کرده
    1505

درود بر همه
    دوستان اگه ممکنه تفاوت هد 498RC4 و 498RC2 رو مبتدی وار توضیح بدین و اینکه کدوم بیشتر ارزش خرید داره اگه پیشنهاد بهتری هم دارین دریغ نفرمایید
    MAN-498RC4-01.jpgCABEAA_MANFROTTO_498RC2_-_ONLY_WORLD_EQUIPAMENTOS__ACESSORIOS_FOTOGRAFICOS_LIVE_VIEW__89293_zoom.jpg
    siosha تشکر می‌کند.

كاربر بسیار فعال
    تشکر کرده
    754

نقل قول نوشته اصلی توسط filtrmiltr نمایش پست ها
    درود بر همه
    دوستان اگه ممکنه تفاوت هد 498RC4 و 498RC2 رو مبتدی وار توضیح بدین و اینکه کدوم بیشتر ارزش خرید داره اگه پیشنهاد بهتری هم دارین دریغ نفرمایید
    MAN-498RC4-01.jpgCABEAA_MANFROTTO_498RC2_-_ONLY_WORLD_EQUIPAMENTOS__ACESSORIOS_FOTOGRAFICOS_LIVE_VIEW__89293_zoom.jpg
    تنها تفاوت اتصال RC4 است که برای دوربین های بزرگ و فیلمبرداری ساخته شده برای دوربین عکاسی زیادی بزرگه
    filtrmiltr تشکر می‌کند.

كاربر همراه
    تشکر کرده
    1505

دوستان لطف کردند و به من برای سه پایه و هد با مبلغ حدود یک میلیون تومن چند تا پیشنهاد دادند
    1. سه پایه و هد 055 kit - alu 3-section horiz. column tripod + 3 way head
    2. سه پایه و هد Manfrotto 055XPROB Tripod with 808 RC4
    3. سه پایه Vanguard Alta Pro 263 AT Aluminum Alloy Tripod + هد Vanguard BBH-200
    4. سه پایه مانفرتو 190 سری جدید ( این سه پایه در دو نوع هست ظاهرا سه تیکه و چهار تیکه که من نمی دونم کدومش بهتره و مزیت هاش چیه )+ هد 498RC2

خواستم نظرتون رو بدونم و راهنماییم کنید کدوم بهتره و یا اصلا گزینه بهتری سراغ دارید بفرمایید
    اما خواسته هام اینکه مبلغ حدود یک تومن ( هرچی کمتر بهتر ) و اینکه اگه وزن کمتر باشه بهتر نه به شرط فدا کردن کیفیت و اینکه هد دقتش برام از جمع و جور بودن مهمتره البته اگه هم جمع و جور بودن با دقت رو با هم داشته باشه چه بهتر و آخر هم اینکه سه پایه در حالت جمع شده هرچی کوچیکتر باشه بهتره

یه چیز فرعی هم بگم واون اینکه من تازه می خوام وارد عکاسی بشم و کاملا آماتور و ناوارد و دو دل و..... هستم امکان داره یه سوال ساده رو جندین بار بپرسم تا مطمین و خاطر جمع بشم .امیدوارم با این کارا حوصله کسی رو سر نبرده باشم بالاخره غریب به اتفاق شماها دوران منو گزرانیدن و تجربه شو دارید پس درکم می کنید ولی من هنوز به مرحله شما نرسیدم پس اگه درکتون نکردم طبیعیه و شما به بزرگواریتون ببخشید
    ویرایش توسط M.Mobin : Friday 26 September 2014 در ساعت 02:03

كاربر بسیار فعال
    تشکر کرده
    754

دوستان لطف کردند و به من برای سه پایه و هد با مبلغ حدود یک میلیون تومن چند تا پیشنهاد دادند
    1. سه پایه و هد 055 kit - alu 3-section horiz. column tripod + 3 way head
    2. سه پایه و هد Manfrotto 055XPROB Tripod with 808 RC4
    3. سه پایه Vanguard Alta Pro 263 AT Aluminum Alloy Tripod + هد Vanguard BBH-200
    4. سه پایه مانفرتو 190 سری جدید ( این سه پایه در دو نوع هست ظاهرا سه تیکه و چهار تیکه که من نمی دونم کدومش بهتره و مزیت هاش چیه )+ هد 498RC2

خواستم نظرتون رو بدونم و راهنماییم کنید کدوم بهتره و یا اصلا گزینه بهتری سراغ دارید بفرمایید
    اما خواسته هام اینکه مبلغ حدود یک تومن ( هرچی کمتر بهتر ) و اینکه اگه وزن کمتر باشه بهتر نه به شرط فدا کردن کیفیت و اینکه هد دقتش برام از جمع و جور بودن مهمتره البته اگه هم جمع و جور بودن با دقت رو با هم داشته باشه چه بهتر و آخر هم اینکه سه پایه در حالت جمع شده هرچی کوچیکتر باشه بهتره

یه چیز فرعی هم بگم واون اینکه من تازه می خوام وارد عکاسی بشم و کاملا آماتور و ناوارد و دو دل و..... هستم امکان داره یه سوال ساده رو جندین بار بپرسم تا مطمین و خاطر جمع بشم .امیدوارم با این کارا حوصله کسی رو سر نبرده باشم بالاخره غریب به اتفاق شماها دوران منو گزرانیدن و تجربه شو دارید پس درکم می کنید ولی من هنوز به مرحله شما نرسیدم پس اگه درکتون نکردم طبیعیه و شما به بزرگواریتون ببخشید
    نیاز نداره درک کنید کافی گوش کنید چون تا با سه پایه تجربه کار نداشته باشید درک نخواهید کرد
    ناراحت نباشید تکراری سوال کنید من ناراحت نمی شم اصلا جواب نمیدم
    برای شما که تازه کار هستید پیشنهاد من 1350q1 است
    گزینه دوم بهترین موجود در بازاره 4 کیلو وزن کم نیست ولی تنها گزینه برای فیلمبرداری است
    اولی جدید ترین ولی از دومی کم دوام تره(شخصا استفاده کردم)
    سومی را فراموش کنید (چینی )
    نکته دیگر هر سه مورد برای حمل کردن نیستند و برای مجلس و آتلیه و جاهایی هستند که پیدا روی ندارید
    برای حمل و استفاده معمول گزینه خودم را معرفی کردم
    اگر باز هم سه پایه سنگین دوست دارید 055xpro3 +498RC2 بردارید که قابل حمل تره
    190 جدید نسبت به هزینه بصرفه نیست ولی اگر بتوانید کربن آن را بخرید بهترین گزینه خواهد بود آلومینیومی را فراموش کنید
    موفق باشید
    ویرایش توسط M.Mobin : Friday 26 September 2014 در ساعت 02:03
    roshan1200 و filtrmiltr تشکر می‌کنند.

كاربر همراه
    تشکر کرده
    1505

نقل قول نوشته اصلی توسط siosha نمایش پست ها
    نیاز نداره درک کنید کافی گوش کنید چون تا با سه پایه تجربه کار نداشته باشید درک نخواهید کرد
    ناراحت نباشید تکراری سوال کنید من ناراحت نمی شم اصلا جواب نمیدم
    برای شما که تازه کار هستید پیشنهاد من 1350q1 است
    گزینه دوم بهترین موجود در بازاره 4 کیلو وزن کم نیست ولی تنها گزینه برای فیلمبرداری است
    اولی جدید ترین ولی از دومی کم دوام تره(شخصا استفاده کردم)
    سومی را فراموش کنید (چینی )
    نکته دیگر هر سه مورد برای حمل کردن نیستند و برای مجلس و آتلیه و جاهایی هستند که پیدا روی ندارید
    برای حمل و استفاده معمول گزینه خودم را معرفی کردم
    اگر باز هم سه پایه سنگین دوست دارید 055xpro3 +498RC2 بردارید که قابل حمل تره
    190 جدید نسبت به هزینه بصرفه نیست ولی اگر بتوانید کربن آن را بخرید بهترین گزینه خواهد بود آلومینیومی را فراموش کنید
    موفق باشید
    سپاس از راهنمایتون
    اصلا استفاده از سه پایه برای مجلس و آتلیه نیست برای محیط بیرونه اتفاقا
    siosha تشکر می‌کند.

كاربر بسیار فعال
    تشکر کرده
    754

سپاس از راهنمایتون
    اصلا استفاده از سه پایه برای مجلس و آتلیه نیست برای محیط بیرونه اتفاقا
    100% 1350Q1
    و یا کربن 190Xpro4 +498Rc2
    اولی 460 دومی 1600

كاربر همراه hanif azizzadeh آواتار ها
    تشکر کرده
    557

درود
    قصد خرید سر سه پایه دارم سه پایه کربن Vanguard 253 دارم که 7 کیلو وزن رو تحمل میکنه تجهیزاتی که میخوام روی سه پایه بذارم حدود 5 کیلو نهایتا 6 کیلو خواهد بود
    برای ماکرو گرافی یه سر ریل فوکوس دارم ولی یه سر سه پایه هم میخوام که این ریل فوکوس رو باهاش میکس کنم و بتونم زاویه های مورد نظرم رو تنظیم کنم
    در آینده برای لنز تله هم برنامه ریزی دارم
    محصولات مورد نظرم :
    Vanguard TBH-250 b201431112542594.gif
    Vanguard BBH-200
    b201431112554110.gif
    Vanguard PH-32 Panhead
    b2013916165334594.jpg
    برام خیلی مهمه که تنظیمات این محصولات قابل دسترس و پیچیده نباشه و به راحتی بشه باهاشون کار کرد برای مثال یه مورد Manfrotto توی یه فروشگاه دیدم که زیاد راحت و قابل دسترس نبود
    اگر دوستان پیشنهاد دیگه ای هم دارند بفرمایند البته تا همین سقف مبلغ یا کمتر
    لطفا تجربیاتتون رو بفرمایید
    ارادتمند

كاربر همراه hanif azizzadeh آواتار ها
    تشکر کرده
    557

نقل قول نوشته اصلی توسط hanif azizzadeh نمایش پست ها
    درود
    قصد خرید سر سه پایه دارم سه پایه کربن Vanguard 253 دارم که 7 کیلو وزن رو تحمل میکنه تجهیزاتی که میخوام روی سه پایه بذارم حدود 5 کیلو نهایتا 6 کیلو خواهد بود
    برای ماکرو گرافی یه سر ریل فوکوس دارم ولی یه سر سه پایه هم میخوام که این ریل فوکوس رو باهاش میکس کنم و بتونم زاویه های مورد نظرم رو تنظیم کنم
    در آینده برای لنز تله هم برنامه ریزی دارم
    محصولات مورد نظرم :
    Vanguard TBH-250 b201431112542594.gif
    Vanguard BBH-200
    b201431112554110.gif
    Vanguard PH-32 Panhead
    b2013916165334594.jpg
    برام خیلی مهمه که تنظیمات این محصولات قابل دسترس و پیچیده نباشه و به راحتی بشه باهاشون کار کرد برای مثال یه مورد Manfrotto توی یه فروشگاه دیدم که زیاد راحت و قابل دسترس نبود
    اگر دوستان پیشنهاد دیگه ای هم دارند بفرمایند البته تا همین سقف مبلغ یا کمتر
    لطفا تجربیاتتون رو بفرمایید
    ارادتمند
    درود
    دوستان لطفا راهنمایی بفرمایید
    سپاسگذارم

كاربر جديد
    تشکر کرده
    5

دوستان میشه من رو راهنمایی کنید.من یک سه پایه محکم برای تحمل یک دوربین فول فریم با یک امر 70-200 f2.8 لازم دارم .برای عکاسی ماکرو هم مناسب باشه و تا جای که ممکنه سبک باشه و در حالت جمع شده کوتاه و جمع و جور باشه بیشترین ارتفاعش هم از 170 سانت کمتر نباشه دوستان ممکنه لطف کنند و راهنمایی کنند چه مدلی از چه برندی این خصوصیات رو داره؟ قیمت هم تا 1500000 تومان باشه بهتره ولی اگر موردی مناسب باشه بیشتر هم میتونم هزینه کنم