صفحه 225 از 366 نخستنخست ... 125 175 215 221 222 223 224 225 226 227 228 229 235 275 325 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 2,241 تا 2,250 , از مجموع 3660
Like Tree4987تشکر

موضوع: سه پايه ها و هدهاي آنها...

كاربر بسیار فعال ata_m3 آواتار ها
    تشکر کرده
    5142

در نظر داشته باشید که فیبر کربنی ها بسیار سنگین ولی محکم هستند.اگر ضرورتی برای سه پایه آنچنانی ندارید همین سه پایه های آلمینیومی بنرو کفایت می کند.A1350Q1 هم از جنس آلمینیوم می باشد.
    بارز ترین مشخصه سه پایه های فیبر کربنی سبک بودن اونهاست و عمدتا به دلیل این سبکی و قابلیت حمل بیشتر و همچنین اسنحکام بسیار مورد توجه قرار میگیرند.
    msh2200، yaghoobi، siosha و 2 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر فعال Ali M.Rezaei آواتار ها
    تشکر کرده
    1254

نقل قول نوشته اصلی توسط siosha نمایش پست ها
    پاسخ شما در عکسی که فرستادید موجود است ولی برخی ها دوست دارند تجربه شده را دوباره تجربه کنند
    والله چيزي كه توي عكس موجوده مشخصات فني ارائه شده توسط سازنده ست. كجاي اين عكس گفته شده اعداد، تبليغي هستند؟
    ویرایش توسط Ali M.Rezaei : Tuesday 16 September 2014 در ساعت 14:50
    msh2200 و S Noora تشکر می‌کنند.

تشکر کرده
    1254

سلام دوستان
    مي خواستم بپرسم اصولا بال هد و پن هد، هر كدام در چه زمينه هايي بيشتر كاربرد دارند؟
    فكر مي كنم براي اجراي تكنيك هايي مثل Panning و در عكاسي Panorama، پن هد كاربري تر باشه، درسته؟ در ساير موارد چطور؟
    اينارو مي پرسم تا انتخاب سه پايه و هد لحاظ كنم.
    مرسي

كاربر بسیار فعال
    تشکر کرده
    754

نقل قول نوشته اصلی توسط Ali M.Rezaei نمایش پست ها
    سلام دوستان
    مي خواستم بپرسم اصولا بال هد و پن هد، هر كدام در چه زمينه هايي بيشتر كاربرد دارند؟
    فكر مي كنم براي اجراي تكنيك هايي مثل Panning و در عكاسي Panorama، پن هد كاربري تر باشه، درسته؟ در ساير موارد چطور؟
    اينارو مي پرسم تا انتخاب سه پايه و هد لحاظ كنم.
    مرسي
    مزیت بال هد آزادی حرکت و سرعت عمل در کنار سبکی و کم حجمی است اکثر بال هد ها اکنون دارای pan مجزا هستند
    مزیت pan هد ها عدم آزادی حرکت در جهات مختلف و دقت عمل است که در فیلمبرداری مورد نیاز است اگرچه برای این دقت باید هد های گران خریداری شود
    Ali M.Rezaei تشکر می‌کند.

تشکر کرده
    1254

مزیت بال هد آزادی حرکت و سرعت عمل در کنار سبکی و کم حجمی است اکثر بال هد ها اکنون دارای pan مجزا هستند
    مزیت pan هد ها عدم آزادی حرکت در جهات مختلف و دقت عمل است که در فیلمبرداری مورد نیاز است اگرچه برای این دقت باید هد های گران خریداری شود
    ممنون
    ميشه مشخصا اشاره كنيد بال هد و پن هد هر كدام در چه نوع عكاسي هايي، يا در اجراي چه تكنيك هايي كارآمدي بيشتري دارند؟ براي يك استفاده عمومي كدوم رو پيشنهاد مي كنيد؟
    msh2200 تشکر می‌کند.

كاربر بسیار فعال
    تشکر کرده
    754

نقل قول نوشته اصلی توسط Ali M.Rezaei نمایش پست ها
    ممنون
    ميشه مشخصا اشاره كنيد بال هد و پن هد هر كدام در چه نوع عكاسي هايي، يا در اجراي چه تكنيك هايي كارآمدي بيشتري دارند؟ براي يك استفاده عمومي كدوم رو پيشنهاد مي كنيد؟
    هر دو را میتوانید در همه نوع عکاسی استفاده کنید
    فقط پن هد زمانی که به تنظیم دقیق و محدود نیاز است ارجهیت دارد(مثلا ماکرو و عکاسی ساختمان یا نجومی)البته برای ماکرو نیاز دارید از هد ماکرو استفاده کنید مثلا 410 junior یا 405
    بازم تکرار میکنم مزیت بال هد آزادی حرکت(مثلا در پرتره) و سرعت عمل در کنار سبکی و کم حجمی است اکثر بال هد ها اکنون دارای pan مجزا هستند

هد همه کاره است ولی برای هر رشته تخصصی هد تخصصی نیز وجود دارد
    yaghoobi، ata_m3 و Ali M.Rezaei تشکر می‌کنند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    5

با سلام خدمت دوستان عزیز ...
    من راجع به تفاوت های بال هد و پن تیلت هد و نوع و جنبه کارایی های اون ها سوال دارم ... راهنمایی بفرمایید ... فکر می کنم در پن هد ها آزادی عمل و تسلط بیشتری وجود داشته باه !!! لطفا تجربیات خودتون رو عنوان کنید ...

كاربر بسیار فعال
    تشکر کرده
    754

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrdadsharifi نمایش پست ها
    من راجع به تفاوت های بال هد و پن تیلت هد و نوع و جنبه کارایی های اون ها سوال دارم ... راهنمایی بفرمایید ... فکر می کنم در پن هد ها آزادی عمل و تسلط بیشتری وجود داشته باه !!! لطفا تجربیات خودتون رو عنوان کنید ...
    چه جالب!
    دو تا پست قبلی را مطالعه کردید؟

تشکر کرده
    1254

... اکثر بال هد ها اکنون دارای pan مجزا هستند ...
    میشه لطف کنید یه تصویر یا لینک از بال هدی که مجهز به pan مجزاست بذارید تا بهتر بتونم موضوع رو درک کنم؟
    ممنون

كاربر ويژه msh2200 آواتار ها
    تشکر کرده
    4653

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrdadsharifi نمایش پست ها
    درود
    آزادی عمل در بال هد بیشتره ولی تنظیم کردن کادر نیاز به وقت گذاشتن بیشتر داره! و باید دوریبن را با دست در کادر تنظیم کنید و بعد پیچ ها را ببندید!
    هد پن بدلیل وجود دستگیره های متعدد کار تنظیم را راحتر می کنه ولی خوب کمی هم دست و پا گیره (البته گاهی) لازم به ذکره همین دست و پا گیر بودن گاهی جلوی آسیب به دوربین را می گیره!
    مثلا برخی از هد پن های مانفرتو شرایط Lock دارند که اگر دوربین روی هد بسته شده باشد و رهاش کنید اجازه نمی دهد ضربه به سه پایه و بدنه وارد شود.
    یا یک مدل دیگه از همین شرکت (دو سال پیش باهاش کار کردم و اسمش خاطرم نیست) یکی از دوستان حدود 1 میلیون خودش در مسافرت خریده بود و وارد کرده بود، قابلیت جالب پننیگ روی محور y را داشت! کافی بود تنظیمش کنید و بعد سر دوربین را ببرید بالا و رها کنید! دوربین آرام به سمت خط صفر افق حرکت می کرد!
    البته دوستان در پست های قبل در مورد اینکه هد پن لازمه فیلمبرداری صحبت کردند!
    ارادتمند
    yaghoobi، Digital Lover، nicebluesky و 6 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    باتوجه به تعطیلی فروم در تلگرام پاسخگوی دوستان هستم:Telegram:@msh2200
    تولید کیف سه پایه
    تجهیزات