صفحه 235 از 366 نخستنخست ... 135 185 225 231 232 233 234 235 236 237 238 239 245 285 335 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 2,341 تا 2,350 , از مجموع 3660
Like Tree4987تشکر

موضوع: سه پايه ها و هدهاي آنها...

كاربر ويژه msh2200 آواتار ها
    تشکر کرده
    4653

نقل قول نوشته اصلی توسط kazem777 نمایش پست ها
    ممنون . متاسفانه 3 قفل در عرض 2 روز به این شکل در اومد . به هر حال از یک برند معروف توقع بیشتری داشتم :) متاسفانه جنس قفلها که یکی از مهمترین قسمتها محسوب میشن از جنس پلاستیک نامرغوب هست که واقعا باعث تعجبه . امیدوارم خدمات پس از فروش این شرکت وجود داشته باشه . تشکر
    درود
    یک جایی از مسائل مربوط به این سه پایه ناگفته است!؟
    من خیلی از دوستان را دیدم که از سه پایه های این شرکت و حتی مدلهای ارزانتر استفاده کرده و می کنند و هیچ مشکلی ندارند! حتی برخی از دوستان از سه پایه بعنوان ابزار دفاع شخصی در برابر حیوانات وحشی هم استفاده کرده اند!
    جالبه که هیچ کدام این مشکل را نداشتند!
    شاید این مشکل بدلیل اصل نبودن جنس گیره و یا حتی مشکل در تولید مواد اولیه یک سری خاص از این سه پایه باشه!
    بنظرم مشکل را از طریق خود شرکت مانفرتو با ارسال ایمیل پیگیری کنید ببینید چه جوابی دارند بدهند؟
    ارادتمند
    tahers96i و kazem777 تشکر می‌کنند.
    باتوجه به تعطیلی فروم در تلگرام پاسخگوی دوستان هستم:Telegram:@msh2200
    تولید کیف سه پایه
    تجهیزات

كاربر همراه rasoul2014 آواتار ها
    تشکر کرده
    436

اساتید عزیز، بنده چندماهی هست که عکاسی رو شروع کردم، ولی مطالعات زیادی براش انجام داده ام و می دهم. این تخصص رو بیشتر برای تکمیل کارم در زمینه نجوم آماتوری شروع کرده ام و البته در حال تکمیل اون هستم. به راهنمایی شما عزیزان در زمینه سه پایه ها نیازمندم :)
    اولا من در حال حاضر ی سه پایه چینی مدل FT-6705 دارم (لینک سه پایه Camera Professional Tripod Stand WT6704 - Sangyug Enterprises Limited)
    که برای نصب دوربین دوچشمی سنگین 80*20 ام از اون استفاده می کنم (3 کیلو و نیم). اما هد سه پایه یک مقدار لرزش داره و طی چند سالی که داشتم کیفیتش داره افت می کنه. از همین سه پایه هم تا به حال برای عکاسی نجومی (تا 30 ثانیه) استفاده کردم.
    حالا به فکر افتادم یه سه پایه سبک برای این سبک عکاسی بگیرم و سه پایه فعلی رو فقط برای دوربین دوچشمی استفاده کنم و اگر هدش قابل تعویض یا تعمیر باشه این کار رو انجام بدم. از دوستان کسی تجربه تعویض یا تعمیر این هدها رو داره؟
    اگه بخوام یه سه پایه سبک برای عکاسیم بگیرم (سبک چون سایر تجهیزات نجومی من خیلی جاگیر و سنگینه) تا ماکزیمم 300 400 تومن چی پیشنهاد می کنین؟ با این فرض که ممکنه بخوام از لنز تله 1.5 کیلویی هم روش استفاده کنم!!
    و آیا گزینه ای وجود داره که با صرف هزینه بیشتر هر دو کاربرد نجومی و عکاسی من رو پوشش بده؟
    منتظر نظرات ارزشمند شما هستم :))

تشکر کرده
    4653

نقل قول نوشته اصلی توسط rasoul2014 نمایش پست ها
    اساتید عزیز، بنده چندماهی هست که عکاسی رو شروع کردم، ولی مطالعات زیادی براش انجام داده ام و می دهم. این تخصص رو بیشتر برای تکمیل کارم در زمینه نجوم آماتوری شروع کرده ام و البته در حال تکمیل اون هستم. به راهنمایی شما عزیزان در زمینه سه پایه ها نیازمندم :)
    اولا من در حال حاضر ی سه پایه چینی مدل FT-6705 دارم (لینک سه پایه Camera Professional Tripod Stand WT6704 - Sangyug Enterprises Limited)
    که برای نصب دوربین دوچشمی سنگین 80*20 ام از اون استفاده می کنم (3 کیلو و نیم). اما هد سه پایه یک مقدار لرزش داره و طی چند سالی که داشتم کیفیتش داره افت می کنه. از همین سه پایه هم تا به حال برای عکاسی نجومی (تا 30 ثانیه) استفاده کردم.
    حالا به فکر افتادم یه سه پایه سبک برای این سبک عکاسی بگیرم و سه پایه فعلی رو فقط برای دوربین دوچشمی استفاده کنم و اگر هدش قابل تعویض یا تعمیر باشه این کار رو انجام بدم. از دوستان کسی تجربه تعویض یا تعمیر این هدها رو داره؟
    اگه بخوام یه سه پایه سبک برای عکاسیم بگیرم (سبک چون سایر تجهیزات نجومی من خیلی جاگیر و سنگینه) تا ماکزیمم 300 400 تومن چی پیشنهاد می کنین؟ با این فرض که ممکنه بخوام از لنز تله 1.5 کیلویی هم روش استفاده کنم!!
    و آیا گزینه ای وجود داره که با صرف هزینه بیشتر هر دو کاربرد نجومی و عکاسی من رو پوشش بده؟
    درود
    خودتون به خوبی واقف هستید که لرزش در تصاویر نجومی چه اثر سوئی ایجاد می کنه!
    از طرفی برای خرید سه پایه مناسب باید حداکثر وزن تجهیزات مورد استفاده خودتون را بدانید! (Max Load)
    شاید یکی از دلایلی که سه پایه فعلی آسیب دیده بخاطر زیادتر از حد تحمل بودن وزن دوربین دو چشمی برای سه پایه شما باشد.
    پیشنهاد می کنم بجای هزینه موجود در صورت امکان مقداری پس انداز کنید و یک سه پایه مناسبتر تا سقف 700 الی 1 میلیون تهیه بفرمایید تا خیالتون راحت باشه!
    اگر هم اصرار به تهیه سه پایه تا سقف قیمت مذکور دارید باید دنبال محصولات ونگارد و یا برنو باشید که در درجه 2 و 3 قرار دارند و البته از سه پایه فعلی خیلی بهتر هستند!
    بعنوان نمونه
    Vanguard Alta+ 233AP
    وزن قابل تحمل سه پایه 3 کیلو گرم هست و حدود 400 هزار تومان می باشد.

یک مدل دیگه از برنو هم هست که از مدل فوق توان تحمل 8 کیلوگرم داره حدود قیمت همان هست
    berno A1350Q1
    ویرایش توسط msh2200 : Monday 3 November 2014 در ساعت 17:37
    تولید کیف سه پایه
    تجهیزات

كاربر همراه rasoul2014 آواتار ها
    تشکر کرده
    436

نقل قول نوشته اصلی توسط msh2200 نمایش پست ها
    درود
    خودتون به خوبی واقف هستید که لرزش در تصاویر نجومی چه اثر سوئی ایجاد می کنه!
    از طرفی برای خرید سه پایه مناسب باید حداکثر وزن تجهیزات مورد استفاده خودتون را بدانید! (Max Load)
    شاید یکی از دلایلی که سه پایه فعلی آسیب دیده بخاطر زیادتر از حد تحمل بودن وزن دوربین دو چشمی برای سه پایه شما باشد.
    پیشنهاد می کنم بجای هزینه موجود در صورت امکان مقداری پس انداز کنید و یک سه پایه مناسبتر تا سقف 700 الی 1 میلیون تهیه بفرمایید تا خیالتون راحت باشه!
    اگر هم اصرار به تهیه سه پایه تا سقف قیمت مذکور دارید باید دنبال محصولات ونگارد و یا برنو باشید که در درجه 2 و 3 قرار دارند و البته از سه پایه فعلی خیلی بهتر هستند!
    بعنوان نمونه
    Vanguard Alta+ 233AP
    وزن قابل تحمل سه پایه 3 کیلو گرم هست و حدود 400 هزار تومان می باشد.
    با سپاس از پاسخ سریع شما :)
    بله در مورد لرزش کاملا حق با شماست. ضمن اینکه کار نجومی به معنای استفاده از هد pan هم هستش به نظرم.
    خوب با توجه به اینکه ماکزیمم وزن من 3.5 کیلو هست سه پایه جدید با تحمل 4 کیلو کفایت می کنه به نظر شما؟ این نکته رو هم باید یادآورد بشم که گاها دوچشمی در زاویه نزدیک به عمود بر زمین هم استفاده میشه که فکر می کنم فشار زیادی به هد میاره

كاربر همراه hanif azizzadeh آواتار ها
    تشکر کرده
    557

درود
    در ابتدا ورودتون رو به سایت خوش آمد میگم
    سه پایه یکی از وسایل مهم در عکاسی است در واقع نقش آن خلاف چیزی هست که شما در نتیجه به آن رسیدید
    هرگونه لرزش غیر قابل قبول خواهد بود
    معمولا سه پایه های ارزان قیمت این مشکل را دارند
    برند مانوفروتو و ونگارد در این رنج قیمت سه پایه های خوبی دارند که همراه با هد عرضه می شوند
    مدل
    Manfrotto 294 ALUMINUM KIT : MK294A3-D3RC2
    و ونگارد سری Alta 233 -263
    همه نیاز شما را برای اکنون برطرف خواهند کرد ولی برای آینده به فکر یک سه پایه خوب باشید چون ممکن است با خرید یک سه پایه خوب تا سالها به خرید سه پایه نیاز نداشته باشید
    مدل
    Vanguard Alta+ 263AP Aluminum Tripod with PH-32 3-Way Pan Head
    را توصیه میکنم
    موفق باشید
    MA.KA تشکر می‌کند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    22

دوست عزیز بنده 3 ماه است که این 3 پایه و خریداری کردم حالا اگه شما با دیدن عکس تشخیص دادید که چند سال از خرید میگذره واقعا بهتون تبریک میگم . من این موضوع و مطرح کردم تا مشکلم حل بشه نه اینکه بخوام به شما اثبات کنم که 3 ماه است نه چند سال . بهتر اینه که به صحبت دیگران احترام بگذارید نه اینکه ................
    hanif azizzadeh تشکر می‌کند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    22

و مورد دوم اینکه دوست عزیز به عکس بیشتر دقت کنید . من خاکی نمیبینم . اونی که شما خاک تشخیص دادید به خاطر از بین رفتن رنگ رویه قفل هست . احتمال میدم مانیتور یا ........... شما مقداری خاک داره که بهتره تمیز بشه و در نهایت از دوستانی که صبورانه پاسخ دادند نه حمله کمال تشکر را دارم

تشکر کرده
    4653

با سپاس از پاسخ سریع شما :)
    بله در مورد لرزش کاملا حق با شماست. ضمن اینکه کار نجومی به معنای استفاده از هد pan هم هستش به نظرم.
    خوب با توجه به اینکه ماکزیمم وزن من 3.5 کیلو هست سه پایه جدید با تحمل 4 کیلو کفایت می کنه به نظر شما؟ این نکته رو هم باید یادآورد بشم که گاها دوچشمی در زاویه نزدیک به عمود بر زمین هم استفاده میشه که فکر می کنم فشار زیادی به هد میاره
    درود
    شما مگر دنبال سه پایه برای دوربین عکاسی نبودید؟
    اگر برای دوربین دوچشمی سه پایه نیاز دارید، هد pan باید تهیه کنید و البته بنظر من بهتره کمی وقت و ایده کنار هم قرار بدهید و دوربین دوچشمی را بصورت چنگالی روی سه پایه نصب کنید!
    مزیت روش مذکور اینه که شما می توانید هد اصلی سه پایه را کلا کنار بگذارید و یک هد سفارشی داشته باشید!
    ارادتمند
    تولید کیف سه پایه
    تجهیزات

تشکر کرده
    4653

دوست عزیز بنده 3 ماه است که این 3 پایه و خریداری کردم حالا اگه شما با دیدن عکس تشخیص دادید که چند سال از خرید میگذره واقعا بهتون تبریک میگم . من این موضوع و مطرح کردم تا مشکلم حل بشه نه اینکه بخوام به شما اثبات کنم که 3 ماه است نه چند سال . بهتر اینه که به صحبت دیگران احترام بگذارید نه اینکه ................
    درود
    ببینید، همانطور که قبلا خدمتتون گفتم در برخی از تولیدات هر کارخانه ای مشکلاتی پیش می اید و شرکت فراخوان برای تعویض و یا تعمیر قطعه می زند! شما با شرکت مکاتبه کنید و زمان خرید و نمونه عکس و مشکل مورد نظر را بفرستید شاید این مسئله شامل گارانتی باشد!
    و در نهایت اگر نشود چاره ای نیست جز اینکه یکی از دو کار زیر را انجام دهید
    1- به دنبال قطعه یدکی باشید
    2- اگر امکان داره قفل را کلا عوض کنید (البته این روش شاید دردستر هایی هم داشته باشه)
    ارادتمند.
    hanif azizzadeh و kazem777 تشکر می‌کنند.
    تولید کیف سه پایه
    تجهیزات

كاربر همراه hanif azizzadeh آواتار ها
    تشکر کرده
    557

و مورد دوم اینکه دوست عزیز به عکس بیشتر دقت کنید . من خاکی نمیبینم . اونی که شما خاک تشخیص دادید به خاطر از بین رفتن رنگ رویه قفل هست . احتمال میدم مانیتور یا ........... شما مقداری خاک داره که بهتره تمیز بشه و در نهایت از دوستانی که صبورانه پاسخ دادند نه حمله کمال تشکر را دارم
    درود
    همانطور که دوست خوبم آقا مصطفی راهنمایی کردند از طریق نمایندگی پیگیری بفرمایید بنده تلفن را برای شما پیام خصوصی کردم در ضمن همانطور که قبلا توضیح دادم این قفلها به راحتی با دستگاه تراشکاری CNC آلومینیوم قابل ساخت هستند به شخصه قطعات زیادی را به این شکل جایگزین کردم و حتما با مراجعه به یکی از این کارگاهها به دقت در ساخت و استحکام آن در مقابل گیره های پلاستیکی پی خواهید برد
    به هر حال شما تمام راهها را پیش رو دارید و فقط باید انتخاب کنید
    شب خوش
    msh2200 و kazem777 تشکر می‌کنند.