صفحه 285 از 366 نخستنخست ... 185 235 275 281 282 283 284 285 286 287 288 289 295 335 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 2,841 تا 2,850 , از مجموع 3660
Like Tree4987تشکر

موضوع: سه پايه ها و هدهاي آنها...

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    792

حقیقتا من خودم یه مدل دارم Tristar TRI-254 Aluminium Tripod Legs تقریبا 8ساله دارم و بسیار هم باهاش بد برخورد داشتم. ولی اون خیلی با من خوب بوده و هست.

کسی از دوستان این مدل و برند در کشور سراغ داره؟

Tristar - Globalmediapro eShop

بسیار با کیفیت و خوش ساخت هست این برند. ولی معروف نیست
    msh2200 تشکر می‌کند.

كاربر ويژه msh2200 آواتار ها
    تشکر کرده
    4653

نقل قول نوشته اصلی توسط ahmad5 نمایش پست ها
    حقیقتا من خودم یه مدل دارم Tristar TRI-254 Aluminium Tripod Legs تقریبا 8ساله دارم و بسیار هم باهاش بد برخورد داشتم. ولی اون خیلی با من خوب بوده و هست.

کسی از دوستان این مدل و برند در کشور سراغ داره؟

Tristar - Globalmediapro eShop

بسیار با کیفیت و خوش ساخت هست این برند. ولی معروف نیست

درود
    مگر این سه پایه نیازهاتون را برآورده نمی کنه؟
    اگر مشکل خاصی باهاش ندارید برای چی به فکر تعویض هستید؟
    مهم اینه که استقرار سه پایه خوب و قابل اطمینان باشه!
    ارادتمند
    ahmad5 تشکر می‌کند.
    باتوجه به تعطیلی فروم در تلگرام پاسخگوی دوستان هستم:Telegram:@msh2200
    تولید کیف سه پایه
    تجهیزات

كاربر همراه TORGHEH آواتار ها
    تشکر کرده
    841

با سلام خدمت همه دوستانم. من کاربر جدید سایت هستم و این اولین پستم هست. امیدوارم در کنار یادگیری مطالب جدید فعالیت مفیدی داشته باشم.

خدمتتون عرض کنم که من حدود یک ماه پیش اولین دوربین دیجیتال dslr ام رو خریدم (canon 70d) و تو این یه ماه تجربه های شیرینی باهاش داشتم. البته در زمینه ی عکاسی آماتور نیستم و با دوربین های کامپکت و آنالوگ قدیمی تجربه های خوبی داشتم.

دوستان لطفا محبت کنن یه سه پایه مناسب برای دوربینم معرفی کنن. بیشتر کاربرد من برای عکاسی هست و البته اگر سه پایه امکانات خوبی هم برای فیلم برداری داشته باشه که خیلی بهتره ... بودجه ای هم که فعلا مد نظرمه نهایت تا 400 تومن هست. البته اگر کمی بالاتر شد هم جای بررسی داره ...
    سوالاتی ذهنمو درگیر کرده که مثلا وجود ball head چه قد ضروریه و آیا سه پایه هایی تو بازار موجود هستن که خودشون این جزء رو داشته باشن و البته قیمت بالایی هم نداشته باشن
    ویا سرهای غیر کروی سه پایه ها که فقط چرخش و حرکت در راستای مشخص دارن (x یا y یا z) آیا ترکیب اینها رو هم دارن که نتیجه ای مشابه به سرهای کروی داشته باشن و نظایر این سوال ها...

ممنون میشم کلا اطلاعات کلیدی و اساسی ای بدین که خودم بیشتر راجع به این خرید تحقیق کنم. البته معرفی مدل یا مدل هایی که به نظرتون امتحان خودشونو پس دادن خیلی برام مفیده و تو تسریع خرید بهم کمک می کنه.
    با تشکر.

تشکر کرده
    4653

نقل قول نوشته اصلی توسط TORGHEH نمایش پست ها
    با سلام خدمت همه دوستانم. من کاربر جدید سایت هستم و این اولین پستم هست. امیدوارم در کنار یادگیری مطالب جدید فعالیت مفیدی داشته باشم.
    درود
    اول از همه تبریک بهتون می گم حضورتون را در فروم
    دوستان لطفا محبت کنن یه سه پایه مناسب برای دوربینم معرفی کنن. بیشتر کاربرد من برای عکاسی هست و البته اگر سه پایه امکانات خوبی هم برای فیلم برداری داشته باشه که خیلی بهتره ... بودجه ای هم که فعلا مد نظرمه نهایت تا 400 تومن هست. البته اگر کمی بالاتر شد هم جای بررسی داره ...
    برای این مقدار هزینه و نوع دوربینتون شاید بهترین گزینه سه پایه های بنرو باشند که البته اکثرا با بال هد می باشند. (در مورد هد جدا صحبت می کنم)
    مثلا A1570 یا A1350Q1 که از نظر استقامت در جایگاه خوبی قرار دارند.
    اما یک نکته! اگر فیلم برداری برای شما مهمه یا باید بال هد حرفه ای تهیه کنید و یا هد سه جهته!
    هدهای سه پایه یا بصورت 3way هستند و یا Ball head
    BallHead ها دارای امکان تنظیم سریع و راحت هستند ولی هد های سه جهته برای تنظیم وقتگیر تر از بال هد ها هستند.
    اینکه کدام خوب و کدام بد هست کاملا سلیقه ای هست! اما عموما کار کردن با بال هد برای عکاسی بسیار ساده تر و البته هد ها نیز توان تحمل بالاتری از نظر وزن دارند.
    هد های سه جهته تنظیمشان کمی وقت گیر است و به همین دلیل کمتر مورد توجه قرار می گیرند. البته برای فیلم برداری این هد مناسبتره
    شما ببینید بیشتر فیلم برداری مد نظرتون هست یا عکاسی؟
    اگر فیلم برداری براتون مهمه باید به فکر تهیه هد مجزا از سه پایه باشید که این مسئله نیاز به هزینه کردن بیش از 400 هزار تومان دارد.
    ارادتمند
    obsidiyan، naghli، mack1 و 2 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    تولید کیف سه پایه
    تجهیزات

تشکر کرده
    841

ممنون دوست عزیز ... خیلی مفید بود.

سوالی که در مورد مدل A1350Q1 دارم اینه که آیا امکان چرخش دوربین به شکلی هست که کاملا رو به آسمان باشه؟ فرض کنید می خواین از سقف یه بنای تاریخی عکس بگیرید. یعنی 90 درجه انحراف در راستای محور دوربین و کاملا رو به بالا... تو review ای که دیدم این جور برداشت کردم که احتمالا این امکان وجود داره ولی می خوام از بابتش مطمئن بشم.
    ضمنا این نکته رو در مورد سه پایه های Benro A1570T-B1 و Benro A1682T-B0 هم می خوام بدونم که آیا امکان پذیر هست یا خیر. و اینکه بین این سه مدل کدوم رو پیشنهاد می کنید.

تنها ایرادی که در مورد مدل A1350Q1 تو یه review دیدم عدم وجود قفل اتصال سه پایه به دوربین بود که نمی دونم چه قد می دونه جدی باشه.

در مورد ایرادهای مدل Benro A1682T-B0 دوستی چند نکته رو جایی نوشته بود که جدی ترینش به نظرم رفتن حباب تراز زیر دوربین و عدم خوانایی بود.

در مورد مدل Benro A1570T-B1 ایرادی که به نظرم اومد طول حالت جمع شده ش بود که نسبت به دو مدل دیگه حداقل 22 سانتی متر بلندتر بود.

پیشاپیش ممنونم.

كاربر همراه naghli آواتار ها
    تشکر کرده
    668

نقل قول نوشته اصلی توسط TORGHEH نمایش پست ها
    ممنون دوست عزیز ... خیلی مفید بود.

سوالی که در مورد مدل A1350Q1 دارم اینه که آیا امکان چرخش دوربین به شکلی هست که کاملا رو به آسمان باشه؟ فرض کنید می خواین از سقف یه بنای تاریخی عکس بگیرید. یعنی 90 درجه انحراف در راستای محور دوربین و کاملا رو به بالا... تو review ای که دیدم این جور برداشت کردم که احتمالا این امکان وجود داره ولی می خوام از بابتش مطمئن بشم.
    ضمنا این نکته رو در مورد سه پایه های Benro A1570T-B1 و Benro A1682T-B0 هم می خوام بدونم که آیا امکان پذیر هست یا خیر. و اینکه بین این سه مدل کدوم رو پیشنهاد می کنید.

تنها ایرادی که در مورد مدل A1350Q1 تو یه review دیدم عدم وجود قفل اتصال سه پایه به دوربین بود که نمی دونم چه قد می دونه جدی باشه.

در مورد ایرادهای مدل Benro A1682T-B0 دوستی چند نکته رو جایی نوشته بود که جدی ترینش به نظرم رفتن حباب تراز زیر دوربین و عدم خوانایی بود.

در مورد مدل Benro A1570T-B1 ایرادی که به نظرم اومد طول حالت جمع شده ش بود که نسبت به دو مدل دیگه حداقل 22 سانتی متر بلندتر بود.

پیشاپیش ممنونم.
    بله.قابلیت چرخش 90 درجه تقریبا در همه هد ها وجود داره.
    TORGHEH تشکر می‌کند.

كاربر همراه mack1 آواتار ها
    تشکر کرده
    256

سلام سه پایه بنرو مخصوص ماکرو بدون هد بیشینه ارتفاع 158 و تحمل وزن 6 کیلو و وزن خود سه پایه 1کیلو620 گرم پایه میخ دار و نحوه باز شدن پیچشی و جنس بدنه آلمینیوم قیمت 330 هزار تومان / دوستان محبت کنن اگر سه پایه داشته اند بگویند که کیفیتش چطوره؟ یعنی از نظر استحکام و جا باز نکردن قعطات و از این موارد مقاوم هست؟؟؟

كاربر همراه naghli آواتار ها
    تشکر کرده
    668

نقل قول نوشته اصلی توسط mack1 نمایش پست ها
    سلام سه پایه بنرو مخصوص ماکرو بدون هد بیشینه ارتفاع 158 و تحمل وزن 6 کیلو و وزن خود سه پایه 1کیلو620 گرم پایه میخ دار و نحوه باز شدن پیچشی و جنس بدنه آلمینیوم قیمت 330 هزار تومان / دوستان محبت کنن اگر سه پایه داشته اند بگویند که کیفیتش چطوره؟ یعنی از نظر استحکام و جا باز نکردن قعطات و از این موارد مقاوم هست؟؟؟
    من که از نزدیک دیدم اصلا نتونستم به این سه پایه اعتماد کنم.من Manfrotto MK190XPRO4-3W Aluminum رو تازه خریدم تو حراج پیکسل.مدلای دیگه هم داره که به نظر من بسیار به صرفه تر از بنرو است.البته تو حراج.

تشکر کرده
    4653

نقل قول نوشته اصلی توسط mack1 نمایش پست ها
    درود
    کدام مدل؟
    الان دنبال معذفی مدل توسط دوستان هستید یا مدلی مد نظر شماست؟
    mack1 تشکر می‌کند.
    تولید کیف سه پایه
    تجهیزات

تشکر کرده
    841

ممنون دوست عزیز.
    ممنون میشم در مورد سوال دیگه م هم نظرتونو بدونم :

بین این سه مدل کدوم رو پیشنهاد می کنید :