صفحه 251 از 366 نخستنخست ... 151 201 241 247 248 249 250 251 252 253 254 255 261 301 351 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 2,501 تا 2,510 , از مجموع 3660
Like Tree4987تشکر

موضوع: سه پايه ها و هدهاي آنها...

كاربر بسیار فعال
    تشکر کرده
    754

نقل قول نوشته اصلی توسط mohem نمایش پست ها
    دوستان نظرتون راجع ب velbon ex-540 واسه استفاده معمولی چیه? با قیمت 200000
    دوربینم d5200 و لنزم هم helios 58 f2
    استفادم عکاسی در شب هست
    با تشکر
    اگر تنها راهکار است مثلما چاره ای نیست البته من بودم به fancier هم نگاه میکردم
    mohem تشکر می‌کند.

كاربر همراه mohem آواتار ها
    تشکر کرده
    134

نقل قول نوشته اصلی توسط siosha نمایش پست ها
    اگر تنها راهکار است مثلما چاره ای نیست البته من بودم به fancier هم نگاه میکردم
    ممنون بابت راهنمایی
    این ک گفتیت چی هست?

كاربر بسیار فعال
    تشکر کرده
    754

نقل قول نوشته اصلی توسط mohem نمایش پست ها
    ممنون بابت راهنمایی
    این ک گفتیت چی هست?
    سازنده سه پایه
    mohem تشکر می‌کند.

كاربر همراه MEHRDAD.D آواتار ها
    تشکر کرده
    3379

نقل قول نوشته اصلی توسط scorpion8 نمایش پست ها
    دوستان عزیزم میخواستم یه کم بهتون کمک کنم اگر واقعا دنبال هدی هستید که همه کاره باشه و دقیت و کیفیت بالایی داشته باشه من بهتون هد Vangurad GH-300T رو پیشنهاد میدم من خودم اول رفتم سه پایه Manfrotto PROFESSIONAL 190XPROB گر فتنم واقعا سه پایه خیلی توپیه مخصوصا برای ماکرو و فواصل خیلی کوتاه اینم عکسهاشه
    فایل پیوست 65837
    فایل پیوست 65838

بعد خود فروشنده هد Manfrotto 322RC2 ] رو معرفی کرد بردم خونه ولی دیدم به درد پاناروما نمیخوره و تنظیم کردنشم سخته با توجه به نبود محور برا ی چرخش توی یک راستا بلاخره با هد ونگارد مدل Vangurad GH-300T آشنا شدم درسته از اون گرون تره ولی دوستان تو خریدش شک نکید هر کاری بخواید میکنه فقط کافی فیلم هاشو تو یوتوب ببینید لینک زیر هم برای خرید در دو قسمت قابلیت پاناروما و چرخش داره و کلید شاتر هم داره که دیگه جای هیچ حرفی نممیزاره

فایل پیوست 65839
    فایل پیوست 65840
    فایل پیوست 65841
    فایل پیوست 65842

فروشگاه پیکسل - Vangurad GH-300T
    قیمت هد و سه پایه چقدر شد ؟
    Mehrdad Dehkordi
    Nikon D750+Sigma Art 85mm , Nikkor 24-120G ED

كاربر همراه scorpion8 آواتار ها
    تشکر کرده
    136

نقل قول نوشته اصلی توسط MEHRDAD.D نمایش پست ها
    قیمت هد و سه پایه چقدر شد ؟

دوست عزیز سه پایه 485 تومن

هد 490 تومن

کیف سه پایه 180 تومن فابریک

کوله دوربین 260 تومن

كاربر آشنا arianvalipoor آواتار ها
    تشکر کرده
    95

سلام دوستان
    بعد از مطالعه فروم قصد خرید MANFROTTO MT055XPRO3-3W ALUMINUM TRIPOD WITH 3-WAY PANTILT HEADرو دارم.
    به نظرم قیمت مدل کربنی منطقی نیست(۲برار آلمینیومی) همچنین فکر میکنم مدل آلمینیومی ۴ بخشی نداریم(تو کاتالوگ منفروتو نبود) در ضمن مزیتی به غیر از کوچکتر بودن حالت بسته هم دارد؟ ۳ بخشی ها به علت قطور بودن پایه آخر با ثبات تر به نظر میرسند.
    در مورد هد هم بین این مدل و بال هدهایی مثل 054 شک دارم.(کاربردم هم کلی است. پرتره-منظره-تبلیغاتی-... دوربینم 5D بزرگترین لنزی هم که اضافه خواهد شد 70-200 هستش)
    در ضمن میخواستم ببینم کدوم فروشگاه رو پیشنهاد میکنید؟ طبق جستجو هایی که داشتم متوجه شدم شرکت سیگل نمایندگی منفروتو در ایران هستش ولی نمیدونم تک فروشی و قروشگاه هم دارن یا نه.
    با سپاس

كاربر بسیار فعال
    تشکر کرده
    754

نقل قول نوشته اصلی توسط arianvalipoor نمایش پست ها
    سلام دوستان
    بعد از مطالعه فروم قصد خرید MANFROTTO MT055XPRO3-3W ALUMINUM TRIPOD WITH 3-WAY PANTILT HEADرو دارم.
    به نظرم قیمت مدل کربنی منطقی نیست(۲برار آلمینیومی) همچنین فکر میکنم مدل آلمینیومی ۴ بخشی نداریم(تو کاتالوگ منفروتو نبود) در ضمن مزیتی به غیر از کوچکتر بودن حالت بسته هم دارد؟ ۳ بخشی ها به علت قطور بودن پایه آخر با ثبات تر به نظر میرسند.
    در مورد هد هم بین این مدل و بال هدهایی مثل 054 شک دارم.(کاربردم هم کلی است. پرتره-منظره-تبلیغاتی-... دوربینم 5D بزرگترین لنزی هم که اضافه خواهد شد 70-200 هستش)
    در ضمن میخواستم ببینم کدوم فروشگاه رو پیشنهاد میکنید؟ طبق جستجو هایی که داشتم متوجه شدم شرکت سیگل نمایندگی منفروتو در ایران هستش ولی نمیدونم تک فروشی و قروشگاه هم دارن یا نه.
    با سپاس
    ترکیب مد نظر شما 75 سانت طول ،3.5 کیلو وزن دارد اینچنین ترکیبی برای استودیو و حمل با ماشین مناسب است بنابراین کاهش وزن مدل های کربنی بسیار محسوس است به شرطی که بتوانید هد های با کیفیت و سبکی نیز در کنار آن انتخاب کنید
    عملکرد مدل کربن نیز بطور محسوسی بهتر است
    بعنوان مثال ترکیب هد آرکتک با مدل کربن 190 به وزن 2 کیلو میرسید که بسیار قابل توجه است ولی قیمت بالایی دارد
    054 نسبت به هد های دیگر مزیت های فراوانی دارد بجز بزرگی که البته با توجه به لنز سنگین منطقی است و از هد معمولی 3way خیلی بهتر است
    مدل های 3 تکه آلومین پایدار تر از 4 تکه ها هستند البته در مورد کربن صادق نیست و 4 تکه با عملکرد خوب 10 سانت ارتفاع را کاهش می دهد که قابل توجه است
    شخصا انتخاب شما را می پسندم و موافق این خرید هستم بعدها هر زمان که اراده کنید میتوانید گزینه های سبکتر و ارزانتر را با توجه به اینکه با چنین سه پایه ای کار کرده اید برسی و بر اساس نیاز خود انتخاب کنید

در نهایت 1 ضعف کوچک در مدل MT055 میبینم آن هم ظریف بودن آن است بطوری که نسبت به مدل قبلی کاملا محسوس است پس اگر با وسایل خود خشن هستید مدل قبلی را توصیه میکنم

موفق باشید
    arianvalipoor و Vahid5500 تشکر می‌کنند.

كاربر آشنا arianvalipoor آواتار ها
    تشکر کرده
    95

با تشکر فراوان از siosha عزیز که وقت گذاشتید و جواب دادید. با توجه به تستی که در فروشگاه داشتم به نظرم سه پایه ظریف نیست. در مورد گیره ها هم باید عرض کنم با مدل قبلی مقایسه نکردم. نمیدونم چرا منفروتو سه پایه های خودشو به روش گیتزو نمیسازه! یادمه قبلا این مدلی هم داشت! جالبه عکاسانی مثل کارل تیلور برای عکاسی منظره (حتی سفر به ایسلند!) سه پایه 058 برده بود! که ۶.۱ کیلوگرم وزن دارد! (بدون هد) به نظرم وزن این سه پایه ها نسبت به این مدل اصلا به چشم نمیاد که بخوایم به خاطر ۴۰۰ گرم دوبرابر هزینه کنیم.
    خوشحال میشم نظر کاربران محترم msh2200 و hanif azizzadeh هم بدونم. همچنین در مورد فروشگاه هم اگر اطلاعاتی دارید ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.
    یک سوالی هم در مورد کیف سه پایه منفروتو داشتم.به نظرتون کارایی لازم رو داره؟ و به طور کلی خریدش لازمه؟ یادمه یکی از دوستان گفته بودند لوازم جانبی منفروتو چینی هستند.

كاربر همراه
    تشکر کرده
    299

دوستان گرامی چطوری میتونم توپی یه هد تفنگی ونگارد gh100 رو که عملکرد لودینگش ضعیف شده رو تعمیر کنم
    قبلا خیلی محکم و قوی بود الان به یه جهت خمش کنم آروم به اون سمت خم میشه تازه در حالتی که پیچ لودینگ در سفت ترین حالت هست

كاربر همراه scorpion8 آواتار ها
    تشکر کرده
    136

نقل قول نوشته اصلی توسط shahede.dovom نمایش پست ها
    دوستان گرامی چطوری میتونم توپی یه هد تفنگی ونگارد gh100 رو که عملکرد لودینگش ضعیف شده رو تعمیر کنم
    قبلا خیلی محکم و قوی بود الان به یه جهت خمش کنم آروم به اون سمت خم میشه تازه در حالتی که پیچ لودینگ در سفت ترین حالت هست

دوست عزیز شما چه مدتی از این هد استفاده کردی آخه من رفتم مدل 300 رو گرفتم میخواستم ببینم الان اینجوری که شما گفتی تعمیر میشه اصلا عمرش چه قدره