صفحه 252 از 366 نخستنخست ... 152 202 242 248 249 250 251 252 253 254 255 256 262 302 352 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 2,511 تا 2,520 , از مجموع 3660
Like Tree4987تشکر

موضوع: سه پايه ها و هدهاي آنها...

كاربر فعال ehsan1 آواتار ها
    تشکر کرده
    1182

تا 200 تومان میشه سه پایه و هد مناسبی تهیه کرد؟
    Canon EOS 6D / Canon 16-35mm F4 / Canon 70-200mm F4 IS / Sigma 150mm F/2.8 / Jupiter-37A 135mm F3.5 / Zenit 58mm F2- Instagram

كاربر همراه reza-ngg آواتار ها
    تشکر کرده
    2259

مناسب که میشه تهیه کرد ولی در این رنج قیمت تا جایی که اطلاع دارم هد و سه پایه به هم وصل هستند و جدا نمیشن.قابلیت ماکرو ندارید و همینطور احتمالا وزن قابل تحمل سه پایه از دو سه کیلو بالاتر نخواهد رفت.برای بدنه ها ولنزهای سبک و کوتاه و کاربردهای معمولی مناسبه
    msh2200، ehsan1 و Amin.Zallaghi تشکر می‌کنند.
    رضا آدینه

كاربر بسیار فعال Amin.Zallaghi آواتار ها
    تشکر کرده
    3931

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan1 نمایش پست ها
    شما که در به در دنبال 6دی یا 5دی هستی چطور دلت میاد برای 3پایه فقط 200تومان بودجه کنار بزاری ؟
    200 تومان رو یکم دیگه هم بزار روش فعلا یه هد بگیر !!
    msh2200 و ehsan1 تشکر می‌کنند.
    جغرافیای زندگی، دو چیز را تعیین می کند: یکی دین، دیگری سبک عکاسی!
    اینستاگرام

تشکر کرده
    1182

نقل قول نوشته اصلی توسط amin_zallaghi نمایش پست ها
    شما که در به در دنبال 6دی یا 5دی هستی چطور دلت میاد برای 3پایه فقط 200تومان بودجه کنار بزاری ؟
    200 تومان رو یکم دیگه هم بزار روش فعلا یه هد بگیر !!
    امین جان من در به در دنبال 5 دی یا 6 دی نیستم
    Amin.Zallaghi تشکر می‌کند.
    Canon EOS 6D / Canon 16-35mm F4 / Canon 70-200mm F4 IS / Sigma 150mm F/2.8 / Jupiter-37A 135mm F3.5 / Zenit 58mm F2- Instagram

كاربر فعال MahBaz آواتار ها
    تشکر کرده
    2159

امین جان من در به در دنبال 5 دی یا 6 دی نیستم
    فکر کنم آقا امین برا این گفتن که ، شما بین 6D و 5D مارک 2 مردد بودید و چندین سوال در مورد کارایی لنز ها به روی 6D در تاپیک راهنمایی برای خرید لنز پرسیدید
    obsidiyan و Amin.Zallaghi تشکر می‌کنند.
    مهدی

تشکر کرده
    1182

نقل قول نوشته اصلی توسط MahBaz نمایش پست ها
    فکر کنم آقا امین برا این گفتن که ، شما بین 6D و 5D مارک 2 مردد بودید و چندین سوال در مورد کارایی لنز ها به روی 6D در تاپیک راهنمایی برای خرید لنز پرسیدید
    درسته اما سوال پرسیدن با در به در دنبال گشتند فرق میکنه ؛ خوبه که بدونیم در چه فضایی از چه ادبیاتی استفاده کنیم...
    به هر حال این انجمن برای همین موارد است و در این تایپیک هم مربوط به سه پایه و هد هستش.

گزینه های که مد نظر هستش اینهاست :

vangard Alta CA 203AP

SLIK PRO 340 DX

Vanguard Espod CX 234AGH

قیمتشون بین 200 تا 400 تومان و تا 5 کیلو ظرفیت...
    حالا نمیودنم کدون بیشتر بکارم میاد و مناسب تر هستش
    ویرایش توسط ehsan1 : Sunday 8 February 2015 در ساعت 21:34

كاربر ويژه msh2200 آواتار ها
    تشکر کرده
    4653

نقل قول نوشته اصلی توسط arianvalipoor نمایش پست ها
    سلام دوستان
    بعد از مطالعه فروم قصد خرید MANFROTTO MT055XPRO3-3W ALUMINUM TRIPOD WITH 3-WAY PANTILT HEADرو دارم.
    به نظرم قیمت مدل کربنی منطقی نیست(۲برار آلمینیومی) همچنین فکر میکنم مدل آلمینیومی ۴ بخشی نداریم(تو کاتالوگ منفروتو نبود) در ضمن مزیتی به غیر از کوچکتر بودن حالت بسته هم دارد؟ ۳ بخشی ها به علت قطور بودن پایه آخر با ثبات تر به نظر میرسند.
    درود
    بنده هم قبل از مطالعه سری جدید سه پایه های مانفرتو قصد خرید همین سه پایه را داشتم! ولی با توجه به چند دلیل کلا منصرف شدم و الان برنامه ریزی برای تهیه یک سه پایه سری جدید MT190XPro4 دارم !
    در خصوص مزایای این مدل،
    1- وزن 2 کیلوگرمی در برابر وزن 2.5 سه پایه مورد نظر شما!
    2- تحمل وزن بالا (حدود 7 کیلو) نسیت به مدلهای فعلی این سری در بازار (که حدود 5 کیلو هستند)
    3- کوتاه تر بودن در هنگام بسته بودن و حجم کم که به همراه وزن کم آن که هم وزن سه پایه کربنی 055 هست (حدود 2 کیلو) باعث ایجاد قدرت مانور در حمل و نقل می شود.
    4- سیستم تغییر وضعیت جدید سه پایه به حالت ماکرو که بسیار مناسب و عالیه!
    در کل اینکه من شخصا بعد از 3 ماه تحقیق در خرید مدلی که خدمتتون گفتم شک ندارم!
    این هم یک مقایسه بین مدل مورد نظر شما (البته سری جدید به همراه کربینی 055) و مدل پیشنهادی بنده

نکته جالب توجه اینکه مدل کربن سری MT190 با وزن 4 گرمی سبکتر از سری آلومینیومی قیمتی حدود 2 برابر داره که البته بنده هم بنظرم ارزش تهیه بخاطر 400 گرم اختلاف را نداره
    در مورد هد هم بین این مدل و بال هدهایی مثل 054 شک دارم.(کاربردم هم کلی است. پرتره-منظره-تبلیغاتی-... دوربینم 5D بزرگترین لنزی هم که اضافه خواهد شد 70-200 هستش)
    اما در مورد هد!
    اینکه چه نوع هدی برای شما کاربردی تره بستگی به شما و علاقه شخصی داره! بنده شخصا هد 3Way را بدلیل نوع ژانر کاری بیشتر می پسندم. البته یک بال هد سبک روی تک پایه دارم که نیاز بشه می توانم ازش استفاده کنم.
    ولی بنظرم به این نکات برای تهیه هد توجه کنید (البته بعد از قیمت)
    1- وزن هد ترجیحا سبک تر باشه قدرت مانور وزنی شما روی سه پایه افزایش خواهد یافت! البته باید ببینید نهایت وزنی که به سه پایه تحمیل خواهید کرد چقدر خواهد شد.
    2- وزن قابل تحمل هد از وزن قابل تحمل سه پایه کمتر نباشه یا نهایتا به اندازه وزن خود هد منهای وزن قابل تحمل سه پایه کمتر باشه! یعنی اگر هد 1 کیلو بود و سه پایه تحمل 7 کیلو داره، نهایت وزن قابل تحمل هد کمتر از 6 نباشه!
    در ضمن میخواستم ببینم کدوم فروشگاه رو پیشنهاد میکنید؟ طبق جستجو هایی که داشتم متوجه شدم شرکت سیگل نمایندگی منفروتو در ایران هستش ولی نمیدونم تک فروشی و قروشگاه هم دارن یا نه.
    با سپاس
    نمایندگی را هم درست فرمودید، باهاشون تماس بگیرید خودشون برای خرید راهنماییتون می کنند! اما توجه داشته باشید سری جدید سه پایه ها که یک مدل را از آنها به شما معرفی کردم بعدیه داخل ایران باشه و فروشنده ها هم اشتباها می گن چون 4 تیکه است تحمل وزنش کمتر از قبلی هاست که اشتباهه!!!!
    اگر می توانید از بندر، قشم و یا حتی دوبی این سه پایه و هد را تهیه کنید به مراتب براتون مناسبت تر تمام می شود (حداقل حدود 200 الی 300 هزار تومان)
    ارادتمند
    MEHRDAD.D، harrypotter2020، naghli و 2 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    باتوجه به تعطیلی فروم در تلگرام پاسخگوی دوستان هستم:Telegram:@msh2200
    تولید کیف سه پایه
    تجهیزات

كاربر ويژه msh2200 آواتار ها
    تشکر کرده
    4653

درسته اما سوال پرسیدن با در به در دنبال گشتند فرق میکنه ؛ خوبه که بدونیم در چه فضایی از چه ادبیاتی استفاده کنیم...
    به هر حال این انجمن برای همین موارد است و در این تایپیک هم مربوط به سه پایه و هد هستش.

vangard Alta CA 203AP

SLIK PRO 340 DX

Vanguard Espod CX 234AGH

درود
    بین گزینه های خودتون به ترتیبی که زدید خوبه!
    اما بنظرم یا کمی هزینه بیشتر بهترین گزینه با هد این مدل از مانفرتو با تحمل وزن 5 کیلو خواهدبود
    MKBFRA4-BH

اما اینکه سه پایه Sllik رو آخر گفتم بخاطر محدودیت در استفاده از هد برای موارد دیگه بود وگرنه SLIK سه پایه های خیلی خوبی تولید می کنه!
    ارادتمند
    ehsan1 تشکر می‌کند.
    باتوجه به تعطیلی فروم در تلگرام پاسخگوی دوستان هستم:Telegram:@msh2200
    تولید کیف سه پایه
    تجهیزات

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    86

vangard Alta CA 203AP

SLIK PRO 340 DX

Vanguard Espod CX 234AGH

درود دوست عزیز. بهترین راه برای پیدا کردن مدل مناسب بعد از بررسی مشخصات، تست سه پایه هاست. بروید و از نزدیک ببینید. تفاوتها را بهتر درک می کنید. سه پایه را دست بگیرید، باز کنید ببندید، دوربینتان را روی آن قرار دهید و خلاصه چند دقیقه ای با آن کار کنید سپس انتخاب کنید.
    msh2200، obsidiyan و ehsan1 تشکر می‌کنند.

كاربر بسیار فعال Amin.Zallaghi آواتار ها
    تشکر کرده
    3931

اگر ادبیات نامناسب انتخاب شده، اگر از کلمات نامفهوم و گاهاً توهین آمیزی استفاده شده، اگر سطح دانش شما زیر سوال رفته، و هزاران اگر دیگر....

من بخاطر هر اگری! که باعث رنجش شما شده عذرخواهی میکنم. امیدوارم از این اگری که خودم دلیلش رو نفهمیدم رنجیده خاطر نشده باشید دوست گرامی.

ادبیات من گاهاً طنزگونه است اما باید یاد بگیرم ظرفیت طنز ماها خیلی وقته که پر شده !
    MahBaz، obsidiyan، MEHRDAD.D و 3 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    جغرافیای زندگی، دو چیز را تعیین می کند: یکی دین، دیگری سبک عکاسی!
    اینستاگرام