صفحه 277 از 366 نخستنخست ... 177 227 267 273 274 275 276 277 278 279 280 281 287 327 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 2,761 تا 2,770 , از مجموع 3660
Like Tree4987تشکر

موضوع: سه پايه ها و هدهاي آنها...

كاربر همراه I.Givili آواتار ها
    تشکر کرده
    1572

نقل قول نوشته اصلی توسط civil202 نمایش پست ها
    درود

داش مصطفی راستش از این پیامتون من متوجه نشدم ازش تعریف کردید یا انتقاد؟!!
    تو پیام اولم هم هست قیمت خریدش؛ 65 تومن گرفتم. و بله میدونم درست کردن این مدلا برای یکعدد و بدست خیاط معمولی به این راحتی نیست.
    کلا جهت اطلاع گذاشتم. و برای ساختم: مثلا میشه از یه قسمتش یه ایده گرفت و شاید نیاز نباشه حتما کاملا این شکلی باشه
    برای خرید هم که بعنوان تجربه خودم گذاشتم که دوستان اگه پسندیدند تهیه کنند.

و اما در مورد زیپ ykk ؛ من نزدیک به بیش از 20 مدل از کیفهای منفرتو رو دیدم ولی هیچکدوم زیپش این مارک نبود و خوشم هم نیومد. خودم هم دنبال کیف منفرتو inverse 200 بودم که نداشت. بخاطر همین یه کیف برای موقت گرفتم مارک (شاید نچندان معروف) فوتیکس ایکس پرو، به قیمت 120 تومن ولی بعد که دیدم واقعا از این کیف خوشم اومد زیپشم همون ykk بود حالا که میبینم این یکی از منفرتو هم کیفیتش بهتره واقعا عالیه!! جنسش تو مایه های همین کیف سه پایه هست.

نتیجه اخلاقی: اینکه مارک خوب خوبه ولی شرط لازم و کافی نیست. شما ممکن یه جایی یه کیف با مارکی ناشناس ببینی ولی کیفیتش خیلی عالی باشه و با قیمت پایینتر!

شاد و تندرست باشید.
    درود
    100% مصطفی جان تعریف کردن ، کیف بسیار با کیفیتی به نظر میاد . تا 80cm سه پایه رو ساپورت میکنه ؟ (برای manfrotto x55) مد نظر دارم .

دوست عزیز میتونید برام به صورت خصوصی ارسال کنید که این کیف رو دقیقا از کجا خریداری کردین ، و در صورت امکان اگر از فروشگاه مورد نظز شماره تماسی هم دارین ممنون میشم محبت کنید و بدین بهم
    msh2200 و civil202 تشکر می‌کنند.
    "آیدین گیویلی"
    www.idingivili.ir
    Canon 70D + 100mm macro L , 50mm F1.4 , 10-18mm , Speedlite 600ex-rt

كاربر جديد
    تشکر کرده
    20

نقل قول نوشته اصلی توسط idin.offline نمایش پست ها
    درود
    100% مصطفی جان تعریف کردن ، کیف بسیار با کیفیتی به نظر میاد . تا 80cm سه پایه رو ساپورت میکنه ؟ (برای manfrotto x55) مد نظر دارم .

دوست عزیز میتونید برام به صورت خصوصی ارسال کنید که این کیف رو دقیقا از کجا خریداری کردین ، و در صورت امکان اگر از فروشگاه مورد نظز شماره تماسی هم دارین ممنون میشم محبت کنید و بدین بهم
    درود
    البته من به شوخی گفتم ولی راستی فکر نمیکنم 80 cm جا داشته باشه الان سه پایه xpro4 190 رو که ارتفاعش 49 cm (اگه اشتباه نکنم) گذاشتم توی کیف دیگه جای چندانی باقی نمونده چون هنوز هد رو نگرفتم امتحان نکردم ولی حداکثر اگه شانس بیارم باهد جا بشه که نهایت میشه حدود 62 سانت.
    شماره مغازه رو براتون فرستادم
    I.Givili تشکر می‌کند.

كاربر همراه I.Givili آواتار ها
    تشکر کرده
    1572

درود

اشتباه تایپی بود دوست عزیزم ، من مد نظرم 60 بود اتفاقا(055 فکر میکنم مدل 3 سکشنش cm 62 باشه)، که فکر میکنم کار من رو راه بندازه
    این مغازه اجناسش رو ارسال هم میکنه ؟
    "آیدین گیویلی"
    www.idingivili.ir
    Canon 70D + 100mm macro L , 50mm F1.4 , 10-18mm , Speedlite 600ex-rt

كاربر ويژه msh2200 آواتار ها
    تشکر کرده
    4653

درود

داش مصطفی راستش از این پیامتون من متوجه نشدم ازش تعریف کردید یا انتقاد؟!!
    تو پیام اولم هم هست قیمت خریدش؛ 65 تومن گرفتم. و بله میدونم درست کردن این مدلا برای یکعدد و بدست خیاط معمولی به این راحتی نیست.
    کلا جهت اطلاع گذاشتم. و برای ساختم: مثلا میشه از یه قسمتش یه ایده گرفت و شاید نیاز نباشه حتما کاملا این شکلی باشه
    برای خرید هم که بعنوان تجربه خودم گذاشتم که دوستان اگه پسندیدند تهیه کنند.

و اما در مورد زیپ ykk ؛ من نزدیک به بیش از 20 مدل از کیفهای منفرتو رو دیدم ولی هیچکدوم زیپش این مارک نبود و خوشم هم نیومد. خودم هم دنبال کیف منفرتو inverse 200 بودم که نداشت. بخاطر همین یه کیف برای موقت گرفتم مارک (شاید نچندان معروف) فوتیکس ایکس پرو، به قیمت 120 تومن ولی بعد که دیدم واقعا از این کیف خوشم اومد زیپشم همون ykk بود حالا که میبینم این یکی از منفرتو هم کیفیتش بهتره واقعا عالیه!! جنسش تو مایه های همین کیف سه پایه هست.

نتیجه اخلاقی: اینکه مارک خوب خوبه ولی شرط لازم و کافی نیست. شما ممکن یه جایی یه کیف با مارکی ناشناس ببینی ولی کیفیتش خیلی عالی باشه و با قیمت پایینتر!

شاد و تندرست باشید.
    درود
    بنده همانطور که آیدین جان فرمودند تعریف کردم از کیف!
    و برام عجیب بود که بالاخره یک محصول فنی از نشنال در حوزه کیف پیدا شده!
    قبلا کیفهای دوربین شانه آویز و کوله های این شرکت را دیده بودم و بیشتر شبیه به یک گونی بود که مارک نشنال روش زده باشند و بفروشند و در واقع پول مارکش را می گرفتند.
    در خصوص کیف های مانفرتو اتفاقا بنده هیچ نظری در مورد محصولات پارچه ای این شرکت ندارم! و گفتم LowerPro!
    به هر صورت اگر امکانش هست مدل کیف و محل تهیه را هم برای بنده پیام خصوصی کنید!
    اگر با هد MHXPro سه پایه 190 داخل کیف جا بشه بنده هم احتمالا پیگیر خرید هستم!

پ.ن: یک نکته قابل یادآوری هست در خصوص برند کیف و یا همان مارک!
    در برخی موارد مثل همین کوله و کیفهای دوربین نشنال یا مانفرتو و یا خیلی از مارک های همه گیر بازار فعلی ایران مثل بنرو، شاید شما شاهد جنس و کیفیت ساخت یکسانی با محصولات برندهای مطرح باشید! اما یک نکته را فراموش نکنید! یک برند قدیمی سابقه ساخت بالایی داره! مثلا فرض کنید شرکتی مثل بنز در مقایسه با کیا موتور،
    درسته که محصولاتش شاید از نظر ظاهر با هم برابری کنه ولی هرچی هم باشه سابقه ساخت باعث بوجود آمدن تجربه و در نتیجه تکنولوژی خاص می شه و به همین دلیل هم قیمت شرکت قدیمی تر بالاتره!
    این مسئله در خصوص کیف هم صادقه!
    بنده بجرات بجز شرکت LowerPro هیچ شرکتی را در حوزه تولید کیف تجهیزات قبول ندارم! دلیلش هم این هست که این شرکت سابقه بالایی در تولید کوله پشتی و لوازم دوربین نسبت به تمام تولید کنندگان دیگه داره!
    این تفاوت را در نگاه اول در کوله نمی شود دید ولی با دقت و استفاده مداوم متوجه تفاوت ها می شوید! این تفاوت در کوله ها معمولا در بندهای حمل کوله، سیستم تعلیق وزن و ... بسیار نمود داره
    به همین دلیل دنبال برند بودن در کنار وجود تجربه بالای شرکت سازنده ارزشمند خواهد بود نه فقط به استناد مارک خاص!
    در مجموع از تصاویری که گذاشتید بسیار سپاسگذارم و منتظر اطلاعات دقیق کیف برای خرید از طریق پیام خصوصی هستم
    ارادتمند
    I.Givili، Dariush Chegini، ShahramUae و 4 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    باتوجه به تعطیلی فروم در تلگرام پاسخگوی دوستان هستم:Telegram:@msh2200
    تولید کیف سه پایه
    تجهیزات

كاربر جديد
    تشکر کرده
    20

درود

...

شاد و تندرست باشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط msh2200 نمایش پست ها
    درود

...
    در خصوص کیف های مانفرتو اتفاقا بنده هیچ نظری در مورد محصولات پارچه ای این شرکت ندارم! و گفتم LowerPro!

اگر با هد MHXPro سه پایه 190 داخل کیف جا بشه بنده هم احتمالا پیگیر خرید هستم!

...
    ارادتمند
    درود
    سپاس از توجه و پاسخ شما!
    اشتباه تایپی شد در نوع مدل. بنده منظورم همان لووپرو بود نه منفروتو!! مثلا همان مدلی هم که پیگیر خرید اون بودم lowpro inverse 200 هست.
    و البته منم کیفیت لووپرو رو قبول دارم ولی عرض کردم به نظر من نمیشه کاملا با نگاه صفر و یکی دید این موضوع رو! نمونش همین کیف سه پایه، که با اینکه می فرمایید محصولات نشنال خوب نیستند ولی نمونه خوبم میشه ازش دید.
    وقتی میخاستم خرید کنم یه نمونه کیف لوویرو هم داشت که میداد (احتمالا) 70 تومن. ولی کیف ضعیفی بود حتی پد هم نداشت و خیلی ساده و معمولی بود..

باری به هرجهت، به نظر منم تو محصولاتی که با جیب ماها جور در بیاد لووپرو ( در کل) بهتره...

پیروز و تندرست باشید!
    msh2200 تشکر می‌کند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    20

نقل قول نوشته اصلی توسط idin.offline نمایش پست ها
    درود

اشتباه تایپی بود دوست عزیزم ، من مد نظرم 60 بود اتفاقا(055 فکر میکنم مدل 3 سکشنش cm 62 باشه)، که فکر میکنم کار من رو راه بندازه
    این مغازه اجناسش رو ارسال هم میکنه ؟
    درود

بله فکر کنم خودش هم براتون میفرسته

پیروز باشید

كاربر جديد
    تشکر کرده
    47

سلام
    لطفا آدرس و شماره مغازه مورد نظر را برام پیام کنید
    ممنون

كاربر آشنا faridz آواتار ها
    تشکر کرده
    173

سلام دوستان میخواستم ببینم هد های سه پایه بنرو روی پایه مانفرتو نصب میشود ؟

كاربر ويژه msh2200 آواتار ها
    تشکر کرده
    4653

نقل قول نوشته اصلی توسط faridz نمایش پست ها
    سلام دوستان میخواستم ببینم هد های سه پایه بنرو روی پایه مانفرتو نصب میشود ؟
    درود
    بستگی به نوع پیچ اتصال پایه و هد داره!
    اگر یکی باشه مشکلی برای اتصال وجود نخواهد داشت! در صورتی که یکی هم نباشه باید تبدیل برای اتصال هد تهیه کنید
    اراتمند
    باتوجه به تعطیلی فروم در تلگرام پاسخگوی دوستان هستم:Telegram:@msh2200
    تولید کیف سه پایه
    تجهیزات

كاربر آشنا amir_dre آواتار ها
    تشکر کرده
    135

سلام
    دوستان برای یک 650D+ 18 135 که یک فلش هم نهایت بیاد روش
    یه سه پایه سبک و جمع و جور چی خوبه ؟
    D5100 was left but still in my heart
    Canon 650D +18-135 STM