صفحه 300 از 366 نخستنخست ... 200 250 290 296 297 298 299 300 301 302 303 304 310 350 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 2,991 تا 3,000 , از مجموع 3660
Like Tree4987تشکر

موضوع: سه پايه ها و هدهاي آنها...

كاربر ويژه msh2200 آواتار ها
    تشکر کرده
    4653

نقل قول نوشته اصلی توسط Sobinian نمایش پست ها
    از دوستان متشکرم،
    ولی فروشنده مدل benro mefeto رو نداشت و یه جوری توفیق اجباری شد این رو خریداری کنم.
    حقیقتش نداشتن تراز برام شوک هست. مگه میشه؟ ابتدایی ترین هر سه پایه است. یکی از دوستان یه سه پایه 40 هزارتومنی خریده بود ، روش تراز داشت. واقعا عجیبه برام. به خاطر اینکه احتمالا ریموت giga t pro بذارم رو کفشک فلاش، ترجیح میدم استفاده از اون ترازهای رو کفشکی لازم نشه.
    بیشتر ترجیح میدادم که همه نیازهام رو برطرف کنه تا اینکه بهترین جنس رو بگیرم. هرچند فرقشون نباید اینقد باشه که تاثیر داشته باشه تو ماندگاری ولی تصور اینکه بخوام هر یه شاتی که نتونم بگیرم و به این دلیل که اشتباه خریدم، به خودم فحش بدم خیلی تصور آزاردهنده ای هست. الان با خودم یکبار کنار بیام خیلی بهتره فک کنم.

احتمالا ببرم یه فروشگاهی جایی با مدل بنرو a1350q1 عوض کنم. اگه کسی فروشگاه منصف تو تهران سراغ داره که بتونم عوض کنم، متشکر میشم (تو پی وی) معرفی کنه بهم.

بازهم متشکر
    درود
    دوست عزیز این نبود تراز ضعفی برای این نوع سه پایه نیست!
    این سه پایه بیشتر بعنوان سه پایه همراه هست و به همین دلیل در طراحی آن سبکی اهمیت بیشتری داشته است.
    ارادتمند
    yaghoobi و I.Givili تشکر می‌کنند.
    باتوجه به تعطیلی فروم در تلگرام پاسخگوی دوستان هستم:Telegram:@msh2200
    تولید کیف سه پایه
    تجهیزات

كاربر جديد
    تشکر کرده
    6

سلام خسته نباشید دوستان میبخشید من یه دوربین 760دی دارم میخواهم یه سه پایه بخرم برای عکاسی در شب و اتلیه هزینه ایی که میتونم بکنم 170 تومان لطف بفرمایید بهترین راهنمایی رو بکنید با تشکر

تشکر کرده
    4653

نقل قول نوشته اصلی توسط sahel_m نمایش پست ها
    سلام خسته نباشید دوستان میبخشید من یه دوربین 760دی دارم میخواهم یه سه پایه بخرم برای عکاسی در شب و اتلیه هزینه ایی که میتونم بکنم 170 تومان لطف بفرمایید بهترین راهنمایی رو بکنید با تشکر
    درود
    با این بودجه چیز مطمئنی برای کار عکاسی شب و حتی آتلیه برای دوربیتون پیدا نمیشه!
    ارزانترین، مطمئن ترین و البته کارا ترین سه پایه حدود 300 هزار تومان خواهد بود که اون هم Triad 40 Lite هنل هست که یک سه پایه ایده آل در این قیمته!
    البته سه پایه های دیگر موجود مثل ونگاردهای سری Espod و یا بنرو A150 هم از نظر قیمت به بودجه شما نزدیک اند ولی توجه داشته باشید قابل اطمینان برای بادی شما نیستند
    ارادتمند
    MohammadH تشکر می‌کند.
    تولید کیف سه پایه
    تجهیزات

كاربر بسیار فعال
    تشکر کرده
    2655

نقل قول نوشته اصلی توسط sahel_m نمایش پست ها
    سه پایه مارک Fancier با این قیمت میتونید بخرید که کیفیت مناسبی داره و جواب کارتون رو میده.

كاربر فعال MohammadH آواتار ها
    تشکر کرده
    5292

نقل قول نوشته اصلی توسط msh2200 نمایش پست ها
    درود
    با این بودجه چیز مطمئنی برای کار عکاسی شب و حتی آتلیه برای دوربیتون پیدا نمیشه!
    ارزانترین، مطمئن ترین و البته کارا ترین سه پایه حدود 300 هزار تومان خواهد بود که اون هم Triad 40 Lite هنل هست که یک سه پایه ایده آل در این قیمته!
    البته سه پایه های دیگر موجود مثل ونگاردهای سری Espod و یا بنرو A150 هم از نظر قیمت به بودجه شما نزدیک اند ولی توجه داشته باشید قابل اطمینان برای بادی شما نیستند
    ارادتمند
    ضمن تشکر از مصطفی عزیز و راهنمایی های ایشان، چند خطی را هم بنده اضافه میکنم
    از زمانی که عکاسی را شروع کرده ام، از یک سه پایه سومیتا مدل 660a استفاده کرده ام که یک سه پایه تمام آلمینیومی است اما قیمتی ندارد. آن زمان من به قیمت 70 تومان خریدم و همین چند وقت پیش هم به قیمت 100 تومان برای یکی از دوستان خریداری شد. با اینکه یک سه پایه کاملا معمولی و شاید در ظاهر نه چندان کارآمد به نظر آید، اما تمام این مدت جواب کارهای من را داده است و حتی عکاسی آسمان شب و رد ستارگان را با آن تجربه کرده ام و برای تمامی عکسهایی که تا به حال در فروم در زمینه عکاسی در شب منتشر کرده ام از همین سه پایه استفاده کرده ام.
    سه پایه من چندان سبک نیست اما استحکام لازم برای مدت زمان طولانی بی حرکت ماندن ( مثلا برای عکاسی از رد ستارگان) را دارد. مزیت سه پایه بخصوص برای من این است که بست های پایه ها فلزی و البته اهرمی است و به راحتی باز و بسته میشود و بعد از اینکه بسته شد کاملا محکم خواهد بود و دیگر اینکه مدلی که من استفاده میکنم هد سه جهته دارد و در جهت های مختلف قابل تنظیم است. در این مدت از دوربین های مختلفی هم استفاده کرده ام که سنگین ترین آنها، دوربین 6D کنون بوده و لنز اولترا واید توکینا. البته در مشخصات سه پایه آمده است که تا وزن 3.5kg را تحمل میکند. ضمنا سه پایه از ارتفاع مناسبی هم برخوردار است.

البته همانطور که گفتم سه پایه من هد سه جهته دارد و به مراتب از این هد کارآمدتر است.
    msh2200 و sahel_m تشکر می‌کنند.
    محمّد حسین کشاورز
    Canon 6D & 600D+18-55 IS II+70-200 f/4 L+Tokina 11-16 f/2.8 II
    Sigma DG-610 & Yongnuo 560 III & IV

كاربر آشنا sina1808 آواتار ها
    تشکر کرده
    31

نقل قول نوشته اصلی توسط sina1808 نمایش پست ها
    سلام
    برای انتخاب نهایی سه پایه سردرگم شدم بخصوص اینکه تهران نیست برم مدل هارو از نزدیک ببینم و انتخابم یکم محدوده
    الان یه نیکون d5300 دارم که معمولا لنز 18-140 روش نصبه و لنز سنگین تر از این ندارم فعلا
    بیشتر هم عکاسی طبیعت ، پانوراما و HDR علاقه دارم
    مدل هایی که به ماکرویی معروفه نظرم رو جلب کرده به دلیل اینکه میشه از ارتفاع خیلی پایین و نزدیک زمین هم عکاسی کرد
    البته نمیدونم با مدل های معمولی مثل بنرو a1682-tb0 هم میشه از ارتفاع پایین عکاسی کرد ؟ ( مثلا با 2 تا پایه کوتاه و زاویه بازتر و یک پایه بلند )
    ونگار altapro هم مد نظرم هست
    بنرو A1980T هم ماکرویی هست
    نمیخوام سه پایه و هدش خیلی سنگین بشه و حمل و نقلش مشکل بشه
    ممنون میشم راهنمایی کنید
    لطفا من رو هم راهنمایی کنید و ایده بدید
    آیا ارزش داره سه پایه سنگین تری حمل و نقل کنم و امکان ماکرو هم داشته باشه ( افقی شدن ستون میانی )
    یا یه مدل مثل بنرو A1980T یا a1350q1 بگیرم ؟
    بین دو مدل بنرو A1980T یا a1350q1 به نظرتون برتری با کدومه ؟
    ممنونم

تشکر کرده
    4653

نقل قول نوشته اصلی توسط sina1808 نمایش پست ها
    لطفا من رو هم راهنمایی کنید و ایده بدید
    آیا ارزش داره سه پایه سنگین تری حمل و نقل کنم و امکان ماکرو هم داشته باشه ( افقی شدن ستون میانی )
    یا یه مدل مثل بنرو A1980T یا a1350q1 بگیرم ؟
    بین دو مدل بنرو A1980T یا a1350q1 به نظرتون برتری با کدومه ؟
    ممنونم
    درود
    بعد از اینکه نیازتون برای انتخاب سه پایه (شامل ژانر ها، بیشینه وزن تحمیلی به سه پایه، ارتفاع) مشخص شد. نوبت به بررسی قابلیت حمل سه پایه است!
    مطمئنا کسی مخالف خرید یک سه پایه مثل مانفرتو های سری 190 یا 055 و در کل سه پایه با وزن بالای 2 کیلو نیست! اما توجه داشته باشید اگر قرار باشه یک برنامه پیاده روی و یا طبیعت گردی بلند مدت بروید همین سه پایه می شه بلای جان شما!
    بنابراین اول بشینید یک بررسی کنید تا مشخص بشه نیازتون دقیقا چیه؟
    ماکرو را اگر واقعا قصد دارید جدی دنبال کنید و قابلیت حمل راحت هم برای شما مهمه شاید بتوانید با یک سه پایه سری a1350 و یک سپایه ساده Velbon که برای ماکرو طراحی شده و جناب چگینی ازش استفاده می کنند تهیه کنید و خودتون را راحت کنید.
    اما برای عکاسی در شرایط خاص و همراه داشتن یک سه پایه کلی برای انجام تمام امور بنرو یا ونگارد ها و یا حتی مانفرتو های دارای قابلیت ماکرو (تغییر ستون مرکزی) خود به خود کمی گران هستند و البته سنگین.
    بنابراین اگر برای انتخاب بین a1980 , A1350 مشکل شما بخاطر قابلیت ماکرو هست، این مشکل با 100 هزار تومان هزینه بیشتر و تهیه یک سه پایه Velbon EX-Macro برطرف می شه و از طرفی سبکی و قابلیت حمل بالایی هم داره. ترکیب این سه پایه با A1350 شاید ترکیب مناسب و ایده الی برای شما باشه
    ارادتمند
    sina1808، خزان و bahador001 تشکر می‌کنند.
    تولید کیف سه پایه
    تجهیزات

كاربر جديد
    تشکر کرده
    16

با سلام خدمت دوستان
    من در نهایت تصمیم به خرید سه پایه MT055xpro3 از منفرتو گرفتم اما در انتخاب هد از نوع بال هد به مدل 496 و هد xpro-3w هر دو از منفرتو دچار تردید هستم اگر راهنمایی کنید خیلی ممنون میشم البته ژانر مورد علاقه من طبیعت و مناظری هست که معمولا باید خارج از شهر به دنبالشون باشم .

با سپاس

تشکر کرده
    4653

نقل قول نوشته اصلی توسط bahador001 نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان
    من در نهایت تصمیم به خرید سه پایه MT055xpro3 از منفرتو گرفتم اما در انتخاب هد از نوع بال هد به مدل 496 و هد xpro-3w هر دو از منفرتو دچار تردید هستم اگر راهنمایی کنید خیلی ممنون میشم البته ژانر مورد علاقه من طبیعت و مناظری هست که معمولا باید خارج از شهر به دنبالشون باشم .

با سپاس
    درود
    هر دو هد خوب هستند!
    بین این مدلها بنده از نزدیک 496 را دیدم و با هاش تا حدودی کار کردم .
    در مورد Xpro هم در حال حاضر ازش استفاده می کنم.
    این بستگی به علاقه شخصی شما داره.
    البته بنده بدلیل داشتن تراز در Xpro این سری را بیشتر از 496 می پسندم ولی در عوض Xpro حدود 1 کیلو وزنشه! و البته بسیار محکم. داشتن قابلیت Fraction برای تنظیم حرکت نرم و یا سریع در هد هم از قابلیت هاشه.
    من این هد را با توجه به کاربرد ترکیبی که داشتم خریدم. اگر صرفا برای عکاسی بخوام هد تهیه کنم سراغ 054q2 را می گیرم که ترکیب کامل و عالی با سه پایه های مانفرتو خواهد بود.
    هم قابلیت بال هد را داره.
    هم تراز برای تنظیم کادر و نرمی خاص و مقاونت Xpro به همراه استقامت بسیار خوب.
    اگر تنظیم سریع براتون مهمه سراغ بال هد و بخصوص 054q2 را بگیرید.
    اگر اهل هم نه Xpro گزینه خیلی خوبیه.
    البته بنظر بنده در انتخاب سه پایه کمی دقت کنید. سه پایه های جدید سری 190 قابلیت و تحمل وزن ایده الی دارند و هم وزن خودشون مناسبه
    اختلاف 500 گرمی وزن در وزن بالای 2 کیلو خودش را خیلی نشان میده
    ارادتمند
    yaghoobi، alpacinohs و Vahid5500 تشکر می‌کنند.
    تولید کیف سه پایه
    تجهیزات

كاربر جديد
    تشکر کرده
    6

سلام دوست عزیز خیلی ممنون از راهنماییتون ایا سه پایه سومیتا مدل 660a قابل حمل هم هست