صفحه 124 از 366 نخستنخست ... 24 74 114 120 121 122 123 124 125 126 127 128 134 174 224 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 1,231 تا 1,240 , از مجموع 3660
Like Tree4987تشکر

موضوع: سه پايه ها و هدهاي آنها...

كاربر همراه Ali Saeedi آواتار ها
    تشکر کرده
    1566

منم تحقیق کردم ولی چیزی دستگیرم نشد

برای D5100 و لنز 18-105 یه سه پایه می خوام
    هرچه سبکتر بهتر
    چون احتمالا خیلی اوقات همراه داشته باشمش
    ماکسیمم هم 80 تومن می خوام هزینه کنم
    نمی خوام خیلی هم کوتاه باشه
    برای کارای پرتره و عکاسی شب می خوام 3 پایه رو
    دوستان اگر مدلی معرفی کنند ممنون میشم
    Nikon D5100 + AF-S Nikkor 18-105mm 1:3.5-5.6 G ED + AF-S Nikkor 50mm 1:1.8 G + 8mm + Nissin Di622 M2 + Vanguard Alta 233 AP

كاربر همراه djmehdi_67 آواتار ها
    تشکر کرده
    1433

نقل قول نوشته اصلی توسط Ali Saeedi نمایش پست ها
    منم تحقیق کردم ولی چیزی دستگیرم نشد

برای D5100 و لنز 18-105 یه سه پایه می خوام
    هرچه سبکتر بهتر
    چون احتمالا خیلی اوقات همراه داشته باشمش
    ماکسیمم هم 80 تومن می خوام هزینه کنم
    نمی خوام خیلی هم کوتاه باشه
    برای کارای پرتره و عکاسی شب می خوام 3 پایه رو
    دوستان اگر مدلی معرفی کنند ممنون میشم
    دوست عزیز با این رنج قیمت برای خرید سه پایه بهترین کار خرید حضوری هست چون بهتره ببینید و بخرید چون تو این رنج قیمت نمیشه خیلی به کیفیت ها اعتماد کرد اما سه پایه هایی مثل هانل مدل TRIAD 60 با قیمت حدود 85 تومان سه پایه مناسبی به نظر میاد با هد سه جهته پایه های بازشو در 4 مرحله جنس آلومینیومی تحمل وزن 5 کیلو و با وزن 1900 گرم قیمت معقول و کیفیت نه چندان بد برای این رنج قیمت میتونه سه پایه خوبی باشه و مدل هایی از اسلیک و بنرو و نهایتا ولبون و سومیتا که تخصصی در زمینه سه پایه های ارزان قیمت دارند
    اگر تهران هستید سری به ناصرخسرو و مجتمع پایتخت بزنید مدل های بهتری هم شاید پیدا کنید

نقل قول نوشته اصلی توسط mohamadmoghadam نمایش پست ها
    دوست عزیز من چون با سه پایه کار نکردم نمیتونم توقعی داشته باشم بجز اینکه خوب باشد! من برای استفاده در کارگاه ساختمانی البته با مراقبت ویژه و سفرهای عکاسی میخواهم حدود قیمتمم 100 است ولی ترجیح میدهم اگر با هزینه بیشتر(البته هزینه معقول و تفاوت اساسی)چیزی مناسبتر باشد همان را تهیه کنم
    خوب به نظر من اگه نصف همین بودجه تون رو بتونید اضافه کنید به شما سه پایه Slik Pro 400DX رو معرفی میکنم با هد SH-705E که نهایتا 140 تومان تموم میشه
    من این سه پایه رو نداشتم اما از نزدیک دیدم اگر زیاد وسواسی نباشید سه پایه خیلی عالی ای هست همانطور که در پست های قبلی هم اشاره کردم
    سه پایه خیلی خیلی خوبی هست با توجه به قیمتش هد سه جهته ی مناسبی داره تنها نکته منفیش به نظر من وزن 2.5 کیلوایش هست که شاید کمی اذیت کننده باشه

اگر هم دنبال یک سه پایه خیلی خوب هستید و میتونید هزینه کنید خوب مانفروتو هست به طور مثال مدل 190Xprob با قیمت حدود 140 بدون هد و یا 055Xprob که کمی گرانتر هست وزن بیشتری داره اما تحمل وزن بیشتری داره و میتونید با هد 804 ترکیب کنید و نهایتا با حدود 220 تومن یه سه پایه و هد عالی سه جهته داشته باشید و حالا حالاها باهاش کار کنید و از عکاسی لذت ببرید

باز هم اگه سوالی بود من در خدمتم ....
    ارادتمند
    -----------
    در پناه اورمزد
    drfarahnak، Miri، Ali Saeedi و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    چیزی که امروز داری فردا از رده خارج است
    خودتان را برای برندها و محصولاتشان قیمه قیمه نکنید!/مهدی استیری/
    تجهیزات

كاربر همراه Mohamad_Ali آواتار ها
    تشکر کرده
    5251

ببخشید این سه پایه 190 و هد 804 برای همه کاربری ها مناسبه؟
    مثل پانوراما و ماکرو و عکاسی در شب و لنداسکیپپ و ...
    عکس خوب از این هد و سه پایه سراغ دارید؟ من هرچی سرچ میکنم عکس ها از دوره و چیزی مشخص نیست.توی اصفهان هم هیچکس نداره برم از نزدیک ببینم.
    برای خریدش حتما باید بیام تهران؟!!
    Nikon D90 l 18-105 l 105f2.8 l 50 f1.8D l SB700

كاربر همراه djmehdi_67 آواتار ها
    تشکر کرده
    1433

نقل قول نوشته اصلی توسط Mohamad_Ali نمایش پست ها
    ببخشید این سه پایه 190 و هد 804 برای همه کاربری ها مناسبه؟
    مثل پانوراما و ماکرو و عکاسی در شب و لنداسکیپپ و ...
    عکس خوب از این هد و سه پایه سراغ دارید؟ من هرچی سرچ میکنم عکس ها از دوره و چیزی مشخص نیست.توی اصفهان هم هیچکس نداره برم از نزدیک ببینم.
    برای خریدش حتما باید بیام تهران؟!!
    بله دوست عزیز
    قابلیت های تقریبا تمام نشدنی ای داره این سه پایه و هد
    هد سه جهته برای عکاسی سراسرنما(پانورامیک) هست و 804 مخصوص همین کار البته با هدهای پانورامای چند صد هزار تومانی و تمام حرفه ای اشتباه نگیرید اما این هد با قفل شدن در یک جهت باعث میشه شما بتونید در جهات دیگه دوربین رو حرکت بدید برای عکس های سراسرنما
    پایه ی مرکزی قابلیت افقی شدن داره برای لنداسکیپ های واید مثل 10 و 8 م.م با فورگراندی نزدیک به سه پایه
    و با توجه به بازشدن پایه ها به راحتی میتونید شرایط عکاسی ماکرو هم داشته باشید
    عکس های زیر کاملا گویا هستند و به نظرم بهتره رشته ی کلام رو به دست عکس ها بسپاریم
    (لینک کردم که سایز اصلی و بزرگ رو ببینید)

http://www.up.vatandownload.com/imag...49mlltsuuy.jpg

http://www.up.vatandownload.com/imag...914j1wm3cc.jpg

http://www.up.vatandownload.com/imag...hepxs2le5f.jpg

http://www.up.vatandownload.com/imag...r0hmlj02rk.jpg

http://www.up.vatandownload.com/imag...n9reivjxmw.jpg

http://www.up.vatandownload.com/imag...l9rpztbjzn.jpg

نکته آخر
    وزن 190+804 حدود 2.4 کیلو هست پس این رو مد نظر داشته باشید.خود سه پایه تا 5 کیلو و هد 804 تا 4 کیلو رو پوشش میدن
    مانفروتو همه جا گیر میاد .نمیدونم مرکز تجهیزات عکاسی اصفهان کجاست اما اگه مرکزی داشته باشه میتونید از نزدیک ببینید 190Xprob جزو پرفروش ترین سه پایه های مانفروتو هست و همه جا تقریبا دارند هد 804 هم همینطور فقط گاهی اوقات ممکنه موجودی نداشته باشند و مجبور بشید بیاید تهران اما اگه پیدا نکردید و خواستید از تهران بگیرید من میتونم براتون بخرم و با پست ارسال کنم یا بدم اتوبوس های تعاونی ترمینال جنوب ... و این همه راه به خاطر یه سه پایه و هد قبول زحمت نکنید ...

ارادتمند
    -----------
    در پناه اومزد
    ویرایش توسط djmehdi_67 : Sunday 24 July 2011 در ساعت 08:28
    M. Beyrami، Mohamad_Ali، EvereX و 3 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    چیزی که امروز داری فردا از رده خارج است
    خودتان را برای برندها و محصولاتشان قیمه قیمه نکنید!/مهدی استیری/
    تجهیزات

كاربر همراه M.Moghadam آواتار ها
    تشکر کرده
    3146

نقل قول نوشته اصلی توسط djmehdi_67 نمایش پست ها
    خوب به نظر من اگه نصف همین بودجه تون رو بتونید اضافه کنید به شما سه پایه Slik Pro 400DX رو معرفی میکنم با هد SH-705E که نهایتا 140 تومان تموم میشه
    من این سه پایه رو نداشتم اما از نزدیک دیدم اگر زیاد وسواسی نباشید سه پایه خیلی عالی ای هست همانطور که در پست های قبلی هم اشاره کردم
    سه پایه خیلی خیلی خوبی هست با توجه به قیمتش هد سه جهته ی مناسبی داره تنها نکته منفیش به نظر من وزن 2.5 کیلوایش هست که شاید کمی اذیت کننده باشه

اگر هم دنبال یک سه پایه خیلی خوب هستید و میتونید هزینه کنید خوب مانفروتو هست به طور مثال مدل 190Xprob با قیمت حدود 140 بدون هد و یا 055Xprob که کمی گرانتر هست وزن بیشتری داره اما تحمل وزن بیشتری داره و میتونید با هد 804 ترکیب کنید و نهایتا با حدود 220 تومن یه سه پایه و هد عالی سه جهته داشته باشید و حالا حالاها باهاش کار کنید و از عکاسی لذت ببرید

باز هم اگه سوالی بود من در خدمتم ....
    ارادتمند
    -----------
    در پناه اورمزد
    مرسی که جواب دادین یه سوال دارم به نظرتون همون 190xprop بگیرم با یه هد ارزون که بیشتر از 170 اینا نشه تا بعدا هدو عوض کنم یا silk pro 400dx بگیرم؟

كاربر همراه drfarahnak آواتار ها
    تشکر کرده
    344

مرسی که جواب دادین یه سوال دارم به نظرتون همون 190xprop بگیرم با یه هد ارزون که بیشتر از 170 اینا نشه تا بعدا هدو عوض کنم یا silk pro 400dx بگیرم؟
    سلام دوست عزیز. اگر بودجه رو مقداری افزایش بدبد (180 تومان) سه پایه Vanguard Alta pro 263 با هد PH-32 رو میتونید تهیه کنید که قابلیت های خیلی مناسبی داره مثل پانوراما، و وزن سه پایه حدود 2 کیلوگرم و قابلیت تحمل وزن تا 7 کیلوگرم
    کد:
    http://www.vanguardworld.com/index.php/en/products/photo-video/detail-1-4-15-88.html
    djmehdi_67 و M.Moghadam تشکر می‌کنند.

كاربر ويژه Anoosh-Em آواتار ها
    تشکر کرده
    12235

درود

خرید سه پایه از مارکهای ارزان قیمت ، پول دور ریختن هست.
    مانفروتو یک جنس با کیفیت هست و به عنوان حداقل گزینه برای دوربین های SLR بسیار مناسب است.

مانفروتو حتی مدلهای هدو سه پایه سر هم ، هم دارد که ارزانتر باشند و نهایتا تحمل وزن انها 3.5 کیلو هست که قیمتی بین 90 تا 130 هزار تومان دارند:

http://www.manfrotto.com/product_lis....0&o=+selected
    پس با وجود چنین جنسی جایی برای برندهایی با کیفیت پایین تر در این رنج قیمتی نیست

اما این نکته را هم در نظر بگیرید خرید سه پایه و هد جدا از سری 190 مانفروتو یا 055 یک انتخاب اینده نگرانه هست چون همیشه این تجهیزات را ندارید فقط کافی است بخواهید یک لنز سنگین تر تهیه کنید در این صورت تحمل وزن بیشتری لازم دارید با توجه به وزن سه پایه و تحمل وزن سه پایه من هم مدل 190xProB را توصیه میکنم. یا با هد 804 که همه کاره هست یا با هد 322 که خیلی راحت و سریع تر است اما ابدا قابلیت پانوراما ندارد.

ضمنا من قبلا چند مدل ازسه پایه های ونگارد را بررسی کردم در مقایسه با مانفروتو قیمت کمتری ندارد قیمتی کاملا نزدیک به همتای مانفروتوی خود دارند در حالی که جنس پایینتری هستند و دیده ام که در نهایت امر کاربر مجبور به تهیه مانفروتو شده است.

البته کیفهای ونگارد قیمت و کیفیت قابل توجهی دارند و میتوانند رقیبی برای لاوپرو باشند

موفق باشید

انوش
    Arash، yasin-m، Kaveh Ghobadi و 14 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر ويژه Kaveh Ghobadi آواتار ها
    تشکر کرده
    14101

همان طور که انوش خان فرمودند اصولا بنده هیچ جایگاهی را برای مقایسه ونگارد با مانفروتو قائل نیستم.به هیچ وجه حتی نمی توانند مقایسه شوند.

کسی که با یک مانفروتو کار کرده باشد یقینا بعد از دیدن یک ونگارد این احساس را خواهد داشت که اصلا دو دنیای متفاوت اند.

ونگارد ها ( حتی فلزی ها ) باز هم یک جور احساس عدم امنیت و پلاستیکی بودن به کاربر منتقل می کند.یک جور معلق بودن در زمین و آسمان.

همان حسی که آدم وقتی گیتزو را با مانفروتو مقایسه می کند به کاربر دست می دهد.گیتزو یک دنیای دیگر است فراتر از مانفروتو حتی اگر هر دو در یک جا و در یک کمپانی تولید شوند.مثلا حال و هوای تویوتا و لکسوس

به دوستانی که قصد دارند بیش از 100 هزار تومان هزینه کنند هیچ توصیه ای غیر از مانفروتو ندارم حتی اگر مجبور باشند یک بال هد ارزان 30 هزار تومانی را تهیه کنند.

190XProB یک شاهکار است ( البته احتمالا امسال و یا سال دیگر آپدیت می شود ) برای همه نوع عکاسی ( البته به غیر از نجومی و رد ستاره چون پایداری 055 را ندارد ) و بعد از آن هم 055 که واقعا حرفه ای است.البته سنگین تر و کند تر ( در حمل و نقل منظور است )
    Anoosh-Em، M.Mobin، M. Beyrami و 9 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    کاوه قبادی
    Exposure.ir
    I am a visual man. I watch, watch, watch. I understand things through my eyes. Henri Cartier-Bresson

كاربر همراه rainman1061 آواتار ها
    تشکر کرده
    808

سلام
    از دوستان کسی با بال هد مانفروتو 498RC2 کار کرده؟ در مقایسه با 804RC2 چه امکانات و یا کمبودهایی داره؟
    باسپاس
    Canon 6D
    100mm f/2.8L IS USM Macro
    16-35mm f/4L
    50f/1.4

كاربر ويژه Saadat آواتار ها
    تشکر کرده
    5366

..همواره اعتقاد داشتم یکی از بهترین انتخابهایم مانفروتو بوده
    من معمولا 055X ProB را با 804RC2 و
    682b را با 324RC2 استفاده میکنم
    در مورد اولی در صورت استفاده از حداکثر ارتفاع و شرایط باد ,ناپایدای سیستم احساس میشه
    خصوصا با لنزهای سنگینی مانند لنزهای سری حرفه ای نیکون.
    190XProB برای افراد بلند قد و کسانی که معمولا ارتفاع های بلند از سه پایه را در نوع عکاسیشان مورد استفاده قرار میدهند ,چندان مناسب نمیدانم.